Plavba snů 04

Toto je 4 díl z 4 v seriálu Plavba snů

Předposlední den byl na jachtě uspořádán velký mejdan, do něhož se, za plnění svých povinností, mohl zapojit i personál.

Sám kapitán jachty, Olaf Clarsson, vytáčel v kole manželky všech přítomných mužů, mladých dívek se zase ujali stewardi a ani Mike s Jamesem nezůstávali pozadu.

***

FRANK A JANE

Frank Petersen se zatím ve vší tichosti sešel se zástupcem kapitána, paní Jane, kterážto byla i kapitánovou životní partnerkou.

Potřeboval s ní probrat ještě nějaké papíry a vyúčtování, ale to byla jen záminka k tomu, aby se ji pokoušel svádět.

Jane bylo něco přes třicet a vyznačovala se hlavně plnoštíhlou postavu s dominantními velkými prsy. Mezi personálem měla přezdívku „kozatá Jane“, ale jinak byla oblíbená a byla to vskutku Žena s velkým „Ž“. Živočišnost z ní přímo odkapávala a byla úplný protiklad kapitána Clarssona, hubeného suchopára s pedantským přístupem k posádce.

„Tak vám děkuji, Jane, a smím vás pozvat na drink?“ uzavřel Frank složku s dokumenty a povstal.
„Děkuji, pane Petersene, ale jsem ve službě, takže vás musím odmítnout, ale… Co takhle zítra? Ještě před přistáním bude čas,“ usmála se Jane a její zářivý úsměv nadzvedl Frankovi poklopec. Pak se otočila k oknu a pohlédla na palubu ozářenou reflektory s barevnými světly a lampióny.

Tohle už Frank nemohl vydržet, v malé kanceláři stál jen dva kroky od ženy svých snů, přistoupil k ní a zezadu jí oběma rukama sevřel prsa. Jane nejdřív ztuhla, ale pak se snažila z objetí vymanit.

„Ale, pane Petersene, co to děláte?“ kroutila se, ale cítila jak ji chtivé ruce mnou prsa, což vůbec nebylo nepříjemné.
„Chci tě… moc tě chci!“ funěl jí Frank do ucha a jazykem polaskal ušní lalůčky.

Jane tála, ale stále se ještě bránila: „To nemůžeme… jsem ve službě… a Olaf…“
„Olaf teď má jinou zábavu a já tě moc chci, Jane, prosím,“ stále ji Frank držel v sevření a cítil, že její odpor ustává. Jane už měla rozhrnutou košili, ruce už jí částečně strhly podprsenku a jakmile ucítila dotyk na bradavkách, zalila ji horkost rozkoše.
„Ahh… to… nesmíme… oooch,“ zasténala, ale sama se rychle zbavovala svršků, aby nabídla své dva poklady k polaskání.

Pak už nic Frankovi nebránilo zabořit obličej mezi její melouny. Byly plné a měkké a taky pěkně těžké, když je dlaněmi podebíral. Olízl dvorce i bradavky, které už byly laskáním tvrdé a napřímené. Jane s přivřenýma očima jen tiše vzdychala a rukou mazlivě hladila Franka na hlavě. Tomu už ocas napínal kalhoty, a tak se jich zbavil a volnou rukou zajel Jane pod sukni. Po stehně jí vyjel až ke klínu a nahmátl okraj kalhotek.

„Počkej!“ zarazila ho Jane.

Sama si uvolnila zapínání a úzkou sukni si stáhla. Frank jí pak pohotově svlékl kalhotky. Jane tu teď stála nahá a plaše se zadívala na Frankovu chloubu. Nakonec se osmělila, sevřela mu ho v ruce a trochu pohonila. Cítila tvrdost a horkost ocasu s nalitými žílami.

„Oh… takového jsem v sobě ještě neměla,“ zašeptala, když usedala a na stůl a Frank se jí postavil mezi roztažené nohy, které jí držel za kotníky. Ocas přímo směřoval proti rýze s vystupujícími závojíčky v porostu černých chlupů. Frank přirazil, hlavice žaludu zajela dovnitř a Jane tiše vydechla. Frank se odtáhl, znovu přirazil a pronikl dál. Když se znovu odtáhl, štěrbina se již leskla vzrůstající vlhkostí a každým přírazem v ní byl zasunutý dál. Jane přidušeně slastně sténala a celý tělem vnímala velikost ocasu zaraženým až do dna. Takhle hluboko v ní ještě nikdo nebyl. Cítila každý kousek ocasu, který se jí třel o stěny úzké pochvy, což v ní vyvolávalo přílivy slasti a rozkoše.

