Sázka

Markéta se po rozchodu s Patrikem v prvních dnech utápěla v depresích a marně se snažila pochopit, proč jí odkopl. Těžce se smiřovala s tím, že po devíti letech najednou přijde, zabalí si věci a oznámí jí, že odchází k jiné. O tolik mladší!
Markétě bylo nedávno třicet pět, Patrikovi čtyřicet a narazí si osmnáctku. To snad to mladé vyžle šuká líp než ona? Nikdy si nestěžoval, společný sex nikdy neměli nudný a stereotypní.
Užívali si nejen doma, ale i nečekaně na netradičních místech s pořádnou dávkou adrenalinu. Že by na něho byla náročná a jeho to zmáhalo? Nebo je už pro něj prostě stará?
Hlavou se jí dokola honily otázky, na které nemohla najít odpověď.

Zpočátku neměla na sex ani pomyšlení. Po dvou týdnech už začala cítit potřebu se vybít. Vypomáhala si masturbací se spoustou hraček, co si za ty roky pořídila. Jenže i to jí bylo brzo málo. Přeci jen pravidelný sex s živým partnerem, na který byla zvyklá, nejde jen tak nahradit kouskem silikonu.

V jejím okolí se žádný dostupný chlap nevyskytoval a nadrženost každým dnem stoupala. Rozhodla se vyrazit na lov alespoň nějaké jednorázovky.
Zamířila do klubu, kam chodívala, než se seznámila s Patrikem. Prvním zklamáním bylo, že ze solidního rockového klubu byla nějaká prapodivná diskotéka. A druhým, že osazenstvo tvořila omladina sotva plnoletá.
Venku bylo i přes večerní čas pořád horko. Rozhodla se dát si na baru něco k pití a potom se přesunout někam jinam.

„Hele vole, vidíte tu samici u baru?“ nasměroval pozornost znuděné partičky jeden z kluků.
„Ňákej jetej model,“ prohlásil nepsaný vůdce party, jenž razil heslo, že co je nad dvacet, patří do důchoďáku.
„Panička si asi přišla povyrazit,“ zhodnotil výraz a oblečení Markéty kudrnatý mladík.
„Dyť to povidám, že je to stará bréca,“ mlel si své značně připitý šéfík.
„Co blbneš vole, vždyť vypadá dost mrdavě,“ zastal se neznámé další z mladíků.
„Stará bude asi jako tvoje máma,“ posmíval se mu ramenatý zrzoun.
„Co na tom, hned bych si dal říct,“ nedal se odbýt zastánce.
„Tak di do ní, aspoň si užiješ s pořádnou kundou, když ta tvoje panna ti nenechá ani šáhnout,“ navezl se do něho hned kudrnáč.
„Ty vole, to je bráchova frigida, já sem Adam,“ ohradil se.
„Kdo vás dva kokoty má vod sebe asi poznat? Vás snad nerozezná ani vaše mutra,“ pronesl zrzoun.

Jeho poznámka způsobila celkem halasnou vřavu už tak uřvané partičky. Markéta si nemohla nevšimnout nápadné gestikulace mladíků směrem k ní, ale rozhodla se je ignorovat.
Po chvíli se jeden z nich vyloupl a pomalu se loudal k baru. Objednal si panáka a jakoby nic si k ní přisedl.
„Ahoj kočko, co piješ? Můžu ti něco objednat,“ nasadil drze přímý kurz.
„No ahoj, my se známe?“ odpověděla odměřeně Markéta.
„Proč jako?“ podivil se nechápavě.
„No že mi hned na férovku tykáš,“ grilovala ho pohledem. Ne že by se jí nelíbil, ale moc si vyskakoval a to neměla ráda.
„Tak promiňte mladá paní, ale vypadala jste jako někdo, kdo se přišel bavit,“ přibrzdil v nadšení.
„Jo nebyla bych proti trošce zábavy,“ pronesla se zvláštním důrazem na poslední slůvko.
Pohled přimhouřených očí měla zabodnutý někam skrz sedícího drzounka. Rukou si nevědomky pročísla vlasy a vypjala poprsí. Dopila drink a posunula sklenku směrem ke zkoprnělému mladíkovi. „Mojito, jestli platí tvoje nabídka.“

Pohotově objednal a potom si přiťukli. Při té příležitosti si i konečně potykali a on se představil jako Adam. Prohodili spolu pár vět a oběma bylo jasné, co chtějí.
Po několika minutách se postupně vytratili na toalety. Když odcházel od baru Adam, tak na něho jeho kamarádi divoce pořvávali a gestikulovali.

