Perverzní chlívák 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Perverzní chlívák
Počet zobrazení: 121

„Potřebuješ víc! Musíš si o to říct! Dělej, Lucino! Přiznej si to a řekni si, co chceš!“ nutil zvrhle stydlivku, která se ani za mák nechtěla přizpůsobit. Jen cítila čuráččí nárazy u stehýnka a s pevně otočenou tváří přijímala psí hlavu v rozkroku.

Knoflík místo čumáku, podebíral malý frajtrovský hrášek a plyšová čoklí huba sála veškerou šťávu jako utěrka. Ani na okamžik se neotočila po hlase a jen s rukama sevřenýma v pěst a zkříženýma na prsou, se nechala ojíždět.
„Líže tě špatně, že? Chceš to od učitele, že? Naučím ho to,“ zkoušel dál burcovat Lucčinu nadrženost a s ocáskem pořád natisklým se sehnul jazykem k plyšové polízanici. Lucie už viděla jen šedivý týl a tak se s větším pokojem zaposlouchala do dialogu, který bez ostychu vedl. Učil hračku líp lízat, cpal ho za trest do rozšklíbené dírky a cvičil pod taktovkou k lepší akci. Lucie přestala zvládat. Konečně se odhodlala ho dotknout. Jen konečky prstů se pokusila natlačit běsnící inženýrovu hlavu víc ke kundě a vyrážela zadečkem v protisměru. Nechal si to líbit jen chvíli. Pořád musel být nad věcí a pořád musel kralovat celé akci.
„Vem ho do huby! Dělej! Vem ho do huby,“ funěl vkleče a snažil se vyhrabat nahoru na sedačku. Staré klouby uposlechly svého pána a síla orálu ho vyšvihla vedle roztažené Lucie jako junáka. Nečekal na souhlas a rovnou drapl blonďatou hlavičku za pačesy a natlačil si ji k chlupatému ohambí.
Lucie ucítila stařešinu, zblízka zahlédla svěšené koule a jen málo probuzeného maličkého ptáčka. S viditelnou nechutí se zkusila dotknout špičkou jazyka obtaženého žaluda ve svraštělé předkožce.
„No vidíš, jak ti chutná!“ samolibě si skoro povyskočil starouch a natlačil hlavu do rozkroku.
Lucie jen zalapala po dechu a s donucením nasála pach vnucovaného kokůtka. Zkusila se jemně otřít špičkou nosu, políbit, znovu ochutnat špičkou až ho zamračeně celý polkla.
„Tááák, to je ono! Jen hul, děvko! Hul ho!“ tahal ji za vlasy v rytmu, jako by kouřila minimálně černošský megabambus. Jen blonďaté vlasy létaly okolo a Lucinka s pidičervíkem v pusině hrála, jak moc se dáví. Dělala tím dobře inženýrskému egu a tak si spokojeně narážel hlavu do klína.
„Už tuhne! Vidíš, ty mrcho? Vidíš, co se mnou děláš? Podívej jak je velkej! Pochval ho!“ škubal s vlasy a nutil Lucku k pochlebování.
„Je krásnej! A jak je tvrdej! Bože je nádhernej!“ nadrženě přistoupila na jeho vymýšlení a válela obličej po zase malinko víc probuzeném ocasu.
„Lehni na záda, feno!“ hodil s ní o sedačku inženýr a Lucka sebou praskla na záda s nohama od sebe jako brouček. Čekala co bude dál a roztahovala si pysky.
„Bude, neboj. Bude tam. Narvu ti ho tam, že budeš prosit, abych přestal!“ napovídal text, kdyby náhodou čubka nevěděla, co mu bude dělat dobře.
„Ne. Prosím. Necháme toho. Já udělám co chcete, ale dovnitř ne,“ chápavě protestovala Lucka a odstrkovala chlupatý stařecký pupek.
„Neboj se! Neboj. Přece víš, že bych ti neublížil! Nech se. Na krajíček se nech. Jen žaludem zajedu, neboj!“ slintal řečma nad Lucinkou, když se chlupama na břichu zapichoval do mladého pupíku. Nalehal pozvolna a nechal mladou cácorku, aby se projevila. Kopala a prosila a přitom se podsouvala co nejpohodlněji k polotuhému ptáčku. Jen co ucítila schovaný žalud v předkožce na roztažené pipině, spustila další vyrvál. Bez smyslů se hlasitě bránila od pasu nahoru. Naopak od pasu dolů se tlačila na stařecký penis, protože ve studně jí už řádně čvachtalo.
„Ty se budeš bránit? Tak ty mi nechceš být po vůli? Však já tě zkrotím!“ spokojeně třel ptáčka o prokrvenou pizdičku a šukal ji jako statný hřebec. Pochopitelně jen na oko, protože ocas mu ojížděl mladinkou pičku pouze zvenčí. Jen cítil, že ho udělá šťastným a připomene mu, co léta nezažil. Našoustával dívčí tělíčko a cumlal heboučkou kůži. Bradavky sem tam i nakousnul, aby sebou kurvička ještě víc házela a s přehledem se dál už bez starostí vzrušoval. Silně cítil, že bude za kinga. Už věděl, že spodek mu reaguje na protesty jeho vyvolené a tak spokojeně vší silou nabodával třísla zdárně tuhým ocasem.
„Podívej, cos udělala! Podívej na tu spoušť! Tohle si dovolovat! Jen se hezky podívej, ty couro! Copak tohle se provádí?“ vítězně proháněl tuhý ocásek dlaní a se skrytou radostí vysouval žalud z předkožky.

