Metalová diva

Toto je 1 díl z 5 v seriálu Metalová diva

„Spíš?“ přerušila mé usínání Laura.
„Copak můžu, když mi nedáš pokoj?“ zabručel jsem unaveně.
„Jsem děsně nervózní z té zítřejší zkoušky a nemůžu zabrat,“ broukla mi do ucha a rukou přejela po břiše.
„Buď v klidu. Dáš to úplně v pohodě,“ pokusil jsem se jí uklidnit. Přetočil jsem se na bok a s čelem opřeným o její čelo se zeptal: „Takže když nemůžeš spát ty, tak ses rozhodla, že nenecháš vyspat ani mě?“

„No o něčem bych věděla, co by mi mohlo přivést na jiné myšlenky,“ zavrkala a posunula se rukou níž do rozkroku.
„No nevím, ale jestli to nebyl jen krásný sen, tak před chvilkou jsme došukali a ještě se ti bičíky mrskají mezi zuby. Nejsou to ani dvě hodiny, co jsme šukali v parku po koncertě za rokáčem. Já jsem utahanej jako kotě a pochybuju, že se ti ho podaří postavit, ty nymfomanko.“
„To nech na mně. Neříkáte snad vy chlapi, že když si ho ženská nepostaví, tak si ho nezaslouží?“ šla si dál za svým a sevřela bezvládného měkkýše do dlaně.
„Dělej, jak myslíš,“ rezignoval jsem. „Ale pamatuj si, že je měkej, aby tě neotlačil.“

Zatímco jedna ručka se mazlivými doteky a něžným honěním pokoušela povzbudit ocas k tvrdosti, tak druhá mi nemilosrdně uštědřila tvrdý štulec do žeber jako trest za poslední poznámku.
Moje bolestné vyjeknutí škodolibě okomentovala, že už hekám rozkoší a určitě se mi to líbí. Jenže i přes veškerou snahu a spojené úsilí ruky a úst se Lauře nedařilo dosáhnout cíle. Najednou se otočila a zašátrala v šuplíku nočního stolku. Po chvilce rachtání se ozval vrčivý zvuk vibrátoru. Už to vypadalo, že nade mnou zlomila hůl, ale opak byl pravdou. Znovu se vrhla na oslintaný ohon a znásobila své úsilí.

Přestože jsem se poctivě soustředil a Laura použila všechny své dovednosti, tak se můj sabotér dostal jen do jakéhosi polotuhého stavu. Překvapilo mě, když si Laura nasedla na koníčka a trpělivě si po milimetrech cpala sousto do hladové kundičky.
Protože byla nadržená a mokrá od předcházejícího šukání, tak mě nakonec i v tomto stavu pohltila téměř celého.
Opět se ložnicí ozvalo vrčení robertka. Nestihl jsem zauvažovat jaký má Laura plán a ucítil jsem chladivý kov na péru. Stálým tlakem Lauřiny ruky postupně vibrátor vklouzl do vagíny. Svým vibrováním dráždil nejen ji, ale i mě.

Laura pomalu vrtěla pánví a špička vibrujícího pomocníka se přitiskla k uzdičce. Bylo to jako rána elektrickým proudem. Nezvyklé a hlavně hodně vzrušující dráždění mi konečně dopomohlo k pořádnému ztvrdnutí.
To už se Laura rozjela pěkně cvalem a kundička vyplněná k prasknutí hlasitě mlaskala. Moje únava a ospalost byly rázem pryč a převzal jsem iniciativu. Užíval jsem si naplno, vědom si toho, že po předchozích orgasmech asi jen tak brzo stříkat nebudu.