Markéta už na něho čekala a společně zmizeli v jedné kabince na dámských záchodech. Během letmých polibků jeho nenechavé ruce rozepnuly halenku a nedočkavě osahávaly Markétiny kozy. Potěšilo ho, že nemá podprsenku a nemusel se trápit jejím rozepínáním. Promnul tuhnoucí čudlíky mezi prsty a hned zase osahával pevná ňadra.
Nadrženou Markétu zajímalo, co skrývá v poklopci on. Chvilku netrpělivě zápasila s upnutým knoflíkem, protože si nechtěla polámat pěstěné nehty.
Konečně povolil, zavrčel zip a hbitě rukou zajela do slipů. Nahmátla tuhý klacek a spokojeně si pomyslela, že by to mohlo být dobré. Párkrát ho pohonila a druhou rukou si projela svojí mušličku.
Byla už pěkně vzrušená, proto se otočila k Adamovi zády. Předklonila se a opřela rukama o nádrž u WC. Vystrčený zadek vytvořil jasný cíl pro napřímený bodák. Adam přehrnul sukni nahoru na záda a plácl Markétu po vysazené půlce.
„Aaahh,“ vyjekla. „Dělej, narvi ho do mě!“

Dál už neotálel. Odsunul tkaničku string kalhotek a přistrčil šíp na krajíček terče.
Chviličku trvalo, než trefil správnou pozici a potom prudce přirazil. Markéta slastně vyjekla.
Vycházela mu vstříc vrtícím zadkem a měla co dělat aby jí klouzající ruce neujely z víka nádrže. Náhle z ní ohon vyklouzl.
Jenže místo toho, aby opět vnikl do roztoužené kundičky, ucítila teplo a vlhko od dopadajících cákanců mrdky na prdeli.
Markétina frustrace došla na vrchol. Narovnala se a vůbec nedbala, že sukně se jí svezla na postříkaný zadek.
Nejenže se nechá píchat na hajzlíku jako nějaká puberťačka prvním frajírkem, kterého potká, ale ještě z toho vůbec nic nemá.
Otočila se k Adamovi a vztekle na něj vyjela: „No to ses moc neukázal, frajere!“
„Promiň, prostě sem se neovlád,“ omlouval se zkroušený mladík a schovával zplihlý ocas do kalhot.
„Aspoň si to nenapustil do mě. Kurva fix! Já sem tak nadržená a ty se uděláš po pěti minutách,“ soptila dál.
„Tak se někam přesunem do soukromí a já ti to vynahradím,“ vycítil Adam příležitost, že by si snad mohl ještě užít a napravit reputaci.
„A ty máš kam jít? Ke mně se s tebou nepotáhnu,“ vrčela nakvašeně a otírala si papírem zbytky spermatu, co se nestihly vsáknout do sukně.
„Dej mi minutku. Brnknu bráchovi, jestli má volný kvartýr,“ odpověděl a hned vytáčel číslo.
Telefon tupě vyzváněl a Adam začínal být netrpělivý: „Kurva, zvedni to!“ povzbuzoval na dálku volaného. „No konečně! Čus brácha, můžeš mluvit? Máš doma volno?“

Přestože ztišil hlas, tak Markéta stojící opodál slyšela jeho část hovoru.
„Mám tu paničku, fakt libovej kousek.“

„Brácha neser, je chtivá. Nadržená jak v říji.“

„Cože? To si děláš prdel!“

„Ok, tak za dvacet minut.“

Típnul hovor, otočil se k Markétě: „Hnízdečko bude za dvacet minut volné. Fakt nebudeš litovat a určitě si to užiješ,“ sliboval chvástavě.
„No jen se moc nekasej,“ zpražila ho chladně.
„Vsadíme se? Budeš úplně hotová, až povalíš domů.“
„O co?“ plácla vyprovokovaná jeho samolibostí.
Na okamžik se zamyslel: „Když prohraješ, tak mi necháš tvoje kalhotky,“ vyžádal si trofej.
„A když vyhraju? Tvoje pocmrndaný slipy mně fakt nelákají.“
„Nevím. Ty si urči výhru,“ nechal rozhodnutí na ní.
„Pěšky se domů nepovleču. Zaplatíš mi tágo,“ rozhodla se zajistit si pohodlí při návratu.
„Platí,“ vyhrkl nadšeně a uzavřeli sázku potřesením ruky.
Skočil uhradit útratu a potom loudavě vyrazili do ulic.
Bráchův byt byl o dvě ulice vedle, ale nechávali mu čas na vyklizení prostoru. Vystoupali po schodech do druhého patra ve staré bytovce. Adam si se zalíbením prohlížel vrtící se zadek pod minisukní a Markéta, která si byla dobře vědomá jeho pohledů, schválně přihrávala pohupování boků.

