Stará panna 02

Toto je 2 díl z 9 v seriálu Stará panna
Počet zobrazení: 167

Každým dnem se Jarka těšila víc a víc do práce. Nenápadně sledovala nadité rozkroky svých kolegů a i přes hlasitý smích všech drzounů z patra nevynechala ani jeden zip nebo do široka sedícího muže. Se skloněnou hlavou sledovala vyrýsované koule, které se těsnily za látkou plátěných světlých kalhot a jen tak pro sebe si odhadovala, jak zhruba velká anakonda se mezi mužskými stehny ukrývá.

Ruce se ji třásly, protože nemyslela na nic jiného než jak pomalu vytahuje některý z těch ocasů a ochotně se točí zadečkem, aby si nechala propíchnout tu zpropadenou blánu, která v ní už dávno neměla co dělat. Sklápěla hlavu, rudla do desky kancelářského stolu a z práce pelášila rychle domů, aby se nemusela dál rozptylovat nestoudnými myšlenkami.
V nejhorších dnech, kdy už nedokázala myslet na nic jiného než na zásun a v duchu přemýšlela nad pocitem při proniknutí, si vzala pár dní dovolené. Chtěla si odpočinout od všech lákavých nástrah a zajet zase do starých kolejí. Trávit dny s mámou upoutanou na lůžko a řešit kvízy či luštit křížovky.

„No ještě, že jsem tě tu potkala. Dneska jsem tě sháněla v práci a řekli mi, že jsi už druhý den doma. Pojď k nám, mám na tebe velikou prosbu,“ naléhavě prosila Jarku Romča, když se k ní dozvonila i přes hukot vysavače.

„No jo počkej, mě honíš, už jdu,“ natáhla se v rychlosti pro klíče a zaklapla za sebou dveře. V bytě kamarádky se rozhlédla po manžílkovi a když zjistila, že jsou v bytě samy, usadila se v kuchyni k horké kávě.
„Co máš za shon?“ divila se Jarča sousedčinu kalupu.
„No prosímtě, dneska v noci odjíždíme. Aleš sehnal levnou dovolenou a ještě dneska letíme. Teď ještě zařizuje nějaký drobnosti, já mám sbaleno a už ti jen potřebuju vnutit klíče, aby ses mi starala o kytičky, prosím,“ zaškemrala hektická kamarádka.
„No jasně, to je bez problému. Taky jsem si vzala dovolenou,“ přiznala se Jarka.
„Jo? A nemáš něco v plánu, abych tě neotravovala, víš?“ zarazila se Romana.
„Ne. Kam já asi můžu jet, ne?“ posmutněla Jarmila.
„No vidíš, tak třeba můžeš trávit chvíle tady. Obstarej si mamku a zaskoč si sem. Ať máš aspoň trochu změnu,“ srkala kafe Romana a nabízela svůj byt jako útočiště před stereotypem.

Jarka jen pokrčila rameny a v rychlosti dopíjela svůj šálek, protože nechtěla dál rušit. Přebrala si klíčky od bytu, popřála skvělou dovolenou a v duchu si už spřádala nitky, jak si užije dovču alespoň přes zeď.
Na mysl se dral i chybějící sex, takže se v koutku duše těšila na nový masturbující zážitek v podobě cizí ložnice. Utekla v rychlosti domů, aby zkontrolovala matku a zkusila se vedrat do bytu už tuhle noc. Bohužel plán nevyšel, protože spánek v dusném počasí byl rychlejší a ovládl Jarčino tělo dřív než panenský chtíč. Proto hned z rána utíkala o patro níž, aby zkontrolovala ještě stále dobře zalité květináče a okusila manželskou postel.

Prošla bytem, vyvětrala všechny místnosti a natěšená vběhla do ložnice, kde ale ztuhla hned ve dveřích. Místo prázdného pokoje uviděla na posteli spát mladého klučíka a v celém pokoji byly cítit alkoholové výpary. V rychlosti zavřela a v největší tichosti se sebrala směrem domů. Posmutnělá, že kamarádčinu postel zase nevyzkouší, se vlekla do schodů o patro výš a přemýšlela, co to mohlo být za mladíka.
Až v odpoledních hodinách se celá věc rozuzlila, když se vydala na nákup a jako každý den zkontrolovala schránku. Našla v ní rychle psaný vzkaz od Romany, která vysvětlovala, že mladík, kterého určitě u ní doma potká je jakýsi bratranec z Alešové strany. Není přímo problémový, ale díky neshodám v rodině mu Aleš nabídl azyl alespoň na dobu, co budou pryč.

