První session

Seděla jsem jeden sobotní večer sama doma a víceméně jsem koukala do zdi. Číst mě nebavilo a ani jsem nemohla vybrat ten správný film, jenž by mě zaujal. Masturbování už jsem měla dost z celého sobotního dopoledne a navíc jsem obě hračky měla na nabíječce.
Chvíli jsem jen tak koukala z okna a třídila jsem si myšlenky. Najednou se mi do hlavy zase dostalo jedno téma, které jsem měla v hlavě již pár let, ale nikdy jsem se o něj až tak blízko nezačala zajímat.
Tématem, které mi dlouho leželo v hlavě bylo BDSM, v mém případě role subinky. Vzala jsem notebook a začala jsem hledat nějaké stránky, zabývající se tímto tématem. Jako první na mě samozřejmě vyskočilo plno videí, ale to jsem nehledala. Chtěla jsem se dozvědět něco víc, ideálně najít někoho, kdo by mě v tomto světě zaučil, protože jako úplný začátečník jsem nevěděla naprosto nic o tom, co obnáší být subinkou.

Asi po hodině hledání jsem narazila na jednu webovou stránku, která měla BDSM i v názvu. Chvíli mi trvalo než jsem se na stránkách zorientovala.
Hned na hlavní stránce na mě vyskočily dominy, které hledají své otroky. Ale to není pro mě. Chvíli jsem si prohlížela dominy na stránce, ale nenašla jsem mezi nimi žádného dominátora.
„Tak že by to byly jen stránky pro dominy a jejich otroky?“ řekla jsem si.
Pak jsem si v rohu všimla rubriky inzeráty, tam už to bylo podstatně různorodější. Byly tam inzeráty na téma DOM hledá SUB, SUB hledá DOM, prodej použitého spodního prádla, finanční otroci, poptávky po různých praktikách apod. Odpovědět na inzeráty mohli samozřejmě jen registrovaní uživatelé.

Neváhala jsem tedy a vytvořila jsem si účet. Po vytvoření si bylo možné vyplnit dotazník, co se týče zkušeností s různými praktikami, popřípadě se zájmem o ně. Dotazník se dal vyplnit jak z DOM hlediska, tak z hlediska subinek. Vybrala jsem si samozřejmě dotazník z pohledu SUB. Opravdu tam byly všechny praktiky BDSM, na které si vzpomenete, proto nebudu psát výčet témat, to bychom tu byli do zítřka. Jediné, co pro mě bylo absolutní ne, byly scat praktiky, cejchování, jehly, piercingy a mumifikace. Tyto vody mě zkrátka nikdy nelákaly.
Dokončila jsem dotazník, aby se každý, kdo přijde na můj profil, mohl podívat, zda bychom si mohli rozumět. Pak jsem se chvíli koukala na různé DOM účty, ty které se mi líbily jsem lajknula. Problémem bylo, že spousta DOM nemělo na profilu vyplněný dotazník, takže takové profily jsem přeskakovala.

Netrvalo snad ani půl hodiny a do pošty mi přístála první zpráva.
“Ahoj subinko, jsem DOM a všiml jsem si tvého dotazníku, který mě zaujal. Máme víceméně stejné preference. Pokud by ses chtěla seznámit, ozvi se.”
Odepsala jsem, že ho ráda poznávám, popsala jsem mu, že jsem začínající subinka, která by se ráda někam posunula, poznala něco nového a zjistila, kde má svoje hranice.
Odepsal.
“Taky mě těší. Rád tě tímto světem provedu. Pro jistotu upozorňuji, že mám zájem o skutečná setkání. Poznávání online je sice fajn, ale online výcviky jsou dobré spíše na první lekce. Pověz mi, co jsi zatím zažila.”
Odpověděla jsem mu.
„Zatím jsem zažila jen takové ty domácí roleplay, výprasky rukou s bývalými partnery. Dál se to vesměs nikam moc neposunulo a mi to nestačilo. Zrovna teď je pro mě velké téma anál. Mám s ním sice dobré i špatné zkušenosti, ale v poslední době byly spíše špatné, takže jsem tohle téma s protějšky uzavřela a zkouším to pouze sama. S osobním setkáním určitě problém nemám, ba naopak.“
Napsal mi.
„To jsem rád, že se chceš potkávat na živo. Ten anál bývá problém, protože muži to většinou neumí a jsou nedočkavci. Já mám k análu vztah velmi pozitivní. Povídej, co bys všechno chtěla zažít.“

Korespondence pokračovala dál.
Já: „Ráda bych prožila pocit znehybnění a aby si u toho DOM se mnou dělal co chce.“
On: „To zní dobře. Můžu tě hodně naučit a ukázat ti tebe samotnou z jiné stránky.“
Já: „Moc ráda, děkuji.“
On: „Pokud jsi pro, mohli bychom tuto konverzaci přesunout jinam, třeba na mail.“
Já: „Souhlasím, napíšu ti.“

Zatímco jsme si takto psali na BDSM webu, přišlo mi ještě několik zpráv s nabídkami od jiných DOMů. Jednalo většinou o muže z druhého konce republiky a taky jsem si říkala, že je asi hloupost začít si psát s více DOM najednou, obzvláště, když jsem začátečnice. Slušně jsem jeodmítla, že momentálně už se mi jeden DOM věnuje, ale kdyby se něco změnilo, tak se ozvu.


