Noční výlet 02 – dokončení

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Noční výlet

Těsně přimknutý, blaženě jsem absorboval tepelnou energii jejího horkého těla. Hladil jsem přitom ňadra, jaká jsem nikdy předtím a nikdy potom neviděl a ve svých rukách nedržel. Bylo to silně uspávající, a tak jsem, než se rozehřeji, alespoň začal mlít pantem.

„Není to zrovna originální téma, ale proč mužský koukaj, kdo má většího ptáka a ženský zase, která má větší kozy? To všeobecně opravdu na tý velikosti záleží? Mně se osobně víc líbí, když má ženská kozičky tak akorát do dlaně nebo jen o něco málo větší. My jsme měli zubařku, která mě přimáčkla kozama pod krkem ke křeslu, s hlavou jsem nemohl hejbat a mohla mě v klidu tejrat. Na to když si vzpomenu, tak velký kozy nemusím,“ popisoval jsem jí svou zkušenost.
Celá se roztřásla smíchy.
„Tak to bych chtěla vidět!“ zajíkala se, „ta musela bejt při šukání asi pěkně divoká.“
„No, osobní zkušenost nemám, ale povídalo se, že na mejdanech jí pět chlapů nestačí a to musejí dvakrát. Mě by asi odhodila do odpadkovýho koše. Stačilo by mi, kdybych ho měl aspoň o tři centimetry delšího a o půl centimetru tlustšího.
„Ále, podívej, jako maj chlapi každej jinýho ptáka, tak i ženský maj každá jinou kundu. A taky záleží, jak je citlivá uvnitř. Já mám ráda velký ptáky, no a co! S tebou to taky docela jde. A vůbec, otoč se ať se můžem dráždit.“

Jak zavelela, tak jsem učinil. Otočil jsem se a lehl si vedle ní tak, abychom rukou dosáhli tomu druhému na nádobíčko. Mé prsty se zabořily do černého lesíku a jeden z nich neomylně nahmátl klitoris a začal si s ním pohrávat. Taky jsem si prst naslinil, abych ji nedřel nasucho.
Na oplátku povzbuzovala mé scvrklé klubíčko, aby se co nejdříve rozmotalo. Mnula mi ho jemně, všechna čest, stahovala mi kůžičku a zase přetahovala a vůbec mi dělala náramně dobře.
Ani já nechtěl být pozadu s jejím uspokojováním. Naslinil jsem si všechny prsty a dva jí pomalu zasunul do čekající kundičky. Zasouval jsem je dovnitř a ven a palcem přitom dráždil panáčka nad stydkými pysky. Taky jsem prsty otáčel, roztahoval je a krčil, abych tu její pičku pořádně rozparádil.

Její laskání začínalo působit. Teď už delšími tahy pojížděla po mém bidýlku, které se čím dál víc rovnalo, až se narovnalo úplně. Ručně a zručně, ztepile ztopořen, ke slastným hrátkám úd můj byl dotvořen. Ale co naplat, lízačka je lízačka a mrdačka je mrdačka. A protože já měl chuť na obojí, mrsk jsem tělem a vrazil hlavu do klína, vyplázl jazyk, zabořil do houští a začal lízat divoce, do šířky i hluboce. Samozřejmě jsem k tomu přidal i prsty, se kterými jsem prozkoumával hlubiny její jeskyňky, hýbal jimi tam i zpátky, škoda jen, že je mám krátký. Prohrabával jsem se v tom jejím kastrůlku a vylizoval všechny koutky s takovou vervou, že takové prkotinky nemohly mít vliv na mé potěšení.

Tak jsem se zabral do toho skvělého lízáníčka, že jsem si málem nevšiml, že mi ocas ztvrdnul jako kalená ocel. Posunul jsem se tedy výš a špičkou žaludu přejížděl po růžové štěrbině a přes poštěváček, abych ji ještě víc nabudil k připravovanému útoku. Najednou žbluňk, a byl jsem uvnitř.
Jak jen mohla, roztáhla nohy a já do ní zajel jako do obláčku. Lehce a jakoby mazlivě. A nebylo to jen zdání. Zůstal jsem chvíli bez hnutí, abych si vychutnal ten samotný pocit splynutí. Tu chvíli, kdy chlap cítí laskavé kundí obejmutí a ví, že už nepřijde o ten neopakovatelný okamžik společné extáze.

