manželka s mladíkem na gauči

Sousedka ze třetího patra

Počet zobrazení: 93

Když se k nám do činžáku Adriana přistěhovala, byla to hezká pětadvacítka, sice už vdaná a s děckem, ale alespoň byla radost pohledět na pěknou postavu, hezké dlouhé nohy i blonďatou hřívu. Bydlela přímo pod námi a do doby než se rozvedla, jsme žili v míru a pohodě.
Během času jsem se i já odstěhoval k přítelkyni a při mých návštěvách jsem pak poslouchal nářky rodičů z bojů se sousedkou.

– Jednou ji nechtěně vytopili, když praskla hadice u pračky. Dobrá, stane se. Malíř a oprava sádrokartonového podhledu šla z jejich pojistky.

– Praskla stoupačka kanalizace, bohužel v našem patře, takže exkrementy a fekálie, které se ocitly v jejím bytě, přiřkla mým rodičům, což vyvolalo první hádku.

– Rodiče jsou starší, takže pouští si hlasitěji televizi, takže nastala další hádka

– Otec zaparkoval na dvoře na místě, kde většinou parkuje ona (naše místo bylo také zabrané) a následovala další hádka

– Za příliš hlučný sex se jí otec vysmál, neb sice ten také provozují, ale v čase, který ona uvádí, prokazatelně nebyli doma. Tedy opět další a zbytečná hádka. Zatímco moji rodiče chřadli, ona na vrcholu svých sil jako rozkvetlá třicítka, se tím očividně bavila.

***

O prázdninách jeli rodiče na chalupu a já se rozhodl pro úpravy v bytě. Zejména kuchyňská linka si žádala výměnu. Taktéž spíž jsem hodlal zbourat a trochu stavebně zmenšit.
Oháněl jsem se kladivem, majzlíkem a palicí a při představě vnadné, ale hádavé a hysterické štěkny v bytě pod námi, mi bourací práce šly snadno od ruky.
Druhého dne, po několika úderech do zdi se ozval zvonek.
“Crrr, crrrr,” znělo naléhavě.

Nebylo pochyb kdo je za dveřmi. Nasralo mě to do běla a prudce jsem otevřel dveře. Tam opravdu stála ona, tvářila se jak anděl zkázy, ale náhle sklapla, a zděšeně hleděla na můj odhalený vypracovaný hrudník ve výši jejích očí.
“Co je?” zahučel jsem nepřívětivě.
“Já..já..jsem..”, blekotala, vyvedená z míry.
“Já vím, kdo seš, tak pojď si popovídat dovnitř!” a vtáhl jsem ji do bytu.

Postavil jsem se zády ke dveřím, takže nemohla ven a musela mě vyslechnout.
“Myslela sis, že si zase zchladíš žáhu na otci, ale to ses přepočítala, protože jsem tu já a teď si zase pohraju já s tebou!”

Tvářila se vyplašeně a nevěděla co očekávat. Sjel jsem ji pohledem. Ve tváři už se objevily první vrásky, ale stále byla pěkná, velká prsa ji visela volně pod trikem a měla už macatější stehna nasoukané v černých legínách.
Popadl jsem ji a zatáhl do pokoje. Nestačila ani hlesnout a už ležela zády na pohovce.
„Co děláš?“ vykřikla, když viděla jak si stahuju kalhoty. A než si to všechno přerovnala v hlavě, nalehl jsem na ni, prudkými škuby z ní stáhl legíny i kalhotky a zatahal ji za vlasy.
„Máš to ráda tvrdě?”
“Aúúú….co si to dovoluješ, pusť mě!” ječela.

Věděla, že jsem silnější, a tak očima nervózně těkala kolem sebe a zajela mi pohledem i mezi nohy. Čurák mi ukázkově stál, tak jen tiše vydechla, ale to už jsem se ji napasoval mezi nohy. Žalud, nasazený na vstup do stažené štěrbiny, rázné přitlačení a již jsem cítil,  jak se pochva neochotně rozevírá.
“Ah…oúúúú… to bolí!” kňučela, ale já dál pokračoval v tlaku a ocas zvolna mizel uvnitř.

Dál bolestně sykala, ale jinak nedělala nic. Ruce měla rozhozené do stran a nijak se nesnažila mě sestřást, nebo bušit do mne  pěstičkami. Po pár prudkých přírazech jsem v ní byl zaražený po kořen. Chvilku jsem počkal, a pak začal zvolna přirážet, vzepřený na pažích. Těsnost pomalu mizela a ocas jí začal projíždět snadněji. Vyhrnul jsem ji triko a prohmátl prsa. Bradavky ji stály a já se do ní dál se slastnými pocity zarážel, mačkal prsa a Adriana odevzdaně ležela, sténala a každým přírazem v ní mizel ocas v celé délce, až po kořen. Rytmicky jsem ji mrdal a vnímal, jak je stále vlhčí a otevřenější. Dokonce začala sténat a podvědomě mi jít naproti. Náhle mi ruce zaťala do zad a začala se hekavě odbavovat.
“oh..oh..oh..ááá!” vyrážela.