Druhý den ráno začala naše e-mailová konverzace na téma co vše bych chtěla zkusit, kde mám svoje zatím známé hranice (které praktiky nechci ani zkoušet) a co od toho všeho čekám. Popsala jsem, že určitě nechci nikdy zkoušet scat praktiky, mumifikace, piercingy a jehly, ale ohledně ostatního musím teprve své hranice zjistit a hlavně, že bych chtěla zapracovat na análu.
Pak jsem přiložila své dvě fotky, jednu v šatech a druhou v plavkách, aby měl DOM představu, jak vypadám. Dále jsem připsala svou výšku a přibližnou váhu (160 cm, cca 60 kg).

Odpvěď na sebe nenechala dlouho čekat.
On: “Vidím, že na subinku máš postavu, tak akorát.”
Já: „Děkuji.“
On: „Pokud bys chtěla mohli bychom dnes udělat takovou menší session pomocí dirty chatu. Jen abychom zjistili, zda tě to bude bavit a jestli by to mezi námi mohlo fungovat.“
Já: „Ráda bych to vyzkoušela.“
On: „Tak to jsem rád 🙂 Tak dnes ve 20:00?“
Já: „Ano, souhlasím.“
On: „Super, tak tedy v osm. Jen se ještě zeptám, copak máš doma za hračky, pokud nějaké jsou.“
Já: „No, moc toho nemám. Jen womanizer, vibrátor, kolíky, choker, roubík a pouta.“
On: „Na začínající subinku je to slušná výbava. Tak si prosím na naší session připrav vše, co jsi uvedla a ještě 2 kolíčky na prádlo, 2 vařečky, papír, fixu a ostrou tužku a taky nějakou šňůru alespoň 2 m dlouhou (třeba na prádlo).“
Já: „Dobře, vše si nachystám.“
On: „Před session se v klidu nachystej a dej si třeba sprchu či vanu na uvolnění a hoď se do pohody. Má to být potěšení hlavně pro tebe. 🙂 A ještě si nachystej telefon, třeba na stativ nebo ho něčím podlož, ať se ti lépe dokumentují úkoly, které ti budu dávat.“
Já: „Dobře, až budu večer připravena, tak napíšu. :)“

Odpoledne jsem přišla domů z práce a začala příprava na mojí první session s DOMem. Napustila jsem si vanu plnou pěny, zapla relaxační hudbu. Chvíli jsem relaxovala ve vaně. Důkladně jsem se umyla, vanu vypustila a začala jsem chystat výbavu na večer.
Na postel jsem rozprostřela ručník a na něj jsem postupně vše pokládala. Womanizer, vibrátor, choker, roubík, pouta, anální kolíky, kolíčky na prádlo, vařečky, šňůru a papír s tužkou a fixem.
Telefon jsem dala do držáku, abych ho nemusela při plnění úkolů držet v ruce.
V 19:50 jsem byla plně připravena a session mohla začít.

Já: „Ahoj, tak já jsem připravena.“
Poslala jsem fotku připravené výbavy.
On: „Super, tak jdem na to. Ještě než začneme musíme si stanovit nějaká pravidla, jelikož je to tvá první session. První si řekni, jak tě mám během session oslovovat.“
Já: „Třeba Laura.“
On: „Dobře, to bychom měli. Teď si zvol 2 safewords. Je důležité, abych věděl, když ti bude něco nepříjemné a budeš chtít, abych přestal. První slovo je od toho, abych věděl tvou hranici a věděl, že to ne. Druhé slovo session popřípadě skončí, kdyby byl někde problém.“
Já: „Tak první slovo “kniha”, druhé “brzda.”
On: „Dobře a teď probereme ty pravidla. Napiš, jestli souhlasíš.
Vše co si během chatu řekneme a pošleme je důvěrné a k nikomu dalšímu se to nedostane.
Budeš mi vykat a říkat mi Pane.
Nesmíš na sebe sahat bez dovolení nebo pokud to nevyplývá z úkolu. Udělat se nemůžeš, dokud ti to nedovolím.“
Já: „Souhlasím.“

Následovaly příkazy.
On: „Tak dobře Lauro. Dnes dostaneš jen 3 úkoly. Nyní si vezmi fix a napiš si na bříško své jméno. Pak si vezmi dva kolíčky a připni si je na bradavky. Vezmi si vařečku plácni se 6x do každého prsa, ale pořádně. Pak si je vyfoť a pošli výsledek. Pokud nebudou prsa dost červená, budeme to muset udělat znovu. Rozumíš?“
Já: „Rozumím Pane.“

