na hotelovém pokoji

Návštěva

Autobus supěl do kopečka a Simona, držící se úchytu pod stropem se pootočila k muži, stojícímu vedle ní a řekla: „Dobrý den. Všimla jsem si, že spolu takhle jezdíme už dlouho, a tak se vás chci na něco zeptat, můžu?“
Mladý černoch se usmál. „Plosím, co potšebujete?“
„Víte, já mám teď nabídku jet za přáteli na safari do Botswany, a tak se vás chci zeptat, jestli třeba nejste také odtamtud… abych tak věděla co a jak, rozumíte?“
Muž zavrtěl hlavou. „Ne…Ja jsem ze Zimbabwe, ale v Botswaně jsem byl.. a tak vam mužu poradyt, co vas zajimá?“
Autobus zastavil, Simona přistoupila blíže a pokračovala.
„To by bylo prima. Odlet mám už za týden.“ A spustila záplavu otázek.

Černoch se představil jako Xavier, ochotně odpovídal a v hovoru pokračovali celou cestu autobusem i pěšky k domku, kde Simona bydlela. Protože měla ještě spoustu dotazů, pozvala muže dál.
„Nebojte, psa nemám, manžela také ne, tak vám nic nehrozí,“ zvonivě se zasmála.
Mladý muž se zazubil a vstoupil dovnitř.

***

Simona uvařila kávu, ale nesedla si, vybalovala nákup a dál kladla otázky. Xavier trpělivě odpovídal, až se Simona otočila a strnula.
Návštěvník byl rozvalen na židli a bezostyšně si honil péro, trčící mu z rozepnutých kalhot. Černý ocas měl pořádnou délku a tloušťku, až Simona vydechla.
„Bože! Co… to …děláte?“
„No, co by. Pozvala sis me domu, tak cos šekala?“ pokrčil rameny muž a ušklíbl se.
„U nás platí, že koho si cholka pozve domu, s tím chce spat!“ změnil černoch tón hlasu a povstal.
Černý ocas mu trčel dopředu a s naběhlým temně fialovým žaludem vypadal hrozivě.

„Ale já..?“ Simona na něj fascinovaně hleděla a přes strach z té velikosti, cítila i vlhkost v kalhotkách. Nevěděla jak reagovat a byla jak v transu, když jí chtivá černá ruka rejdila po těle a zbavovala oblečení. Sukně a halenka nedaly velkou práci a po několika trhnutích zůstala jen ve spodním prádle.

Ach bože, takhle tu jsem jak na výstavě, proběhlo jí hlavou. Věděla, že dlouhé nohy v lodičkách a prsa chlapy fascinují, ale teď jí to bylo spíše na škodu.
Černoch jí zatím hladil a tiskl prsa, umocněná ještě vyztuženou podprsenkou. Chvíli si s nimi hrál, plynule přešel k nohám a začal ji přejíždět po vnitřní straně stehen. Poté ji špičkami prstů zajel pod okraj kalhotek a přejel zlehounka přes pysky.
Pak povolil ramínka a ocenil plnost a pevnost prsů. Dlouho je hladil, přejížděl přes bradavky, nakonec jednu olízl, až zareagovala vztyčením. Druhou rukou jemně hnětl druhé prso. Simona jen lehce vzdychla.
„Maš chezké kozy,“ podotkl, aniž to Simonu nijak zvlášť potěšilo.

Vzápětí si klekl, strhl ji kalhotky a obličej zabořil do klína. Projel mezi ochlupením až k závojíčkům, které jazykem prokmital a pak pronikl dovnitř. Simona hlasitě vzdychla, jak jí projel záchvěv slasti.
„To je ono, ty malá děfko!“ a k jazyku přidal i prst.
Střídavě ji projížděl prstem a jazykem a Simona se jen třásla a přidušeně sténala, jak ji to dělalo dobře, i když se tomu bránila. Krásně vlhla, Xavier sál praménky šťáv a prstem ji mlaskavě projížděl, kam až ho zasunul. Pak se postavil.

„Vykuš mi ho!“ přikázal a Simona poslušně usedla na bobek. Vzala ho do ruky, ale byl tak tlustý, že ho nemohla obejmout. Začala mu stahovat předkožku, honila a pozvolna zrychlovala.
„Kulva, kuš!“
Simona ho opatrně vsála do pusy a jazykem tepala obrovitý, naběhlý, temně fialový žalud.
Xavier začal oddechovat a rukama ji chytil za hlavu a tlačil se jí hluboko do krku. Simona se začala dávit a snažila se ho od sebe odstrčit. Xavier jí pustil hlavu, chytil za ruce a vzpažil je.
Pak ji znovu začal vrážet penis do krku, až vzdychl.
„Polykej, děfko!“ a hned nato začal v dávkách stříkat.
Ústa se jí naplnila obrovským množstvím semene. Nejdřív ho polykala, ale bylo ho tolik, že jí vyteklo koutky ven a teklo po bradě a prsou.