Nepatrně jsem se pohnul a pak zakroužil pánví, jako bych si chtěl udělat víc místa, přestože ho v její jeskyňce bylo víc než dost. Jenže jsem nebyl tak šikovný jako ona, a tak jsem začal pohybovat tím nejběžnějším způsobem, totiž tam a zpátky. Zprvu pomalu, ale neustále jsem zrychloval s čím dál větším důrazem, až začala válenda poskakovat. Musel jsem trochu zmírnit, abychom nebudili sousedy, šoustat jsem však nepřestal.

Nevím jak dlouho jsem do ní bušil, přitom se čas prostě nesleduje, byl jsem však už poněkud zadýchaný. Tak jsem jí navrhnul, aby slezla a opřela se rukama o válendu, že to vezmeme zezadu. Nebyla proti, vystrčila na mě prdelku a já se znovu zanořil do její nenasytné kundičky. Přidržujíc ji za boky, přirážel jsem, co mi síly stačily.

Nevím proč, ale tahle poloha byla pro mě docela dráždivá. Začínal jsem cítit stoupající tlak, ale mně se ještě nechtělo skončit, a tak jsem ho nechal pozvolna stoupat dál a dál, až už to dál nešlo a…
„Dost! Ani se nehni, ani okem nemrkni!“ vykřikl jsem a strnul.
Naštěstí mě poslechla. Tlak v ocase, ponechaném uvnitř kundy, dostoupal k vrcholu. Tam se zastavil, ocas se napnul k prasknutí, párkrát sebou zaškubal a… NEVYSTŘÍKNUL!

„Páni!“ vydechl jsem. „Tak tohle se mi už dlouho nepodařilo. Teď vydržím aspoň dvakrát tolik, co před tím.“
„Tak to je jen dobře,“ zavrněla a sedla si na okraj válendy. „To si teď budu moct aspoň chvilku pěkně pokouřit a ty si přitom maličko oddechneš.“
Klekla si přede mnou, posadila se na paty a vzápětí mi vcucla ptáka jak do vysavače. Páni, to byla ale slast! Nejdřív mě pošimrala na koulích, pak na špičce žaludu zakmitala jazykem. To úvodem. Pokračovala tím, že si ho vsunula dovnitř až po kořen, následně ho skoro vyplivla a tohoto „tam a zpátky“ se držela i dál. Vrtěla přitom hlavou, takže jsem její horkou ústní dutinu též poznal do nejmenších podrobností. Občas se zastavila na špičce a ocas mi proháněla rukou, olizujíc přitom kapičky, které jsem sem tam uronil.

Užívala si to. Oba jsme si užívali. Vůbec se nedá slovy popsat ta rozkoš, kterou jsme oba pociťovali. Neumím dostatečně vyjádřit její náruživost, výdrž, zručnost a dovednost, s jakou kouřila dýmku Dunhillku, trůnící mezi mýma nohama.
Trvalo hodně minut, než zdvihla hlavu, aby se konečně mohla pořádně nadechnout (a to nemluvím o tom, že už mě začínaly bolet nohy). Mé sladké dřevo bylo tvrdší ebenu a já už se nemohl dočkat, až ho zarazím do její chlupaté krásky.

„Mohla by sis lehnout,“ navrhnul jsem jí. „Lehni si a nadzdvihni se, a já se pokusím tě ošukat, jak nejlíp budu umět,“ sliboval jsem a třásl se přitom nedočkavostí jako ratlík před fenkou.
Vůbec jsem si nemyslel, že dokážu zázraky, přece jenom byla zvyklá na jinačí sortu, než jsem byl já. Ale pokusit se, to přece můžu, ne?

