Nejtajnější přání

Manželství Julie a Karla bylo jako každé jiné. Brali se po tříletém vztahu. Děti se rozhodli mít až za pár let a zatím si budou užívat jeden druhého.

To dělali opravdu dokonale a každý den se z jejich bytu ozývaly výkřiky vášně i prožívané vrcholné rozkoše. Nešoustali totiž jen večer v ložnici, ale všude po bytě, když na sebe dostali chuť.

Sousedka Vávrová nesčetně slyšela orgasmické vzdechy a steny přes vchodové dveře, když manželé šoustali přímo na podlaze v předsíni.
To vždycky Karel, už nahý čekal, až Julie přijde z práce a sotva zavřela dveře, zmocnil se jí a chvatně zbavoval oblečení.
„Chci tě!“ drmolil vzrušeně a vyhrnoval jí sukni.
„Já tebe taky,“ Julie mu sama pomáhala.
S ničím se moc nepárali. Svalili se na podlahu, Julie pokrčila a roztáhla nohy, Karel nasadil ocas na štěrbinu, přirazil a po pár přírazech byl v ní zaražený až po kořen.
„Karle… uhh… láskooo… už… budůůů,“ vzpínala se Julie proti jeho rytmickým přírazům.
„Joo… vydrž… chvíli,“ funěl Karel a mnul jí prsa přes podprsenku, jíž se nestačil zbavit.
Julie po chvíli zasténala v orgasmu a Karel se rychlými přírazy dodělal, vystříkal ji semenem a odvalil se stranou.
„Teda… to bylo něco. No a teď můžu jít do sprchy a věci do pračky,“ konstatovala, když se polonahá sbírala ze země.

Než prošla koupelnou, uvařil Karel kávu a připravil svačinu. Tak to u nich chodilo skoro den co den. Večer si dopřáli sexu v obýváku a třeba ještě jedno číslo v ložnici na dobrou noc.

I to slyšela sousedka Vávrová přes zeď a hartusila, že snad ještě není tak stará, aby to jen poslouchala a nic si sama neužila.
Je pravdou, že měla krátce po padesátce, což nic neznamená, ale její muž Ota byl od přírody líný. Bylo mu už osmapadesát a sexu moc nedal ani zamlada. Stereotypní sex s manželkou ho nelákal ani v nejmenším.

„Kdoví jestli by se mi postavil s mladou sousedkou,“ uvažoval v myšlenkách, když mu žena snaživě kouřila ptáka, aby si na něm zajezdila. Někdy to zafungovalo, někdy ne. Ota v duchu proklínal Karla, že musí tak často šukat. Asi si s ním bude muset promluvit, jako chlap s chlapem.

***

Nejlepší kamarádkou Julie byla Tamara, osmadvacetiletá pohledná brunetka. Už stihla být rozvedená, ovšem díky bohatému exmanželovi zajištěná a hlavně byla poměrně volnomyšlenkářská. Když ji Julie seznamovala s Karlem, prohlížela si ho s netajeným zájmem a dávala mu najevo možnost bližšího seznámení v soukromí její vilky.
Karel ale nehodlal být Julii nevěrný, byť Tamara měla hezčí proporce a vůbec celá byla dokonalejší než jeho žena. Odolal její kráse a svádění a bral ji jen jako kámošku své ženy, která s ní občas trávila nekonečné telefonáty, kdy probíraly, kde, kdo, s kým, jak, proč… zkrátka drbaly ostošest.

***

O TÝDEN POZDĚJI

Ženy probraly veškeré své záležitosti a hovor sklouzával k intimnějším tématům. Tamara se Julii svěřila, že třímá v ruce robertka a pomalu se s ním začíná dráždit.
„Celá se mu… ohh… otvírám,“ zasténala do sluchátka.
Julie se zachvěla vzrušením a cítila, jak vlhne.
„Jakej je?“
„Ten největší z mý sbírky… s naběhlými žílami a nalitým žaludem… obrovskej čurák… živýho jsem takovýho ještě neviděla… ohhh… už mi zajíždí mezi lapličky.“
„Bože!“ kousla se Julie do rtu, jako by sama cítila, jak jí ten pták páře kundu.
Následovalo další uvolnění šťáv, že si zmáčené kalhotky musela stáhnout a zajela si do klína prsty.

