Provokatérka 04

Toto je 4 díl z 4 v seriálu Provokatérka

Za veliké mely, dožduchala mláďata vzpurnou sousedku do ložnice a praštila s ní na postel. Erika prošla místností, jako by tam byla sama, s klidem si přisunula kyblík s pěnou, natáhla oblíbené, i když zmáčené tričko, nalezla do okna a pokračovala v umývání jako by se nechumelilo.

Mladíci měli co dělat, aby vzteklou sousedku zvládali. S velkým bojem ji jeden klekl na ruce a druhý na nohy, aby se mohlo nějak pokračovat dál.

Celou věc Erika jen poslouchala za zády a s čertovským úsměvem si lebedila v tom, že není jediná z baráku, která šuká jen tak s cizími.

„Jen jí hoši dejte! Tohle se vám beztak už nikdy nezadaří, tak si užijte. Prej starý kolo dobře jede, tak si dávejte,“ smála se Erika.

„Hej, Kubo drž jí nebo se nikam nepohnem,“ pobízel jeden mlaďas druhého, protože se snažil paničce hrábnout aspoň na kozy. Vzpínala se a kdyby neměla koleny zafixované ruce, byla by i škrábala jako kočka. Otevřené okno dokořán jí místo možnosti přivolat si pomoc, spíš studem brzdilo.

Puritánka se bála a tak se jen snažila dostat pryč, sama se svou pomocí. Nadávala, urážela, dělala se lepší, než byla ta děvka na štaflích a přitom zápalu boje, najednou pomaličku sama napomáhala vycházet vstříc chlapeckým dotekům. Za všelijakých sprostot rozevírala sama stehna, aby Milan povolil sevření a zahlédl aspoň krajkové kalhotky, zatím co Kuba se nahoře pral s knoflíky domácí zástěry. Sama pomaličku polevovala s fyzickým zápasem a už jen plivala sprosté nadávky na všechny přítomné.

„Snažíš se chovat jak dáma a sama nejsi o nic lepší,“ houkla od okna vyprcaná Erika.

„Ty mlč ty špíno! Ty prošukalas celý sídliště a nedáš pokoj a nedáš,“ snažila se doplivnout k oknu zralá panička ze sousedství. Erika s ledovým klidem odložila napěněnou houbu a při svlékání trička se plížila k posteli jako šelma. Nahá přilehla v naprosté tichosti vedle zajaté sousedky a s výrazem, ze kterého šel strach, se přidala k trojici.

„Podržím ti ji a ty ji obskoč,“ pomohla Milanovi rozevírat naštvaně sousedčina macatá stehna. Kuba si užíval už obou balónů, protože konečně rozepnul červenou silonovou zástěru s bílými puntíky, nabral zralé kozy a hnětl je jako dvě dávky kynutého těsta. Prohlížel kdejaký hrbolek na světlém dvorci, tahal bradavky, počítal žilky a znovu propracovával. Sousedka začala rezignovat a tak jak vykopávala, už jen ležela a s větším klidem přijímala tři páry rukou na jejím těle. Kubíka na prsou a Eriku s Milanem mezi stehny.

„Lízej ji,“ přikázala rajda zajdovi. Stačila sekunda na to, aby přilehl, roztáhl ještě víc silná stehna a zabořil obličej, do už neprotestující kundy. Jazykem rejdil, cucal tuhnoucí poštěváček a s prsty v díře si pomáhal, aby vzpurná samice byla víc a víc ochotnější.

Snažil se, aby dokázal zralé paničce, že i mládě jako je on, může zkrotit starší ročník. Užíval si její zralosti a choval se jak nadržený hřebec. Beze slova s tuhým ocasem nalehl, hlavu zabořil mezi obě pečlivě prohnětená vemena, přichytil se ještě pořád malinko škubajících boků a zajel na první zátah do prolízané pičky.

Narážel ji a tlačil se na měchuřinové tělo. Tulil se k ceckům jako k mamince a hýbal prdelí, aby paničku rozrajcoval. Výdrž obou hochů neznala mezí. Milan se po hodné chvíli, kdy konečně ucítil na ocasu potoky touhy, podepřel dlaněmi a s větší vervou namrdával sousedku. Ta se už uvolněná z Kubového sevření, přidržovala pod kolenama, aby uvolnila co nejvíc cestu.