Naše těla o sebe hlasitě pleskala a Laura jen stěží tišila svou prožívanou extázi, aby hlasitým sténáním nepopudila jindy hluché sousedy důchodového věku.
Běžná několikaminutová šukačka se protáhla a Laura se už dvakrát udělala. Po krátkém vyburcování se únava rychle vracela do mého těla. Funěl jsem jako při maratonu, ale stále se neblížil k výstřiku. Napadlo mě znovu využít vibrátor, který mezitím skončil opuštěný na prostěradle. Přimáčkl jsem ho na Lauřin poštěváček a druhou rukou k němu přitiskl žalud. Lehce jsem klouzal robertkem tam a zpět. Vibrace puštěné na maximální výkon konečně pomohly ulevit natlakovaným koulím. Vytékající sperma jsem vibrátorem roztíral Lauře po chvějícím se podbřišku, dokud hlasitě nevykřičela další svůj orgasmus do šera ložnice.
Byl jsem tak vyšťavený, že jsem usnul dříve, než se Laura vrátila z koupelny. Nejspíš na tom byla podobně, protože ráno jsme zaspali bez ohledu na řinčení budíku. To ranní zpoždění jako kdyby se s námi táhlo po celý den.

„No to je dost! Jdeš pozdě,“ vyjel na mě Dejv, sotva jsem vešel v podvečer do zkušebny.
„Sorry kluci, čekal jsem na Lauru,“ omlouval jsem se a uvedl jí dovnitř. Její štíhlá postava v kožené mini, vyprsené tričko a dlouhé blond vlasy vyvolaly obdivné zapískání členů kapely.
Dovedl jsem se vcítit do pocitů kluků, protože mně omámila před měsícem na jednom fesťáku tak, že jsem zbylá vystoupení strávil jako ve snu. Po zjištění, že jsme z jednoho města, jsem se tetelil blahem, když jsem jí vezl z festivalu domů.
Po pár dnech bláznivého zamilování plného zpráv a telefonování se ke mně nastěhovala. Okouzlující metalová královna, schopná získat si úsměvem sympatie všech okolo. Tedy kromě Dejva.

„Ty vole, jestli sis nevšimnul, tak tohle je zkušebna a ne nějakej šmajchlkabinet. Prcání si domlouvej až po zkoušce,“ prudil dál Dejv.
Snažil jsem se zachovat klid.
Dejvovo panovačné chování mě začínalo poslední dobou vadit čím dál víc a dnes navíc bylo znát, že do střízlivosti má daleko.
„Nemám rande, ale Laura přišla na zkoušku,“ oznámil jsem klukům.
„Ty vole sme snad ňáká Laura a její tygři? My valíme death metal, jestli si nepamatuješ,“ vztekal se Dejv. „Nebo ti snad ta píča vyšukala mozek z hlavy?“

To už na mě bylo moc a začali jsme na sebe nejdřív řvát a následně se po sobě i sápat.
Najednou náš křik přehlušilo zakvílení z beden. Laura stála v rohu zkušebny s kytarou a rozjížděla jednu z našich věcí. Sázela v rychlém tempu jeden riff za druhým.
Donny sedící za bicími se hned chytil a podpořil její snažení kanonádou bubnů. Okamžitě se přidal i basák Steve. Největší překvápko pro kluky nastalo, když Laura popošla k mikrofonu a spustila zpěv. Zkušebnou se rozléhal naprosto excelentní murmur, mezi běžnými lidmi spíše zvaný chropot, chrochtání nebo dokonce zvracení.
Všiml jsem si, jak se po sobě Donny a Steve ohromeně koukají a oba řežou do svých nástrojů naplno.

„Ok. Není to nic moc,“ prohlásil neomaleně o Lauřině výkonu hulvát Dejv. „Jestli chceš bejt v mojí kapele, tak mě musíš vykouřit,“ šokoval všechny ve zkušebně a zpod hřívy zrzavých vlasů mžoural na Lauřino poprsí.
„Já ti jí spíš nakouřím, ty sráči!“ začal jsem řvát.
Na rameni jsem ucítil uklidňující stisk Lauřiny ruky.
„Nech to na mě, já si s ním už poradím,“ do ucha mi něžně zabroukala hlasem, který vůbec nepřipomínal před malou chvílí běsnící fúrii. „Hele frajere, co se vsadit. Když zahraješ líp, tak tě teda vyhulím, ale když zahraju líp já, tak mi olížeš nohy,“ obrátila se na Dejva.
„Co? Jak nohy, kurva? Co to meleš za pičoviny?“ koktal zaskočený zrzek.
„Normálně od prstů pomaloučku až nahoru, ale kundy se tím svým prašivým jazykem ani nedotkneš. Jestli jsi takovej borec a já tak marná, tak se nemáš čeho bát,“ popíchla Laura Dejva.
„Pche, tak to aby sis už klekla,“ zahlásil zrzek sebejistě. „Co budeme hrát?“

