Noční výlet 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Noční výlet

Byl pozdní večer, či spíše noc, seděl jsem v autobuse a připadal si jako cvok. Jel jsem za zcela neznámou ženskou, kterou jsem v životě neviděl a stačilo k tomu jen její: „Přijeď!“

Vlastně mi zase až tak úplně neznámá nebyla. Vyměnili jsme si spolu spoustu e-mailů a sem tam nějaký ten telefonát. Byli jsme téměř stejný ročník, oba něco přes padesát. Docela rychle jsme se od nezávazného tlachání propracovali až ke klábosení o sexu, našich sexuálních choutkách, přání a potřebách. Žila sama a potřebovala mužský ocas stejně jako já ženskou chlupatici. Prý ho musí být pořádný kus a musí mít výdrž a tak dále a tak podobně. A jak jsme si tak psali a sem tam povídali, tak jsme se přitom náramně vzrušovali, až jsme si nakonec po telefonu i několikrát zasouložili. Náramně jsme si přitom padli do noty, ale na mé návrhy na soulož v přímém přenosu nereagovala. Až dnes v podvečer mi její vzrušením zastřený hlas zašeptal:
„Chci tě poznat. Přijeď!“

A tak jsem se jako blbec vydal noční tmou vstříc dobrodružství, o kterém jsem ani v nejmenším netušil, jak dopadne. Přepadaly mne pochybnosti, jestli si ze mne nevystřelila, jestli na mne bude opravdu čekat a hlavně, jestli se spolu konečně pomilujeme. Když kolem jedenácté autobus konečně vjel na autobusové nádraží, podařilo se mi zahlédnout stranou od nástupiště osamělou postavu. Zamířil jsem přímo k ní.

„Ahoj.“ řekl jsem.
„Ahoj.“ odpověděla.
„Tak jsem tady.“ řekl jsem hloupě a cítil se přitom jako panic na prvním rande. Usmála se a já se naráz uvolnil. Lehce jsme se objali a letmo políbili.
„Tak jdem.“ řekla a vzala mne za ruku. „Drž se mě, ať se neztratíš.“

Přešli jsme osvětlenou ulicí a vydali se podél jakési ohrady, kde byla tma jako v pytli. Škobrtal jsem za ní a snažil se v té tmě neupadnout.
„Jak je to daleko?“ zeptal jsem se. Řekla, že asi dvacet minut a ať se nebojím, že už budeme brzy na světle. Měla pravdu. Asi po pěti minutách, kdy jsem stačil šlápnout do dvou louží, jsme konečně vyšli na osvětlenou ulici. Prošli jsme jí, pak druhou, třetí, čtvrtou a najednou odemykala vchodové dveře staršího nájemního domu. Byl jsem tak rád že už je putování u konce, že jsem ani nepostřehl, do kterého patra jsme vystoupali. Odemkla dveře bytu a teatrálním gestem mne vyzvala, abych vstoupil dál.

“Vítej u mne!“ řekla už za zavřenými dveřmi a mile se usmála. Působila skoro rozpačitě.
„Musím říct, žes mně překvapila.“ odpověděl jsem úplně nesmyslně na její přivítání.
„Čím, prosím tě?“
„Že jsi z nádraží neutekla hned, jak jsi mne uviděla.“
„Přece tě chci poznat, ne?“ nechápavě zavrtěla hlavou. „Nakonec, není to s tebou zase tak zlý, docela se mi líbíš.“

Zavedla mne do obýváku a usadila do křesla.
„Udělej si pohodlí. Já zatím postavím vodu na kafe a převlíknu se.“

Rozhlížel jsem se po pokoji. Gauč, stolek, křesílka, nezvykle široká válenda, skříně… zkrátka klasika. Žádné výjimečnosti, vyjma jí. Vrátila se s kouřícími šálky, položila je na stolek a posadila se na gauč. Měla na sobě elasťáky překryté přiléhající halenkou. Nebylo to nic přehnaného, přesto však dostatečně vypovídajícího o jejích vnadách, aby na ni člověk dostal chuť.
„Tak o čem budeme povídat?“ zeptala se poněkud nejistě a upřela na mne svá hnědá kukadla.
„To je snad jasný, ne? Přeci o tom, o čem vždycky. O sexu. To nám přeci jde nejlíp. Rozdíl bude jenom ten, že mimo pusy můžeme teď zaměstnat i svý ruce a těla. Přejít od teorie k praxi.“
„Ale já s tebou nechci souložit. Chtěla jsem tě jen vidět. Poznat se s tebou,“ zmrazila hned zpočátku můj rozlet. Moje rozčarování muselo být asi hodně znát, protože ještě dodala:
„Vždyť jsem ti to přece říkala už do telefonu.“

Protáhl jsem obličej až ke koberci. Zvedl jsem se z křesla, obešel gauč, opřel se zezadu o opěradlo a sklonil hlavu vedle její. Zachytil jsem vůni jejích vlasů. Zlehka jsem se nadechl a způsobem sobě vlastním jí začal tiše promlouvat do ouška.
„Víš, nějak se mi nechce věřit tomu, co povídáš. Vidíme se sice poprvé, ale jinak se známe jako svý boty. Víme o sobě ty nejintimnější intimnosti a ty mi teď chceš namluvit, že o to nestojíš?“ Dotkl jsem se rty lalůčku ucha a jemně ho promnul. Proběhlo jí vzrušující zachvění, ale neřekla nic. Zašimral jsem ji na krku a rukou lehce přejel po ňadru.