Vzala jsem fix a napsala si na břicho Laura. Pak jsem vzala kolíčky a připnula jsem si je na bradavky. Poprvé jsem až vyjekla. Byl to pro mě nový pocit. Bolestivý, ale zároveň neskutečně rajcovní.
Vzala jsem si vařečku a udělala přesně to, co mi Pán dal za úkol. Nic jsem nešidila, plácala jsem se opravdu pořádně. Tak, že se mi do další rány chtělo i nechtělo. Cítila jsem vzrušení ze vší té bolesti a cítila jsem jak v kalhotkách vlhnu.
Výsledek jsem vyfotila a poslala pánovi.

Po chvíli přišla odpověď.
„První úkol jsi splnila dobře. Teď si klekni, vyšpul zadeček, vezmi si vařečku a dej si deset ran na každou půlku, rány budeš počítat, pak si vezmi vibrátor a dráždi se s ním, ale pozor nesmíš si ho strčit do kundičky. Začni si při tom roztahovat prsty zadeček a až budeš připravená, zaveď si kolík. To vše natočíš a pošleš mi videozáznam.
Odpověděla jsem: „Rozumím Pane:“

Dala jsem telefon do držáku a nastavila tak, abych se mohla natáčet.
Pak jsem si vzala vařečku a klekla jsem si a začal výprask. Hekala jsem u toho a zároveň vzdychala, u desáté rány už jsem byla úplně rozbolavělá a cítila jsem jak mi půlky skoro pulzují.
Vařečku jsem po výprasku odložila. Vzala jsem vibrátor a začala jsem se dráždit na klitorisu a druhou rukou jsem se vrhla na zadeček.
Napřed jsem jemně kroužila kolem análku, pak jsem pomalu strkala ukazováček tak dlouho až si dupka zvykla. Nakonec jsem přidala k ukazováčku ještě prostředníček. To už jsem cítila více. Chvíli jsem si takto hrála s dupkou a když jsem myslela, že už je připravená, chopila jsem se kolíku a zkusila si ho zavést.
Šla jsem na to pěkně pomalu abych si vychutnala tu vzrušující bolest. Už teď bylo moc těžké odolat tomu pokušení udělat se. Mokrá jsem byla pomalu už i na stehnech.
Video jsem poslala pánovi a oddaně čekala, jestli se mu to bude líbit.

On: ůMoc dobře jsi zvládla i druhý úkol. Jsi moc šikovná subinka. Nyní poslední úkol, po kterém bude následovat tvá odměna, pokud splníš. Lehni si na záda a vyndej si kolík. Ještě chvíli si roztahuj dupku, aby byla připravená i na ten větší kolík. Pak si ho zaveď, chci slyšet, jak u toho kňouráš. Pokud splníš, můžeš si vzít vibrátor a udělat se.
Teď už si můžeš dát vibrátor i do kundičky. Vše zdokumentuj. Při orgasmu chci slyšet “Děkuji Pane”.
Já: „Rozumím pane.“

Teď začaly menší obavy. Nevěděla jsem, zda dám i ten větší kolíček. Přecejen jsem v análu uplný nováček a moje dírka ještě není zvyklá na tak velké rozměry. Ale vzrušení a touha se udělat mě hnala dopředu.
Lehla jsem si na záda, pomalu vyndala menší kolík a začala jsem si masírovat análek. Teď už šel dovnitř ten ukazováček podstatně lépe, tak jsem přidala i další prst. Mám ráda, když to trochu pne, mám ráda bolestný a slastný pocit zároveň.
Už bych měla přestat nebo se udělám, pomyslela jsem si.
Vzala jsem tedy ten větší kolík a začala jsem zavádět. To už bylo podstatně těžší. Tento kolík na mě byl velký. No nic, tak musím holt o to pomaleji.
Tak jsem si sním chvíli pohrávala a sténala u toho,ale docela to šlo. Až napotřetí se mi podařilo si kolík kompletně zavést. Tentokrát jsem u toho opravdu zakřičela, ale líbilo se mi to.
Tak úkol jsem splnila a teď budu mít odměnu.
Vzala jsem vibrátor a začal jsem se dráždit a tentokrát jsem pronikla až do kundičky. Jak už jsem byla po celém tom slastném trápení neskutečně nadržená, tak mi vyvrcholení netrvalo ani snad pět minut. Byl to bouřlivý orgasmus do kterého jsem jen zasténala: “Děkuji Pane.”

Autor

4.2 31 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tesarik

Rozhodně hodně zajímavé.

Frank

Moc pěkná povídka. Tohle téma mám opravdu rád a těším se na další tvorbu, případně pokračování

Junior

Výborná povídka, tohle téma se mi líbí a těším se na pokračování. Zároveň vítám novou autorku a přeji mnoho dalších povídek.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x