Jarmila se opřela zády do schránek a v duchu zabědovala, protože měla jasno v tom, že v bytě nebude nikdy sama. A pokud ano, tak jedině se strachem z přistižení a tak se dál pomalu sunula do místní samoobsluhy, aby zajistila chod domácnosti.

Pár dní se s mladíkem na sebe ze slušnosti usmívali. Jen s letmým pozdravem a nucenými otázkami, se k sobě opatrně přibližovali až sama Jarmila začala cítit větší potřebu, než bylo větrání a zalévání pokojových květin. Už zase sledovala mladíkův rozkrok a skoro bezostyšně hleděla na obtažené koule, které voněly semenem až k ní.

Zaneprázdněná rentgenováním poklopce hřebečka mladšího o dost let než byla její blána, si nevšímala, že uhrovitý mládenec její mlsné pohledy vrací i s úroky. Nahlížel na obtažené kejty, sledoval pečlivě schovaná prsa a představoval si rozkrok téhle zvláštní zralenky. Něčím silným ho přitahovala. Nabízel se nenápadně ke všemu, co se rozhodla v bytě udělat a i když si dával na čase, přeci jen přišel den, kdy se poprvé dotkl její zadnice přes látku dámských kalhot.

„Co to…“ zrudla Jarmila a zadívala se na mladinkého kolouška.
„Já se omlouvám. Už jsem to nevydržel, promiňte,“ studem se před ní propadal uhroušek, ale dál stál jako solný sloup. Při tom v duchu doufal, v další pokus, který mu třeba sousedka sama nabídne.
„No… nic se nestalo,“ zakoktala Jarka a snažila se zklidnit, aby hned nevypadala jako nervózní furie.
„To jsem rád,“ vystřelil podruhé hubenou rukou k macaté půlce, aby ji znovu odvážně popleskal.

Jarmila jen otočila a zadívala se do pubertální tváře uhrovitého mladíka, který očividně sám zápasil s trémou a hranou drzostí. Bylo na něm jasně vidět jak moc se bojí, ale zároveň také, jak moc si přeje poznat víc.
Tak, jako zajíc doufal v pokračování, stejně tak doufala i Jarka, i když nasadila neutrální výraz v obličeji. Bála se jakkoli zatvářit, aby se zajda nezalekl a nepřestal s odhodláním.

„Chci tě,“ vyhrkl ze sebe nervózní, vykulený klučina když se znovu dotkl macaté ženské prdele.
„Cože? Co že mě…?“ vyděsila se u zajdovy poznámky Jarka a kolena se ji rozklepala, protože ucítila možnost, kterou nechtěla a ani nesměla odmítnout, jinak by si to nadosmrti vyčítala.
Nastalo hrobové ticho, ve kterém bylo slyšet jen nervózní dýchání, tlukot obou srdcí a ve vzduchu viselo napětí, které by se dalo krájet. Ani jeden z nich dál nemluvil, ani jeden nepohnul brvou. Po dlouhém trapnu se zajíc znovu odvážil váhavě stisknoutnastavenou veleprdel, s pohledem zabodnutým do Jarčiných očí.

Teď věděl, že jsou jen dvě možnosti: buď se zralenka chytí a bude svolná, nebo mu vrazí facku a s prásnutím dveří uraženě zmizí. Ale protože se Jarmila ani nepohnula a nedávala najevo nějaké zvláštní rozhořčení, odvážil se pokračovat. Doteky se proměnily v odvážné ošahávání a přesto, že nikdo nepromluvil, byl cítit jasně živočišný chtíč.

Zajda si dál dovoloval a aniž by se třeba jen představil, dál jezdil dlaněmi po dospělém ženském těle. Žehlil látku oděvu ručním pojezdem, muchlal voňavé tělo přes oblečení a hrbil hřbet, aby mohl díky podsazené zadnici nabídnout už jasně viditelnou bouli na kalhotách.
Užíval si měkké ženskosti, plných tvarů a zvláštně zarudlého obličeje paní Jarmily. Sledoval, jak ochotně se umí poddat chtivým dotekům a bleskem mu na mysli proběhly všechny diskotékové křepelky, které mu daly za panáka na baru maximálně pusu.