Tamara zavzdychala a pokračovala.
„Představuju si chlapa, jak si mě bere s tím čurákem tvrdě a přes můj odpor… vůbec se mě na nic neptá a cpe mi ho mezi nohy… ohhh… už ho… cejtím… jak… do mě… oááááh… vniká!“
„Jo… jooo,“ sténala Julie s prsty zabořenými v kundě plně v zaujetí stejných představ.
„Oh… oh… už je celej ve mně… úplně mě vyplňuje… cejtím každou žílu… ohhhh,“ sténala Tamara a v kundě měla dlouhýho ptáka zaraženýho celýho.
„Ah… taky cejtím přírazy… chci tooo,“ ječela Julie a prsty jí kmitaly po poštěváku.
„Přiráží stále rychleji… bože… on mě udělá… nemohu se bránit… leží na mně a mrdá mě… oáááách… jooooo,“ vykřikla Tamara v orgasmu a Julie ji zakrátko doplnila.
Obě se udělaly, jedna s umělákem, druhá prsty.

„Ty vado… pode mnou je louže,“ konstatovala Julie při pohledu na mokrý flek na koberci, kde seděla.
„Taky sem celá mokrá… a ještě musím ptáčka olízat… gfmm… hfgmm,“ řekla Tamara a vydávala mlaskavé zvuky, jak z něj olizovala vlastní šťávy.
„Už toho nech… zase mě vzrušuješ,“ řekla Julie. „Tohle jsou mý nejtajnější představy, jak mě tvrdě mrdá trojice cizích chlapů s pořádnými ocasy a berou si mě jako hračku, já nechci a přitom jim musím držet… ty krávo, zase teču… hele, musím končit. Já se ti ozvu, pa.“
Julie vstala a běžela do koupelny, jak byla celá zpocená a zmáčená vzrušením. Tak silnej orgáč už dlouho neměla.

V tom chvatu si nevšimla v rohu předsíně stojícího Karla, který byl telefonátu přítomen a dumal, zda manželce její tajné přání splnit. Za měsíc má narozeniny.
Sám se Julie několikrát ptal na její erotické představy, ale o tomhle nikdy nemluvila. Chápal, že se za to asi i trochu stydí, mluvit s manželem o cizích chlapech s pořádnými čuráky, když on má jen klasickej průměr.

***

Druhého dne se vypravil za Tamarou. Naštěstí byla doma a z jeho návštěvy měla nelíčenou radost. Zrovna vylezla z bazénu a na sobě neměla nic, než dolní díl plavek a župánek.
„Co ty tu? Tebe jsem tu vážně nečekala. Ví o tom Julie?“ usmívala se a oči jí zářily. „Pojď dál. Nerada se vystavuju před sousedy, víš,“ poukázala na župánek, zakrývající jen to nejnutnější.
„A před kým se tedy ráda vystavuješ?“ usmál se Karel.
„Před tím, kdo si to zaslouží. Třeba kdo mi pomůže s údržbou a tak…“ řekla Tamara dvojsmyslně a přesně tak to i myslela.
Nalila oběma drink.
„Tak co tě ke mně přivádí?“
„Mám dotaz ohledně Julie. Vy spolu proberete kde co a já potřebuju informace. Julie má brzo narozeniny.“
„Už chápu,“ vskočila mu do řeči. „Ty chceš znát nějaké dívčí tajemství, že je to tak?“
„Jo. Chtěl bych jí vyplnit nějaký tajný erotický přání.“
„Tak se jí zeptej.“
„Myslím tajný přání. Třeba takový, který se bojí, nebo přede mnou nechce vyslovit. Tobě se ale určitě svěří. O sobě víte všechno.“
„Když ti to nechce říct, tak asi o jeho splnění nestojí, nemyslíš?“ ušklíbla se Tamara.
„A ty ho znáš?“
„Dívčí tajemství je jen mezi holkama. To nosíme tady,“ ťukla si do hlavy. „Neznamená, že ho chceme opravdu zažít. Některý představy jsou plný násilí… to žádná holka nechce prožít, ač o tom třeba sní. Ale jsou to jen sny.“
„A co tvoje sny? Ty mi prozradíš?“ přistoupil k ní Karel zezadu natěsno, že se břichem přitiskla k jídelnímu stolu.
„Co mi uděláš, když neřeknu?“ vzdychla Tamara vzrušeně.
„Ojedu tě jak fenu… tvrdě tě ošukám,“ vykasal jí župánek a přejel rukou přes zadek.
„A a co když tohle je mý tajný přání?“ uvolnila si rychle pásek županu.
„Tak teď se ti splní!“ strhl jí Karel župan na zem, pak jí stáhl kalhotky a ohnul ji v pase o stůl.
Tamara se nebránila, naopak se více rozkročila a pak hlasitě hekla, jak do ní prudce pronikl tvrdým pérem.