„To se nedělá!“ plácla mne přes ruku.
„Samozřejmě, že se to dělá!“ oponoval jsem a zcela drze popadl okraj halenky a vytáhl nahoru.
Bez odporu zdvihla ruce a halenka byla svlečená razdva. S podprsenkou jsem nijak nemusel zápasit, měla jednoduché zapínání a dole byla natošup.
Ohromen jsem zíral na tu krásu. Její ladně zakulacená pevná ňadra by jí mohla závidět leckterá osmnáctka. A co víc! Jediný pohled na ně způsobil, že její bradavky viditelně ztuhly! To jsem ještě nikdy neviděl. Samozřejmě jsem nemohl jinak, než vzít tu nádheru do dlaní a polaskat ty sametové tvary. Promnul jsem v prstech bradavky a ty ztvrdly na kámen. A jak jsem tak hladil a hnětl rukama její prsa, v kalhotách se mi ztopořilo topůrko.

Nelenil jsem a rozepnul jsem si kalhoty a stáhnul je dolů i se slipy. Konečně uviděla moje nářadíčko. Zatvářila se trošku zklamaně, přestože věděla, že nemám tu mohutnost, na kterou je zvyklá. Vzala můj průměrně veliký orgán do ruky a její tvář změnila výraz.
„Ukecal jsi mne. Je sice menší, ale v životě jsem v ruce nedržela tak tvrdýho ptáka a to stojí za vyzkoušení. Ale dřív se trochu opláchneme.“ konstatovala a jak řekla, tak i učinila.

Zatímco odešla do koupelny, svlékl jsem ze sebe veškeré oblečení a nahý jsem čekal, až přijde. Vrátila se ve velmi krátké chvilce, na sobě župan a pod ním nic.
„Já bych si ten župan půjčil.“
„Tak jo.“

Podala mi ho a vlezla pod deku na válendu.
I já jsem se tedy vypravil omýt své tělo, avšak to jsem netušil, že  v koupelně se netopí. Teplá voda sice byla prima, ale jakmile jsem ji zastavil, rozklepala mnou taková třesavka, že jsem se ani nemohl pořádně utřít.
S ještě vlhkou kůží jsem se dodrkotal do pokoje. Bleskově jsem odložil půjčený župan a rychle vlezl k ní pod deku. Celý jsem se třásl zimou a ona byla jak rozpálená kamínka.

„To ti nevadí, že jsem takhle zmrzlej?“ nesměle jsem se optal.
„Ne. Proč by mi to mělo vadit? Já jsem zvyklá.“
„A že je scvrklej?“
„Však nebude.“

Přitisknul jsem se ještě víc a vstřebával teplo kamínek. Když jsem přestal klepat kosu, začal jsem se k ní konečně mít. Rukou jsem prováděl topografii ňader a rty jsem ji střídavě líbal šíji a střídavě jimi mnul lalůček ucha. Mám pocit, že jsem se strefil na její erotogenní zóny, protože mi po chvíli sjela rukou do hnízda a začala křísit mého zimou skrčeného ptáčka. Oplatil jsem jí stejným. Pročísl jsem hustý trávník jejího klínu, prsty vnořil do toho správného otvoru a palcem jí začal masírovat poštěváček.

Konečně jsem se dostal na tu správnou teplotu. Ocas mi ztvrdnul a já se začal sunout níž, dokud jsem nezabořil obličej mezi její nohy. Pošimral jsem ji svými vousy na stehnech a pak už jazyk našel tu růžovou mezírku a dal se do díla.
Lízal jsem její kundičku, jak nejlíp jsem uměl. Jazyk mi kmital mezi vějířky stydkých pysků, snažil se pronikat do hloubky, dráždil poštěváček, lízal nahoru a dolů, prostě nebyl směr, kterým by se můj jazyk nevydal. Občas se smyslné vášně účastnily i mé rty, to když sevřely poštěváček a dráždily ho mnohem důkladněji než jazyk.
Také jsem se snažil rukama laskat ta úchvatná ňadra, vychutnávat si tvrdost bradavek, sametovost kůže, avšak musím přiznat, že zrovna tohle mi moc nešlo, protože mé ruce byly příliš krátké, abych se mohl věnovat obojímu najednou.