„Jo… jo… och… och… hmmm!“ slastně vrněla při každém přírazu a kousala se do rtů, aby nekřičela nahlas. Frank stále rytmicky přirážel a vše měl pod bedlivou optickou kontrolou, kdy pozoroval slizem pokrytý ocas, jak mlaskavě rozevírá závojíčky a kolem vytékají stružky uvolněných šťáv. Jame si rukou mnula klitoris a jak se blížila k orgasmu, začala mu podvědomě přirážet. Frank zrychlil přírazy a cítil, že také už bude stříkat.
„Nesmíš do… mě… ahhh… prosím… ne… ááá… áááhhh!“ vykřikla Jane a roztřásla se v návalu orgasmu. Frank cítil stahy, a tak jen párkrát přirazil a jen taktak z ní vyjel a proudem semene jí zkropil celý klín.
„Úhh!“ slastně vydechl a užasle sledoval proud šťáv vytékající Jane z roztažené pochvy. Ta sáhla někam za sebe a podala mu balík papírových kapesníčků. Utřeli si zmáčené části těl a dali se do pořádku.
„Tohle se nemělo stát,“ promluvila Jane provinile, „je to proti předpisům a… zkrátka… tohle jsem neměla dopustit! Můžeme na to zapomenout?“

Frank ji chtěl konejšit, ale Jane se tvářila tak nešťastně, že kývl.

„Ano, Jane. Nechal jsem se unést. Promiňte a zapomeneme na to!“
„Děkuji,“ odvětila Jane a otevřela mu dveře, „prosím!“

Když Frank odešel, sedla si Jane za stůl a rozplakala se.

***

Zábava na palubě vrcholila a Lucy Petersenová ani nevnímala, že tu není Frank. Žízeň zapíjela alkoholem, a tak nebylo divu, že se opila a její pohyby a jistota se zvolnily. Naštěstí si toho všiml James a hned se jí ujal.

„Pojď, mami, půjdu tě uložit,“ poskytl jí podporu a zamířili do podpalubí.
„Jsi hodný, Miku, ale já… už… škyt… ti… nemohu,” blábolila Lucy opile.
„Jsem James, mami, ne Mike,“ ozval se James a jak ji vlekl, nechtěně ji uchopil a stiskl prso.
„Nech mě, Miku, víš, co jsme si… škyt… slíbili,” ošila se proti dotyku Lucy.

Tohle Jamese začalo zajímat.

„Co jsme si slíbili?“ zahrál si na Mika.
„Už… škyt… žádnou… pusinku… škyt… nedostaneš,” odvětila opět nesouvisle Lucy a to už došli ke kajutě.

Lucy hned padla na postel jak podťatá.

„No nazdar,“ povzdechl si James, „matka je sťatá. A co to kecala o Mikovi a pusince?“ vrtalo mu hlavou. „Že by se s ní Mike líbal? A kdy? No nic, měl bych ji asi nějak svlíknout.“

A tak Lucy sundal boty a po chvíli přemítání jí začal rozepínat šaty.

Když ji přetočil na záda, Lucy se náhle probrala a objala ho kolem krku.

„Pojď mi to udělat… Miku… seš tak… škyt… skvělej,” ale náhle opět vytuhla a ruce jí poklesly.

Tohle bylo na Jamese příliš! Zatnul pěsti a vyrazil na palubu.

***

Mika našel v živé rozpravě s Teri, která se smála na celé kolo. Příchod zlověstně se tvářícího Jamese je vyděsil a jeho požadavek, aby s ním Mike šel stranou, byl splněn bez přemlouvání, zatímco Teri se rychle ztratila.

„Tak, kámo, tohle jsme si nedomluvili!“ začal James, „nebudeš mi šoustat mámu, jasný?!“

Mike oněměl a zrudl.

„Já… já… viděl jsem ji, jak šukala s Henrym, a tak… jsem ji zkusil,“ blekotal nešťastně a James zkoprněl v údivu.
„Máma a Henry? Takže tys ji vydíral?“

„No. Tvoje máma, promiň, je fakt kost…“ kňoural Mike v obavě, že mu na obličeji přistane Jamesova pěst. Ten zatím už násilí zamítl, když to všechno slyšel a dodal smířlivě.
„Takže to chápu. Matka se kurvila s Henrym a tys toho využil a ona ti dala. Hele, podrobností mě ušetři a raději ji upaluj utěšit. Plazila se po mě a prosila, abych jí to udělal a furt, Miku, Miku. Končí plavba, na lodi mi to nevadí, ale pak bude zase všechno jako dřív,“ plácl překvapeného Mika po zádech a odkvačil vyhlédnout si povolnou oběť na noční sex.

