Provokatérka 03

Toto je 3 díl z 4 v seriálu Provokatérka

Stačilo si už jen napěnit vodu, otevřít okna dokořán, k oknu přistavit schůdky a pouze ve volném tričku pod zadeček se pustit do práce. Vylezla na třetí schodek, nožkou se opřela o parapet a s napěněnou houbou omývala skleněnou tabuli. Nechala se hladit sluníčkem a k práci občas vesele zapískala. Musela na sebe přece upozornit co nejvíc.

Okna umývala co nejpečlivěji, aby nebyla nikde ani šmouha a hlavně dlouho, aby měla pořádný výběr ve slintajících samcích. Propínala se v zádech, kozičky nechávala vykukovat z výstřihu a pokaždé když nezbedné tričko vyklouzlo nehlídaně až nad zadeček, se sedinkou ještě víc nabídla z okna. Houbu s pěnou nabírala natočená zadkem do okna, ohýbala se pro stěrku a z co nejvzdálenějšího místa se pro čistotu natahovala až k rohům tabulí. Rámy oken umývala stojící, roztažená a venkovní parapety samozřejmě v hlubokém výklonu a s razancí, aby kozy vyskakovaly z výstřihu jako divé. S hlasitým chichotem je vracela zpátky do bavlněného vězení, kde se v zápětí mohly znovu rozdovádět k výskoku ven.

Vzrušovala se. Veřejně, nestydatě a nejen sebe. Procházející pánové se sladce usmívali, pomrkávali, právě parkující před domem se dlouho zdržovali ve svých autech, aby si vychutnali celé divadlo. Naopak kolemjdoucí ženy koukaly jako hrom do dubu. Se zamračenou tváří pod oknem puritánsky proutíkaly a hned plánovaly večerní kávy u všemožných Vlastiček a Boženek od vedle, aby promiskuitní Eriku propraly ze všech stran. Zatím, co jejich manželé v tu chvíli naprosto nerušeně a s chutí onanovali zrovna nad touto nestoudnou courou.

Erika se takhle vystavená cítila jako ryba ve vodě. Ukázkově se nabízela ve výloze svého panelákového privátu, sledovala všechny pod sebou a připadala si jako královna už jen proto, že mlsné pohledy studovaly její tělo zespodu.

„Hele vole, sleduj ji,“ žduchl nenápadně loktem puberťák, ne o moc staršího, kamaráda když se zrovna blížili k nestydaté podívané.
„Ty jo, ta je,“ pohvízdnul si kolegáček a nenápadně zastavil automaticky krok přímo pod oknem. Mládí jim pomáhalo v drzosti a ta zase v chování.
„Zapálíme si, kámo“ nabídl cigaretu druhému a i když dál stáli proti sobě a pokuřovali, tak jedním okem jezdili po kozách a nebo přímo v mokré vystavené díře mladé děvky.
Pro Eriku to byl popud k dalšímu útoku. Jen co zbystřila oba mladíky pod sebou, prohýbala se jako prut, špulila zadek, rty a chichotavě dál uklízela neposedná prsa. Nezbývalo nic, než vyhodit houbu plnou pěny dolů na chodník, aby se co nejdřív mohla ukazovat reálně. Kundu už měla promáčenou víc než celý kýbl voňavé vody a tak už jen rajcovně prosila z okna oba kumpány o donešení omylem spadené houbičky. Ani jeden na chvíli nezaprotestoval a oba se rozběhli zároveň, aby tu zpropadenou záminku, co nejdřív ulovili. A protože byli dva, tak hodná Erika pro jistotu hodila dolů ještě provokativně stěrku na okna. Pak už se jen v rychlosti přemístila do předsíně, aby bzučákem otevřela dvěma ochotným zajíčkům.Stáli tam udýchaní a plní očekávání.

