Prádelna u veselých dam

Malé šedivé sídliště nebylo ničím extra zvláštní. Vysoké kostky z panelu, spousta oken, laviček, přeplněných pískovišť a parky, které každé dopoledne obsadilo kočárkové embargo. Maminy rozsázené po tamních lavičkách, ratolesti s nudlemi u nosu si házely písek na hlavičky nebo plakaly dětským vztekem.

Nedaleká samoobsluha, zásobovaná určitými poklady, jenž v této době jsou těžko k sehnání, soukromé ordinace, nebo za školou snad už stokrát předělávaná jedna a tatáž hospoda se stále novým majitelem, to vše patřilo neodmyslitelně k sídlišti, stejně jako hejna holubů a drben.
Klasickou část velkoměsta pozměňovala k těm lepším pouze bohatě vysázená zeleň a proto se stala nejvyhledávanější i dražší ve všech službách i složenkách, což napomáhalo místní prádelně.

Historická papundeklová barabizna byla obklopená všemožnými pověstmi. Stále přežívající prádelna patřila k místním raritám. Ženy nad ní ohrnovaly nos, protože se navzájem předháněly v rekordech sbíraných v domácnosti a pánové si z parkovišť a dalekých zastávek zacházeli, jen aby mohli zahlédnout tři veselé paničky, kterým ona prádelna patřila.

Usměvavé dámy středních let trávily ve svém podnikání celé dny. K ránu se už oháněly okolo Unimo buňky se smetáky, zalévaly truhlíky s muškáty a pomalu česaly trávu okolo, jen aby se jim dobře pracovalo a nikdo je nepomluvil. Všechny tři si práce hleděly a společnými silami se doplňovaly, aby nemusely tohle výdělečné podnikání opouštět.

Během dopoledne přijímaly zakázky a švitořily se zákazníky, které z velké části tvořili poslední dobou spíše muži. V okolí se rozkřiklo osobní kouzlo těchto dam a tak se z pánů stávali stoprocentní domácí pomocníci. Tahali se s balíky složených ručníků, povlečení a prostěradel, které skoro každý druhý nechával schválně flekaté od semene netrefeného do svých právoplatných manželek.
Jako trofeje je potom hrdě odevzdávali ženám za pultíkem a do jednoho si v duchu představovali, jak tyto naškrobené mapky ony podnikatelky vzruší. Ve skutečnosti se tak nestalo ani u jedné.

Zakázky braly jako práci a odváděly ji vskutku bezchybně. Na druhou stranu si dovedly užít chvíle volna, kdy se vše třpytilo čistotou a dveře prádelny se dlouhé chvíle neotevíraly. Využily těchto, kolikrát i dlouhých hodin, sedávaly s hrnkem voňavé turecké kávy a popelníkem na plastovém posezení před buňkou.

Tři grácie, tři čtyřicátnice, tři věčně vysmáté a veselé dámy. Pavla, Petra a Patricie se dovedly otevřeně bavit i na svůj účet, když ke svým začátečním písmenům ještě připočítávaly další péčka jako prsa, prdele, pičky, podprsenky či podvazky.

Ani jedna z trojice se nestyděla za svou náruživost nebo apetit. Všechny byly zadané a přesto výkonné, kdykoliv bylo potřeba.

Pracovní ráno probíhalo každý den stejně. Bez žádného shonu si v poklidu odmřížovaly vchod, vystěhovaly stolek na trávník před prádelnou, uvařily si ranní kávu a zapálily první cigarety.

Po jedné se potom odebíraly do miniaturní šatny, kde se poctivě vystřídaly, aby civilní oblečení vyměnily za květované propínací zástěry a bosé nožky nazouvaly do korkáčů, šlapek a pohodlných pracovních pantoflí. Převlékaly se proti velkému oknu, které občas posloužilo i jako levná peepshow.
Skleněná výplň, na straně blízké zastávky, se proměňovala v denní nabídku a i když místo nepatřilo k moc frekventovaným, tu a tam se stávalo, že vnady prsatých podnikatelek spatřil náhodný místní obyvatel.