Mike poslušně spěchal za Lucy, ale nepochodil. Když tiše otevřel dveře kajuty, spatřil na posteli rozloženou Lucy, evidentně již plně probranou z alkoholické mlhy a mezi jejíma roztaženýma nohama prudce přirážejícího Franka. Oba hlasitě vzdychali a sténali, takže Mike zase tiše a nerušeně dveře zavřel. V čuráku mu vířilo chtíčem, a tak vyrazil za Teri, se kterou už měl skoro domluvené šukací rande.

***

MIKE A PETRA

Náhle mu cestu zkřížila stewardka, a zrovna ta mladá kočka z prvního dne, kterou pak chlapci už po celou plavbu nespatřili. Teď měla nějak naspěch a tmavé postavy v chodbě se vyděsila ještě víc. Něco vykřikla úlekem v cizím jazyce, zapotácela se, ale pak se snažila kolem něj proklouznout dál. Mikovi se něco nezdálo.

„Kampak máš tak naspěch?“ chytil ji za paži.
„Já… já… prosím… můžu k vám do kajuty? Vše vám řeknu… rychle!“ a stále se nervózně ohlížela do chodby za sebou.

Když zmizeli uvnitř, dívka chvatně zamkla a viditelně si oddechla. Mike jí pokynul do křesílka: „Tak co se děje?“

Dívka se trochu pousmála a spustila.

„Jsem Petra Stovicek a…” a nato ji hned Mike přerušil.
„Já jsem Mike, těší mě.“
„Děkuji, mě také těší, žes mě zachránil. Já pracuji… no, viděli jsme se první den, ale já nejsem stewardka, to bylo jen zpočátku a jinak dělám v kuchyni, v prádelně, no prostě, kde je třeba. A dneska si mě vyčíhal vrchní kuchař a chtěl mě to… no prostě znásilnit! Otíral se o mě už od prvního dne, ale nebyl na nic čas. Dneska, jak je ten mejdan, tak po mně opravdu tvrdě šel. Utekla jsem mu, ale stále mě pronásledoval. Můžu tu chvilku zůstat?“

Mike dívku pozoroval. Byla moc hezká, ale nějak jinak… Nevypadala jako Američanka.

„Odkud jsi? To jméno Petra Sto… sto,“ zakoktal se.
„Stovicek, to je česky Šťovíček,” řekla dívka, „já jsem totiž původem z Čech. Víš vůbec, kde to je? Evropa, Česká republika?“

Mike jen pokrčil rameny: „Neznám, promiň! Ty jsi emigrantka?“
„Ale nééé,“ zasmála se Petra, „jsem tu legálně, neboj. Normální práce sehnaná přes agenturu. V Americe jsem už dva roky.“

A tak si povídali, až Mike Petře nabídl přespání. Ta po chvíli přemítání přijala a odešla do sprchy. Vrátila se omotaná ručníkem a Mike se diskrétně odvrátil, aby mohla vklouznout pod přikrývku.

„Můžeš,“ zahlásila Petra, Mike se otočil a strnul. Dívka ležela na posteli nepřikrytá a nahá.

„Chtěla bych se ti odvděčit za záchranu. Já mám sex ráda, ale ne vynucený a ne s kdekým. Tobě se ale odevzdám ráda.“

Mike polkl a zíral na tělo, které mělo plnější a kypřejší tvary, než vypracovaná těla paniček se kterými měl během plavby zkušenost a to ho neobyčejně lákalo.

Bleskově se svlékl, přilehl k dívce a začali se líbat. Divoce si kmitali vzájemně v ústech jazyky, když se náhle Petra odtáhla: „Máš kondom?“

Mike s úsměvem sáhl do nočního stolku a Petra znovu ožila a vrhla se na něj. Tentokrát ale na stojícího čuráka. Nasadila divoké tempo, střídavě ho honila rukou, střídavě si ho pouštěla hluboko do krku, vypouštěla na žalud sliny, které zase slízala, sála ho a olizovala. Mike se vzmohl jen na slastné sténání až do vyvrcholení, které ovšem Petra do úst nepřijala ani nepolykala. Vycákal se tak na povlečení a Petra ho vyhonila rukou až do poslední kapky.