„Tak pojďte dál a moc vám děkuju,“ chichotala se jejich ochotě Erika a zvala oba dovnitř.
„Umyjeme tě,“ vyhrkl první uhrovatý mladík nedočkavě hned za dveřmi a zvedl napěněnou houbu jako důkaz toho, že se stačí jen nastavit.
„Ahááá, ty jsi chytrej chlapec. Tak do toho,“ přijala už s vážným obličejem návrh a postavená obličejem ke zdi s opřenýma rukama, vyšpulila zase tu svoji nejoblíbenější část. Mladík se natlačil zipem kalhot přímo mezi pysky a začal Erice omývat nejřív prsa. Krouživým pohybem dostal oba cecky z výstřihu a pěnil je voňavým saponem. Tlačil se s nepatrnými, ale pravidelnými přírazy, mydlil cecky a ždímal pěnu na prohnutá rajdí záda.

„Jestli budeš mít málo vody, tak vedle je u okna kýbl,“ napovídala coura přes rameno a rozpálená přijímala tlak v mezinoží.
„Jdu to najít,“ zbrkle odskočil nadrženeček a jen co zmizel za dveřmi, už Erika lákala druhého.
„A ty tam chceš jen tak stát a dívat se? Nechceš se připojit?“ olizovala mezi slovy rty děvka a nabízela se ještě s větším kroucením.
„Ale jo, přidám se,“ souhlasil mladík a pomáhal svlékat Erice promáčené tričko.

Nahá se stojatými troječkami a chtivou prdelkou už netrpělivě opírala mladíka o zeď, aby mu mohla jazykem prozkoumat pusu. Nechal se rád a oplácel stejným do doby než je vyrušil druhý patron.

„Nesu to,“ přistoupil, odtrhl majetnicky Eriku od kamaráda a znovu ji opřel jak stála původně. Nabral další nálož pěny a znovu ji rozmatlával po ženském těle. Erika už nahá a totálně mokrá, ať už z venku nebo zevnitř, se prohýbala a vzdychala. Nadrženě přijímala hladivou dávku saponu a drsné doteky gumové stěrky, kterou druhý adept také zapojil.
Důkladně ojížděl zapěněné kozičky, gumovým proužkem přejížděl tvrdé bradavky a stíral řádně všechno ze zad, koz, bříška i stehen. Erika se slastí jen vzdychala a rudla. Chlapci se sami od sebe zbavovali oblečení a s už kamennými ocasy se snažili jeden druhého předběhnout. V dohadování je samice oba vyrušila.

„Vyberu si,“ natočila se čelem a s ptáky v dlaních znalecky vybírala prvního šoustáka. Mnula obě tyče, provažovala koule, prohlížela žaludy a měřila okem velikost. Chvíli oba spermoníky dráždila do běla než rozhodla.
„Menší do kundy a větší do zadnice. Ale tam to chci jako první“ zavelela a všem bylo v ránu jasno.

Obdařený samec přistoupil k ohnuté Erice, s nohou na botníku se našteloval mezi stehna, vzal kopí do dlaně a namířil do anální díry.
„Naplivej tam! Promasti mi jí! Plivej mi na ni!“ prosila Erika s už absolutní nadržeností a roztaženou prdelí.

Mlaďoch ji zkoumal prstem a plival sliny, aby mohl čokodíru promazat. Poučený nasadil žaluda na kraj nedočkavé zadnice a zatlačil. Provokatérka to nevydržela a spustila vyloženě pornořev. Tak moc měla anální kundu chtivou, že stačil už jen zásun a zajda jen valil oči, co to s ní dělá.