„Jeden něco zahraje a druhej to dá po něm. Pak se to otočí a ostatní ať rozhodnou, kdo vyhrál,“ navrhla Laura a já už tušil, kam míří.
„Ty hlasovat nebudeš, protože bys jí nadržoval,“ obrátil se zbaběle Dejv na mě.
„Sežeň jí zatím něco, ať si neotlačí kolena,“ rozhýkal se smíchy sám nad svým nápadem.
„Hlasujeme všichni, jsme kapela,“ ozval se nečekaně Donny. „Jestli ta buchta prohraje, tak na těch tvých třicet vteřin nic na klečení nebude potřebovat,“ uzemnil jízlivě zrzka, za což schytal pohled, který zabíjel.
„Dost keců, jdeme na to. Už mi začíná tvrdnout čurák,“ utnul dohadování natěšený Dejv a hned spustil jedno z pekelných sól od Death.

Laura s rukama založenýma na prsou v klidu sledovala jak Dejv prožívá hrané sólo. Nejen ona dobře slyšela, že v podroušeném stavu si ukousl velké sousto a často mu některý z tonů uklouzne pod prsty.
Sotva zrzkova kytara ztichla, rozkmitaly se Lauřiny prsty po hmatníku a pravé zápěstí hoblovalo trsátko o struny. Zahrála vše naprosto bez chyby a potvrdil to uznalým potleskem Steve.
Bez větší prodlevy spustila Laura jednu skladbičku od své oblíbenkyně Great Kat, což jsem tak nějak čekal. Divoký shredding vyrazil dech oběma nezávislým porotcům a uznale třepali hlavami.

„Co to je kurva za sračku? To vůbec neznám,“ vztekal se Dejv.
„Ok, dám jen kousek a ty opakuj,“ ustoupila velkoryse Laura a zahrála jenom pár vteřin.
Dejv se zamotal a ztratil hned po prvních tónech. Další pokusy dopadly stejně. Donny zahrál virbl a vyhlásil svého vítěze. Vůbec nepřekvapilo, že Lauru.

„Sorry Dejve, sice bych se rád mrknul na dobrou kuřbu, ale Laura tě převálcovala. Péčko si pustím až doma,“ rozchechtal se škodolibě Steve.
„Kde si můžu opláchnout chodidla?“ ozvala se Laura s úsměvem od ucha k uchu.
„Nebudu vám tu dělat idiota. V mojí kapele žádná kunda nikdy hrát nebude!“ rozkřikl se poražený a viditelně otřesený Dejv.

Zkušebnou se rozlezlo napjaté ticho, které přerušil naprosto ledovým tónem Steve: „Tak si sbal tu svojí kapelu a vypadni z naší zkušebny.“
Dejv nechápavě zavrtěl hlavou a zalapal po dechu: „Vy mě vyhazujete? Co si kurva vo sobě myslíte? Že vám ta štětka dá, když jí polezete do prdele? Ty vole, vy jste mrdky prodejný!“
„Drž hubu, ty zmrde! Sbal si kytaru a vypadni!“ zařval Donny a zvedl se z bubenické stoličky.

Jeho dva metry výšky a metrák živé váhy se ukázaly jako pádné argumenty. Dejv mrsknul kytaru do futrálu a přihodil k ní kabely. Naposledy se po nás rozhlédl a potom nečekaně přiskočil k mým kytarovým efektům a vztekle do nich několikrát kopnul.
Než kdokoli stihnul zareagovat, ozvalo se prásknutí dveří, jak rychle utíkal. Klekl jsem k té rozkopané spoušti a zjišťoval škody.
„Dáš to kupy?“ staral se Donny.
„Nevím, snad nic neodešlo vevnitř. Vyrvanej konektor a urvanej kabel je brnkačka,“ shrnul jsem nejvíce viditelné poškození.