Lehla si a nadzdvihla pánev. Přiklekl jsem k ní a podsunul kolena pod pozdviženou sedínku. Tvrdolínka jsem pěkně zaparkoval ve středu roztažených stehen. Uchopil jsem ji za kotníky, roztáhl nohy do V a přirazil. To bylo ono, pořádně a co nejdál to šlo. To její nebíčko si to zasloužilo.
Párkrát jsem jaksepatří přirazil a poté nenásilně přešel do plynulého rytmu, který jsem pozvolna zrychloval. Přitom jsem jí nadzdvihával stále výš, až jsem musel změnit polohu a sednout si na bobek. Pokračoval jsem v tom dál a ona mi vydatně pomáhala.
Zdvihl jsem se až do polosedu a v ten okamžik jsem roztáhl stehna jak nejvíce to šlo, její nohy naopak srazil k sobě a ocitl se tak v pevném objetí její kundy. Třikrát jsem přirazil, roztáhl jí nohy, zase třikrát přirazil, dal jí nohy k sobě, a tak dokola pokud možno bez pauz, že jsem vlastně nepřetržitě šoustal, střídavě roztahujíc a dávajíc nohy k sobě.
Bylo to docela vyčerpávající, a když mi došel dech, spustil jsem ji dolů a docela obyčejně si na ni lehnul a odpočíval s kotvou spuštěnou v jejím přístavu.
„Docela tě to vypotřebovalo, co?“ řekla. „Moc to ale neprodlužuj, abych nevychladla,“ varovala mě.
„Neboj, jenom chviličku,“ zafuněl jsem jí do ucha. „Ještě si užiješ. Co jsem překonal ten „bod zvratu“, vydržím docela slušně dlouho.“

A jak jsem tak v poklidu ležel, znovu jsem objevoval krásu jejích ňader a dostával se do nebeských pater.
Ty kozy bych chtěl mít!“ křičel jsem v duchu a nepřestával je hladit i mačkat, obdivovat se tuhosti bradavek a sametu její kůže. Nicméně jsem nezapomněl, že v tomto představení jsem hlavní postavou.

Abych ji co nejvíce ukojil a vybudil její sexuální opojení, změnil jsem polohu, roztáhl nohy, zabořil hlavu do klína a jazykem zaútočil na bodygárda, hlídajícího louku rozkoše. Co k tomu říct? Jazyk i prsty vykonaly své, a jestli snad vychládala, tak po divoké lízačce určitě spěla k bodu varu. Nastával čas k závěrečné mrdačce, vždyť už jsme řádili snad přes hodinu.
„Myslím, že začneme zezadu,“ odtušil jsem.
Bez dalšího komentáře si klekla. Pohladil jsem zespodu čičinu po kožíšku a zasunul bumbrlíčka dovnitř. Nato jsem pořádně přirazil a už se mi zadek míhal, jen to mlaskalo. Bodejť by taky ne, když měla futrálek tak dobře promazaný. Nemínil jsem ale v takovém tempu pokračovat příliš dlouho.
„A teď si zkusíme zajezdit s trakařem, co ty na to?“ nadhodil jsem asi po pěti minutách rychlé jebačky.
„No, to tedy nevím,“ zapochybovala. „Něco vážím a to asi dlouho nevydržím.“
„Zkusit to můžem,“ řekl jsem a zdvihl ji za nohy.
Vzepřela se rukama a já, roztahujíc ji pomalu nohy, postupoval zvolna ke středu rozkoše. Musím říct, že to bylo velmi, velmi namáhavé. Jakmile se mi podařilo smočit ptáka v kundě, udělal jsem jen několik málo přírazů a už jsem navrhoval další polohu. Ostatně, v této pozici to nebylo nejen pohodlné, ale ani dráždivé.

Ukázal jsem na jakousi skříňku, která by snad mohla vyhovovat našemu dalšímu obcování. Rychle se přemístila, vázičky dala stranou a už na ní seděla. Zvednul jsem jí nohy, roztáhl a opřel o ramena. Kalíšek se jí třpytil kapkami rozkoše a toužebně očekával splynutí s mým cukrátkem.

