Provokatérka 01

Toto je 1 díl z 4 v seriálu Provokatérka

Mladá, svobodná Erika bydlela sama v malém, panelákovém bytě. Bez dětí a partnera si užívala nymfomanskou svobodu každým coulem. Milovala svoje tělo a patřičně ho nabízela každému na obdiv.
Ti, kteří ochotně přistoupili na provokativní hru, nebo se nechali nalákat až ke dveřím bytu, dokonce okusili divoké soukromí u ní doma.

Kdekoliv mohla, tam ukazovala dokonalé křivky. Krásnou postavičku, krev a mléko, s pevnými stehny, věčně neposedné trojky, které skoro nikdy neskrývala v podprsence a luxusní, i když v poměru s tělem, větší zadeček, uměla prodat.
Ať bylo léto nebo zima, pokaždé zvolila ze svého šatníku tak, aby vynikla její ženskost. Neexistovaly dlouhé kabáty, protože jen krátké bundičky dokázaly odhalit věčně nadržený zadeček, obyčejné kalhoty byly zdárně z šatníku vytlačeny mini sukýnkami a delší šaty nadobro nahradily elastické šortky.
Ve spodním prádle mohla sice pořádat přehlídky, ale nepoužívala ani kalhotky ani podprsenky. Milovala nahotu a skákající dekolt. Jakmile začalo léto, nic jiného, než volné tričko a kraťásky na sebe nenavlékala. Užívala si prosvítajících látek veškerého oblečení a trávila hodiny před zrcadlem v předsíni, kdy se kontrolovala a kochala sama sebou.
Vzrušovala se, aby bradavky ještě víc vynikly, hladila oholenou čárku na pipce, která krásně drala ven upravený kundí kartáček a zadeček špulila s velkou radostí, protože se na sebe nemohla vynadívat.
Byla neskutečně vzrušivá, chtivá a i když znala svoji cenu, nabízela se snad každému. Chtěla uspokojit každou tajnou touhu, která se jasně promítala v kdejakém mužském pohledu. Byla necudná a drze sebevědomá.
Každé ráno se oddávala vlastním prstům a startovala tím tak další z radostných chvil. Nikdo ji nedokázal kazit den a při pohledu na ni by si to nikdo ani nedovolil. Mužští se jen usmívali a nadbíhali, a přesto že ženské ji do jedné závistivě zavrhovaly, náladu jí nikdy žádná nezkazila.

Cestou z práce, jako každý den, přemýšlela co s volným odpolednem. Procházkou k domovu si plánovala nákup, sprchu a soukromé hrátky. Už v předsíni se opět postavila k oblíbenému zrcadlu, prohlédla si tělo, párkrát zakroutila boky a jen v rychlosti se převlékla, aby znovu zažila něco vzrušivého.
Vyběhla pro nákup do blízké prodejničky a pod průsvitnou látkou trička nechala skákat pevná prsa. S velikou drzostí, jí vrozenou, ukázovala okolnímu světu, že právě prochází a potřebuje ke štěstí slintavé pohledy.
Jako na povel ji každý muž poslechl a sledoval její rajcovní tělo. V obchodě se provokativně ohýbala, přítomných pánů se vyptávala na zboží a koketovala s každým, kdo prošel v nebezpečné blízkosti.
Cestou domů, kdy táhla plné tašky, se rozhlížela bystře okolo a vyhledávala oběť, kterou by doma královsky odměnila. Její plán byl skoro každý den stejný. Sbalit, použít a zahodit, protože milovala nespoutanou svobodu.
Pár metrů před domem odpočívala na lavičce a foukala si do dlaní, bolavých od těžkého nákupu. Sledovala koutkem oka blížícího se chlapíka a schválně přidala i tiché kňučení.