„Šimráš mě pírkem,“ zavrněla.
„Ty děvko… no počkej!“ přirazil Karel prudce a znova.
Přirážel teď pomalu ale s velkým důrazem na hloubku. Držel Tamaru v pase a sledoval, jak při přírazech jeho tělo pleská o pevný krásný zadek.
Pak natáhl ruku a zatahal ji za vlasy, až zvrátila hlavu.
„Ty zvíře… aúúú!“
„Tak co, mrcho… je to lepší? Cejtíš čuráka v kundě? Seš kurva, máš ji úplně vytahanou mrdáním… že jo?“ častoval ji urážkami.
„Jo… máš tvrdou kládu… seš hluboko… oh… oh… oh,“ sténala slastí.
„Zvedni se, ať ti prohmátnu vemena!“ přikázal jí, protože ležela na břiše a tak se pozvedla na lokty.
„Máš je pořádný… plný mlíka, he, he,“ mačkal je.
„Júúh… jo… jooo,“ sténala Tamara, jak j9 to dělalo dobře a z toho mrdání už se skoro neudržela na nohou.

Jakoby to Karel vytušil, vyjel z ní, otočil ji k sobě čelem a položil ji na záda a její nohy si zapřel o ramena. Za stehna si ji přitáhl na okraj stolu a pomalu do ní zajel.
„Už… uuuž… budu… ještě chvilku,“ sténala Tamara nad pomalými přírazy a pohyby.
Ptáka cítila hluboko v sobě a blížila se k orgasmu.

Karel se tak mohl věnovat jejím rozlitým velkým prsům, stále pevným a přitom tak měkkým na mnutí a mačkání. Laskal hroty bradavek a Tamara se zalykala slastí a narůstající rozkoší.
„Seš kurva… řekni to!“ zesílil a zrychlil Karel přírazy.
„Jo… jsem tvá kurva… chci zmrdat a vystříkat píču… dělej… už budu… stříkej… božee… jo,“ opakovala Tamara perverznosti.
Pocítila cukání v pochvě a při výstřiku semene vyvrcholila.
„Anoo… užžž,“ kroutila se a zvyšovala si do maxima dosaženou rozkoš.
Karel v ní zůstal zaražený, dokud mu ocas nezměkl, pak jí pustil nohy a sledoval čůrek semene a šťáv vytékající ji z klína. Tamara byla hladce vyholená, takže krásně viděl roztažené překrvené pysky a naběhlý klitoris.
Tamara sjela ze stolu hbitě, jakoby nic. Nejevila známky únavy i když před chvíli dýchala jak přetopený kotel. Zajímavé. Navíc ji bylo úplně jedno, že se právě vyspala s mužem své nejlepší kamarádky.

Udělala drink na zapití, líbezně se usmívala a ze své nahoty si nic nedělala. Koneckonců i Karel byl nahý se schlíplým ocáskem.
„Tak teda Julča. Její představou je sex se třemi muži s velkými ptáky. Zmocní se jí násilím, ona nechce, ale zároveň chce, aby ji zmrdali… prostě představy, no,“ řekla Tamara. „Co s tím hodláš dělat?“
„Zkusím sehnat ty chlapy,“ uvažoval Karel.
„A necháš znásilnit svou ženu,“ dodala Tamara skepticky. „Seš vadnej? Myslíš, že to opravdu chce, bejt někde v křoví nebo autě znásilněná? Utrpí šok a pak už si nevrzneš ani ty. Na to se musí jinak. Ona to musí vědět, že se to stane… chápeš? Pokud po tom opravdu touží a ty jí to dopřeješ, musí o tom dopředu vědět. Nebude znát místo ani termín, ale nemůžeš ji jen tak přepadnout.“
„No jo, ale když to bude vědět, nebude tak vyplašená, jak říkáš, že chce i nechce, aby ji zmrdali,“ nesouhlasil Karel.
Tamara se usmála.
„To nech na mně. Já si s ní promluvím… Až seženeš ty chlapy, ozvi se a domluvíme zbytek. Ale teď pojď ještě do postýlky. Jedem mrd mi rozhodně nestačí,“ a táhla Karla do svého pelíšku, kde skotačili až do pozdního večera.
Tamara byla zkrátka k neutahání.

