Nejvyšší


Kapka potu ti proletí před očima. Uff. Už jen pár kroků a můžeš si odpočinout. Pár kroků… no dobře desítek kroků a dotkneš se vyleštěné mosazi. Měl to být společný výlet, zdolat nejvyšší vrchol Beskyd. On ale nemohl.
Paradoxně je na Lysé taky, jen o pár set výškových metrů níže. V nějaké nově otevřené restaurací dělají s kolegy nějakou promo akci. Chjo, on prostě neumí říkat ne. Vždycky jsi až na druhém místě.
Klid, jsi jen unavená, zpocená a bez cukru. Dáš si něco dobrého v chatě a vydáš se ho překvapit. Přeci jen, musíš trochu vyžehlit, jak jsi na něj včera byla drsná. Naštěstí ví, jak moc ho miluješ. Naštěstí víš, jak moc miluje on tebe. Zavzpomínáš na poslední prošukanou noc a mimochodem si promasíruješ zápěstí. Skoro jako by jsi cítila, jak ti je ovíjejí sametová lana. Už jsi chytla dech? Tak hurá na ten vrchol…

Krok za krokem se před tebou objevuje betonový obelisk, cíl tvé cesty. Koukáš kolem sebe a kocháš se výhledem v naprostém tichu. Stojíš před obeliskem a říkáš si svůj oblíbený vtip. Cokoliv může být butt-plug.
S úsměvem sundáváš batoh a lehký vánek ti připomene osm kilometrů dřiny, které máš vpité do trika.
Okamžitě otevíráš krosnu a vytahuješ si suché triko. Nejlepší nápad. Koukneš kolem sebe a zjistíš, že jsi na vrcholu úplně sama. Jaká vzácnost. Stahuješ si mokré triko přes hlavu. Nemáš podprsenku, ale co? Veverky snad nepomřou šokem.
Náhle ztuhneš. Tvůj mozek vysílá signál…
Uteč!
Než můžeš zareagovat, cítíš že někdo chytá tvoje triko a znehybňuje ti ruce. Tvůj mozek jede na sto procent. Vysílá signály do celého těla, úplně cítíš jak zkouší všechny únikové možnosti.
Tvoje tělo neodpovídá. Když už mozek přechází na nouzový postup.Vypnout a zapnout. Ozve se u tvého ucha tiché zavrčení: nekřič.
Všechny signály, které ti putovaly tělem, všechen adrenalin, stres a napětí náhle změnily směr a skončily ve tvém klíně.
Lehce se třeseš, ale zima ti není. Prohybáš se v zádech, ale nic ti nevyjde vstříc.
Ten hlas přece znáš a cítíš typickou vůní. Podlamuje se ti levé koleno, ale jeho ruka tě zachytí kolem pasu.
“Je ti zima?”
Lehce vrtíš hlavou a cítíš, jak ti druhá ruka zajíždí do vlasů. Zkusíš se vymanit z trička kolem hlavy, ale nejde to. Je zavázané kolem obelisku.
Ruka změní směr a pomalu ti teče po páteři. Hřeje a klouže po zpocených zádech, až se dostane k lemu kalhot. Vlastním pohybem zadečku mu pomaháš stáhnou legíny… Rozkročíš se a jasně dáváš najevo co chceš.
Jsi úplně odhalená, vnímáš studený vzduch v klíně. Cítíš jak kapeš po stehnech.

Jeho ruce na chvíli opustí tvé tělo, cítíš lehké zklamání, ale víš, že se brzy vrátí.
Najednou ti na zadek dopadá jedna a pak i druhá dlaň…. Plácnutí se šíří opuštěným vrcholem a pohlcuje ho jehličí.
Z úst ti uniká sten. Vrtíš zadečkem a lákáš k další ráně. Té se ti ale nedostává.
Jeho dech na tvých půlkách ti prozrazuje další rozkoš. Letmý polibek na zarudlé pozadí a pak už ke sladkému pokladu, plného dívčího nektaru.
Jeho jazyk ti dělá vždy tak dobře. Tady na úplném vrcholu Lysé. Sakra, jakto že tu nikdo není?
Logické myšlenky se ti ale válejí u roztřesených kotníků. Víš, že to nebude trvat dlouho. Rozkoš se ti hromadí v páteři a v podbřišku ti bublá žhavá láva. Jen chvilku, jen jediný správný dotek a vykřičíš do hor svou oddanost tomuhle muži.
Ten hajzl, ale ví co dělá. Schválně se drží dál od těch posvátných míst. Jen k hranicím a zase do bezpečí.
Sakra, kolik si myslí že máme času? Tohle je Lysá hora, tady jsou davy i v dešti. Co když nás někdo vidí? Tahle myšlenka tě láme a všechno napětí, stres, adrenalin i láva ti přes mozek proudí do vesmíru.
Zavěšuješ se do svého trika, slyšíš jak pár stehů povoluje.
Usměješ se, když tě napadne: „Vem to čert.“

Jeho ruce tě chytnou za boky a užíváš si jeho dobývání. Přivlastňuje si každý centimetr tebe. Slyšíš jeho dech zhrublý vášní, jeho prsty se ti zarývají do kůže.
Ještě jsi nevydýchala svůj nejvyšší vrchol v životě a on už šplhá k dalšímu. Cítíš jak je netrpělivý, jak se těší až tě naplní a ty to vše přijmeš s láskou, kterou k němu cítíš.
Jeho pravá ruka ti sjíždí do klína a konečně i ty správná místa mají možnost poznat milostný dotyk.
Protože předtím si moc neužili, jsou teď přecitlivělé a ty víš že podruhé to bude rychlé. Zatneš pánevní svaly. Takhle snadné to nebude chlapče. Úplně cítíš, jak se usmívá.
Najednou se v jeho pohybech objeví chlapecká hravost, zpomaluje a zrychluje, mění úhly. Ví, co dělá.
Ten haj… aaaaaa.
Zpomalí a užívá si stahy tvého klína a než ti stihne odeznít druhý vrchol, cítíš jak tě plní svou smetanou.
Uvolníš svaly, aby mohl co nejhlouběji. A on ti za zády slastné mručí. Užíváte si pár sekund naprostého propojení, tu mileneckou sounáležitost.
Okamžitě pocítíš chlad.

Je dokonáno a svět se vrací ke tvým smyslům. Než stačíš něco říct jsi osvobozena, obejmuta, převlečena a zabalená do teplé deky. V ruce ti přistane teplý hrnek s čajem a vydáváte se k chatě.
Uvnitř vás čeká večeře při svíčkách a láhev vína. Zjišťuješ, že tvůj chlap je šílenec. Včera na poradě navrhnul, aby v nové restauraci rozdávali pivo zdarma po dobu dvou hodin. A tím vylidnil celý vrchol Lysé.
Sám byl zvědavý jestli to zabere a vyšlo to líp než plánoval.
Spolu potom scházíte k nové restauraci a užíváte si příjemný večer s majiteli.
Dobrá práce, chválí všichni výborný pivní nápad. A on se jen červená. To není skromnost pánové.
Napadá tě, že si s ním musíš promluvit o tom pocitu, který tě dostal za hranu tvého prvního nejvyššího vrcholu v životě. Ale to má čas. A časem možná zažijete i vyšší vrcholy…

Autor

4.6 29 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marťas

Pěkně, moc pěkné. S citem napsané.

Junior

Pěkné. Asi může být rád, že se nenašel nikdo kdo by si nedal pivo zadarmo a tudíž by měl na vrcholu společnost.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x