„Potřebujete pomoct?“ zastavil se kolemjdoucí u lavičky obsazené kráskou.
„Asi už ano. Mám těžký nákup a už se s tím táhnu dlouho. Nebaví mě to,“ zakoketovala radostně Erika a bez okolků vrazila pánovi tašky do rukou. Určila směr a oba vyšlápli k jejímu bytu. Těch pár metrů stačilo na to, aby si ho zpracovala a nabudila na domácí pokračování.
Ke koketujícímu švitoření nechala promlouvat i svoje tělo. Dotýkala se mužova předloktí, chválila svaly a sílu, tlačila se na něj kozama ze všech stran, když kolem něj poskakovala a laškovně mu šeptala svoje díky do ucha.
Chlapík si se šťastným výrazem hrál na King Konga, těžký nákup nadhazoval v dlaních a ochotně následoval rajcovní ženské tělo k zelenému paneláku. Nechala ho sledovat kulaťoučký zadek, kroutila vyzývavě boky a těšila se na zážitek, který už byl na spadnutí.

V domě zatáhla osobního nosiče k výtahu, přivolala kabinu a ve chvíli čekání se postavila ke zdi. Opřená o ruce za propnutými zády nechala krásně tuhé a chtivé kozy, aby cizímu samci navnadily chutě do dalších pater.
Nechala ho očumovat, dělala, že si toho nevšímá, tu a tam se v járku polechtala prstem a dál znovu nijak nerušila jeho slídění. Bradavky tvrdé jako diamant vystrkovala z prosvítající látky, i nechávala v předklonu vykukovat z hlubokého výstřihu. Po chvíli unuděně rozklapala pantoflíčky po chodbě, aby se vrátila zkontrolovat prázdnou schránku.
Svádění promýšlela každou vteřinu a proto se vrátila alespoň s letákem, aby použila sto let starou fintu. Před panáčkem noviny pochopitelně upustila a hned se pro ně provokativně a hluboko ohnula. Nechala ho, s otevřenou pusou dlouho sledovat její krásně kulatou zadnici. Vystavila překvapeným pohledům dvě velké půlky, prosvítající pod šortkami. V pase prohnutá jako luk, se vyšpulila na obdiv. Milovala svoji prdel. I když kundu měla jako centrálu k uspokojení, tak nebylo soulože, která by neprobíhala v jejím análu.

Dopřávala mu pohled jaký zažil nejeden chlap z blízkého okolí. V předklonu vykukující bradavky se odíraly o lem výstřihu a kunda se pomalu rozevírala jako poupě. Se sesbíraným letákem zavelela, aby šli nakonec pěšky, protože výtah zřejmě někdo nahoře tradičně drží. Oběma už bylo jasné, že jakmile dojdou k bytu stačí už jen zaklapnout dveře.
„Do kterého patra jdeme?“ potěžkával tašky v dlaních a uhýbal Erice, aby ji viděl stoupat před sebou.
Nechtěl z ukázkové sedinky spoustit pohled ani na chvíli a tušil, že ona sama se třepe na to, až před ním bude schod po schodu, moct kroutit tučnými boky.
„Do druhého. Ale můžeme se projít i výš jestli chcete,“ chichotala se nadržená Erika a nabídla vyšpulený bok jeho pohledu.
„Klidně. Když mě povedete,“ ledabyle odpověděl a zapíchl oči do nabízené ženskosti.
Krok za krokem a schod od schodu se rajda předváděla a slinták jen mlsně následoval kundí vůni. Jediné, co si přál, byl už konečně třeba i letmý dotek. Dotknout se i za cenu facky, která stejně nepřipadala v úvahu, díky Eričinému předvádění.
U bytu už jen vnímal nedočkavé chrastění klíči a skoro zaráz vpadli do bytu. Hned v předsíni se maník opovážil si šáhnout. Zahodil tašky, aby konečně mohl zmáčknout výstavní zadnici v dlaních a Erika jen se švitořením přijímala jeho doteky.
Ochotně se nechávala ohrabávat, pomáhala při svlékání a jen co před ním stála úplně nahá, už si ho vedla do ložnice. Skočila na všechny čtyři, na milionkrát prošukanou postel, roztáhla nohy a už se k němu točila zadnicí.

