Osobní asistentka

Počet zobrazení: 46

Bylo léto a letní vily u městečka Castiglioncello v Toskánsku se zaplnily svými bohatými majiteli a společenský ruch na ospalém pobřeží ožil.

Pietro Sessini, bohatý průmyslník z Milána, měl starosti se synem Stefanem. V jeho osmnácti letech se mu zdál neprůbojný a takový jakoby zasněný a plachý. Nikdy neslyšel, že by mluvil o nějaké přítelkyni, nikam nechodil a i nyní byl uzavřený ve svém pokoji, nebo si četl na terase.
To on v jeho letech? Ošukal kdejakou služebnou, brzy se oženil a se ženou trávili dny i noci plni vášně… ach, darmo vzpomínat. Pak ho něco napadlo. Zvedl telefon a měl dlouhý hovor….

***

„Dono Silvio, konečně, vítám vás,“ srdečně se Pietro vítal s ženou, která právě dorazila.

Stefano vše pozoroval z okna svého pokoje. Dáma, která vystoupila z vozu, byla vysoké, štíhlé postavy, příjemné tváře s nakadařenými polodlouhými hnědými vlasy podle poslední módy. věkem ji mohlo být pětatřicet, čtyřicet? Těžko říct.
Každopádně je stará, ušklíbl se Stefano a odvrátil se od okna.
Komorná Izabela mu právě donesla svačinu. Ta byla mladá, hezká a rozhodně neupejpavá, jak už mu několikrát naznačila a stejně to udělala i teď.
„Je to vše, nebo máte ještě nějaké speciální přání, mladý pane?“
Kdyby jí řekl, ať se svlékne, že se pomilují, asi by to udělala, o tom Stefano nepochyboval. Jenže on zájem neměl.
„Děkuji, je to vše,“ odvětil s úsměvem a Izabela, jako vždy, pohodila vzdorně hlavou, jakoby ji pokáral a odkvačila.
Nechápal, co tím sleduje. Ale to bylo stejně na nic.

Stefano měl totiž problém, ale nedokázal se s ním komukoliv svěřit. Jeho ženy zajímaly, líbily se mu, toužil po nich, ale měl problém, který ho odrazoval se o něco pokoušet.
Jeho úd ho neposlouchal. Nereagoval na podněty, vzrušení, nic.

***

„Tak, Stefano, představuji ti Donu Silvii, tvoji osobní asistentku. Je sice léto, ale ty příliš lenošíš a přitom ve škole neprospíváš. A to je třeba změnit. Dona Silvia má patřičné zkušenosti a bude se ti věnovat,“ představil otec Pietro u večeře tajemnou návštěvnici.
Stefano si s ní podal ruku, nuceně se pousmál. Jeho představa o stráveném létu po svém, vzalo za své.
Dona Silvia pronesla něco o tom, že nechce jeho čas narušovat výraznými změnami, ale že je na tu práci najatá od jeho otce, takže s tím nelze nic dělat, než poslechnout. To platí pro Stefana i pro ni.

***

„Je ráno, Stefano, vstávat,“ ozvalo se rázným hlasem a ten zamžoural na nevítaného rušitele spánku. Byla to Dona Silvia.
Stála tam ve sportovním trikotu, čímž ještě více vynikl její hrudník a usmívala se.
„Ve zdravém těle, zdravý duch,“ pronesla. „Před snídaní si dáme malý běh parkem na rozproudění energie.“
Stefano neměl na výběr a za chvíli již lehce klusali ranní mlhou mezi stromy. Kupodivu to opravdu bylo osvěžující. Také postava Silvie v trikotu nebyla k zahození a prsa jí hezky hopsala, Stefano byl spokojen a pomalu vzal svou asistentku na milost.

Dopoledne ho mořila opakováním francouzštiny a odpoledne spolu hovořili o otcově podniku, jeho vedení a směřování dalšího vývoje. Stefano nechápal, odkud Dona Silvia má všechny tyhle vědomosti, ale na otázku mu odpověděla smíchem, že jako správná asistentka musí ovládat všechno. Na slovo „všechno“ kladla při vyslovení zvláštní důraz.

Po pár dnech Stefano přehodnotil svůj dosavadní postoj k životu a sám se již těšil na cvičení, lekce a debaty se Silvií. Začala se mu líbit i jako žena a ta jeho zájem vycítila.

***

„Mladý pane, koupel je připravena,“ zahlásila večer služebná překvapenému Stefanovi.
„Ale já žádnou koupel…“
„Dona Silvia poručila,“ uklonila se dívka a zmizela.
Stefano tedy vešel do koupelny, kde z horké vody a množství pěny vykukovala ven hlava Silvie.
„Pojď. Je čas na namasírování ztuhlých svalů a na to je horká lázeň nejlepší.“

Stefano zrudl. Měl se svléknout do naha před jejími zraky?
Silvia se usmála.
„Ty se stydíš? Není proč. I já jsem nahá. Netřeba mít před sebou nějaké tajnosti. Tys ještě neviděl nahou ženu, že?“
Stefano přisvědčil a k jeho zděšení i potěšení Silvia vstala, přistoupila k němu a pomáhala se svlékáním do naha. Nevěděl kam s očima, ale i tak zahlédl krásná pevná kulatá prsa a zarostlý klín.