A tak, když mi to moc nešlo nahoře, zaměřil jsem svou pozornost dolů. Tedy, řeknu vám, to byla lízačka. Chutnala medem a voněla ryzí přírodou. Sál jsem ten nektar, čichal tu vůni a jen jsem se bál, že můj jazyk nedokáže přenést mou rozkoš na ni. Naslinil jsem si prst a vsunul ho dovnitř kundičky. Za vydatné podpory jazyka i rtů jsem jím začal pohybovat, jako kdyby souložil, ale bylo to málo. Přidal jsem tedy ještě jeden prst a to už se děly věci! Ocas mi drnčel chtíčem, ale já lízal a lízal a prsty se protáčel v promaštěné pičce, roztahoval je, vrážel dovnitř a vyjížděl ven, ohýbal je a narovnával, a hlavně lízal a lízal, až se její klín rozechvěl a její chlupatá jeskyňka sevřela mé prsty vibracemi rozkoše.

Po celou tu dobu byla potichu, až teď zasténala opojením.
„Že ale umíš zarábať jazykem.“ řekla tiše a já se málem nadmul pýchou.

Celý zadýchaný jsem pomalu zdvihnul hlavu. Vztáhla ruce a přitáhla si mne k sobě. Uchopil jsem její nádherné kozy do dlaní, rty jsem sevřel tvrdé hroty bradavek a můj horník začal fárat do hlubinného dolu.
Páni, to tedy bylo něco! Její dobře promaštěná kunda, zvyklá na mnohem větší kalibr, přijala mého bumbrlíčka vlídně a přívětivě a já se cítil jako v peřince či na obláčku. Začal jsem pomalu, abych si vychutnal tu slast jemného sevření. Šoustal jsem tu chlupatou peřinku střídavě dlouhými a krátkými tahy a nechtěl jsem příliš přirážet, jen abych co nejvíc oddálil své vyvrcholení.

Ale málo platné, přírodě se nedá poručit. V mém nadrženém čertíku se hromadilo semeno a dělalo si zálusk na pořádný plivanec. V poslední vteřině jsem vytáhl čerta z díry, nedbaje jeho nesouhlasného cukání. Chvíli jsem odpočíval, líbajíc a cumlajíc naducané bambulky jejích okouzlujících kůzlátek. Těch jsem se prostě nemohl nabažit.
Již podruhé vsunul jsem svůj pluh do pole mnou oraného, však nebylo mi dopřáno dlouhé orby. Již po několika brázdách musel jsem té bohabojné činnosti zanechat. Po třetím pokusu jsem už jen zklamaně zaklel:
„Doprdele, už to jde!“

Chňapla po mém ocase a bleskurychle si ho vrazila do svého rozpáleného tunelu. V ten okamžik jsem začal přirážet jak o život, chrlil semeno jak do bezedné studny a se slastí vnímal jemné chvění svalů její kundičky. Samozřejmě, že semeno brzy došlo, ale můj dárce byl stále ještě vzpřímený a jeho síla jen zvolna odcházela.
Ještě než se z ptáka stalo ptáče, vsunula ruku mezi naše těla, popadla můj povadající ocas a přejížděla jím nahoru a dolů po svém poštěváčku, aby si aspoň o pár vteřin prodloužila své potěšení. Pak jsem se skulil vedle ní. S příjemnými pocity leželi jsme vedle sebe.

„Stejně,“ přerušila nastalé ticho, „nevěřila jsem, že se kunda může přizpůsobit, jak se říká. Překvapilo mě to. A jsem spokojená.“
„To je hezký, jenže já byl strašně brzy hotovej, takže jsem tě moc neuspokojil.“ zavrčel jsem smutně.

„Ale uspokojil – jazykem! To se jen tak nestává. A poprvé je to vždycky rychlý, jako kdybys to nevěděl.“ oponovala mi.
„No jó, no, jenže mě to stejně vždycky štve.“
„Nemá proč. Jdu se umýt.“

Vstala a odešla do koupelny. Málem jsem usnul, než se vrátila. V příšeří pokoje zasvětélkovalo její bílé tělo s černým klínem. Asi jsem sebou trochu trhnul, když se objevila.

