Stará panna 01

Toto je 1 díl z 9 v seriálu Stará panna
Počet zobrazení: 227

Paní Jarmila se snažila každým dnem trošku změnit. Roky plynuly a svoji samotu si táhla z ranného dětství. Veškeré volné chvíle věnovala matce, kterou dochovávala. Díky přísné výchově otce, který už pár let nežil, se poddávala ozvěnám jeho hlasu, což ji denně ničilo sebevědomí.
Vyrostla v obyčejnou ženu a ani ve středních letech se svým způsobem neuměla přimalovat, načančat nebo jinak podtrhnout svoji ženskost. Znala pouze cestu z práce domů, kde se postarala o stařičkou matku, přichystala pračku, obstarala oběd na druhý den a usedala s knížkou v křesle, kde z pravidla usínala.

V práci byla středem pozornosti, ale úplně jinak než by si žena mohla přát. Mužům byla terčem k posměchu, protože styl oblékání a tichošlápské chování si přímo říkalo o rejpavé poznámky. Občas se některý z pánů natolik odvázal, že jí plácl po zadnici. Jen tak pro ještě větší posměch, aby mohli u oběda zesměšňovat její třepající se povolené svaly.

Kolegyně si z Jarmily udělaly středobod pomluv a aniž by se mezi nimi našla jediná, která by uměla Jarmilu navést na správnou cestu, tak do jedné pomlouvaly knírek pod nosem, srostlé obočí a starodávný šatník. Nikdo z kolegů se s ní dvakrát nepřátelil. Nechali ji sedávat za jejím pracovním stolem stolem a pokud na ni někdo promluvil, bylo to služebně a nebo v nějakém nejapném žertu.

Jarmila, naučená žít sama, měla pouze jednu přítelkyni, která bydlela o patro níž. Bývalá spolužačka, která se za Jarku postavila i navzdory výsměchu, se znala s celou rodinou od útlého dětství. Věděla o zvláštní rodince všechno a samotnou obyčejnou Jarušku, znala jako své boty. Roky s ní prožívala tajné sny a naslouchala smutnému vyprávění, když si přišla jednou za čas postěžovat na samotu.

Jarmile táhlo na 39 let a tížilo jí všechno, co v životě potkala. Bez muže či partnera se prostě den co den vracela k mamince, aby mohla splnit její každé přání a na sebe dál zapomínat. Stavy, kdy ji tížila nejen samota, ale i dlouholetá kamarádka panenská blána, se prohlubovaly každým dnem. Dokonce ani svěřování se osobní vrbě Romaně, bydlící o patro níž, ji nepomáhalo už tolik jako dřív. Romča byla sice na stejné vlně, ale přeci jen o krok vpřed, díky dlouhodobému manželství s Alešem.
Partnery se staly už na střední škole, kdy o prázdninách Romana vyjela s partou čundráků na vodu a vrátila se šťastně zadaná. Jarce básnila o první puse, o prvních dotecích a pokusu o bližší sblížení. Ale protože Aleš patřil mezi stydlíny, vrátila se domů nepoužitá a první milování bylo teprve v plánu.

Dodnes Jarka žila z Romčiného vyprávění, které jí lechtalo na spodku jako by šlo o její vlastní příběh. Tekla ze vzpomínek, kdy si Romana neviděla do pusy a popisovala do detailu každý dotek nebo prožitek z manželských radovánek.

Nikdy Jarce nemluvila do soukromí a nikdy ji ani nenapadlo promlouvat jí do duše nebo nutit k páření. Občas si zasteskla nad tím, že má tu nejhodnější kamarádku a přesto žije, jako by si nezasloužila trochu toho chlapského poňuchňání. Spořádaně se zastavovala na občasné čaje, aby pozdravila Jarčinu ležící maminku a probrala s kamarádkou všední starosti šedivých dnů.

Jarmila si moc nepřipouštěla obyčejný život a bezmužné soužití s mámou. Vzrušivé chvilky, které trápily její huňatý klín a panenskou blanku, zaháněla rudými líčky a okamžitou změnou myšlení. Přes den se dařilo. Nejhorší chvíle nastaly v noci, kdy čistá, vykoupaná a jen v noční košilce, ulehala do peřin.
Sama v pokoji, který obývala už od dětství a který se za ty roky moc nezměnil, se potají poddala panenské touze poznat opravdové milování.
Lehávala na boku, rudla do polštáře a přesto, že byla studem sama před sebou zcela zparalizovaná, pomalinku ze sebe stáhla péřovou deku. Nechala vykukovat zahalený zadeček, v ne zrovna rajcovní košili, a ještě pomaleji vykasávala lem flanelu, aby nechala bílou větší zadnici vykukovat necudně do tmy. Jen co jí lehký průvan zastudil na zádelce, naskočila jí husí kůže.

Tělo krev a mléko posela záplava pupínků, pysky se vyšpulily z výstavních půlek a chloupky na kundě se slepily v jeden mokrý pramen. Ještě chvíli Jarmila předváděla pozadí do tmavého pokojíku, než se odhodlala zapojit do hry i kulatá větší prsa. Knoflíček po knoflíčku si rozepínala, aby nechala oba velekousky přirozeně vypadnout.
Občasné vrznutí postele jí přinutilo myslet na imaginárního cizáka, který se odhodlal vypomoct v nadrženém trápení a kterému se celá předváděla. S přimhouřenýma očima sledovala vybájenou siluetu muže, který sedí opodál a nahlíží mezi půlky. Bere jemně jednu polokouli do dlaní a odlepuje ji od druhé, aby jasně uviděl chomáč černých chlupů. Proto se Jarmila pozvolna měnila v rajcovní zralenku, která potřebovala ulevit. Věděla dobře, že dírka zůstane opět zapečetěna, ale byla přichystaná dát za ouška tuhému klitorisu, jen aby přestal paničku takhle trápit.

