Slečna Netykavka 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Slečna Netykavka

Libuška toho měla před sebou ještě hodně nepoznaného. A po prvním zážitku, který většina žen nezažije celý život, se mohla jen těšit z dalších nabízených. Začala si víc všímat světa okolo, konečně uviděla, jak moc se mužům líbí a zkoušela občas i zapojit sama svoji provokaci.

Po troškách, ale za to pokaždé s úspěchem. Den po dni se stávala drzejší a odhodlanější, i když šlo jen o fantazii. Měla nejasno v tom, jestli reál nebude ještě třeba malinko stydlivý. Ale učit se a zažívat novoty, si přála. To ji hodně odzbrojovalo. Po zkušenostech se staršími muži bylo zřejmé, že jasnou zálibu už má. Nebránila se případnému sexu s vrstevníky, ale pokud šlo o orgasmus se vším všudy, tak se víc snažila, probojovat se ke starším.

Na místo, kde prožila svoje první noční orgie, chodívala pravidelně, jak ve dne tak i v noci. Ne, že by nechápala, že sex je všude okolo, ale bylo to místo, které ji táhlo jako magnet. Sedávala tam na svojí lavičce, sledovala okolí a přála si znovu zažít to, co ji uvedlo do světa reálného orgasmu.
Ve dne sledovala proudy vystupujících lidí, táhnoucích k domovům a mlčky si kradla oběti do své fantazie. Usmívala se na procházející pány a poposedávala, jako by ji sedinka bolela.

V noci seběhla kopec, aby si znovu užila tvrdou lavici a veřejnou masturbaci. Moc dobře věděla, že místo je v noci prázdné a tak si diváky jen představovala. Trénovala tak sama sebe.
Sedávala rozkročmo na lavičce, zvedala lem šatů nad bříško, rozepínala si výstřih, aby mohla provokativně vytáhnout prsa ven a oddávala se prstokladu. Bříška prstíků běhala po poštěváčku a podepřená rukou, jen slastí zakláněla hlavu. Okolo tma a ticho, ale pánů, zrozených v Libuščiné fantazii, bylo všude plno. Povzbuzovali ji jeden přes druhého a ona poslušně prstovala dírku mezi pysky. Nechala se od nich pobízet a z nevinných doteků se pravidlem stávala drsná masturbace.

Točila se na lavičce všemi směry, měnila polohy, dokonce i jako slunečnice, natáčela baculaté tělo do světel přijíždějící tramvaje. Ovšem, pokaždé bez úspěchu. Proto začala být čím dál víc odvázaná a tohle místo brala víc bezpečněji, než snad celý byt, když nebyl nikdo doma. Skoro každý večer, už za tmy, sbíhala kopec a těšila se na tvrdá prkna, která z ní pomáhala vytlačit další orgasmy.

I sobotní noc ochotně vyměnila tanec a zábavu za další přírodní orgie. Tradičně seběhla ke konečné tramvaje, usedla na lavičku a automaticky se pustila do hlazení. Provětrala cecky, šaty přidržovala jednou rukou zvednuté v pase a druhou rukou šmátrala ve skulině. Nadhazovala zadeček a narážela se kundou na prsty.
Nikde nikdo, okolo hrobové ticho a tak si krásně sténala, aby alespoň ta černá tma odsvědčila její choutky. Prosila v duchu o zájezdový autobus, plný nadrženců, nebo alespoň bandu kluků, vracející se z hospody.
Dokrmovala sama sebe fantazií, až se do dlaně krásně udělala. Šťávu poctivě slízala, stehna i s kundou nechala chvíli spokojeně cukat, něžně prohlazovala macaté dudy a až bylo úplně po všem, znovu se upravila a spokojeně, ale zároveň i smutně, se vracela směrem domů.
Šlapala kopec a směřovala do sídliště. Skoro už na prosvětleném parkovišti se za ní ze tmy vynořila chlapská postava. Pár metrů od ní zakašlal, aby o sobě dal vědět a tichým voláním ji zabrzdil.

„Haló, prosím vás, poradíte mi cestu? Slečno!“ volal tiše, aby nerušil okolí.
Libuška se poslušně zastavila a čekala na muže až dojde přímo k ní.
„Co potřebujete?“ ptala se zvědavě a přemýšlela, odkud týpek asi jde.
„Bloudím tady v těch keřích od konečné už celou věčnost a nemůžu najít správný směr. Jedu za známým a dostal jsem jen adresu. Takže se modlím, aby jste to tu znala,“ škemral zoufale a popisoval název ulice a číslo domu, který hledal.
„To je o dva vchody od nás. Zavedu vás, pojďte se mnou“ nabídla se ochotně a s úsměvem ukázala prstem směr. Oba vykročili, chlápek se představil jako Michal, potykali si a šlápli společně do kroku.
„Proč nejsi někde za zábavou?“ zpovídal zvědavě Libušku.