Nechat čekat se nemá, a tak jsem rychle splynul. Přitiskl jsem se k ní a do volných rukou jsem znovu vložil ta nepopsatelně krásná poupátka. Mazlil jsem se s nimi, hladil je, snažil se zapamatovat jejich tvar a hebkost sametové kůže. Zároveň jsem zvolna, ba přímo něžně, pohupoval pánví a protahoval její mazničku.
Vzal jsem ji za nohy a opatrně je dal k sobě. Dvířka se přivřela, avšak neskřípla. Jen si víc mého šukálka přidržela a víc ho dráždila. Ale já dosud nechtěl skončit, měl jsem v představě ještě jednu polohu. A tak jsem jí opět roztáhl nohy, a protože byla opřená o zeď, zrychlil jsem razanci, až mi koule pleskaly.
Nechci být domýšlivý, ale myslím, že to byla docela dobrá injektáž. Vjížděl jsem do ní co nejdál to šlo a vytahoval ptáka až na samý krajíček. Občas se stalo, že vyjel úplně, a to jsem pak s chutí a z dálky rozrazil vrátka její klícky a ponořil se do hlubin rozkoše a vášnivého opojení. Bylo to tak vzrušující, že jsem přemýšlel o tom, že to dotáhnu až do konce. Chtěl jsem ale ještě něco zkusit.
„Co kdybys udělala svíčku?“ navrhnul jsem a vytáhl péro z díry.
„Blázníš! Copak je mi dvacet?“ zaprotestovala.
„Ale no ták, zkus to. Uvidíš, že to půjde, já ti pomůžu.“

Ne zrovna ochotně slezla ze skříňky a lehla si na zem. Podepřela si pánev a snažila se narovnat nohy do svíčky. Samozřejmě jsem je pomohl udržet nahoře. Rozkročil jsem se nad ní a roztáhl jí nohy. V černém trojúhelníku zářila růžová mezírka. Nedalo mi to, abych se nesklonil a nelízl si. Chutnala báječně. Nejraději bych pokračoval, ale pro lízačku to nebylo vůbec pohodlné.

Zamířil jsem s divočákem do doupěte, ale nějak mi to nešlo dostat se dovnitř. Bylo nutno si pomoct rukou a pak už to fungovalo. Pomaleji, ale fungovalo. Musel jsem mít namířeno hodně dolů a to mně docela rajcovalo. Zvláště pak pomyšlení, jak jí drhnu frajtra svými koulemi. Asi po dvou minutách jsem ji přestal trápit. Úlevně se roztáhla po podlaze. Lehl jsem si vedle ní.
„Doděláme se na skříňce nebo v radši v posteli?“ optal jsem se opatrně.
„Raděj v posteli,“ odpověděla po chvilce oddechu.

Vyskočil jsem a pomohl jí vstát. Na oplátku mě chytila za péro.
„Počkej s tím ještě chvíli. Chci si trochu vychutnat ten tvůj tvrdej kolík, kdypak se mi zase takovej dostane do rukou,“ řekla a začala mi ho honit.
Uměla to parádně. Já si vzal do parády její kozy. Hnětl jsem je a mačkal, abych si i já užil jejího druhého zázraku, daru, na který mohla být, a taky že byla, náramně pyšná.

Venku začalo svítat. Pane Bože, pomyslel jsem si, je to možný, že jsem takhle dlouho vydržel? A to ještě není konec. Poslední šukačka mě dosud čeká a ono už je ráno! Doufám, že to nemyslela vážně s tím, že po ránu to nemá ráda. Ačkoliv, ráno je prodloužená noc a dopoledne po ránu zcela určitě ještě není.

Přerušila moje úvahy tím, že mě za ocas přitáhla k válendě. Lehla si na ni a nabídla svůj vstřícný klín.
Začal jsem v pomalejším, ale plynulém rytmu. S nohama přes ramena a se zapřenýma rukama, zajel jsem s andílkem do nebíčka. A pěkně pomalu, abych cítil, jak se mi kůžička tře o stěny toho báječného příbytku. Pak jsem se přizdvihl a celou délkou ocasu přejel po frajírkovi, dokud nebyl venku. A znovu. Spodem dovnitř, vrchem ven. Zároveň jsem zrychloval, až jsem si připadal jako ojnice pístu zážehového motoru. Ta představa byla docela srandovní, ale jen do chvíle, kdy už se ten motorový cyklus nedal zvládnout, a nezbylo než ládovat, jak za císaře pána vojáci kanón.