Domů se Karel navrátil vysátý jak citron. Ještě, že Julča měla své dny a bolela ji hlava. Jinak by ji poprvé zklamal jako muž a manžel.

***

Další text obsahuje sexuální násilí nazývané „hrané znásilnění,“ kde není útočník, ani oběť a osoby jednají dle vzájemné dohody a očekávání. Kdo toto téma nemá v oblibě, nechť se dalšímu čtení vyhne.

V tomto příběhu Tamara informovala Julii o plánu jejího manžela, ovšem, jaký byl přesný obsah jejich rozhovoru, zůstalo mezi nimi. Julie tedy cosi tušila, ale prakticky nevěděla s určitostí nic.

***

Oslava narozenin v luxusní restauraci se vydařila a manželé se v teplém letním večeru vraceli domů pěšky. Byla to příjemná procházka. Až do chvíle, kdy z jednoho vchodu domu zrovna v místě, kde byla rozbitá pouliční lampa, vyskočily tři stíny, popadly Julii a zmizely s ní v domě.
Karel zůstal zkoprněle stát na ulici, že nestačil nijak zareagovat. Vše se to odehrálo bleskově rychle. Musí přece něco udělat… zavolat policii?

***

Muži nasadili zmítající se Julií roubík a vlekli ji sklepem do sousedního domu, neboť sklepy zde byly propojeny, kde v průjezdu stála otřískaná dodávka. Muži nasedli, jeden držel Julii v nákladovém prostoru a vůz prudce vyrazil na ulici a hnal se temnou nocí ven z města.
Když zastavili, muži ji odvlekli do dřevěné chaty, posadili na židli a teprve pak rozsvítili světlo.

Julie se plaše rozhlédla kolem. Klasicky vybavenému interiéru chaty vévodil kamenný krb, nyní vyhaslý, okna byly zakryta dřevěnými okenicemi a na zemi byly vyrovnány matrace.
„Dovolíte, dámo,“ muž jí vyjmul z úst roubík. „Můžete křičet jak chcete. Nikdo vás stejně neuslyší a nám je to jedno.“
„Kdo jste?“ hlesla Julie „A co po mě chcete?“
„Tady Tommy a Teddy byli do včerejška v lapáku. Tam moc ženskejch nepotkáte. Já na ně čekal a chci je na svobodě přivítat jaksepatří. Mně říkej Maxi, kotě. Buď hodná holka a ráno se zase setkáš se svým mužíčkem, jinak si tě zkrotíme, ale to už bys nebyla tak hezká… zvláště Tommy je prchlivej, když není po jeho, že jo?“
„Hm… ty nebudeš zlobit, viď?“ Tommy se ušklíbl.

Julii polilo horko i zima zároveň. Dostala se do spárů nějaký nadržený bandě zločinců a ti ji tady…
Zkusila to s pláčem, ale muži si otevřeli plechovky piva, popíjeli a častovali ji poznámkami a rádoby vtipnými komentáři. Vesměs oplzlými. Nezbylo, než to překousnout.
Když se svlékli, Julii poklesla brada.
Mezi nohama se jim houpaly ocasy, které ji i ve své povislosti děsily. Až se jim postaví, tak ji roztrhnou. Tohle se přece do ní nemůže vejít. Jenže oni to udělají a bude jim to jedno.