„Ani nemám náladu někde křepčit,“ odsekla zaraženě. Najednou se lekla, že ji mohl opravdu někdo vidět. Bála se trapasu a zároveň ji celá ta situace znovu vzrušovala. Každým krokem jí to dodávalo víc sebevědomí a tak polehoučku začínala propínat záda, nenápadně kroutit boky, chichotat se a švitořit. Ani netušila, že tím zavírá brány svého strachu. Najednou se proměnila, za těch pár ušláplých metrů, ve chtivou samičku.

Přijímala s klidem drzé, dvojsmyslné řeči, reagovala na ně pohotově a byla zvědavá jestli proběhne i něco víc. Před správným vchodem k pánské jízdě, se s cizákem na oko loučila. Podala mu ruku, nasadila usměvavý obličej a naschvál se otočila zády, aby směřovala ke svému vchodu.

„Tak neblázni, když nemáš žádnej program, tak pojeď se mnou nahoru. Nenech se přemlouvat,“ tahal jí za ruku a Libuška si hrála na oko na nedobytnou, protože jí doprošování začalo bavit.
„To je blbý. Však vás ani neznám a vlastně ani nevíš jestli by to kámoš dovolil, když je to čistě pánská jízda,“ nadhazovala důvod za důvodem a libovala si v Michalových prosbách.
„Hele, nech toho a pojeď se mnou nahoru. Když se ti to nebude líbit, tak zas odejdeš. Však není nic jednoduššího,“ držel prsatku za ruku a už si sám všiml, že se ochotně nechá vést. Zazvonil, domovní dveře zabzučely, cvakly a oba vstoupili do chodby. Pořád ji ještě držel, aby se na poslední chvíli nerozmyslela a neutekla. Přivolal výtah, vyloženě ji vtáhl do kabinky a vyjeli nahoru. Tam je přivítal, už čekající, Michalův kamarád.
„Ahooooj, takže to nebude bez bab? Pojďte dál,“ zvedal půllitr ve dveřích mladý pán bytu a vítal je vysmátým a připitým hlasem. Pánové se přivítali, Libušku Michal doslova vstrčil do předsíně a při zouvání se už jen spokojeně zaposlouchal do jejich seznamování.
„Já jsem Libor, slečno,“ podával ruku Libušce a vlepil jí seznamovací pusu. Ta jen zčervenala a se studem se bez protestu podvolila dalším chlapským útokům.
„Kdes to sehnal, člověče? To je hezký,“ potácel se dál předsíní Libor a sledoval baculatou kozatku.
„Počkej, nech toho, nebo ji vystrašíš,“ smál se Michal a jemně popostrkoval svoji kořist před sebou až do pokoje.
„Co dáme?“ ptal se Míša pana domácího a chystal skleničky na první kořalku. Bylo mu jasné, že slabé víno do Líby lít nebude a pivem ji asi neuctí. Kořalka byla přeci jen nejjistější nápad, jak ji zbavit posledních zábran. A vlastně i šatů. Libuna jen seděla jak zařezaná a sledovala dva mladší sympaťáky v pokoji.

Nechala si nalít prvního panáka, druhého, třetího, o čtvrtého si už automaticky řekla, pátého sama nalila a nakonec s růžovými líčky, si ještě nedopitou lahev přivlastnila. Pánové ji nechali, protože mrkáním si dávali za jejími zády najevo, o co půjde dál. Dolívali z dalších lahví a užívali si jednoduché práce se samicí, která sama od sebe začala rozepínat šaty a větrat opilecké vedro z bujarého výstřihu.

