Láska je láska, ale lepší je sex

Od doby, co bratranec připravil Danu o panenství, začala si sexu užívat plnými doušky. Nejvíc samozřejmě s tím, který jí měl co nabídnout nebo dát. Takto vcelku snadno prošla střední i vysokou školou, když zjistila, že dobré známky se dají odpracovat ústy nebo klínem. Pak se zapojila do pracovního procesu jako referentka na finančním úřadě.

***

Její nadřízený kolem ní začal kroužit od prvního dne a za čtrnáct dní spolu skončili na stole v kanceláři. Pan vedoucí byl jen o pár let starší a tak se vyznačoval pevnou erekcí a dlouhou výdrží. Také rozměry Daně plně vyhovovaly. Ohnutá o stůl tak dlouhou dobu pociťovala a vychutnávala si rozkoš z rytmického projíždění žilnatým tvrdým ocasem, než se do ní pan vedoucí se slastným funěním vysemenil.

Byl sice čerstvě ženatý, ale tvrdil, že manželka v jiném stavu s ním odmítá spát a on chudák, je tak nadržený. Daně to bylo zcela jedno, hlavně, když si vyšukala míň práce a ještě si to užívala.
Sex s panem vedoucím si užívala tak dlouho, dokud ho nepřišla navštívit do práce jeho žena, sympatická blondýna, která nejenže nebyla těhotná, ale byla i velmi dominantní.
Manžela spucovala za pozdní příchody domů a na jeho ženský kolektiv hodila nevraživý pohled alfa samice, vůdkyně smečky.
A ženy pokorně klopily zrak, nejvíce pak Dana. Odmítnutí sexu Daně vrátilo zpět více práce, ale naštěstí změnila místo na jiný post v úřadu.

***

Po týdnu jela na několikadenní školení, aby si v nové funkci zvýšila znalosti.
Ovšem hned po příjezdu do krásného střediska v lůně přírody bylo jasné, že celé je to jen o tom, přetrpět těch pár hodin odborných keců a pak už se rozjel pořádný mejdan.

Řada osob, jak bylo vidět, se tam znala z minulých akcí a hned se dávaly dohromady, včetně její spolunocležnice Jany. Ta se na večeři vyšňořila. Vzala si luxusní prádlo a pečlivě se namalovala. Na Danin údiv se usmála.
„Co myslíš? Že si tu budu číst knížku? Chci tě jen poprosit, abys do půlnoci nechodila do pokoje. Pak už budem hotoví a půjdem spát, jo?“

Takových žen se u večeře sešlo dost.
Když začala taneční zábava, řada párů se rozprchla po pokojích, věnovat se zábavě vleže, ostatní nezadaní tancovali a pozvolna se dávali dohromady.
Na Danu se zaměřil jeden prošedivělý sympaťák. Byl tu prý taky poprvé. Měl se však zručně k dílu a za hodinku už Dana ležela v jeho posteli s čurákem v puse, zatímco on jí zkušeně vylizoval kundu. Nad kouřením jen slastně sténal, zatímco Dana se kroutila a hekala nad drážděním klitorisu. Ve slasti podvědomě zrychlovala kouření, až muž náhle vyjekl a bez varování se jí udělal do pusy. Dávka semene jí zaplavila pusu, že musela rychle polykat. Zbytek vyplivla.
„Co děláš, do hajzlu?“
„Promiň, nedalo se to zadržet,“ hlesl tiše muž.

Dana naštvaně odešla do umývárny, vypláchnout si pusu, jenže u žen se šukalo, a zrovna ve stoje u umyvadel, tak se umyla a rovnou i ulevila u mužů.
Už si natahovala kalhotky, když dovnitř někdo vstoupil.

„Pojď, nikdo tu není,“ zašeptal mužský hlas.
Roztoužená dvojice skončila ve vedlejší kabince a Dana byla němým svědkem bouřlivého mrdání. Nejdřív slyšela mlaskavý zvuk a chrčení. To asi muž ji přirážel do krku při kouření.
„Chnnm.hmm.chmm..fúúúúj!“ zapištěl ženský hlas. „tohle polykat nebudu! Nejsem prase!“
„Tak promiň!“ zahučel omluvně muž.

Dana se musela usmát. Vida, není jediná, která semeno v puse nesnáší, ale chlapi jsou jak umanutý a když můžou, stříkají jim to do pusy. Ale sami to ochutnat nechtějí.
Vedle v kabince se muž dočkal zásunu a bylo slyšet zrychlené dýchání ženy a hekání muže.
„Oáááhh!“ vyjekla žena, jak asi do ní ocas zajel až po kořen.
Pak kabinku naplnily mlaskavé zvuky šoustání a tiché sténání.
„Oh..jo..už…jsem!“ zavzdychal muž a hlasitý výdech značil, že ji právě plní semenem.
Pak se dvojice dala do pořádku a konečně odešla.

Dana byla nadržená a rozdychtěná, rozhodnutá dát komukoliv. Nabídka už nebyla valná, nicméně podařilo se jí ulovit staršího muže, kterému se po dlouhém boji podařilo postavit péro, pak si na něm zarajtovala a stihla se udělat, než muž vytekl a vzápětí hluboce usnul.