Poté byla řada na Mikovi, aby se předvedl. Petra ochotně roztáhla nohy a dala mu na odiv vyholenou kundičku. Když se jí přisál na závojíčky a jazykem je olízl, jen vzdychla a vypustila šťávu. Mike ji slízal a jal se vykonávat hloubkový průzkum. Petra začala pohazovat tělem, svírala nohy k sobě, čímž ho málem udusila, zase je roztahovala a slastně hlasitě sténala.

„Júúúú… óóóhh… aaaanoo… chmmm… ah… ah!“ vyrážela zvuky a když jí polaskal naběhlý klitoris, vybuchla mu do obličeje orgasmem.
„Jéééé… áááááh… ty vado… úúúúúžž!“ vykřikla česky, čímž Mika znejistěla, ale stisk stehen a proud šťáv ho přesvědčil o tom, že se udělala.

Chvilku leželi bez hnutí, než se Petra začala zaobírat vztyčeným čurákem, jak si ho Mike udržoval v pohotovosti a převzala jeho ruční práci. Pak ho trochu pokouřila a připravila si ochranný obal.

„Neva, viď?“ usmála se na Mika, který přitakal.
„Mně je to fuk.“

Mike se přesunul nad ní a Petra doširoka roztáhla nohy. Průnik byl snadný, jen pochva byla docela úzká, což mu ale nevadilo. Vnímal tak těsnost celým čurákem, a to mu přinášelo slast. Také Petra byla u vytržení a vzdychala už při prvním průniku. Po několika pomalých přírazech dosáhl dna.

„Uhhh… seš krásně velkej,“ vydechla Petra a přidala úsměv.
„A ty seš krásně úzká,“ odvětil Mika a začal s pozvolnými přírazy.

Oba dva pak začali vzdychat a sténat, každý naplněn slastnými pocity.

„Já bych chtěla zezadu,“ poprosila ho Petra po chvíli.

Hned jak jí vyhověl, stala se s ní proměna. Začala hlasitě hekat, sténat, přirážet mu a hlavně křičela, bohužel pro Mika, zase v češtině.

„Mrdeej mě… dělej… jooo… přirážej… máš ho… krááásnýho… bože… júúú… uužž… užžž!“ kroutila se a pak se udělala. Poševní stahy svíraly přirážející ocas, ale díky gumě to Mike vydržel.

Sotva se Petra zklidnila, položil ji zpět na záda a zapřel si její nohy o ramena.

„Až zase budeš, mluv na mě anglicky,“ zašklebil se na ni.
„Promiň, ale jak se uvolním, tak sklouznu do češtiny,“ omluvně se Petra usmála a pak sykla, jak do ní hluboko zajel.

„Ty vado, mě protrhneš,“ houkla česky a Mike rezignoval.

Mrdal to tělo český holky, bez ohledu na to, co vyřvávala. Předpokládal, že se jí to líbí, a tak ji rytmicky projížděl, jazykem jí laskal prsa, občas si projeli jazyky ústa a jak Petra vyjekla a prohnula tělo v orgasmu, udělal se i Mike a vyjel z ní s gumou plnou semene.

„No teda, ty toho máš! Tohle pustit do mě, tak jsem těhotná,“ zašklebila se Petra nad obsahem, když si Mike stahoval kondom.

Něco popili ze zásob, které si chlapci průběžně obstarávali v nestřežených chvilkách v barech na palubě nebo v nočním klubu a pak mu Petra znovu začala mazlivě honit ocas.

„Teď nic nedělej a užívej si to,“ zatlačila Mika na záda a začala ho pomalu laskat a líbat. Začala u hlavy, přes krk přešla v polibcích na bradavky, dál na břicho, až po klín, kde mu olízala a jemně promnula koule a pak se nasunula rty na tuhnoucí ocas a pomalými tahy ho začala kouřit. Když byl ocas dostatečně tvrdý, opatřila ho pláštěnkou a nasedla si na něj. Pomalu ho do sebe pustila až po kořen a pak začala pomalu odsedávat, jak si sama určovala. Mike jí zatím hnětl pevné dvojky a prsty dráždil bradavky, což Petra kvitovala slastným sténáním.