Xavier se svlékl, popadl Simonu za paži a položil ji na stůl. Pak jí roztáhl nohy, sklonil se a začal cumlat a lízat poštěváček. Simoně to začalo být příjemné, chvěla se vzrušením a tiše vzdychala.
Jemu celou tu dobu ocas trčel, mokrý a slizký od slin a spermatu. Zespodu si ji podebral za zadek a přirazil na sebe. Simona vykřikla a začala sebou škubat a ječet, že je moc velkej.
„Pšestan vyvadět, nebo tě tak udělam, še buteš tyden chodyt s rozvalenýma nochama!“ zafuněl Xavier.
Simona mu raději přestala odporovat a pochopila, co znamenalo, když kluci o holkách ve škole říkali, že je pěkně rozvalená. Pochva jeho rozměry přijímala jen pozvolna. Xavier nespěchal a tlustý ocas jen pomalu vnikal do maxima rozevřeného otvoru. Až po kořen ho do ní však nedostal. Začal s přírazy a jazykem ji sál a laskal bradavky a líbal po krku. Tvrdý ocas jí rytmicky projížděl jako píst, roztahoval a uvolňoval staženou pochvu a tření bylo obzvlášť intenzívní.
Oba slastně vzdychali a sténali, a když už si Simona myslela, že se musí udělat, změnil polohu.

Otočil ji břichem dolů a vzal si ji zezadu.
„Bože…aú!“ Vyjekla, když do ní zajel. Jeho délka ji pronikala vnitřnostmi, až někam k žaludku. Bolestně hekala, až náhle pocítila doteky na zadku.
Xavier ji roztáhl půlky a teplým vlhkým jazykem ji projížděl anální otvor.
„Ne…tam nechci!“ snažila se nesouhlasit a vymanit se z této akce, ale Xavier ji stlačil záda ke stolu a laskání jazykem střídavě nahrazoval prsty.
Svěrače zadečku se neochotně poddávaly těmto pokusům, ale Xavier ji vlhčil slinami i šťávami, které si nabíral na prsty a nořil do zadečku. Náhle pokusy přestaly a na vstupu pocítila tlak něčeho velkého, tvrdého.

„Ne…ne!“ zaječela, ale žalud zajel mezi půlky a tlačil se dál. Tlak byl silný, až svěrače povolily.
„Ne…ne…pomaleji…uff…ach aúú!“ sténala Simona a z očí se jí řinuly slzy bolesti.
Půlky byly roztaženy do maxima a dlouhý černý ocas se pravidelně vysouval a s mlasknutím zase zajel, až do třetiny jeho délky. Dál to nešlo.
„Bože, vždyť mě roztrhneš!“ křičela, ale to už Xavier vyjel ven a z ocasu mu vytryskla bílá záplava semene. Stříkal a stříkal a mohutné cákance potřísnily vysílené Simoně záda, zadek i vlasy a všude okolo.
Pak poodstoupil a padl na židli. Simona zůstala bezvládně ležet na stole a vydýchávala svůj zážitek. Cítila, jak ji sperma vytéká ven a po stehnech skapává na podlahu.

To ale ještě nebyl konec, jak si myslela. Když konečně s námahou vstala, Xavier se zubil, rozvalen na židli a honil si svůj znovu tuhý, vztyčený ocas.
„Prosím…už mě nech…jsem úplně hotová!“ prosila, ale nebyla vyslyšena.

Naopak ji znovu vyzdvihl na stůl, popadl za kotníky, nohy doširoka roztáhl a přirazil.
Jen hekla, jak do ní znovu zajela ta tlustá dlouhá černá hadice. Poševní vchod se roztáhl do maxima, ale díky předchozímu styku to šlo snadněji a míň bolestivě. Za hlasitého sténání do ní vnikal hloub a hloub. Xavier chtivě sledoval pronik své klády do úzkého klína a Simonin stažený obličej jak sténala a hekala.
„Ouuu…jsi móóc… hluboko…prosím…už nééé…Prosím!“ vykřikovala, zatímco on s nepřítomným slastným výrazem ji dlaněmi rejdil po těle, tahal za prsa, prsty mačkal naběhlé bradavky a přirážel, co to šlo.