„Promiňte, já vám s tím pomůžu,“ omlouvala se hraně Lucka a už bez nechutě přiskočila k probuzenému ocasu, aby jej zhltla na posezení. Nasála čuráka do krku a konečně se s chutí reálně dusila. S tou největší radostí spustila mladistvou kuřbu, olizovala koule a kmitala jazykem po žaludu.
„Co to děláš! To se nesmí! Nechovej se jak kurva!“ dohrával dál svoji roli dědek a snažil se dívku od tvrdého topůrka odstrčit.
„Musím. Promiňte mi to! Musím!“ hltala ocas jako nesvéprávná.
„Roztáhni se!“ křikl najednou kmet a Lucie jedním skokem poslechla. Jako cvičená opice se rozvalila na sedačce, obě nohy podržela pod koleny a čekala.
Pan inženýr přiklekl, přidržel jahodu na kraji pičky a zapíchl. S hlavou zvrácenou si užíval jako panic. Vnímal horký vnitřek a kluzký vstup. Úzkou pipinkou projížděl pomalu, jako když král jde oznámit důležité poselství špalírem poddaných. Zajížděl po milimetrech, aby si užil svoji premiéru po letech.
S pohledem zabodnutým v rudých tvářích Lucinky, projel až na doraz a zase se uvnitř zvolna rozhlížel pomalou cestou ven. Ještě párkrát to zopakoval, než tvrději napíchl tu malou nestydatou nezbednici. Pravidelnými přírazy spustil šoustačku, na kterou čekal snad půlku života. Nabodával mladou a lehce přizpůsobivou kurvičku, hezkou jako obrázek a s tělem, které by vzrušilo snad každého. Jen pohled na roztažená stehna a pohupující se nožky ho dostával. Přes pupek nahlížel na ocas, který se bezhlavě ztrácel v škvírce, pevné jako z vosku. Ždímala jeho ocas, přirážela a zrychlovala tempo, protože nahromaděná chuť už potřebovala vybouchnout. Jen se přidržela za hlavou a s posledním přírazem se rozkřičela po pokoji.
„Co to děláš? To nemůžeš! Ty mrcho! Takhle mi to zkazit!!!“ křičel páprda a ještě párkrát zabušil do růžovounké skuliny, aby v zápětí mohl stáhnout bloňdatou hřívu k ocasu.
„Tys mě udělala! Ty kurvo! Otevři hubu!“ cpal pulsujícího čuráka do mladičké pusy a za hromujícího řevu vytekl na nachystaný jazyk.
„Nepolykej! Drž to!“ s absolutním vyčerpáním naposledy prohlásil a ztěžka sedl do sedačky. Držel vysemeněnou pusinku pro sichr za bradu a zavíral oči, aby vyrovnal tlak v uších. Volnou rukou si utíral obličej a konečně se nahnul, prohlídnout si své veledílo.
„Ukaž mi tu krásu,“ sledoval bílou omáčku v zubaté spermobance. Lucie opatrně vyplazovala jazyk, aby nechala naposledy prohlédnout starce jeho produkt a až potom, s dovolením, poctivě hutnou dávku spolkla.
„Zavolám tetě. Zdá se mi, že jsi pár věcí odflinkla,“ vyhrožoval už zase po staru a zavazoval si župan, aby staré kosti neprochladly.
„Co jsem udělala špatně?“ nevěřila vlastním uším Lucinka.
„Nevím. Něco si vymyslím. Je potřeba, abys přišla zase. A oblíkej se, nestydo! Oblíkej a táhni domů,“ pobízel jí s výhružkami.
Lucie v rychlosti natáhla kalhotky s tepláky a smutně pohleděla na starého vyděrače.
„No já ti pro něho nepůjdu. Máš ho venku, tak si ho hezky vezmeš po cestě,“ posmíval se a sbíral se ze sedačky, aby mladou couru vyprovodil s poslední podívanou. Vystrašená Lucie se stydlivě plížila kamenným chodníčkem k listnatému tričovníku, pár kroků před ním bojácně přiskočila a z větviček si tílko strhávala zrovna ve chvíli, kdy pan domácí naschvál křičel na celou ulici: „a příště se svlíkej doma, ty děvko!“
Ještě naposledy naznačil mezi dveřmi, že tetu každopádně nevynechá a poslal vzdušný polibek, aby se mladičká pečovatelka mohla za brankou klidně studem propadnout.

Počet zobrazení: 121

Autor

Navigace v seriálu<< Perverzní chlívák 02
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Honza

Moc hezká série , jen škoda , že není pokračování , za mě dávám 5bodů

1
0
Would love your thoughts, please comment.x