Vybavila se mu jediná sexuální zkušenost, při které sice chrčel slastí, ale přesto to mělo úplně jiný náboj než tahle žena, na kterou si právě dovoloval. Tehdy mladinká dívčina, díky které poprvé poznal slast sexu, ho vzrušila, ale výstřik dával na sebe dost dlouho čekat. Prkenná holka, která byla cítit po pivu s griotkou a jejíž pusa chutnala jako políbení s popelníkem, neměla pranic srovnatelného s touto dospělou samičkou.

Voňavá Jaruna se prohýbala v pase, rudla, mhouřila oči a mrskala knírkem pod nosem, který zajdu rajcoval snad ze všeho nejvíc. Zajížděl rukou pod její kalhoty a přes balněnou látku spoďárů se mazlil s chundelatým porostem. Prodíral se oblečeným houštím, jemně si prstem brázdil po vyrýsované čárce a narážel do tuhého hrbolku na konci kundí trasy.

Pokaždé když se onoho čarovného místa dotkl, Jarmila se bortila slastí k zemi. Podlamovala se jí kolena, protože na tolikrát honěném poštěváku konečně ucítila cizácké prsty.
„Můžu je sundat?“ zašeptal opatrně, aby se mu žíňka nevyplašila i když si ji jistil tělem. Jarmila nebyla schopná slova. Jen nerozpoznatelně kývla hlavou a sama se z nemoderních kalhot začala soukat. Zajda vypomohl se svlékáním alespoň ve chvíli, kdy zavazející legíny spadly ke kotníkům. Pomohl jí vystoupit z hadrového ostrůvku a už v kleku se přimáčkl na tučnou prdelku. Se zavřenýma očima se mazlil s oběma bílými půlkami, zařezával bavlněné gaťky mezi ně a občas si líznul prdelní nadměrné porce.

Jarmila funěla jako po výstupu na nejvyšší horu. Rozjetá se už nemínila zastavit ani couvnout a tak mu naopak napomáhala tělem k důkladnějšímu zkoumání. S olízaným zadečkem si vzdychala stejně jako při masturbaci a jen za sebou po slepu nahmatávala klučičí hlavu, aby se mohla pohlazením odvděčit. Zajížděla něžně do vlasů a se sykotem zdůrazňovala spokojenost.
Jemné hlazení se pozvolna měnilo v boj s dračicí a i přes panenský hendikep se z neporušenky stávala chtivá šelma. Možná smícháním věku, nekonečné touhy a náhlé možnosti, si to Jarmila náramně užívala a chovala se jako by sex byl její každodenní součástí života.

„Pojď a zkus ho,“ vztyčil se znenadání zajda a rozepínal si punt, aby se mohl pochlubit svým tvrdým torpédem.
„Jak?“ vyvalila oči Jarka, která tohle nářadí viděla poprvé v životě na vlastní oči.
„Jak chceš. Máš to ráda do pusy?“ blížil se s ohonem v dlani zajíc k Jarce na těsno.
„Já… já vlastně ani nevím,“ zakoktala nervózně Jarka, ale aniž by rozpoutávala další zbytečné dialogy, chopila se ocasu rukou.

Mladík se sice nad slůvkem NEVÍM zarazil, ale stačilo první přetažení žaludu a zapomněl na záhadu, která mu neseděla. Jarka si nástroj pozorně omakávala, mačkala jej v dlani a nasávala šulínčí vůni plnými doušky.
Přiklekla k osudovému nabíječi, přitulila se tváří k hebké kůžičce a políbila obnaženou jahodu. Podle vzdechu usoudila, že udělala dobře a proto tvrdý ohon posázela hromadou pusinek. Oňuchňávala celý lofas rty i nosem, mazlila se s visícím vakem pod ocasem a olizovala si kožené lízátko před jasnou jízdou na šoustacím kolotoči.

„Zkus ho do pusy. Prosím… Mám to rád,“ přemlouval ji zhora uhřenec.
Jarka poprvé pořádně otevřela pusu a nechala si ji projet půlkou toporáka. S mírným zakuckáním se pokusila o další ochutnávku, aby se ujistila, že ústní péče ji dvakrát po chuti není. Přesto ze strachu, že by něco pokazila, se dál věnovala ožužlávání a zápasila se sladkými slinami, které upozorňovaly na možné nezvládnutí situace.