„Jsi skvela defka…pekně uzka joo..  krásne mi svíráš!“ funěl mezi přírazy. Jak ji ocasem zcela vyplnil klín a překrvené poševní svaly ho pevně svíraly, Simona cítila, že se pomalu blíží její vrchol.
„Jo…jóóó…..ještě…já už…budu… panebože…úúžž!“ kňučela, kroutila se a tekla v celých proudech.
Její svaly se křečovitě semkly kolem zaraženého ocasu, orgasmus zmítal jejím tělem a Xavier stále přirážel a přirážel.
„Tak, uš jsi pekně zajeta…. Tááák…šekni, jak ti to pekně dělá muj ocas?“ vyrážel ze sebe.
Simona už byla hotová, ale v klíně se znova naplňovaly příjemné pocity blížícího se dalšího orgasmu.
„Ano..ano …máš skvělej…ocas…. mrdej mě….pořádně …mě …to…udělej…ach…jóó!“ řvala jak smyslů zbavená, a prudce mu šla naproti. „Krásně mi to…děláš … ach … bože… to je čurák!“ vzdychala.
Dlouhý žilnatý ocas se jí uvnitř krásně třel o stěny a vyvolával pocity slasti.
„Plesk, plesk,“ mlaskavě přirážel, až konečně přirazil naposledy, v klíně Simona ucítila trhavé pohyby a pocit tepla, jak jí plnil dávkou semene.
Zcela hotová se pak bezvládně svezla na podlahu, ale Xavier ji vzal do náruče a odnesl do postele.
„Tet si má cholka,“ pronesl, ale to už Simona hluboce usnula.

***

Probrala se až navečer, kdy ji neukojitelný Xavier vesele píchal a bez rozpaků si vzal její nahé, spící tělo. Simoně rozevřel nohy a pak do ní zasunul tu svou černou hadici.
Simonu pak probudil tlak v klíně, a když otevřela oči, spatřila nad sebou šklebící se Xavierův obličej a jeho hekání.
„Chezký den.“
Myslel asi dobrý den, projelo Simoně hlavou a už cítila dotek jazyka na bradavkách, které opět ztvrdly a trčely z pohupujících se prsů v rytmu přírazů.
Bolest v klíně necítila žádnou, jen mlaskavé zvuky při každém pohybu pulzujícího ocasu.
Teď teprve se jí to začalo opravdu líbit. Poddala se slastným pocitům, pohyby pánve mu šla naproti a sledovala jeho svalnaté tmavé tělo, bez jakéhokoliv chloupku a zpocený obličej s věncem bílých zubů v širokém úsměvu.
Xavier se jí přisál na rty a jazykem vjel do pusy. Simona otevřela ústa a jazyky se o sebe začaly třít. Jeho ruce ji mnuly a drtily prsa, což Simoně zvyšovalo rozkoš.
Náhle z ní vyjel, obkročmo na ni usedl a tuhý ocas ji položil na hruď. Simona pochopila, stiskla prsa k sobě a Xavier ji začal projíždět mokrým lesknoucím se údem mezi prsy, a jak vpředu vyjel ven, Simona otevřela ústa a penis jí zmizel mezi rty. Pak zase s mlasknutím vyjel a znova a znova. Žalud se mu naléval krví, Simona v ústech cítila naběhlé žíly, a když už myslela, že musí začít stříkat, přestal a jedním pohybem ji otočil na všechny čtyři.

Vykřikla, když do ní prudce zajel, ale hned ji naplnily příjemné pocity, jak se tvrdý, naběhlý ocas třel o poševní stěny.
Xavier ji projížděl mírně zešikma, jakoby věděl, že tím ještě Simoně zvýší intenzitu rozkoše a zrychlí blížící se orgasmus.
A jak začala Simona hekat: „Už…už…budu..bože…. to…je…. úžasný…. óóóóch!“ a s táhlým kňučením prožívala svůj vrchol, vystříkal ji Xavier semenem.
Oba padli na záda a zhluboka vydýchávali svůj vrchol. Pro dnešek to byl už opravdu konec.

***

Dopadlo to tak, že spolu začali chodit a do Botswany nakonec odjeli spolu.
Jednoho rána však Xavier zmizel. Přátelé Simony se kroutili, ale pak jí přiznali, že se mu zastesklo po rodině a vrátil se domů, do Zimbabwe.
A tak se Simona s překvapením dozvěděla, že Xavier je ženatý a se dvěma ženami má celkem čtyři děti.
Do Evropy se tedy vrátila sama a na Xaviera, toho „afrického bejka“, jí zbyly jen příjemné vzpomínky.

Autor

4.2 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Řekl bych , že povídka je napsána velmi dobře a čtivě . A vlastně ve finále se z toho dostala velmi dobře , jen s fůrou třeba i příjemných vzpomínek .

Bob Romil

Jako vždy slušná a čtivá práce. Jen můj osobní problém jsou vždy ty pasáže hraničící se znásilněním. A nic na tom nemění ani to, že se to potom nakonec postavě náramně líbí.

childe

Povídka jistě dobrá, jen mě se na ní nelíbí jeden z účastníků.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x