Konečně se za nimi zaklaply dveře bytu. Adam jen pro pořádek nakoukl do ostatních místností a hned nasměroval Markétu do pokoje k velkému letišti.
Zvědavě se rozhlížela a přitom si svlékala halenku. Odhodila jí na kraj pohovky a stahovala si minisukni. Ve chvíli, kdy se narovnala, jí zezadu objal Adam a povalil na matraci. Stáhl jí stringy a hned poté, tento večer už po druhé, ucítila horký úd mezi stehny a doufala, že tentokrát z toho něco bude mít.
Roztáhla stehna víc od sebe, povystrčila zadek nahoru a přijímala rychlé přírazy. Zdálo se, že Adam po předchozím výronu bude mít přece jen delší výdrž. Bušil do ní jako o život. Jednou rukou zapřený o postel a druhou masíroval vystrčené půlky.
Převalili se na bok a on pokračoval v přirážení. Masitý klacek jezdil jako píst, skrz nabobtnalé pysky. Jednu ruku měl Adam podsunutou pod Markétiným tělem a osahával jí kozy. Druhou  přesunul do jejího klínu a vyhledal vztyčeného strážce jeskyně.
Smočil si prsty v hojně tekoucí šťávě a začal ho masírovat krouživými pohyby. Okamžitě se ozvalo slastné Markétino sténání. Slovně ho navigovala v tom, co se jí líbí a jak jí to má dělat.

Pojednou táhle zaryčela: „Jóóóó,“ a potom jen potichu sténala. Její našponované tělo se postupně uvolnilo a ona si znaveně položila hlavu na polštář.
„Dobrý?“ zeptal se Adam a odhrnul jí vlasy z usměvavé tváře. Přitom stále lehce přirážel a jeho klín mlaskavě dorážel na vyšpulené pozadí.
„Hezký. Mooc. Pokračuj dál,“ vrněla roztouženě.
Chytil jí oběma rukama za prsa a vrazil zbylé síly do pohybu boků. Markéta vrtěla zadkem a ždímala péro kundičkou.
V poslední chvilce z ní vyjel a vystříkal se jí na stehno. Spokojeně mnula cukající kopí a rejdila s ním v cákancích spermatu.

„Skočím pro něco k pití,“ nabídl se galantně a vyrazil z pokoje. „Nealko, víno nebo něco ostřejšího?“ volal z kuchyně.
Když se po chvíli objevil ve dveřích s plným tácem sklenic, láhví a plechovek s pitím, tak se ozvalo Markétino obdivné zvolání: „Fíííha, ty máš zase nabito!“
Ve dveřích nestál jen Adam, ale i jeho ocas. Jak šel k posteli, tak se mu lákavě pohupoval. Tomu nemohla několik týdnů nepřipuštěná Markéta odolat a lačně se po něm vrhla.
„Hmmm, ses i umyl?“ zamumlala při olizování žaludu. Adam nestihl ani odložit náklad a tak jen stál a mlčky přijímal její hladové kouření. Kroužila jazykem okolo hlavy žaludu a rukou stahovala předkožku. Sama si mohla určovat tempo i kolik ho polkne, protože Adam v rukách křečovitě svíral plný tác. Přitiskla jazyk k uzdičce a kývala hlavou. Měla však na paměti, že si chce ještě zašukat a ne, aby jí hned vykropil pusu. To jí připomnělo, že má žízeň.