„Chci do tebe,“ zachránil trapný moment po dávení zajíc a vysvobodil ocas z uslintané pusiny, stejně jako samotnou Jarku z nepříjemného zážitku.
„No já vím, ale… víš já…“ nevěděla jak upozornit na tenkou závoru v dírce.
„Něco jsem udělal špatně? Co je? Co se děje?“ zalekl se zajda když Jarku svlékal ze zbytku oblečení a hned se pustil do visících prsou. Hrozně se totiž bál, aby tato, téměř jasná mrdačka, nakonec nevyšla naprázdno.

Olizoval dvorce, sál imaginární mléko a prsty se prodíral už odhaleným houštím. Jemně pročesával brázdičku a dusil se mezi rozhoupanýma kozama. Jarka dál polkla chystané překvapení a oddávala se jemné slasti v pobřišku. Bez dalšího protestu se napůl omdlelá pokládala na zem a roztahovala nohy, jen aby nepřišla o žádnou sekundu z tohohle libida.

„Oplatím ti ten jazýček,“ sunul se s líbáním od prsou k chlupatici a mlsně se těšil na pizdí sekret. Rozčesal prsty černé houští a sehnul hlavu, aby se rty natiskl na červenou pičku. S cílem zahrát si na kundí flétnu, jazykem zkontroloval nátisk, nasál poštěváka a projel poprvé zralé pysky.
Jarmila se zbavila veškerého studu. Už si dál počínala jako všeznalá učitelka, protože se v mžikuproměnila ve zralou samici, která si právě tvrdě jde pro orgasmus. Podchytila si nohy pod koleny, roztáhla je do stran a s hlavou natisknutou na hrudníku kontrolovala samcův jazyk, který nemilosrdně brázdil šťavnaté pysky.

„Pojď!!! Pojď už do mě!“ křičela se zubama vyceněnýma na nedolízaného uhrouška.
Mladík na nic dál nečekal. Vzpřímil se na kolenou, naslinil nateklý žalud a ještě naposledy rozhlazoval pizdí chloupky do stran. Uhladil si cestičku a namířil žaludem přímo do černého. Nasadil, mírně zatlačil a zkusil projet pevně sevřené pysky. Z neúspěšného pokusu si nic nedělal a když napodruhé přitisknul žalud k díře, Jarmila mu sama napomohla. Bez dalšího upozorňování, že cestou dovnitř potká hymenskou kontrolu, skrz kterou musí projet jako běženec, si ho chytila za boky, ještě víc roztáhla nohy a zaráz, spojenými silami, se nechala konečně poprvé propíchnout.

Zajda ucítil neskutečné sevření. Naprosté peklo na ocasu a jediné co dál zvládl bylo zalehnutí zralenky. Rytmickými přirazy ji nevědomky vítal mezi opravdu dospělými. Plenil její zarostlou zahrádku a ani netušil, že Jarka krvácí do koberce pod zadnicí. Místo slasti prožívala bolest, ale přesto se štěstí poddávala a držela. Maník si jel pro výstřik jako zběsilý a protože sám zažíval něco naprosto rajcovního, netrvalo dlouho a po pár dalších tempech vyškubl ocas z pizdího sevření a zaflákal chlupatici semenem.
Oddechoval a funěl na šťastné Jarmile, vytékal jí v tříslech a odfukoval jako parní lokomotiva. Jarka mu hladila vděčně vlasy, šimrala ho na zádech a pomalu se probouzela ze zážitku, který byl sice dokonale ukončen, ale bez vytouženého orgasmu.

„Proboha, co to je?“ znejistěl zajda když si klekl mezi silná stehna, aby si zralenku ještě jednou ležící prohlédl.
„Krev,“ pokrčila rameny Jarka a opět se zastyděla, přesně tak jak to vždycky uměla.
„To vidím, ale jak to?“ zakroutil hlavou nechápavě mladý mrdák.
„Asi jsem to dostala, no,“ zahrála celou situaci do autu Jarka, aby se vymanila z možného trapasu.
„Jo aha, já se lekl jestli jsem ti nějak neublížil,“ oddechl si zajda.

Jarmila se před něj postavila, nechala si políbit bříško a odcupitala do koupelny, aby ze sebe smyla zbytky panenské pachuti.
Cítila se náramně dospěle a ihned po sprše se s bodákem loučila, protože musela zkontrolovat matinku. Ještě doma dlouho do noci přemýšlela nad dalšími možnými dny. Jediné co si přála bylo další setkání a poznání s mladým nabíječem z dolního patra. 

Počet zobrazení: 167

Autor

Navigace v seriálu<< Stará panna 01Stará panna 03 >>
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x