Sledoval její tvář. Celá zarudlá, s nepřítomným pohledem házela hlavou ze strany na stranu. Pusou dokořán vyhekávala tóny štěstí a macatým zadkem se odrážela od matrace, aby skórovala mladým přírazům. Sledoval ji pečlivě ve chvílích, kdy kroužil pánví a zavrtával se co nejhlouběji. Nechal se hladit po zadku Erikou, sedící hned vedle něj a povzbuzoval se od ní prosbami, aby tu kurvu pořádně vyprášil.

Kuba sledoval se zalíbením, že mamina se konečně poddala. Cpal se tvrdolínem k rozhekané hubě a snažil se tam vecpat, aby jen tak nečuměl. Sousedka už byla rozjetá jak mašina. Už si jen užívala oba mladíky. Jednoho v díře, druhého rty pěkně ocumlávala a nechala si prohazovat balóny.

Erika všechno sledovala s velikou spokojeností. Už zase v kleku a prdelí nastavenou, hlídala každý dotek i mrsknutí jazykem. S prsty v zadečku, doprovázela nadržený sousedčin song, druhým hlasem.

„Pánové a oba dva! Honem! Jen jí pěkně dejte!“ rozkazovala při prstění vyšpulené prciny.

Kuba sedl na postel, panička si bez pobízení vylezla na něj a už sama táhla Milana za ruku, aby ho cítila na prohnutých zádech. Nabodnutá na ptáku přijímala opatrně druhého do macaté zadnice. Erika si tenhle zásun nemohla nechat ujít. Asistovala ručkou, aby jí neušel ani milimetr z téhle anální podívané. Pomalinku zatlačila žalud, druhou rukou roztahovala půlku a s koulemi v dlani regulovala zásun.

Táhlým pohybem naznačila jemnost a něhu, aby v zápětí do červena rozplácala prdel sousedky, kterou si přála vidět bestiálně zešukanou. Posledním jemným plácnutím po Milanově zadečku, svolila k divoké jízdě a znovu si obdělávala anální kundu šikovnými prsty. Chystala si orgasmus na chvíli, kdy bude sousedka skučet a prosit.

Oba mladíci lisovali paničce nemilosrdně její baculaté zralé tělo a nikdo už nemyslel na nic jiného než se udělat. Samci planýrovali oba otvory jedné projevené puritánce a Erika si prstila čokodíru jako o závod. Zralá rajda opřená rukama o zeď, si nechala zespodu cucat dvorce, napichovala se na k prasknutí nataženého čuráka a prdel si nechala obodávat dalším ukázkovým utahovákem.

Držela poslušně a i když navenek to vypadalo, že jí tempo nevyhovuje a ani nedělá dobře, tak v kundě měla požár, který se právě chystaly uhasit dvě mladé hadice. Jeden přes prdelní branku štouchal druhého a veškerou horkost z tohoto zážitku vháněli oba rychlým tempem do boubelatého pupku.

Erika prstila už i cendulku a s volným palcem na poštěváku se hnala do stejného finále jako ostatní. Už se nikdo z nich neovládal. Ani jeden se nekontroloval a v okamžiku, kdy Kuba vytasil stříkající hadici z kundy, Milan už cákal do análu starší sousedky. Ta se zmohla jen vysíleně sesunout na bok, aby se během pár vteřin, dodělala prsty. Erika jako poslední se zatřepala v orgasmu zrovna, když ostatní už oddychovali a rovnali si myšlenky.

„Takže já jsem kurva, jo?“ nedala ani vydechnout a s posměškem útočila na stydící se sousedku.

Pánové leželi s rukama za hlavou a sledovali chystaný boj.

„Já jsem to tak nemyslela,“ zapínala si honem zpátky zástěru panička a přemýšlela kudy nejrychleji vypadne. Červená, spocená a přes spokojenost ponížená svým vlastním projevem.

„Jsi to samý co já. Aby ti bylo jasno. Přemejšlej nad tím, cos prožila a k čemu svolilas,“ vyštěkávala Erika a bavila se nad studem paní v zástěře. Vyprovodila ji z bytu s větou, aby pozdravovala manželovo znamínko v třísle a prudce zabouchla dveře vyjevené harpyji před nosem.

„To bylo,“ pochvaloval si Milan.

„Tak jestli chcete, aby to ještě někdy bylo, tak mazejte domů,“ lifrovala zvesela Erika oba kumpány z bytu. S pochopením se oblékli a po krátkém rozloučení, jak se na couru sluší a patří, seběhli obě patra, aby naposledy zamávali, do už zase zapěněného okna na vyšpulenou a už s klidem nahou Eriku.

(Text neprošel redakční úpravou)

Autor

Navigace v seriálu<< Provokatérka 03
4 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x