Stahy pochvy mě málem přivedli k výstřiku. Vyjel jsem z ní a ocas ji zatlačil mezi rty. Hned ho začala kouřit. Sála ho tak bravurně, že jsem ji brzy vystříkal pusu semenem, které bez problémů spolykala.
“Tak….už můžu jít?” pronesla tiše a zvedla se z pohovky.
“Myslím, že jsme ještě neskončili,” pousmál jsem se.
“Co po mě vlastně chceš?”
“Odčinit vše, co provádíš mejm rodičům!” řekl jsem tvrdě, až se zase podvědomě stáhla.
“Ale…já…oni…”, blekotala, “není všechno jenom moje vina!”
“Ale taky ne vše je jejich vina! A ty se vyloženě vyžíváš v hádání. Seš hysterická fúrie a celej barák tě má plný zuby!”
“Když já jsem nešťastná…,” začala štkát. “bejvalej sere na alimenty, mladej se tahá s nějakou partou a já už dlouho…”
“…..ty už jsi dlouho neprcala, co?” dodal jsem za ni a ona němě kývla.

Pak náhle sama začala něžně dotírat, jemně se mi zakusovala do ramen, krku a paží. Prostě  převzala iniciativu, což se mi líbilo. Když se mi podařilo dostat jí pod sebe, opět mi zaťala nehty do zad, ale uniknout už nemohla. Přitiskl jsem se jí na tělo a zajel do mokrého klína. Tiše vyjekla a kousla mě do ramene. Zjevně milovala, když jí někdo šukal tvrdě a já si uměl vynutit, co jsem chtěl. Křečovitě mě objala dlouhýma nohama a já pravidelně a prudce přirážel, dokud jsme nedosáhli oboustranného vrcholu.

“Jak často šukáš, nebo jsi šukala?” zajímalo mě.
“Když ještě byl Libor doma, tak dvakrát denně. Teď si to dělám sama anebo…teď s tebou,” pousmála se.
“A jsem dobrej?”
“Jo. Jsi dobrej. Skoro jako Libor.”
To porovnání mě téměř urazilo.
“No počkej, teď tě přefiknu tak, že mi ještě poděkuješ!“  řekl jsem naoko naštvaně a začal se znovu dobývat do jejího klína.
“Tak se ukaž!” vydechla a doširoka roztáhla nohy.

Znovu připravený ocas do ní hladce vnikl, ale po pár přírazech jsem si ji obrátil na všechny čtyři. Když jsem do ní zajel a začal ji tvrdě šoustat zezadu, úplně se proměnila a začala křičet a vzdychat.
„Ano… ano… pořádně mi…to…dělej..jo.hluboko.. pořádně…mě….projeď…. krásně…ach..ach…bože!“

Chytil jsem ji pevně  v pase a prudce rytmicky přirážel. Byla to slast vnímat tření o vnitřní stěny pochvy a dorazy na dno. Adriana to cítila stejně a blaženě  sténala v rytmu přírazů.
“jo..jo..jo!” vyhekávala jak zaseklý kulomet.
Pohled na roztažené půlky pevného zadečku a mokrý ocas, mlaskavě vyjíždějící a mizející v nadrženém horkém klínu byl ale tak rajcovní, že velmi brzo to ze mě nezadržitelně šlo.
“Jo…jóóó,” chrčel jsem a trhavými pohyby ji plnil dělohu semenem,

Bylo to potřetí a pro mne definitivní konec. Znovu by se mi už asi hned tak nepostavil.
Padla poslední pusa a Adriana se vytratila domů, aniž bychom se domluvili někdy napříště.

***

Pozitivním výsledkem bylo, že Adriana přestala mé rodiče peskovat a situace v domě se pozvolna uklidnila.

Počet zobrazení: 93

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Znásilnění jako pozitivní narovnání vztahů se sousedkou 😀 Možná jí to chtělo na potřetí natrhnout anál , aspoň by nemohla chodit . Já když jsem opravoval byt , tak jsem dostal akorát na pivo , abych byl chvíli ticho a sousedovic děcka mohli spát .

Trysky

Rozhodně zajímavé a neotřelé řešení sousedských problémů. 😀

childe

To byla dobrá sousedka. Takové řešení by se mi s ní taky zamlouvalo. Není nad to přesvědčit ji pádnýmy argumenty 🙂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x