„Si odlož,“ přisedl Libor z jedné strany. Libuška se jen rozchichotala a dál větrala rozepnutý dekolt, odkud už byly jasně vidět její melouny.
„Počkej, počkej, já jsem ji našel, já ji rozbalím,“ přimotal se Michal z druhé strany a vecpal se dlaní mezi Libušiny ručky. Bez citu knoflíky škubal a se smíchem zahazoval. Libor nezahálel a zabavil ji pěkným francouzákem. Nechala si jazykem projíždět pusinku a přitom cítila drsné chlapské ruce na už nahém těle.
„Měla jsi někdy dva?“šeptal ji do rtů Libor.
„Ne,“ zalhala Líba a znovu ji hlavou bleskla vzpomínka na její dosavadní nejlepší zážitek, s chlápkama pod kopcem.
„Teď máš,“ cpal ji ruku mezi stehna Libor a dral si cestu k díře. Michal, už přisátý na bradavku, se zbavoval riflí a Líba se snažila zastavit kolotoč v pokoji, ze kterého se jí šíleně roztočila hlava.

Množství kořalek a další vlna vzrušení s ní tancovala po pokoji, z rohu do rohu, i když stále seděla na sedačce a nechala se ochmatávat dvěma samci. Oba si užívali rajcovní polštářkovité tělo, nabízeli jeden druhému se smíchem obrovské cecky k pocumlání a zábavně využívali mladou a ochotnou dívčinu.

Líba jen mlčky seděla roztažená a tekla do potahu sedačky. Týpci si ji brali jazyky i prsty a jen co se zbavili oblečení, tak klopýtající, opilou Libku vedli do ložnice. Ochotně se začala probírat. I když alkohol udělal své, tak přeci jen ji něco nutilo střízlivět alespoň do stavu, kdy si bude všechno dál pamatovat. Probouzela svoje smysly a pouštěla choutky už nerušeně na povrch.

Oba položila vedle sebe na letiště, přiklekla mezi ně a rozhonila jim bodla. Sledování třepajících se velececků pomáhalo oběma krásně tuhnout. Nakláněla se, otírala lesklé žaludy do bradavek, olizovala koule a jako na tenise si podávala jednoho i druhého, na střídačku.

„Hej, brácho, pusť mě lízat,“ zaprosil Libor.

„Neupejpej se,“ vtipkoval Michal a přitáhl si Libuščinu hlavu majetnicky k tvrdému kopí. Napíchl si ji hubou na žilnaté žihadlo a už jen pozoroval, jak roztáhla nohy a nastavila micku k lízání.
Libor s mlasknutím zajel mezi buclaté pysky a začal připravovat mladou kundu ke dvojitému vpichu.

Míša zabodával ocas do lačné, dívčí pusiny, která mu díky hekání ocas nejen ukázkově hulila, ale i zahřívala. Jako by už projížděl její kundou. I mokro, díky slinám, připomínalo opravdovou šukačku.

Tahal ji rytmicky za vlasy a nahlas dával najevo, stejně jako Libuna, velkou spokojenost. Libor rozlízával pysky, tlačil jazyk hluboko dovnitř a prsty si pomáhal tu růžovou škatuli roztahovat. Jako by nikdy nežral, se pustil do nadržené micky. Libuna jen rudla a vyrážela kundou proti vyplazujícímu se jazyku. Vrtěla boky a hulila o sto šest.

„Vylez na mě!“ přerušoval rozjetou situaci Michal a pomáhal opilé kurvě si přelézt. Jen co nasedla bílou zadnicí a čurák zajel do mladinké škvíry, chytil se koz, nasál obě bradavky do pusy a dumlal. Teď už jen vypustila šťávu, zaklouzla na úplné dno a v taktu přirážela.
„Kámo, pojď taky. Vecpi se k nám,“ táhlým fernetovým pohybem pobídl Michal Libora. Ten jako na rozkaz přiskočil, našteloval si macatici a na vteřinu zapřemýšlel, kterou díru si nakonec vybere.
„Kam?“ zmatkoval se smíchem.
„Nevím, střídej to,“ nabodával zespodu Libunu Michal a mačkal obrkozy.

Libor zastavil jejich mrdačku, nasadil jahodu do už jednou ucpané díry a zatlačil. Zaklouzl a vtěsnil se, do už zase namrdávané kundy. Děvka, jen co v sobě ucítila další špunt, spustila šoustačku, jako v tom nejlepším pornu.

Nadhazovala se, házela cecky okolo sebe a jako nesvéprávná křičela vzrušením tak nahlas, že nad tím zákonitě museli čuráky leštit, ještě ve vedlejším baráku. Cítila nehoráznou slast. Dva ocasy, které o sebe škrtaly, jí zapalovaly oheň v podbřišku. Brousily jeden druhého a ostrouhávaly vnitřek nadržené micky. Jen držela, nechala se prošukávat a křičela. Prsty si honila poštěváka, aby tentokrát o orgasmus opět nepřišla. Tahala za něj, trhala ho z pysků zuřivě i něžně, kroutila kolem dokola jako šroub a kundí šťávu dávala z dlaně ochutnat všem postupně.