„Seš skvělej… ještě vydrž… uuuhhh,“ funěla a cítila, že už brzy bude. Tvrdý ocas ji celou vyplňoval a jeho pohyby v ní vyvolávaly slastné pocity stoupající rozkoše. Mike se cítil obdobně. Úzká kundička mu poskytovala krásnou masáž, která se přes gumu dala naštěstí vydržet, než Petra dojde k vrcholu. Ta se dlaněmi zapřela o Mikovu hruď a kunda se mlaskavě rozezněla staccatem zrychlujících přírazů.

„Ehmmm… ehmm… jo… jo… jo… júúú… ááááh!“ vyhekávala postupně až do táhlého výdechu v posledním dosednutí, kdy jí tělem projela vlna slasti. Děloha se stahovala kolem zaraženého ocasu, ale Mike jen neškodně plnil ochranný obal.

Když se Petra svezla z jeho těla stranou, opět se uchichtla nad obsahem, pak vyskočila a zmizela ve sprše. Když vyšla, začala si sbírat oblečení.

„Ty tu nepřespíš?“ otázal se Mike.
„Nemůžu. Kdyby mě někdo viděl, tak by mě propustili,“ vysvětlovala mu.
„A co ten kuchař? Nemám tě doprovodit do kajuty?“ navrhl Mike a Petra se rozzářila.
„To bys fakt udělal? Budu moc ráda.“

Cesta podpalubím proběhla v klidu. Tu a tam sice bylo slyšet zvuky šoustaček, jak se celá loď bavila po svém, ale na chodbách nikoho nepotkali. Před kajutou ho Petra ještě políbila a zmizela uvnitř. Jak zacvakl zámek, Mike se vrátil zpět. Byl úplně hotový a sotva padl do postele, usnul a návrat stejně unaveného a ušoustaného Jamese zaspal.

Večírek se ostatně vydařil všem. Nadržené paničky byly ošukány stewardy, jejich muži si zase potajmu zařádili s dívčí částí personálu, a tak byla spokojenost na všech stranách.

Bill Morgan si kupříkladu pohrál s jednou vnadnou kuchtičkou, které ho ovšem poté tvrdě zinkasovala o 100 dolarů (!) a jeho drahá polovička Suzanne zase strávila vášnivé chvilky se svalnatým černochem ze strojovny, který ji svým koňským údem ošoustal všechny otvory!

***

Dopoledne stála Kathy s Jamesem na přídi jak ve filmu Titanik a hleděli na přibližující se pobřeží.

„Vy jste z New Yorku, že?“ zeptal se James.
„Hmm. Budeme mít k sobě daleko,“ přikývla smutně Kathy, která byla do Jamese zamilovaná.
„Myslím, že tohle vyřešíme. Spíš mě zajímá, jestli bys vůbec chtěla být se mnou dál… jako, myslím, nastálo,“ vymáčkl se James tak, aby to Kathy pochopila.
„To myslíš jako…?“ rozzářila se.
„Jo. Tak jako, že bychom spolu mohli žít,“ usmál se James, který byl taktéž zapleten v osidlech lásky.

Zbývalo jen s tím seznámit nic netušící rodiče, zajistit bydlení a přestěhování Kathy, sehnat jí místo ve Frankově firmě, ale když se chce, všechno jde. Zatím to nechali k vyřešení do klidnějších dnů.

***

Po přistání proběhlo ještě loučení s personálem. Chlapci se zvlášť srdečně rozloučili s Teri a Ellis, Mike ještě s Petrou, Henry se zdravil s Lucy Petersonovou, která se ale tvářila upjatě, stejně jako Jane vůči Frankovi. Suzanne Morganová kráčela poněkud rozkročeně a proklínala celou tuhle plavbu. Ještě teď ji kunda, zadek a sanice bolely a tolik semene nespolykala snad za celý život! Ale vesměs všichni byli s plavbou spokojeni.

***

Zpáteční let proběhl bez problémů a chlapci se domů vrátili bohatší o sexuální zážitky, taky zkušenější a Jamese čekal život s Kathy. To ještě netušil, že brzy jim přibude přírůstek do rodiny s nápadnou podobou Mika Newmana!

Autor

Navigace v seriálu<< Plavba snů 03
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Divoká plavba s ještě divočejším zakončením. Docela jsem dostal chuť na šťovík – kdysi jsme ho jako kluci žvýkali na louce, ale tvůj „Stovicek“ by byl určitě chutnější 🙂

Martin

Divoká jízda se zajímavým koncem a možným novým začátkem . Na šťovíky na louce si pamatuji , ale Petra jistě chutná lépe .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x