„Ukaž pusu. Hmm… vyhulíš mi brko?“ houkl Teddy a nasadil jí svou hadici k puse.
Julie snaživě sála tlustý ocas, ale nedostala do sebe víc než jen hlavici žaludu, protože ocas mu mohutněl a nabýval na síle.
„Jooo… už dlouho mu nebylo tak dobře… doteď byl jen v prdeli,“ smál se Teddy a Julii se zdvihl žaludek.
„Bléééé… je mi zle,“ plivala záclony slin.
„No… no… kotě, to ještě nic není… až se mi postaví, tak si užiješ pětadvacet cenťáků. Pěkně mi ho pohoň rukou, když máš malou tlamku. V krimu by ti ji chlapi natrhli, ale my jsme hodní kluci.“

A tak střídavě honila tlusté ocasy všech tři a bála se chvíle, kdy se jí budou cpát mezi nohy. Na druhou stranu ji to vzrušovalo, protože takové ocasy doposud viděla jen v pornu. Teď je svírá v ruce, mohutné, horké, prokreslené naběhlými žílami, se sametovými nalitými fialovými žaludy a ty pytle, chlupaté, visící, plné semene… úplně pocítila v klíně vlhko.

„Ukaž kundu,“ poručil jí Max a Julie pomalu a stydlivě stáhla sukni a kalhotky.
„Holá pipina,“ zajásal Tommy. „Aspoň nebudu mít hubu plnou roští.“
Hned ji strhl na matrace, roztáhl stehna od sebe a hladově se jí vrhl na klín.
„Vole, ty seš štětka. Úplně tečeš!“ křikl a byla to pravda.
Julie nedokázala potlačit stoupající vzrušení a tekla jak horský potok.
„Ohhh… úúúhhh,“ kníkala a kroutila se v návalech rozkoše.
Tommy ji dál kmital jazykem po pyscích a klitorisu a dělal to tak dobře, že Julie upadala se slasti do lehkého bezvědomí „petit amort“.

„Vodjeď,“ odstrčil ho po chvíli Max.
Už chtěl mrdat a výstřik měl na krajíčku, jak si ho stále honil.
Max na ni nalehl, nasadil svou tyč na nalité pysky a zatlačil. Pochva jen pomalu přijímala do sebe takový rozměr. Pysky se roztáhly a Julie vydala bolestný výkřik. Tlustý ocas do ní pozvolna vnikal, až se zarazil o dno a byl v ní zasunutý až po kořen.
„Oohh… to… bolí… seš…. moc… hlubokoooohh,“ sténala Julie s doširoka rioztaženýma nohama a zalehnutá stokilovým chlapem.
„Jen drž, holčičko, jsme teprve na začátku, he, he,“ zachechtal se Max a začal přirážet.

Julie chtěla něco říct, ale pusu ji ucpal svým utahovákem Teddy. Tak jen tlumeně sténala a stále slastněji, jak se pochva uvolňovala. Kolem zaraženého ocasu vytékaly stružky šťáv a přírazy byly volnější. I tak byla výplň pochvy a tření maximální, ovšem o to více slastnější, sotva si na něj zvykla. Přece jen tak velkého čuráka v sobě nikdy neměla.
Teddy jí ejakuloval do pusy, zato Max ji naplnil vrchovatou měrou semene do kundy. Sotva se odvalil, zalehl ji Tommy a chtivě do ní zasunul svůj sochor.
„Líbí se ti to, děvenko?“ funěl ji do tváře a začal mnout a líbat prsa.
„Máš hezký kozy, pevný, takový mám rád,“ pomlaskával. „Teddy, takový má tvoje ségra, zato zadek má jak….“
„Drž hubu o mý ségře, nebo ti nakopu koule!“ rozčílil se Teddy, ale Max je zarazil.
„Sme tu snad kvůli týhle, volové. Tak se nehádejte!“

Tomy se soustředil na přírazy a sjížděl teď Julii strojovými přírazy. Vzepřený na pažích sledoval její slastí stažený obličej.
„Chci ti pocákat kozy.“
„Oh… dělej… co chceš… oh… oh,“ zavzdychala odrovnaná Julie a nesla se na vlnách blaženosti . Byla už přizpůsobena velkým ocasům a ti jí přinášeli neskutečnou rozkoš.