Bylo po půlnoci a Dana se vrátila na pokoj. Jana už spala, a tak si sdělování zážitků nechaly na ráno.

***

Ráno ji Jana zavalila detailním popsáním divokého sexu s milencem Vlastou, se kterým se vídá jen na školeních.
„Jednak bydlí na druhým konci republiky a jednak je šťastně ženatej. Stejně jak já. Máme to jen jako povyražení. No a co ty?“
„Za nic to nestálo. Jeden vytekl hned, druhej vydržel o chvilku dýl..,“ pokrčila Dana rameny.
„Tak si dej dneska s námi trojku,“ navrhla jí Jana. „S Vlastíkem jsme o tom už mluvili, někoho si přibrat, ale zatím jsme se nerozhoupali.“
„No, já nevím, nemám s tím zkušenosti,“ byla Dana zaskočena nabídkou.
„Neboj. Pokouříme ho, zajezdíš si na prima péru. Myslíš jako, že bych na Vlastu žárlila? Ani omylem! Jen spolu parádně prcáme a co oči nevidí..“
„Jo! Tohle přísloví znám!“ utnula ji Dana a šla na snídani.

***

Jana nelhala. Vlastík nejen, že nadšeně souhlasil, ale opravdu se pyšnil tvrdým pořádným ocasem. To se mu při pohledu na dvě ženský nahý těla vztyčilo, že Janě nedalo moc práce vykouřit ho k prvnímu výstřiku.
Mazlivě mu mnula koule a ocas si pouštěla hluboko do krku, zatímco Vlastík Daně laskal pevná prsa a divoce se i líbali a kmitali si v ústech jazyky. Jana k Danině překvapení všechno semeno spolykala. Vlastíkovi však čurák stál dál.
Jana vyskočila na postel, klekla si a vyšpulila na něj zadek. Tvrdý ocas zajel do roztoužené kundy až po koule. Jana táhle sténala, ale pevně zapřená si vychutnávala ten hluboký pronik.
Dana se nasunula klínem před Janu a nastavila ho k lízání.
Vlastík zezadu razantně přirážel a Jana se jazykem činila. Věděla přesně kam jazykem zamířit a kde sát. Když Dana dosáhla orgasmu, Vlastík ji nalehl mezi nohy a hned ho zarazil do čvachtající kundy.
Když Dana začala prožívat druhý orgasmus, stahy pochvy Vlastíka přivedli k výstřiku, který provedl stranou, ne do ní.

„Miluju tvý semeno!“ zaječela Jana a vrhla se mu na upatlaný ocas a sála ho k další erekci. Když mu stál, hned nalehl na Janu, ta ho pevně obemkla nohama a sténala pod pravidelnými přírazy. Čurák mlaskavě zajížděl do tekoucí kundy a praménky šťáv stékaly a máčely prostěradlo.
Sevření nohama povolilo, Vlasta se přesunul na Danu, zapřel si její nohy o ramena a naplno do ní vnikl.
„Ááááhhh..bože…pomalůůůů!“ Dana se cítila přepůlená, že Vlastík zpomalil přírazy a teprve pomalu zrychloval až do oboustranného orgasmu.
„A teď, do pusy!“ křikl na Janu a zatlačil jí čuráka hluboko do krku.
Jana ocas pevně obemkla rty, a po pár pohybech hlavou začal Vlastík stříkat.
Vše opět spolkla a láskyplně mu ho olízala jazykem. Pak skončili v hlubokém spánku.
Ráno opustili bojiště a uklízečky měly co uklízet.

***

Dny nabraly všední řád. Nový šéf Dany byl nemluvný starší muž, stále podmračený, ale v její přítomnosti vždy roztál a usmíval se.
Když ji po měsíci pozval na večeři, věděla Dana, kde to skončí. U jídla stále něco mlel o zkaženém životě a jeho letmé dotyky byly více než výmluvné.
Dana převzala iniciativu a nabídla mu obchod. Pokud jí zvýší odměny, je možné uvažovat o tom, že by mu poskytla útěchu.
„Ale to je samozřejmé,“ viditelně ožil.
„Pokud chcete, můžeme to provést hned. Výplata je za týden, tak ať už se to v platu projeví,“ rozhodla se Dana neotálet a za chvíli už byli v pokoji v blízkém hotelu. Muž si sedl do křesla, Dana svůdně zavlnila tělem.
„Máte nějaké speciální přání?“
„Předveď mi striptýz,“ zafuněl nadrženě, vytáhl z kalhot ocas a začal si ho honit.

Dana se tedy snaživě zbavovala svršků, zatímco muž si snaživě honil péro, až hekl, vytekl do dlaně, čurák mu klesl a hlava taky! Byl tuhej!
„Proboha!“ přiskočila k němu Dana v obavě, jestli není mrtvej.
Naštěstí jen omdlel. Pár fackami a studenou vodou ho přivedla k vědomí a jeho autem odvezla domů.