Zvedala dál nestydatě nohu před vysněncem a s obličejem zabořeným studem do polštáře se nastavovala jako háravá fenka před pokrytím. Roztahovala pysky a nechala vzduchem sušit nebezpečně mokrý lusk. Dostávala se za hranice normálu, kdy se pomalu odhodlávala dokonat nadržené veledílo a zahodit stud.
Házela hrudníkem a vyháněla tak nezbedné mlíkárny z rozepnutého výstřihu. Vypadlá prsa si přitahovala k ústům a slinila svraštěné dvorce i bradavky, tvrdé jako broky. S každým olíznutím se dostávala do stavu, kdy byla schopná vymačkat náhodné číslo telefonu a podržet prvnímu, kdo by byl ochotný zajet postarší, ale výkonnou mašinu.

Cumlala si bradavky, tahala se za kozy a s rozčapenou nohou nadzvedávala pánev do výšky. Masírovala si bujný hrudník, lechtala se na růžových bradavkách a jazykem švihala mezi rty jako ještěrka. Slušná a krotká panna se tímto převtělovala do kusu rajcovní zralé baculky, kterou by nakonec ojel každý před kterým by se takhle krásně svíjela.
Kdyby jen jeden z posměchářů v práci tušil, jak moc touží po sexu a jak krásné orgasmy si dovede sama přivodit, určitě by na ni koukali zcela jinak. Smůla byla ta, že ve dne se styděla třebas jen narovnat. Natož ukázat co v ní je. Veřejný flirt pro ni znamenal zkázu a tak se smutně po večerech pouštěla do sebe sama.

Ještě párkrát rozlepila promaštěné půlky, prsty pročísla slepené chloupky na kundičce a teprve po dlouhém trápení se poprvé dotkla zduřelého poštěváku. S nasliněným prstem sjela od bradavek k pupíku, zakroužila a pokračovala k dychtivé micině, aby pohladila nezbedný hrášek. Stačil článek prstu na jeho špičce a už nešlo přestat.
Se zrychleným dechem se přetočila na záda, rozhodila neoholené nožky a roztahovala pysky do široka, aby se do ní vlezl mladý, tvrdý, velký, vybásněný pyj. S představou mladého hřebečka, se oddávala hbitým prstům, které prstoklad zvládaly dokonale. V psaní na stroji patřila mezi jedničky a to žádný z kolegovských posměváčků ani netušil, co všechno tyhle prsty dovedou.
Nabírala si na ně šťávu a roztírala ji po pizdích chlupech, které lepila na třísla jako plakátky. Chystala tak cestu k červenému vnitřku, který sice z venku vzhlížel zrale, ale vnitřek se klepal před bolestí a jakýmkoli vetřelcem. Bolest by Jarka zvládala už dospěle. Ale micina se jí sama od sebe svírala do neskutečné těsnosti, kam by neproniklo snad ani párátko.
Zkoušela si dírku šimrat článkem ukazováčku a zasouvala špičku po nehtík. Dál se už bála a tak se vracela s prstem od šťávy k poštěváčku, který už čekal na slastný orgasmus.

S třesoucí rukou položila prsty podél poštěváku a jemně stiskla. Prohnutím v zádech dala jasně najevo, vysněné siluetě, že si dělá velmi dobře a brzo ho bude potřebovat. Další stisk jí otevřel ústa a donutil Jarku malinko zavzdychat. Jen co si hlasitějším dýcháním ulevila, rozpoutala horoucí peklo mezi chundelatými pysky. Čechrala si hustou pěšinku v mezinoží, klouzala okolo trčícího poštěváka a naváděla se do stavu beztíže.

Prsty promlaskávaly dospělou mickou, blána svědila a tekoucí šťávy lechtaly rozpláclé půlky tenkým proudem. Když se Jarčino bříško začalo chystat ke slastné křeči, která měla ovládnout celé tělo, bez přestání se už věnovala jednomu místečku, které trvale dráždila. Nohy jí ve vzduchu jen kmitaly, prsa se v rytmu valila na rozdýchaný obličej, když se obouruč věnovala svojí panenské pizďuli. S bradou natisklou co nejvíc na hrudníku si jednou rukou přidržovala chlupatici a druhou jezdila nahoru a dolů přes poštěvák, dokud se nezmítala v co největší tichosti na zádech. Škubala sebou jako by cvičila sklapovačky. Trhala tělem a šilhala, protože kundou jí cukala slast, která se rozlévala do celého těla.
Pak ještě chvíli ležela a užívala si euforii z dokonaného díla, aby se hned po odeznění znovu zastyděla a usínala pod peřinou, odkud vyhnala siluetu imaginárního milovníka.

Tohle trápení zažívala skoro denně a tajná chuť po páření se hlásila čím dál častěji. A samozřejmě v těch nenjnevhodnějších chvílích.

Počet zobrazení: 227

Autor

Navigace v seriáluStará panna 02 >>
4.3 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x