Tommy z ní vyjel, obkročmo si nad ni klekl a několika tahy rukou z ocasu vylítlo semeno a dopadalo jí na prsa.
„Joooo… ooh, tu máš mlíčko,“ funěl a vyhonil si ho do poslední kapky.
„Uhni… teď já,“ nastoupil na Julii Teddy a začal si ji rovnat do správné polohy a nabodl ji do kundy hezky zezadu..
„Uhh… ty seš ale úzká… ohh… ani se mi tam celej nevejde,“ tlačil se Teddy do ní a Julie jen kulila oči nad tvrdou tyčí, která se do ní zezadu cpe.
Nakonec ji koule pleskly o zadek a Teddy jí v dlaních sevřel prsa, že ji to skoro zabolelo.
„Pěkně mě svíráš… jo, tak jedem,“ a rozjel strojové přírazy.

***

U TAMARY DOMA

„Líbat umíš hezky,“ ocenila Tamara Karlův výkon po dlouhém vášnivém líbání s propletením jazyků a výměnou slin.
„Děláš, jak bych byl nějakej panic, nebo co?“ durdil se Karel.
„Hned se nerozčiluj, Karlíčku, ale znám chlapy, co to odfláknou, hlavně když mi můžou roztáhnout kolena… a ty takovej nejsi,“ vysvětlovala Tamara a dívala se, jak se jí dotýká na prsou, mne je a mačká.
„Mačkej je víc… oúúú… oh… jo… dobře,“ vzdychala.
Karel svíral v ruce nalitá prsa a byl z toho vzrušen na nejvyšší míru. Péro mu stálo a Tamara byla potěšena, že se nejedná o žádné tintítko, ale normální ocas, tak akorát pro její mušličku.
Posléze se mu přesunula hlavou do klína a ocas si zasunula do pusy.
Cumlala mu žalud, laskala uzdičku a jazykem mu ho sjížděla po celé délce až po koule, které jemně promnula mezi rty i prohrábla rukou. Když ho pak pevně sevřenými rty rytmicky sála, Karel zaúpěl a udělal se.
„Promiň,“ hlesl, ale Tamara se chápavě pousmála.
Otřela ze sebe cákance semene a znovu si nechala si promnout a polaskat visící prsa.
Karla její prsa, kdovíproč, fascinovala a jí to přinášelo slast, zvláště dráždění bradavek.
Poté ulehla, roztáhla nohy a dala mu na odiv vyholenou kundičku s růžovou rýhou štěrbiny.
Prsty si sama roztáhla vnější pysky, kde se skrývaly závojíčky malých pysků a odkud vytékaly praménky šťávy. Tamara si rukou dráždila poštěváka a hlasitě sténala.

Karel si najednou vzpomněl na Julii.
„Myslíš, že se Julie baví, tak jako my?“
„Se jí zeptej, až ti ji vrátěj a laskavě se mi v posteli o ní nezmiňuj. Jestli trpíš výčitkama, tak raději běž domů, ale stejně jsme už spolu prcali, takže to máš jedno.“

Karel jí zabořil obličej do klína. Lízání Tamaru přivádělo do víru slasti a rozkoše. Karel jí sál a mnul mezi rty plátky závojíčků a Tamara vzdychala a sama si vzrušeně přejížděla prsa a tiskla tvrdé bradavky.
„Už mě omrdej… svou couru… už to nevydržím,“ kňučela vzrušením.
Karel měl ocas jako kámen, když jí nalehl mezi nohy, zatlačil a cítil, jak se pysky roztahují a pouští ho dovnitř.
„Anooo… seš… skvělej… oooáááh,“ sténala rozdivočelá Tamara.
„Úúúúhhh… ooááách… mrdej mě… tvrdě… pojď… pojď,“ vyhekávala slastně jak v ní rytmicky jezdil.
Také Karel sténal slastí, která ho naplňovala stále víc. Pak změnil polohu.
„Počkej… otoč se.“
Tamara se mu nastavila zadečkem, aby ji mohl zezadu napíchnout mezi pevné půlky.
Prudce do ní vnikl a zezadu ji promačkával visící měchy prsou a brnkal prsty o tvrdé bradavky.
„Jooouuu… jééé,“ sténala Tamara v extázi a užívala si prudké a hluboké přírazy v jiném směru a intenzitě tření.