„Děkuji. Auto si vemte a vrátíte mi ho zítra v práci“, ztěžka vstal a vrávoravě se odpotácel do domu. A tak se Dana na pár hodin stala majitelkou Audi Q3. Nijak si ho neužila, jen se chvíli projela po městě a až do rána trnula, aby ho někdo neukradl.

***

K sexu se šéfem došlo později u něj doma, když manželka byla v lázních.
Opět seděl rozvalen v křesle a opět se dožadoval striptýzu.
Tentokrát vydržel až do konce, takže Dana pak mohla pokleknout před něj a kouřit mu ocas. Moc mu nestál, ale snaživě ho sála a dřív než se stačil udělat, nasedla mu na klín a rychle ho zavedla do sebe. Párkrát odsedla a už cítila, jak do ní teče semeno.
Muž ji zatím slintavě cucal bradavky a líbal prsa. Za celou noc se muž vzchopil ještě dvakrát, ale vždy se udělal dřív, než se Dana dostala do tempa.
Co naplat. Sex naprd, ale peníze dobrý. Bylo načase poohlídnout se jinde.

***

Mladý kolega z kanceláře David, ji nemohl nabídnout žádné výhody, ale nakonec se jí podařilo převést na něj část svých úkolů, když mu za to občas podržela.
Byl to muž plný síly, bez přítelkyně, a tak bylo potřeba mu trochu ulevit. Díky mládí mu nedělalo problém vymrdat ji bez přestávky dvakrát za sebou.
Zatímco Dana už byla úplně hotová, stále cítila rytmické přírazy tvrdého ocasu hluboko v sobě. Ve skladu kancelářských potřeb ve všech možných polohách v ní klouzalo tvrdé dlouhé péro a přivádělo ji jeden orgasmus za druhým. Odměnou mu bylo, že se směl do ní vystříkat. To jí totiž vždy přineslo poslední bouřlivý orgasmus.
Pak ji stačilo jen si vytřít ubrouskem vytékající semeno, srovnat sukni a vrátit se za pracovní stůl. Nic netušící kolegyně ji záviděly a nechápaly věčně spokojený úsměv na tváři.

Šéf si ji taky občas nárokoval ve své kanceláři, ale u něj stačilo jen si vyhrnout sukni, opřít se o stůl a počkat až se po pár přírazech udělá. Dana u toho snaživě hekala a říkala, jak je skvělej, a pak si jen stáhla sukni a šla si po svém.
Holt, mladý ocas bylo něco jiného.

***

Jednou s Davidem zůstali v práci déle a bylo jasné, že si to trochu zpestří sexem.
Pracovní stůl jim plně postačil. Dana nejdřív začala s kouřením. Tuhý ocas obemkla rty, začala po něm jezdit, olizovat žalud a mnout koule. Když David začal funět, přestala a rozložila se na stole a roztáhla nohy.
David olíznul závojíčky pak sál a lízal jí všude, kam jsem jazykem dosáhl a zejména klitoris. To už Dana hekala, že to nemůže vydržet.
David ji popadl za kotníky, roztáhl ji doširoka nohy a prudce do ní zajel. Nejdřív přirážel pomalu, ale pak začal rychleji a prudčeji.
Dana jezdila po stole sem a tam a slast dávala najevo hlasitým sténáním.
„Ano…rvi ho..do mě.. ano…ááách!“ ječela, a když ji David pevně stiskl a promnul prsa, vyvolalo to v ní silný orgasmus. Stahy pochvy byly tak silné, že David chtě nechtě musel stříkat a plnit jí dělohu životodárným semenem.

Náhle se otevřely dveře z chodby a tam stál jejich šéf! Překvapení a úlek byl oboustranný, nicméně dveře se zase zavřely.
Šéf se už neobjevil, zato ráno byli k němu oba předvoláni a okamžitě propuštěni. Vytáhl na ně paragraf za porušení pracovní kázně, ztrátu důvěry a kdovíco ještě. Bylo jasné, že ho urazila skutečnost, že kromě něho může Dana souložit ještě s někým jiným.

Ztrátu zaměstnání oba přijali se vztyčenou hlavou. Práce zas nějaká bude a navíc to ještě více stvrdilo jejich vztah, později korunovaný svatbou.

 

Autor

4.5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Něco ze současného pracovního života . O pracovních poradách , školeních a večírcích se toho povídá hodně . Sex s vedoucím za výhody je kapitola sama o sobě . Dobře a vtipně napsané , má to děj a navíc i happy end 😀

Junior

Jojo máš pravdu, říká se toho hodně, ale co z toho je pravda a co jen novodobé legendy to je těžké odlišit.
Povídka je čtivě napsána a má ostatně jako vše co Shock publikuje.

childe

Školení to bylo sice hezký, ale od Shocka jsem čekal víc. Celkově se mi povídky nelíbí, je jasné o co tam komu jde a jak už jsem poznamenal výše od Shocka mám povídky rád i kvůli příběhu, který to vše dokresluje a ten se zde jaksi nekoná.

Bob Romil

Lehká oddechovka. Povídka podle mého gusta. Samozřejmě je jasné, že je to inspirované skutečnými postavami a na motivy reálného příběhu 🙂 🙂

5
0
Would love your thoughts, please comment.x