Ten šmírovací zážitek přidal k lepšímu večer u piva a tak se k okénku stahovali nenápadní šmíráci různého věku. Od nezbedných kluků, táhnoucích se s aktovkami do školy, přes mladé hřebce až po staré dědoušky, venčící své domácí mazlíčky.
Prodírali se vysokou trávou jakoby se nechumelilo a zatím co jeden hledal přirodní pomůcky do školy, druhý pobízel neposlušného pejska, či si jen tak krátil cestu k zastávce.
Rozmarné ženušky velmi rády provokvaly a lákaly si tímto víc zakázníků, protože vlastně byly z místních živy. Proto se po jedné producírovaly v oknu, lepily holé zadečky na skleněnou tabuli, rozplácávaly o okno své boky, nebo se tiskly naducanými podprsenkami ve chvílích, kdy něco nutně potřebného hledaly u garnýže.

Nejeden procházející se chytil. Každý chtěl tohle necudné divadýlko zažít do konce, tak do jednoho přemýšleli, které cejchy ještě nejsou dokonale čisté a naškrobené.
Doma se z pánů stávali nervózní manžílci, najednou toužící po hygieně. Schválně vyhazovali vyrovnané skříně a štěkali po manželkách, aby tohle umouněné prádlo ihned nachystaly do uzlíčků a sepsaly seznam, protože v tomto ležet nebudou.

„Co si člověk nezařídí sám, to nemá!“ argumentovali do jednoho a dohlíželi na chystaný náklad k vyčištění.
S uzlíčky v rukách nebo na rameni se vydali k vysněné prádelně, kde je vítaly rozveselené dámy v umělohmotných křeslíkách. Dámy, které byly do jedné krásně upocené a lesklé od dusného pracovního prostředí. Nádherně odhalené kvůli horku uvnitř a veselé i přesto, že v jejich likusáku bylo jako ve výhni.

„Holky, nese se nám práce,“ přehodila si nohu přes nohu zralá Petra, obdařená asi největšími přednostmi.
„Dobrý den, vítáme vás. Vy jste tu dlouho nebyl. Copak nám to nesete?“ vítala každého mamina Pavlína a větrala si rozepnutý dekolt pod kterým nebylo už nic jiného, než krásně veliké, rozhoupané šestky.
„Na vás jsme čekaly jak na smilování boží. Nemáme do čeho píchnout,“ rozesmála své kolegyně provokující Patricie a žmoulala mezi zuby přívěšek z řetízku, který před příchozím vydolovala mezi bujarými pětkami.

Zákazníkovi nezbylo nic jiného než na sucho polknout. Každý muž se rád nechal dostat od těchto dam do kolen. Sledoval přehazující se nožky, hopsající kozy, či vykukující nenápadný jazýček. Nechal se lákat suchozemskými sirénami a následoval jednu z nich jako bludičku v močále.

Trojice dam se mezi sebou uměla vždy kamarádsky podělit, takže krátkou mimikou se rozlosovaly a ta jedna vyvolená si onoho zákazníka zavedla dovnitř, kde potom nastalo už naprosté peklo. Jedna jako druhá to s nimi uměla. Stačilo zaklapnout dveře a boubelka přitvrdila na provokaci. Zalezla si za pultík, vzala tužku do ruky a chystala se sepsat seznam přinesených věcí.

„Pomůžete mi? Že by jste diktoval?“ nahnula se tak proklatě nízko, že dotyčného naprosto odzbrojila a tak stejně musela další práci udělat pouze sama.

Natřásala se a nechala v předklonu pohupovat své balóny. Probírala se hromadou povlečení, prostěradel, prohlížela případné vady a šponovala přitom tělo do stran přesně tak, jak by to zajisté uměl zákazníkův ohon v její rozpařené voňavé buchtičce.
V předklonu až u kolen nabízela dychtivým pohledům zadní partie, když dávala prohlídnuté zboží na hromadu. Mezi prací za pultíkem se ovšem nezapomínala usmívat a nebo mrkat očkem na diváka, aby dál mohla tancovat a vábit necudně krásným tělem.

„Budete to chtít expres?“ zněla rozhodující otázka, u které žádný z mužů nesměl zaváhat.
Stačilo jedno ANO a dusné likusákové peklo se změnilo v satanovo doupě. Pokud pán opravdu souhlasil, zvedla jedna z dam umakartový pultík, nechala si zákazníka vejít až k sobě a se zástěrou, vykasanou těsně pod zadečkem, ještě chvíli nenápadně upravovala prostěradlovou pyramidu.

Od hory prádla přešla s klientem k místnosti, kde na ruční valše předvedla pradávný postup čištění, než si tak samečka navábila k proslulému kumbálu. Posledních pár okamžiků tím pádem bylo věnováno dámským lesklým lýtkům a chtivé mužské pohledy vyjížděly po ukázkových nohách nahoru ke stehnům.