Silvia zatím mlčky shlédla visící ocas, což ji překvapilo, ale pak už Stefana odvedla do velké vany, kam se pohodlně oba vešli.
Voda opravdu byla příjemná a s pomocí různě měkkých houbiček si třeli údy a uvolňovali energii.
„Ukaž. Namasíruju ti záda,“ řekla Silvia a natěsno se k němu zezadu přimkla.
Stefano cítil dotek hrotů jejích prsů, což bylo vzrušující a pak masírující ruce na zádech i bocích.

Náhle pocítil její ruku úplně někde jinde, než byla záda. Ocas byl sevřen její dlaní a prsty ho jemně mnuly a přetahovaly předkožku.
„Ale… ale,“
Stefano se cítil trapně,ale zároveň to bylo něco nepoznaného. Jeho ocas byl poprvé v rukou ženy, krásné ženy a ona ho… mazlí… a vzrušuje.

Silvia, když viděla, že v pohledu na nahé tělo ocas nereaguje, zkusila osvědčený recept s ručním přístupem. Pokud není Stefano impotentní, musí to fungovat.
Mnula a honila mu splihlý úd a teprve po hodné chvíli vnímala, jak se napřimuje a konečně tuhne. Uff, už jí ruka skoro bolela.

Stefano cítil, jak mu ocas tuhne, nabývá na velikosti a výboje slasti mu zalévaly klín. Silvia už byla natěsno k němu přitisknutá a její ruka dál zpracovávala ocas až do sladkého vyvrcholení.
„Já… budu… stříkat,“ zachrčel ve chvíli, kdy poznal, jak to z něj nezadržitelně jde ven.
Silvia ale dál pokračovala v honění a uvolňující se výstřiky semene mizely ve vodě.
Stefano se celý roztřásl rozkoší a honící ruka z něj vymačkala vše do poslední kapky. Pak už mu ocas zase změkl.

Žena byla spokojená. Stefano nebyl impotent, což jistě potěší jeho otce a výuka může postoupit do další fáze. Vstala, otírala se ručníkem tak, aby se mohl vynadívat na její tělo a pak ho pohladila po tváři.
„Přijdu ti ještě dát dobrou noc,“ usmála se a odešla.
Stefano pocítil prudkou touhu a ocas mu znovu tvrdě stál.

***

Byla už noc, když tiše klaply dveře. Silvia měla na sobě noční košilku a župan.
Stefano na ni dychtivě čekal. Když popošla k lůžku, posadil se.
„Jsem ráda, že nespíš. Promiň, že jsem se zdržela,“ šeptala a pak už hledala jeho ústa na políbení.
Stefano rozevřel ústa a přijal její jazyk a snaživě jí vyšel vstříc. Objal ji a stlačil do sedu na postel. Dál se líbali a objímali, až jí rukou zajel pod župan a přes košilku nahmátl a stiskl prso. Silvia vzdychla, ale dál mu kmitala v ústech jazykem.
Pochopitelně cítila, jak se jí snaží položit na záda, ale nechtěla nic uspěchat.
Nakonec vše rázně ukončila.
„Ne, Stefano, tohle ne… jde jen o políbení. Umíš to a to je dobře. Dnešní lekce tím končí, dobrou noc,“ a odešla.

Stefano s tvrdým ocasem a touhou Silvii ošukat, zůstal zkoprněle sedět na posteli a nechápal ten náhlý obrat. Co udělal špatně?

***

„Vstáváme,“ vplula do pokoje Silvia a roztáhla závěsy.
Než se Stefano vzmátořil, cítil její ruku v klíně a kmitání mu napovědělo, že mu honí ocas nabuzený ranní erekcí. To bylo slastné probuzení.
„Jakpak se má náš ptáček?“ šveholila a dál mu ho honila, až do výstřiku.
Stefano se s hekáním udělal a Silvia jak přišla, zase odešla.
„Sejdeme se u snídaně. Pak máme lekci němčiny,“ pronesla cestou ke dveřím.

Na chodbě potkala služebnou.
„Mladému pánovi vyměňte povlečení. Měl dnes asi divoké sny.“
Služebná zrudla a pochopila.
„Jistě, Dono Silvie, zařídím to.“

***

Silvia si se Stefanem hrála, jak kočka s myší. Chvíli byla chladná a nedostupná, jindy se nechala líbat a osahávat, ale vždy to sama ukončila. Jen v altánku na zahradě, když byli skryti přede všemi, mu poskytla vyhonění a poprvé i orál.
Stefano byl v úplné blaženosti, když tvrdý úd obemkly vlhké rty a rytmické pohyby ho pomalu přiváděly k vrcholu.
Kouření, sání, cucání a laskání jazykem mu přinášelo slast a rozkoš.
Vzdychal a funěl a určitě by se jí udělal do sajících úst, kdyby to ona sama nepoznala. Ocas ji v puse mohutněl, pak se začal cukat a Stefano ji podvědomě podržel hlavu.