„Dej mi něčeho napít nebo chcípnu,“ poručila mu zadýchaně a dál rukou honila tvrdý ohon.
Chtě nechtě se jí vytrhl ze sevření, aby mohl položit tác na zem u postele.
Žíznivě do sebe obrátila sklenici namixované coly s redbullem a už se hned dožadovala šukání.
Ležela na kraji postele s nohama vytrčenýma do praku. Mladík jí chytil za kotníky a nastrčil ptáka ke kundičce.
Rukou si ho navedla a chtivě přirazila zadkem vzhůru. Bušil do ní, že jí zuby cvakaly. Naklonil se nad ní, aby mohl ústy ochutnat její bradavky. Tahal za ně zuby a ona kňučela rozkoší.
A přitom neustále pleskal šourkem o její zadek během přirážení.

Markéta pocítila známé mravenčení a tušila další vyvrcholení. Jenže taky poznala, že mladík ochabuje v nasazeném tempu.
„Nepřestávej! Dělej!“ poháněla ho a zabodla své pěstěné nehty do jeho hrudi.
Spokojeně sledovala zvýšené tempo přírazů a taky rudé čáry škrábanců jak jela prsty po žebrech. Začala hlasitě ječet. Adam jí zacpal ústa dlaní pravačky a ona ho kousla do hrany ruky.
„Auu, ty mrcho!“ Bolestně ucukl a jen díky tomu, že si všiml jejího nepřítomného pohledu a chvějícího se těla, jí nevrazil facku.
Místo toho jí třel bradavky a masíroval prsní dvorce, dokud se neuklidnila a nevěnovala mu nadšený úsměv.

„Promiň,“ omlouvala se tiše a rukama se sápala k opuštěnému péru. „Pojď mezi kozičky,“ vyzvala ho a přitahovala si ho k sobě.
Plivla si mezi prsa, sevřela je rukama k sobě a udělala tím tunýlek pro klouzající užovku.
Jazykem olizovala vyjíždějící část ohonu a prsty si drhla bradavky s prsními dvorci. Netrvalo dlouho a mladík začal přerývavě vzdychat. Pustila ňadra a drapla pulzující ocas do ruky. Přetáhla předkožku ze žaludu, rychle zakmitala sevřenou pěstí a po rozvalených kozách se rozstříkly první spermie.
Adam chrčel a stříkal jako kropicí vůz. Než se svalil vedle ní, tak ještě stihla špičkou jazyka ochutnat umatlaný žalud.

„Musím si odskočit,“ špitla po chvilce a vyskočila z postele. Ladně pohupovala půlkami a dobře věděla, jak moc to mladíka vzrušuje. „Dám si rychlou sprchu, nevadí?“
„Ne, čistý osušky by měly být na polici,“ dostalo se jí udýchané požehnání.
Po spláchnutí WC se ozvalo na několik minut šumění sprchy.
Markéta by nebyla proti pokračování pod vlažným proudem vody, ale vystříkanému Adamovi se asi za ní nechtělo.
Teď když si rukou omývala rozcitlivělou lasturku, se cítila příjemně unavená a hlavně i uspokojená.

Zabalená do osušky se vrátila do pokoje a přisedla si k ležícímu mladíkovi. Pohledem přejela jeho hrudník a viditelně se zarazila. Sklouzla očima na dlaň pravice a potom pomaloučku jela ukazováčkem od jeho jedné bradavky ke druhé. Obě nehtem obkroužila a zamířila nahoru ke krku. Přejela Adamovi nehtem po hrdle jako hrotem dýky a upřeně mu hleděla do očí.
„Ty si moc zlobil, chlapečku,“ odsekávala ledovým hlasem a klouzala rukou po břiše až k ochablému mužství. Obratně uchopila do hrsti koule a nečekaně je bolestivě sevřela. Adam zařval bolestí, ale nemohl se vytrhnout kvůli překvapení a šoku z bolesti.
„A teď zavolej toho druhýho nebo ti je utrhnu,“ syčela mu do ucha.
„Ivóó! Ivanéé, pojď sem. Aúúú. Prosím, už ne, povol,“ škemral bolestí.