„Hej, kámo, dej jí! Ty vole ta jede! Jen jí dej! Rozjezdi jí tu prdel!“ burcoval k většímu výkonu druhý bodáč a nechal si honit ocas od právě píchané coury.
„Kuř ho, ne???“ křičel naplno bodák a pleskal silně děvku po zadku. Nandával jí výprask za to, že se sice dobře šukala, ale zanedbávala jeho čekajícího kamaráda.
„Jooo! Kuř mě! Dělej! To si nechám líbit, kámo,“ strkal v taktu divoké mrdačky ocas Erice do pusy a nechával se ožužlávat.
„Rozkuř ho! Pořádně ty děvko, dělej!“ tlačil tmavovlásku na tvrdého čuráka svého kamaráda.
„Ta jede, hochu! Ta ji má lačnou! Pojď ji vyzkoušet!“ prosil o výměnu kámoše a snažil se vymanit ze rtího zajetí. Lačná huba je lačná huba. Erika, jako by se bála, že příjde o dudlík se ne a ne pustit a tak musela znovu dostat přes prdel, aby polevila.
„Však neboj. Bude dudlíček, bude! Pojď kámo, nebo si nezamrdám,“ smál se její nadrženosti a cpal se k centrální továrně na orgasmy. Když Erika malinko polevila, vyklouznul ze rtů a hned utekl, aby si místo vyměnil. Anální bodáč zase vytrhl ocas z hnědky a přiskočil zepředu, aby rozkouřená huba na dlouho nepřišla o lízátko. Narval velkého ocasa mezi rty a pomáhal pomalými pohyby v kuřbě, protože sám uznal, že jeho velikost dělává v pusinkách problémy.

Malý bodák zajel mezi pysky jako po másle a hned z prudka se zapichoval.
„Počkej kámo, nech jí chvíli! Chci ji slyšet hekat,“ odstrkával spoluúčastníka a nastražil uši na chvíli, kdy Eriččinu kouřící pusu, opustí čurák jeho kamaráda. Jen co se stalo, tak Erika na povel spustila lahodné vzdychání, napomáhající zrychlovat tempo.
Nechala se šukat zezadu před oblíbeným zrcadlem v předsíni a i když jasně svolila, kam kdo ocasem zajede, tak se nebránila tomu, že mladík střídal nakonec zadní díry jak se mu zachtělo. Přepichoval se z hnědky do kundy a zase zpátky, do uší mu lahodil kurví hlasitý hekot a od stojícího kolegy vedle se nenechal ani na chvíli odstrčit.

„Hej stačí, kámo. Já chci ještě taky! Pusť mě!“ cpal se k mrdané čubce a Erika se mohla zbláznit při skutečnosti, že se o její zadnici rvou dva nadržení samci s kamennými ocasy. Sama se vymanila z bodacího sevření a točila se ochotně k dalšímu, aby mohla pocítit zase velký lofas, jak roztahuje její chtivou zadnici. Za tenhle pocit by dala život. S obdělávanou prdelkou a pomocníkem, který řezal obě její vyšpulené půlky hlava nehlava, křičela slastí na celý panelák.
Zavřená v předsíni a ošukávaná dvěma zajíčky, kteří svojí výdrží donekonečna projížděli kundí lusk i horkou prdelku, si vyhekávala do všech stran. Užívala si schválně hlasitě. Chtěla tak lákat další a další zástupy.

„Někdo zvoní!“ mezi hekotem upozorňoval bodáč s větším nástrojem.
„Otevři! Honem otevři! Teď!“ žduchala v šoustu stojícího druhého mladíka, aby se co nejdřív předvedla tomu, kdo stál za dveřmi. Ve chvíli, kdy dveře byly dokořán a v nich stála nabručená sousedka, se Erika, s pohledem zabodnutým do jejích zlých očí, udělala.

Za hlasitých výčitek, kdy se zralá mamina od vedle, snažila překřičet Eričin orgasmus, se mladá rajda třepala v luxusním finále. Stížnosti o tom, že je po noční a nemůže se vyspat, couru v ničem nebrzdily.

„Hoši, vemte si ji,“ cukavě navrhovala čubka a libovala si v protestech a urážkách, kterými všechny přítomné častovala právě do bytu vtažená sousedka. Erika opovrhovala všemi ženami v okolí, už jen proto, že ji s kde kým probíraly.
A pekelný nápad, že dva zajdové obdělají jednu z nich, se jí natolik zalíbil, že sama pomáhala rozhořčenou maminu utišit a vléct do ložnice. Právě tam si měla užít minimálně sendvič při otevřeném okně, které Erika s naprostým klidem mezitím doumývá…

Autor

Navigace v seriálu<< Provokatérka 02Provokatérka 04 >>
3 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x