Provokatérka 02

Toto je 2 díl z 4 v seriálu Provokatérka
Počet zobrazení: 59

Zadeček mladé Eriky chtěl od časného rána pořádnou nálož koženého vzrušení. Sobotní den sliboval nejen sluníčko, ale i další zážitek, na který se přidrzlá divoška sebevědomě chystala. Ještě v peřinách se ujišťovala, že má zadničku citlivou pořád stejně. Nahá v kleče špulila chtivé půlky mezi roztažené záclony s představou, že minimálně polovina sídliště za okny onanuje z toho jak je žádoucí.

Roztahovala nožky, vystrkovala růžovou pičku a s prstem zabodnutým v análu, dávala všem pomyslně šmírujícím najevo, že dveře jejího bytu jsou pro všechny otevřené.
Prstík projížděl těsnou dírku, bradavky si třela o drsné froté prostěradlo a pohyby masturbující samice pomáhaly přišukávat v už pravidelnějším tempu. Nadrženost v ní rostla a zadnice chtěla víc než právě dostávala. V rychlosti si odběhla do kuchyně, kde vybrala letmo nejvhodnější pomůcky a znovu bosky cupitala do pelechu.
Ležící na zádech prohlížela donesenou vařečku a studenou okurku z lednice. Už jen ten chlad ji pomáhal odšťavňovat růžovou potvoru mezi stehny. Zelenou šlupkou chladila rozpálené tělo a nedočkavě mířila ke krásně ženským bokům. Projížděla mezi pevnými kozami, špičkou zeleniny zabrnkala na kamenné čudlíky a nejbližší trasou přes pupík, se snažila chladit mokrou neposedu.

„Ty jsi necudná coura,“ promlouvala sama k sobě s čertovským úsměvem na tváři.
„Nestydatá děvka. Nadržená a ochotná k čemukoliv,“ brumlala si nadrženě při dráždění trčícího frajtra. Dostávala se do tranzu díky půlce okurky, která už vypichovala potoky šťáv z pysků. Zajela, vytáhla, znovu zapíchla, vytáhla, rozmazávala kvanta sekretu, aby se znovu mohla našukávat.
Převalená na čtyřech zajela okurkou z nenadání co nejdál ji prdelka dovolila. Zatlačila, klekla na kolena, patami jistila zbytek čouhající hadovky a s vařečkou v dlani se něžně trestala. Poplácávala bradavky, podebírala jedno prso po druhém, aby štiplavou bolestí vychovávala poprsí k větší cudnosti. S červenými fleky se dostávala čím dál víc do parády a tak zkusila trestat i svoji zadnici. S větší silou dávala oboum půlkám výchovný trest v podobě pleskajících plácanců.

„Zlobivá! Moc jsi zlobivá! Napíchnutá, ucpaná a přesto zlobivá!“ okřikovala sebe sama. Rudá v obličeji zajela vařečkou do volné kundy a s jemným napichováním se rozdováděná natáhla pro mobilní telefon na nočním stolku. Její drzost neznala mezí. Jen po paměti zadala jakési vymyšlené číslo a v mrdajícím tempu přiložila zvolený hovor k uchu. Poslouchala dlouhé zvonění a nasouvala se na těsno na obě pomůcky. Okurka v prdelce krásně tlačila a vařeka dloubala zrovna tam, kde bylo přesně potřeba. Krásně rozparáděná a sebou našukávaná si mačkala oba cecky a prosila v duchu cizího volaného, aby to konečně zvedl.