Ve dveřích se objevilo Adamovo dvojče Ivan. Po žebrech se mu táhly rudé škrábance a na malíkové hraně ruky se skvěl otisk Markétiných zubů.
„Opovažte se něco zkoušet, nebo zle dopadnete. Cvičila jsem karate,“ zalhala a doufala, že se na ní ti dva nevrhnou. „Takže jste se rozhodli užít si s nadrženou paničkou a vůbec vám nedošlo, že bych na to mohla přijít? To jste úplně blbí?“ řvala na ně rozhořčeně.
„No když …,“ začal koktat rozpačitě Adam
„To já. Já si chtěl prostě zašukat,“ převzal slovo Ivan. „Když Adam volal, že má úplně nadrženou kočičku a potřebuje byt, tak jsem mu řekl něco za něco. Holka, co s ní chodím, je netýkavka a pořád se na něco vymlouvá. Vím, že to asi nevezmeš, ale omlouvám se ti i za bráchu.“
Nervózně se kroutil, rukama šermoval, jak hledal slova a vypadal opravdu vyděšeně.

„Aaahhh, to je úleva,“ oddechl si Adam, když povolilo sevření Markétiny ruky. „Mysleli jsme, že si toho nevšimneš. Rozezná nás jen naše mamka.“
„Možná bych si nevšimla, ale když jste se vyměnili poprvé, tak jsem z jeho péra při kouření necítila svojí pindu. No a teď ty škrábance se fakt nedají přehlídnout,“ vysvětlila jim, ne moc složité detektivní pátrání. „Máte štěstí, že jste mi to oba tak báječně udělali,“ rozesmála se při pohledu na ty dvě hromádky neštěstí.

„Fakt nám neuděláš nějaký průser?“ strachoval se stále schlíplý Ivan.
„Ne, prostě jsme si všichni dobře zašukali a o to nám přece šlo. Nebo ne?“ shrnula Markéta a sehnula se pro své oblečení.
„A nechtěla by …,“ načal větu Adam.
„…sis dát trojku?“ skočil mu do řeči Ivan.
„Ne kluci. Je to lákavý, rozdat si to s dvojčaty, ale dneska už toho mám dost. Navíc už nejsem tak šíleně nadržená na další úlet,“ odmítla nabídku a líně se oblékala bez špetky erotické vyzývavosti.
„A někdy jindy? Kde tě najdeme?“ nevzdával se Adam.
„Pokud vůbec bude nějaké příště, tak si vás najdu já,“ přislíbila neurčitě. „Jo a k té sázce. Sice jsem fakt utahaná jako kotě, ale myslím, že jsi podváděl a platíš mi taxíka,“ oznámila vesele.
Náhle mrskla rukou a Adamovi na hrudi přistál zmuchlaný kousek látky: „Ale jako uznání za pořádnou šoustačku, ti ty moje gaťky nechám.“

„Teda brácha, ty si kanec,“ uklouzlo překvapenému Ivanovi.

Autor

5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Povedená výměna s odhalením. Hezky napsané.

Trysky

S dvojčaty je sranda. Super povídka, vtipná a vzrušující.

Martin

Asi to bude znít blbě , ale po všech těch incestech konečně vtipná a vzrušující povídka . Být to naopak , tak chudák chlap . Opravdu velmi povedená a vtipně napsána povídka .

Frank

Pěkně napsané, vtipné a nápadité
Frank

Fred

Kdo chcete podobný příběh o jednovaječných dvojčatech, najděte si moji povídku: Žena dvou mužů.

Juli

Ano, stojí za přečtení 👍👍👍👍👍🤗

childe

Dvojčata jsou dvojčata tedy jednovaječný. I když začátek mě neuchvátil celkově se mi to líbilo.

Fred

Dvojčata jsou proto dvojčata, protože se narodí při jenom porodu dvě děti. Jednovaječná pochází, jak patrno z názvu, z jednoho vajíčka, které se z neznámých důvodů rozdvojí a k oplodnění stačí jedna spermie. Teprve po oplodnění dochází k rozdvojení a vývinu dvou jedinců. Tato dvojčata si obvykle jsou k nerozeznání podobná a mívají i podobné povahové rysy.
Dvojvaječná jsou další omyl přírody, kdy v děloze na oplodnění čekají dvě vajíčka a jsou oplodněna každé samostatně. Narozená dvojčata si vůbec nejsou podobná, každý je naprosto rozdílný, i povahově.

childe

Frede, ale tohle já přeci vím. Tím jsem jen chtěl říct, “ ještě, že to byla jednovaječná dvojčata“ a né třeba bratr a sestra nebo dva bratři každý úplně jiný 🙂

Mirek

Dobře napsané. Už od toho prvního telefonátu jsem nějakou takovou hru dvojčat očekával. Ale dobře se to čte, děj má spád, jenom škoda toho rychlého závěru.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x