„Ty mrcho,“ zvonil za ní opaskem osobní nosič. V rychlosti rozepínal řemen, stahoval kalhoty a přiklekával zezadu. Jen co ucítila dlaně cizáka na půlkách přidala i svoje ruce. Pocit, že jí po zadnici jezdí dlaně naprosto cizího týpka, o kterém ani neví jak se jmenuje, ale za to krásně roztahuje prdel, ji nutil být ještě větší courou, než za jakou ji v okolí měli. Kroutila prdelí a pobízela ho.
„Lízej mi ji, prstuj mě, dělej si s ní co chceš,“ škemrala.
„Já anál nikdy nezažil,“ třepal se nedočkavě samec a zabořil jazyk mezi natřásající se půlky. Prolizoval a tlačil jazyk do díry před ním. Podebral poštěváka a zase vyjel až k anální díře. Rukama hnětl mladou samičí prdel a tlačil obličej mezi půlky jako by to byly obrovské kozy.
Nasával vůni a ochutnával vše, co se mu o obličej otíralo. Rozmazával šťávu z kundy, přetahoval ji prsty k čokodíře a prsty zkoušel tu luxusní těsnost. S ukazováčkem uvězněným v úzké škvíře si liboval a prolizoval vykukující kundu.
Erika jen slastí vrněla a tahala si bradavky.

„Chci tě tam šukat,“ šteloval se za chtivou prdel a Erika si uklidňovala tělo, aby neztěžovala první zásun.
„Tak jen do toho,“ jemně vrtěla půlkama a čekala s úsměvem na vpich. Jen přes rameno sledovala tvrdý ocas a nemyslela na nic jiného než na tuhle fofr akci.
Mrdák chytil nástroj za naběhlým žaludem a zaťukal na hnědou branku. Sám se tolik těšil na první zkušenost, že měl dlaň mokrou od prvních potůčků šťávy. Otřel ji o anál mladé děvky, naposledy prsty prozkoumal těsnost a zatlačil kousek žaluda.
Erika nadržeností ani nedýchala a jen spustila prsty kmitočet na zduřelém poštěváku. Čekala na celý zásun, ale cizák si vychutnával těsnost za žaludem. Ukázková veleprdel mu ždímala ocas za ráfkem jako o číslo menší prsten.
Nechal žalud zaklouznutý a spustil plácání a natřepávání bílých půlek. Jakoby natřásal peřiny. Podebíral je dlaněmi a zase pouštěl, fackoval ze všech stran a čurák mu jen pulsoval.
Věděl, že musí ještě chvíli vydržet, jinak by rupnul během chvilky. Se zavřenýma očima muchlal zadnici a snažil se nevnímat hbité Eriččiny prsty, které ukájely kundu zespodu. Ta nedočkavostí vrtěla zadkem, prstila se a tlačila přes branku na zaklouznutý žalud.

Chlapík se snažil ze všech sil, ale nešlo jinak než ji nakonec pořádně silně chytit za boky, zarazit kopí co nejhlouběji a rozjet očekávanou jízdu. Zapíchl se bez pardonu, chytil kudrnatých vlasů a nabodával ji v nebezpečné rychlosti.
„Jestli se ještě prstíš, tak přitlač! Já už to totiž dlouho nevydržím!“ skučel a snažil se ovládat.
„Prstím! Přitlač! Přidej! Zajezdi si! Ale semeno chci do pusy!“ hekala prosebně Erika a přirážela víc než bylo pro oba zdrávo.
„Počkej, brzdi holka, brzdi nebo fakt budu!“ snažil zastavit sám sebe a nepřál si nic než zvolnit tempo. Jenže sám už se ovládat neuměl a Erika vyrážela prdelí tvrdě proti jeho žilnatému šulinovi.
Napichovala se a užívala si, že má krásně ucpaný anál. Kundu prstila až to hlasitě mlaskalo a brala už ohled jen sama na sebe. Bodák se snažil, co to jen šlo, stíhat její tempo. I když těžko, tak přeci jen píchal ochotnou a nadrženou kurvu z ulice. Vlastně ani nevnímal nic jiného než jen to, že konečně zažívá tolik vytoužený anál a čuráka mu svírá těsná a luxusní prdel.
„Budu!!!“ křičela Erika přes rameno a ještě párkrát zapíchla prsty do kundy. V orgasmu házela boky tak, že maník nestíhal nic. Jen z posledních sil vytrhl sevřeného kokota, přitáhl si bolestivě Eriku za vlasy jako v pravěku a vydojil jí celou dávku do roztouženého obličeje.