Ovšem Karel neodolal čokodírce a ve chvíli, kdy Tamara hlasitě sténala v předzvěsti orgasmu, jí ocas zarazil do zadku!
Cítil, jak silným tlakem překonává sevření svěrače a proniká jí do střev.
„Ááááhhh… nééééé,“ Tamara vykřikla nečekaným překvapením i bolestí, ale nemohla nic dělat, dokud jí po sérii rychlých přírazů semeno nenaplnilo zadek.
„Tohle jsem ti nedovolila,“ vydechla úlevně, když bylo po všem.
„Nemohl jsem odolat, Jsi prostě celá nádherná a dokonalá,“ děl Karel a Tamara se s tím spokojila.
Anál jí nevadil, jen ráda měla věci pod kontrolou a tady jí zadek použil bez ptaní.

Noc se pomalu přehoupla do poslední fáze a Karel se sebral k odchodu.
„Uvidíme se ještě někdy, tady, v postýlce?“ objala ho Tamara ve dveřích.
„Možná… Víš, nerad bych se do tebe zamiloval a ty tu moc máš. Jsi dokonalá žena a nepřekonatelná milenka a…“
„Nepřeháněj. Vůbec mě neznáš. Jsem jaká jsem, ale mě si poznal jen v posteli. Mám ráda sex, to neskrývám a vlastně i proto žiju bez chlapa. Že jsme spolu šukali vůbec nic neznamená, ač je Julie má kámoška. Vrať se k ní, myslím, že teď to bude úplně jiná holka… A uvidíš, že na mě zapomeneš. Ale nikdy neříkej nikdy, seš dobrej a já mám divočinu ráda, pa,“ políbila ho a vystrčila ven.
Musela, protože cítila, že jí z očí vytryskly slzy.
„Sakra, co to se mnou je? Snad jsem se taky nezamilovala? Kruci, kurva, doprdele, to ne!“

***

Hluboce spící umrdanou Julii muži přivezli domů, když svítalo.
Karel ji nechal donést do ložnice a pak muže vyplatil.
„Díky. Všechno bylo v pohodě?“
„Jo. Jen Max ji asi natrhl prdel, ale já mu říkal, že je úzká… Jinak si to užívala a my taky. Teď bude spát jako dudek. Při posledním čísle sama vodpadla a už nebyla k probuzení. Tak se mějte, pane,“ podal mu Teddy ruku a hromotluci z najaté agentury odjeli.

Karel v ložnici Julii svlékl donaha a vzdychl nad zaschlými stopami semene, šťáv i otlaků na těle a na prsou. Ti ji dali.

Julie se probudila po poledni. Udiveně se rozhlédla kolem sebe a prudce se posadila. Ne, to nebyl sen, ale jak to, že je doma, ve své posteli? Kundička ji bolí, o zadku ani nemluvě a ty otlaky… Bože, co se to s ní vlastně dělo?
„Tak ses vyspinkala?“ objevil se Karel s kouřícím hrnkem kávy.

Do Julie vjela energie.
„Ty hajzle, to byl tvůj nápad, že jo? Teď mi to došlo… tys někde zjistil moje touhy a celý to zorganizoval! Tři chlapi mě v nějaký chatě celou noc znásilňovali a ty sis tu válel šunky, anebo čuměl na to dírou ve zdi a honil si péro, co? To ti nikdy nezapomenu!“
Karel jí podal kafe, které přijala a nehodila po něm, jak se obával.
„Uklidni se. Bylo to tak, jak říkáš. Šlo o splnění tvé tajné touhy a tys o tom přece věděla.“
„Ale hovno!“ vykřikla Julie. „Tamara sice něco mlela, ale ona je taková happy, s ničím nemá problém… já taková nejsem. Celou dobu jsem si myslela, že až si mě užijou, tak mě zabijou.“
„Lžeš! Tobě se to líbilo. Jenom teď chceš zůstat hezká. Ano, všechno jsem to zařídil a zaplatil, abych ti splnil tajné přání. Tamara ti to měla naznačit, abys nebyla v prdeli, až se to opravdu stane… Sorry, že to nevyšlo.“

Julie pak na Karla pohlédla a už se mírně usmívala.
„Máš pravdu, lásko. Líbilo se mi to… Tamara mi všechno řekla, ale stejně jsem se lekla, že ten únos je skutečnej. Ti chlapi vypadali jak vrahouni a měli obrovský péra! Moc ti děkuju!“

Autor

4.7 35 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marťas

Perfektní povídka o splněném snu manželky a vlastně i manžel si užil s její kamarádkou.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x