„Tobě se chce spát, viď?“
„Hm, skoro jo.“ přiznal jsem se.
„A opravdu – se ti chce spát?“ zeptala se znovu.
„Jo. Ale klidně to přežiju. Přece si nenechám ujít tak krásný pošoustáníčko s tebou. A tvý nádherný kozy, do těch se snad zamiluju.“
Zasmála se.
„Kdybys nekecal.“

Byla řada na mě, abych se šel umýt. Vrátil jsem se dokonale probuzený a opět příšerně rozklepaný. Vklouzl jsem k ní a přitiskl se k jejímu neuvěřitelně horkému tělu.
„Teď je řada na mě.“ řekla, když jsem se trochu prohřál. „Nebudeš dělat vůbec nic, jen poslouchat a držet.“

A jak řekla, tak i učinila. Otočila se do pozice 69 a vsála moje ptáče do svých úst. Jednou rukou trochu stáhla kůžičku, aby odkryla můj sexy mozol, druhou pak lehce masírovala kuličky. Nejdřív mi ho jen tak protahovala mezi rty, pak ale zapojila jazyk a já jen zíral, co všechno s ním dokáže. Poklepávala s ním na hlavičku, kroužila jím kolem ní, olizovala ze všech stran, a přitom všem ještě neopomíjela tělo mého banánku masírovat rty i prsty.

Měl jsem poslouchat a držet, ale nedalo mi to, přitáhl jsem ji za kyčle a jazykem se zabořil do vějířku stydkých pysků. Sice mi to svrchu dolů příliš nevyhovuje, ale v daném okamžiku jsem prostě musel. Opět chutnala po medu a voněla přírodou.

Prsty jsem roztáhnul štěrbinu její vášně, abych se jazykem mohl dostat hlouběji. Pak mé rty sevřely bobulku klitorisu. Masáž ji musela evidentně dělat dobře, protože sebou několikrát zacukala. Pokoušel jsem se ji dráždit i prsty, ale v této pozici mi to moc nešlo a tak jsem se o to hlouběji snažil dostat jazykem. Lízání mi dělalo dobře, ale její masáž ještě líp. Bylo to něco neskutečného, těžko popsatelného. Jak mi ho olizovala, honila krátkými tahy a naopak dlouhými tahy upíjela, to bylo prostě něco! Ke svému překvapení jsem zjistil, že v neuvěřitelně krátké době mám najednou péro jako ocelový kolík.

Sotva jen mi ztvrdnul, posunula se dopředu zády ke mně, nasadila a dorazila. Znovu jsem se cítil jako v nebíčku. Přitom mne vůbec nešetřila. Nejdřív se jen tak zhoupla, jakoby hledala míru, ale vmžiku začala přirážet, až se začal houpat lustr (nebo se mi to jen zdálo?). Chvilku nakloněná dopředu, chvilku dozadu, jela bez přestání až nadoraz. Hrkalo to se mnou jak na hrbolaté cestě. Hrbolaté – ale velice slastné! Rozjela to, jako velice dobře promazaná mašinka. Potom se otočila.

I v té tmě bylo cítit, jak ji svítí oči touhou po rozkoši. Pomalu dosedala na mého stojícího fešáčka. Chvilku na něm zůstala jen tak sedět, snad pro ten pocit, že „je tam!“, pak zakroužila pánví a já v momentě vymetl všechny skulinky její žhavé kundičky. Nespěchala však jako předtím. Krouživé pohyby proměnila v pomalé dlouhé tahy. Naklonila se, abych se mohl snadněji polaskat s jejími ňadry. Nakonec se předklonila úplně, až si na mne lehla a jen sotva znatelnými pohyby pánví nechala šoustat své chundelaté cukrátko. Bylo to takové malé odevzdání plné něhy. A možná tak trochu i odpočinek.

Ale nic netrvá věčně. Z ničemnic se vzepřela rukama, zavrtěla se aby dosedla hloub a rozjela divokou jízdu. Snad se znovu houpal lustr, já nevím, já jenom držel. To už nebyla obyčejná jebačka, to byla exhibice! Tvrdě se napichovala na ptáka co nejhlouběji to šlo. A u mě začal sílit tlak. Chtěl jsem ji nejdřív naznačit, že už budu, ale nakonec jsem si to rozmyslel. Ať je překvapená. Ale nebyla. Nějak vytušila, že se blíží konec a šukání ještě zrychlila. Ocas mi tvrdnul víc a víc až najednou…

„Óóóh.“ táhle zasténala a její buchtičku zalila smetanová náplň. Zastavila se a jen poševními stahy ždímala mou plnící trubici. Ale ještě než ji vyprázdnila, seskočila z oře, tedy ze mne, vzala si ocas do pusy a vycucla jej do poslední kapky. Otřela si rty a řekla:
„To už bylo lepší. Půjdu se umejt a potom si jen tak lehneme, no, a uvidíme. Doufám, že mi zatím neusneš.“
„To bych dost nerad. Těším se na třetí díl a to půjdeme napůl. Ty mne rozehřeješ a já tě dodělám.“

Po její očistné proceduře následovala i moje třesavková koupel a následné přilnutí k živoucím kamínkům.

Autor

Navigace v seriáluNoční výlet 02 – dokončení >>
5 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Skvělá povídka, i když podle řazení by to měla být série, ale nějak není pokračování. Je to velká škoda.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x