Mydlil jsem do ní, co se jen vešlo. Mrdal jsem jak lev a šoustal jako o život. Mít místo ptáka ebonitovou tyč, asi bych rozsvítil žárovku. Na nic jsem nemyslel. Soustředil jsem se jen na to, abych ji uspokojil. Vrážel jsem ho do ní co nejhlouběji a s co největší razancí. Zoufale jsem se snažil neudělat si ostudu a zanechat v ní alespoň nepatrný dojem a vzpomínku na tuto noc.
Začal mi docházet dech. Panebože, pomyslel jsem si, přece neskončím, aniž bych ji nevystříkal špeluňku! Tahle děsivá představa mi dodala další sílu. Položil jsem se na ni a za ramena ji přitahoval k sobě, abych zajel ještě hlouběji. Asi mi porozuměla, protože sundala nohy z mých ramen a zaklesla je za má záda, aby si mne i ona přitáhla blíž k sobě. Věděla přesně, kdy má co udělat.

Když už jsem se blížil k bezvědomí, pocítil jsem nárůst sexuálního tlaku. Konečně! Zrychlil jsem tempo a za pár minut bylo vymalováno. Vystříkl jsem do ní semeno a vzápětí jsem ucítil, jak se jí svírají svaly a sají jeho poslední zbytky. Píchal jsem ji dál. Píchal jsem ji a píchal, a píchal… a píchal… a píchal… až jsem dopíchal.

Ocas mi bezvládně vyklouzl a já se s hlasitým zafuněním svalil vedle ní. Byl jsem doslova u konce svých sil.
Zatímco jsem se vydýchával, provedla s pomocí svých rtů a jazyku dokonalou očistu mého ochmýřence. Očividně jí to dělalo potěšení. Pak si na mě lehla a třela se o mě svými ňadry. Pokrčil jsem nohu a okamžitě se o ni začala třít svou chlupatou beranicí. Zkrátka a dobře, dráždila dál své smysly.

„Tak mám takovej nedobrej pocit, že jsem vyflusanej jak nosní dirka, ale že bych tě nějak uspokojil, to asi moc ne,“ konstatoval jsem smutně.
„Blbost,“ odpověděla, „dělals cos mohl a udělals mě. Já jsem spokojená.“
„No, já nevím, říkáš to jen, abys mě polichotila.“
„Hele, kdyby to nestálo za nic, tak bych ti to řekla. Já jsem doopravdy spokojená. Neudělals mě jen jednou, bylo to víckrát.“
„Skutečně? Já se moc bál, že na tebe nebudu stačit.“
„No, to já vlastně taky. Ale stačils!“
„Hele, ono už svítá.“
„Všimla jsem si.“
„To je blbý.“
„Proč?“
„Protože musím odjet a mám pocit, že už nikdy neuvidím tvý vnadný kozičky, kterých se nemůžu nabažit, a že můj andílek už nikdy nevstoupí do tvýho chlupatýho nebíčka.“

Přestala se o mě třít.
„To je možný, ale… zapomeneš na to? Zapomeneš na tu prošoustanou noc? Já myslím, že ne. Přijedeš, když ti to půjde. Když ne, vzpomínky ti zůstanou.“

A měla pravdu, Ty byly to jediné, co zůstalo.

Autor

Navigace v seriálu<< Noční výlet 01
4.9 28 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Palec nahoru za tu výdrž! Až mi bude 50, chci se sám vidět (zatím to jde) 🙂

Juli

50 mě už bylo 😜, Ráno když se uvidím v zrcadle konstatuji, Ty vypadáš, tak většinou nesměle dodám, Krásně. Jinak, máš pravdu “ zatím to jde“ 👍🤗

2
0
Would love your thoughts, please comment.x