„Hoši, dáme pauzu. Musím na záchod,“ strnula najednou Libka a snažila se vyprostit z chlapského svěráku.
„To zapomeň,“ hlesli skoro zaráz oba stereo a jako rodilá a stejně přemýšlející dvojčata spustila ještě větší jebačku než doteď. Oběma blesklo v hlavě, že se nejdřív radši vystříkají a pak ať si coura dělá co chce.
„Neee,“ držela v sobě moč Libuna a rázem ze šoustačky neměla skoro vůbec nic. Sice se cítila totálně zaplněná, díky plnému močáku a dvěma ocasům, ale i když to pnutí s ní rajcovně cloumalo, nezvládala si dál užívat situaci.
„Jeď, kámo, jeď. Nebo nás pochčije,“ smál se zezadu Libor na Michala s vážnou tváří. Tomu se při té představě rozbublalo semeno v koulích a jen dal pohledem najevo píchači za Libunou, že už to na něj jde.

Libor, aby nezůstal pozadu, přidal do rytmu a napichoval děvku až bestiálním rytmem. Chtěl dohonit kamarádův výstřik a tak si zběsile roloval předkožku o naběhlé žíly svého kolegy, jako o struhadlo. Libuna jen zadržovala moč, zastavená ve vzduchu svírala pipinu, aby se nestala nehoda a čekala až se oba vypumpují.

„Stoupni, dělej, vstaň!“ křičeli na ni oba zase skoro zároveň. Libka vyskočila, držela si kundu a čekala poslušně na dvojitou dávku semene. Hoši se posadili vedle sebe, honili si klacky a oba sledovali rozdělanou, stojící čubku.
„Pochčij nás!“ olizoval se Míša a zadkem se podsunul pod její silné nohy. Sledoval zespodu bimbající se melouny, Libuščinu malou ručku, která strachy před trapasem svírala pevně pipku a nabádal Libora, aby se nechal taky osprchovat.
„Bude Fanta?“ se smíchem dosedl kamarád vedle Michala a oba si honili čuráky o Libuniny kotníky. Už to nevydržela. Roztáhla ve stoje nohy, chytila pysky do prstů a namířila proud žlutěnky na honěné ocasy.

Totálně odvázaná, nadržená, nedošukaná, chcala na oba chlapáky pod sebou, nechala si od nich honit poštěváka a sledovala jak jeden vedle druhého stahují předkožky, zběsile až ke kořenu.

„Dej mi, dej, ještě! A jemu taky!“ hltal zabarvené kapky jazykem Michal a pomáhal směrovat Libunino kropítko i na Libora. U toho měli oba neustále jednu ruku na krví nalité konzoli a druhou tahali chčijící Libku za pysky i poštěváka. Stačilo už málo. Poslední kapky moče schytal Libor na žaluda, instinktivně zatahal naposledy za trčícího poštěváka a Líba se odporoučela, díky třesoucím nohám, do kleku.

Orgasmus ze sebe tentokrát vychcala a prsty mladíků si ho nechala z těla vycinkat, přes citlivý zvoneček. V třepotu silného orgasmu jen mžouravými skulinkami očí sledovala stereo výstřik, dvojitý zásah semene do obličeje a slyšela společné vzdechy mužského dua.

Nevnímala víc než, že si držela kundu dlaněmi, třepala se v krásném stavu a olizovala stékající sperma. I když pocit byl krátký a brzy odezněl, trojice společně oddychovala ještě hodnou chvíli. Libor jako první začal opět vtipkovat, vyskočil, odešel se umýt a nalít další rundu.

„Nelituješ, že?“ pohladil Libku po vlasech Michal a spokojeně se usmál, když mlčky jen zavrtěla hlavou.
„Tohle je lepší než lavička, ne? Pojď, půjdeme o tom povykládat Liborovi,“ smál se už nahlas, protože vyšukaná děvka se jen zmohla na to, vyvalit oči a znovu zrudnout.

Pomohl jí vstát, podepřel rukou kolem pasu, protože nohy měla díky orgasmu ještě neposlušné a dál už večer pokračoval in natura.
Do rána stěny bytu sledovaly už jen nahá těla, čmuchaly prolité množství kořalky a poslouchaly smích, střídající se se spokojeným hekáním.

Autor

Navigace v seriálu<< Slečna Netykavka 02
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x