„Dneska teda asi zkouška padá, nějak jsem kvůli tomu debilovi ztratil náladu a navíc to musíš spravit. Ale hlavně jsme založili novou bandu. To se musí zapít,“ zakončil Steve nadšeně.
„No jasně! Taky musíme vymyslet nějaký supr jméno a zmáknout logo. Jde se do Tykve,“ připojil se Donny.
„Dojdeme s Laurou za vámi, jen to tu posbírám a sbalím si sebou, co bude potřeba opravit,“ souhlasil jsem s plánem.

„Hele, Lauro, to takhle vydržíš řvát celý koncert?“ zeptal se nečekaně od dveří Steve.
„Jasně. Proč se ptáš?“
„No já to zkusil potom, co od nás odešel Mark a po třech kusech jsem nemohl druhý den mluvit.“
„Nemám s tím vůbec problém,“ plynule přešla z běžného hlasu do chropotu Laura.
„Masakrrrrr!“ zaryčel Donny nadšeně. „Fakt bys chtěla olízat ty nohy? Teda, kdybys byla singl, samozřejmě,“ zasekl se při pohledu na mě.

„Proč ne. Je to děsně příjemný a vzrušující,“ zavrněla lascívně a několikrát mrkla očima.
„A ty hlasivky nějak vošetřuješ?“ vrátil se k tématu Steve.
„Teda vy máte otázky. Jasně, že jo. Nejlepší na ně je prý sperma. Škoda, že ten zrzek prohrál a utekl. Zrzavýho jsem ještě neměla,“ pronesla s kamennou tváří pokerového hráče.
„Ty vole, ze mě asi nikdy zpěvák nebude,“ ušklíbnul se s odporem Donny a urychleně zmizel ve dveřích.  Zmatený Steve ho následoval a oba žíznivci měli námět na debatu nad pivem.

„Jóóóóóóóóó!“ ječela rozradostněná Laura a chechtala se jako bláznivá. Vrhla se mi do náruče jako lavina. „Já jsem v kapele!“
Svalili jsme se na zem a skončili v objetí. Měl jsem samozřejmě stejnou radost jako ona a navíc z našeho muchlování začal mít radost i můj pták.

„Copak to tu máme?“ podivila se naoko Laura, když se otřela o bouli v rozkroku.
„Když o tom Dejv mluvil, tak mě napadá, že jsem ještě nikdy nešukal ve zkušebně,“ zamumlal jsem a rukama nahmátl Lauřino poprsí. Toužebně jsem hnětl obě kozy přes tričko a cítil, jak jí tvrdnou bradavky, protože podprsenku neměla.
„Tohle není žádný šmajchlkabinet,“ napodobila Dejvův umečený hlas. „Já už ve zkušebně pár zářezů mám, ale ještě nikdy jsem v ní nepíchala se spoluhráčem,“ vrněla spokojeně jako kočka, když jsem stále pokračoval v hrátkách s ňadry.
„Tak to máme oba co napravovat,“ rozhodl jsem o příštím dění a vyhrnul jí překážející tričko ke krku.

Naklonila se nade mnou a kozy se provokativně zhoupnuly před mými ústy. Lapil jsem jednu bradavku mezi rty a jazykem jí polaskal.
Laura se zavrtěla a do pusy mi vklouzla druhá bradavka, zatímco ta první se mi otřela o tvář a sklouzla někam k uchu. Hebké ňadro se mi přitisklo k obličeji jako báječný polštářek.
Zkroucená Laura si užívala cumlání bradavky, ale zároveň se dobývala do mého poklopce. Rozepnutí jednou rukou se jí nedařilo a spíš jen nespokojeně trhala s opaskem.
„Měli bysme si pospíšit, jinak přijdeme zase pozdě,“ vyzvala mě netrpělivě ke spolupráci.

Napružený ocas mě stejně v sevření riflí nepříjemně tlačil, tak nebyl důvod zdržovat a nepomoci jí.
Sotva vystřelil vzhůru, hned se ho chopila a táhlými pohyby předloktí ho honila. Zajel jsem rukou pod Lauřinu minisukni a přejel prsty po kalhotkách.
„Ty si úplně mokrá,“ konstatoval jsem překvapen rychlostí jejího vzrušení.