„Haló?“ ozval se mladý hlas.
„No konečně! Kdy se stavíš? Já už začala bez tebe, broučku,“ tulila se k cizákovi jako by volala starému známému.
„Kdo volá?“ překvapeně se vyptával mladík.
„No tady tvoje Erička přeci. Pospěš si. Jsem už krásně rozdělaná, bradavky mi stojí, kundu i s prdelkou si pro tebe právě chystám a ty nikde!“ zkoušela trpělivost dál a razantněji se začala nabodávat.
„Jaká Erička? Odkud voláte?“ dával najevo nechápavost vyjevený hlas.
„Tvoje Erička. Neříkej, že mě nechceš! Já to mám totiž už na krajíčku a jestli okamžitě nepřijedeš, tak bude po všem!“ sténala sebevědomě provokatérka. Vytáhla promáčenou vařečku a znovu začala trestat chtivou prcinu.

„Já teď nevím…o co…vůbec netuším…“ koktal mladík, který nevěděl jak se má zrovna zachovat. Nikdy se mu nic podobného nepřihodilo a i když začal chápat o co asi na druhé straně jde, nechtěl hovor ukončit, ale nevěděl ani jak dál pokračovat.
„Já si ji poplácám místo tebe, ano?“ mrouskala se Erika a už dávala koktálovi poslechnout pleskání nadržené zadnice.
„Škoda, že to nevidíš. Jak mám prdelku krásně červenou! A ucpanou! Jen pro tebe jsem si tam zapíchla okurek. Tak jak to máš rád,“ nutila svoje odvážné choutky dál a nevnímala nic jiného než vzrušení.
„Přijeď! Přijeď a zešukej mě! Nenech se přemlouvat! Šoustej mě!!!“ křičela dál když už prdel projížděla zeleným kusem na tvrdo. Ten pocit v zadnici milovala. Anální hrátky ji odzbrojovaly a tak už se sama nezmohla na nic jiného, než jen vzdychat. Vzdychat náhodně vybranému, kdoví odkud, překvapením němému a znovu světu ukázat jaká je sexy náruživá samice.

„Já bych rád, ale kam?“ zbrkle zmatkoval už nadržený chasník a prosil všechny svaté, aby se tohle představení někdy zrealizovalo.
Erika jako by ohluchla. Nedala na jeho dorážení a jen si užívala se sluchátkem u pusy. Vyhekávala každý šťouch, popisovala každé napnutí kundy i ucpání análu a když už ona sama nezvládala protahovat konec, odhodila zeleného pomocníka a prsty se dohonila přes poštěvák.
V kleku, s prdelí vyšpulenou do okna a opřená o loket, mastila frajtra, prsty ochutnávala oko v kundě a podle dravého hekotu se blížila ke konci. Mladík už jen mlčky poslouchal i když občas zkusil znovu poprosit o adresu. Klidně by přijel i z konce světa, jen kdyby Erika nebyla taková mrcha a jen neprovokovala. S vyvrcholením si udýchaně beze studu pokračovala v divokém nápadu.

„Tak když nechceš, tak pa. Myslela jsem, že by jsme si božsky zamrdali,“ pobaveně končila hovor i přes úpěnlivé prosby mladého a nadrženého hlasu. Spokojeně zavěsila, ztlumila tóny, protože jí bylo jasné, že část dne bude dotyčným prozváněná a dál hledaná a jako by se nechumelilo odešla do sprchy.
Smyla ze sebe vrstvu proradné mrchy, odmydlila část provokativního já, vklouzla do oblíbeného domácího trika a s uvařenou kávou přemýšlela na balkóně nad plánem v takhle krásně začatém  sobotním dni. S občasným odběhnutím k předsíňovému zrcadlu, kde se dokola ujišťovala, že lepší ženské v okolí prostě není a kde si radostně dokrmovala sebevědomí, si s mickou krásně vystavenou spřádala plány, jak by bylo nejlepší, se znovu ukázat a vystavit. Hned za dveřmi balkónu se rovnou dvakrát pochválila. Poprvé za svoji samičí živočišnost a podruhé za to, že jako dobrá, i když polonahá hospodyňka, ty okna vlastně umyje s velikou chutí…

Počet zobrazení: 59

Autor

Navigace v seriálu<< Provokatérka 01Provokatérka 03 >>
4.3 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x