Mrskala jazykem a snažila se pochytat všechno, co na ní dopadalo. I když většina jí skončila na nose, v očích a tváři. Nosič funěl a křičel, škubal za vlasy jako za splachovadlo a skoro si bušil do hrudi, jako Tarzan, nad svým výkonem.
Spokojeně sledoval smetanu v couřím ksichtíku a celou akci ukončoval žmouláním bradavek mezi prsty. Erika si seděla na patách a se zakloněnou hlavou tiše přijímala něžné prsty. I když byla spokojená, tak přeci jen chytala další chutě.
Bradavky krásně reagovaly a boky se začaly neposlušně pohupovat. Zatím co chlapík přemýšlel jak z bytu co nejrychleji zmizet, Erika myslela na dalšího samce z blízkého okolí.
Až zvonek u dveří zachránil celou situaci. Paní domu vyskočila z postele, natáhla v rychlosti triko a beze studu se semenem na tváři, šla sebevědomě otevřít.

Vystříkaný cizák jen nevěřícně kroutil hlavou, když si natahoval kalhoty a zapínal opasek. Za tuhle couru byl maximálně spokojený, protože byla přesně to, co mu v životě chybělo poznat. Zaposlouchal se do hlasů v předsíni a slyšel jasně mluvit jeho první ztělesněnou anální zkušenosti.
„No jasně. Ráda. Dojdi ale tak za 10min. Ještě tu mám práci,“ chichotala se na mladíka ve dveřích a u toho olizovala řídnoucí semeno, které jí teklo z tváře.
„Bože! Dělej. Čekám u výtahu. Vracet se už nebudu,“ couval z předsíně nadrženec a na důkaz nedočkavosti ji promáčkl kozu koukající z hlubokého výstřihu.
„Jo však jo, neboj. Už jde domů. Pa,“ zabouchla dveře a znovu si stoupla před oblíbené zrcadlo v póze nadržené ramlice. Znovu prohlédla tělíčko, vyšpulila zadnici, roztáhla půlky, aby viděla právě promrdaný anál a s jazykem olizujícím poslední zbytky smetany se protančila do ložnice.

„No šup šup. Musíš domů, fešáku,“ popoháněla potupně vystříkance z ložnice ven. Měla štěstí, že ho to neurazilo. Chápal moc dobře celou situaci a nechtěl bránit další potřebě, čekající na chodbě.
„Už jdu, už jdu. Ale někdy si to zopakujeme, ano?“ prosil při obouvání.
„To víš, že ano. Kde bydlím víš a pak už stačí jen zazvonit. Pa,“ vlepila mu pusu na rozloučenou, vystrnadila ho ze dveří a rukou pobídla dalšího amanta.
Pánové se na sebe s úsměvem podívali když se míjeli mezi dveřmi a ještě si stihli navzájem poplácat po rameni, než jeden zapadl do spárů nadržené dračice a druhý, už jen za zavřenými dveřmi, kontroloval jmenovku, aby příště trefil.

Autor

Navigace v seriáluProvokatérka 02 >>
3.7 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x