Laura klečela na čtyřech a já přiklekl za ní. Vyhrnul jsem jí sukni nad zadek, odsunul proužek kalhotek promočený mazlavou šťávou a projel ulepenou úžlabinu žaludem odshora dolů. Poťukal jsem žaludem na nalitý poštěváček, což vyvolalo Lauřino zavýsknutí.
Počkal jsem, až se přestala vrtět a nastrčil péro na kraj kundičky. Stačil lehký pohyb boků a ocas vklouzl do horkého nitra. Okamžitě ho sevřely poševní svaly a důrazně opracovávaly.

Bušil jsem klínem do vyšpuleného zadku a rukama se zachytil Lauřiných airbagů.
Její pružné tělo se zmítalo v mém objetí a blonďatá hříva se divoce vířila stejně jako při koncertě. Po divokém nástupu přišlo krátké mazlivější intermezzo. To se však rychle zvrhlo v závěrečné furioso.
Odhlučněná zkušebna dovolila Lauře odsténat si orgasmus pěkně nahlas. Náležitě si to užila, ale hned po odeznění se vrhla na trčící péro.

Když mně polkla žalud až k mandlím a silně sála, tak jsem byl rád, že sedím na bubenické stoličce, protože nohy se mi vlnily, jako kdyby byly z rosolu. Neovladatelně jsem stříkal velkou dávku do hladové Lauřiny tlamičky a její jazyk kroužil mlsně po žaludu. To s jakou radostí mě vykouřila a s jakou chutí vše spolykala, by nejednoho možná přesvědčilo, že věří blahodárnému účinku spermií na hlasivky.

Spokojeně jsem oddechoval a zaskočeně sledoval, jak neukojitelná Laura vylovila z toulce dvě paličky a zasunula si je do kundičky.
Bezostyšně ležela rozvalená na zemi s nohama široce od sebe a drandila si pičku rychlými pohyby. Vystavovala se mým pohledům a viditelně jí to vzrušovalo. Netrvalo dlouho a stehna se prudce sevřela k sobě.
Zkušebnou se rozléhalo sténání a Laura se schoulila do klubíčka.

„No to jsem zvědavej, co na to řekne Donny,“ pronesl jsem, když jsem sebral paličky ze země a vracel je do držáku. Použité konce byly totiž cítit nezaměnitelným pižmem.
„Když mu to nevyslepičíš, tak prd pozná,“ sjela mě rázně a vyplázla na mě jazyk. „Do další zkoušky to zmizí.“
„Seš si nějak jistá, že ty už si to prováděla dřív?“
„Nemudruj a pospěš si. Mám žízeň jako trám a kluci na nás nejspíš nedočkavě čekají,“ utla další vyzvídání.

Autor

Navigace v seriáluMetalová diva 2 >>
4.7 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Na mě docela dost drsná holka. Takovou bych nechtěl, protože zjevně je znalá (všeho) a nemá žádné zábrany. Předpokládám, že časem ojede celou kapelu 🙂

Trysky

Dobrý. Ale skoro bych si tipnul, že se na tu drsňačku víc hraje, než aby jí doopravdy byla.

Shock

To nám Bobe nemůžeš udělat! Takhle krásně rozepsaný příběh si o pokračování přímo říká! Proto tě, jako známý pokračovatel svých povídek, tímto žádám o pokračování povídky, ať víme, jak na tom ta Laura vlastně je…. A jestli to nenapíšeš, napíšu to já!!!!!!! 🙂

Kittikit

Na koncertech Evy a Vaska takovou slecnu asi nepotkam, ze? 😁

Martin

😂😂😂 Já si pořád říkám jak vznikla Laura a její Tygři . Super a s vtipem napsaná povídka . Já tedy souhlasím s Shockem , on už se několikrát podvolil skupinovému násilí a napsal pokračování povídky , které nebylo náležitě oceněno . Laura si pokračování rozhodně zaslouží 😋

9
0
Would love your thoughts, please comment.x