Rychle se mu vytrhla a výstřik semene šel tak do prostoru. Prudké výstřiky byly tři, zbytek volně vytekl ven.
„Nesmíš se žádné ženě vystříkat do pusy, pokud k tomu sama nesvolí. To si pamatuj!“ poučila ho. „Já osobně to přímo nesnáším! Později tě naučím, jak se k ženě správně chovat.“

***

Lekce, o které se Silvia zmiňovala, spočívala v tom, že jí měl Stefano obšťastnit v klíně také ústy.
Vrhl se na ni divoce a dychtivě a chlupatý klín ženy ho přímo fascinoval a samovolně způsoboval erekci. Ta tam byl jeho intimní problém, pokud vůbec kdy nějakým problémem byl…

Silvia nahá ulehla na lože, roztáhla nohy a usměrňovala mladíka, co má dělat. Ten s hlavou v klíně rejdil jazykem po vnějších pyscích a kmital na plátcích závojíčků, odkud vytékala sladká šťáva vzrušení.
„Ahh… anooo… tak… ještě… ještě,“ držela ho za vlasy a tlačila ho tam, kde ho chtěla mít. Sama si druhou rukou přejížděla a hladila prsa.
Když jí lízal poštěvák, vyrážela trhavé vzlyky a zrychleně dýchala.
„Oooch… úúh… božeee… jééééhh… úúúú,“ úpěla a pak vypjala tělo v orgasmické křeči. Byla hotová.
Po uvolnění mu dovolila, aby ji polaskal a pohrál si s jejími ňadry, které měla hezká, plná a vzrušivá a poté ho opustila s tím, že na zlatý hřeb milostných lekcí si musí počkat.

***

„Dnes se spojíme poutem nejtěsnějším,“ řekla mu při jedné ze svých pravidelných společných koupelí a svědomitě mu honila pod vodou ptáka.
„Musíš se udělat, abys pak více vydržel, víš?“
Stefano jen slastně funěl a snažil se jí oplácet mazlivými doteky, ale Silvia ho nenechala. Ona, byla tou, co určuje, co bude a nebude.

Čistí a nazí ulehli do postele a tentokrát mu dovolila, aby si hrál a mazlil její tělo dle libosti.
Stefano se snažil polaskat celé její tělo, ale touha proniknout do ní ocasem byla silnější. Silvia to chápala, a tak doširoka roztáhla nohy, pomohla mu se zavedením a pak ho za zadek tlačila na sebe. Stefano též pudově přirazil a cítil slastný pocit prvního proniku do ženy. Ocas měl tvrdý jako tyč a zajížděl do ní až po kořen. Silvia si vychutnávala jeho velikost a tření a pevně ho objímala a líbala. Stefano přirážel a měl skutečně delší výdrž, než to na něj přišlo.

„Nesmíš… do… mě… hlídej… se… oh… oh,“ připomínala mu a on skutečně stihl z ní v poslední vteřině vyjet a zkropit ji břicho.
Milovali se celou noc a teprve nad ránem Stefano, znaven, ale spokojen, tvrdě usnul.

***

„Dobrý ráno, mladý pane,“ probudila ho služebná Izabela.
„Kde je Dona Silvia?“ vyskočil Stefano z postele. Den přece zahajovala osobně s ranním vyhoněním péra.
„Ráno hovořila s panem Sessinim a odjela. Prý není více co vás učit a její práce asistentky zde skončila,“ odpověděla Izabela a vševědoucně se usmívala. „Pokud ale budete mít zájem, já také jisté znalosti mám a ovládám.“

Stefano se na ni usmál a věděl, že to v nejbližší době vyzkouší.

Počet zobrazení: 46

Autor

4.6 51 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
citatel

Velmi čtivé. Bude pokračování, prosíííím 🙂

dedek. Jeff

Pokud vím,Shock není vyznavačem seriálů a tak se domnívám, že pokračování nebude. To zda ano, záleží na něm.

Jojin

Skolit služebnou by už bylo klišé … zajímavější by byl příjezd třeba vzdálené sestřenice z pátého kolena a klášterní výchovou.

Denis86

Tady nijak nevím co ty sleduješ ?
Každá rodina je jiná ale tenhle co tu píšeš se mi zdá nereály a tak dost sci fi .
Myslím že lepší byl poměr se starší ženou .

Denis86

Tahle povídka byla skvělá moc se mi líbila .

Junior

Výborná povídka. Těším se na další tvé povídky.

JelenTom

Pěkně jsem si při sobotním ránu početl. 🙂 super povídka

7
0
Would love your thoughts, please comment.x