Předkloněná panička jasně cítila cizákovy pohledy přímo na trojúhelníčku promáčených kalhotek a tak si ještě chvíli pohrávala. Opřela se do valchy cípem pohozeného prostěradla a s vervou předvedla svoji sílu. Nechala tak rozhoupat prsní zvony, nabízela tím vykukující dvorce i bradavky a vzrušila tak nejen klienta, ale i sama sebe.
Už nešlo jinak, než absolvovat poslední cestu do blízkého kumbálu a dokončit tak mužské utrpení. Prostor stejně malý jako byla šatna, ale tmavší a s roletou i širokým parapetem, postačil k levným orgiím, které byly následně připočítány.

„Tak tady máme ten expres,“ usmívala se pro dnešek vylosovaná Patricie, nechala nadrženého muže na sebe chvíli zírat a pomalu si rozepínala zbývající knoflíčky květované zástěry.

S posledním rozepnutým spínačem lásky ze sebe nechala spadnout silonový mundůr, otočila se zády, aby opět v hlubokém předklonu stáhla voňavé kalhotky přes macatou zadnici a stažením rolety dala v pološeru najevo, že je už připravená k nadstandardní službě.

S hlasitým zachrastěním přezky na řemenu nebo škrtnutím zipu se už radostně zachvěla, přidržela se parapetu a prohnutá s roztaženým klínem čekala na první zkoumavý dotek. Nechala si lahodně ošahat pizďulku zezadu, hladila si stehna a přes rameno pobízela nadrženého závdavce, aby ukojil ji i sebe.

S prvním zásunem zavýskala jakoby příjemným překvapením, s druhým se usmála a při třetím už spustila rytmické přírazy, aby platící host byl nadmíru spokojen. Postarala se pičkou o tvrdého ptáka a ochotně si tak nechala krmit lačnou kočičku dokud se oba neudělali.

Zákazník, jako mnoho dalších pánů, v sobě dusil hlasový projev. Byl tu sice pro službu, ale tenhle nadstandardní luxus si dopřával na tajno, jako všichni ostatní. O to víc se projevovala každá ze tří dam. Hekotem přiváděly samce do stavu šílenství.

Mrouskaly se jako kočky, kvílely, povzbuzovaly a dopřávaly pánům to, o co doma byli už roky šizení. Krásně si je v sobě chválily. Přidržovaly si půlky a nabízely své roznoží, které bylo někdy přírodní, jindy žiletkou pouze upravené a nebo zcela vyholené. Dokázaly tak posloužit nejen jako zralé zkušenky, ale i jako mladé chtivenky, lačné po jakémkoli zápichu.

Expres služba se stala vyhlášenou v okolí a i když blízké soukromé obchůdky, stánky nebo hospůdky krachovaly s přívalem supermarketů a komerčních služeb, jejich podnikání jen vzkvétalo. Pánové si zacházeli cestu k domu obloukem stále častěji, jen aby alespoň spatřili trojici příjemných dam a mohli třeba jen poklábosit či zanadávat nad drahotou, nebo dnešní dobou.

Proto vymýšlely společně i dokonce různé akce, jak své prcíře přitáhnout i když je vysoké datum. Ve dnech, kdy bylo jasné, že podpory, důchody, stipendia a výplaty jsou na dně, utracené nebo jinde odevzdané, přijímaly dál nové zakázky.

Provokovaly všechny stejným způsobem, jako ve více plodných dnech. Ukazovaly dál obepnuté pysky, vykukující dvorce nebo hbité jazýčky, ale k víc, než k ošahání tentokrát nikdy nedošlo. I v těchto chudých dnech si klientů vážily, nechaly se vzrušovat mlsnými pohledy, nebo svolenými doteky, ale pánské vysemenění se prostě nekonalo.

„Za všechno se dneska platí, broučku“ cukala s mužskou oholenou tváří nejprsatější Petra, když jí další dychtivec zajížděl dlaní mezi rozeplé knoflíky.
„A co kdybych vám to dal příště jak si příjdu pro prádlo?“ smlouval neodbytec se psím pohledem a upozorňoval tak na bouli v kaťatech.
„Ale my na dluh nedáváme, miláčku,“ mrouskala se prsatice a dál trápila chamtivce už vytaženými prsy.
„Dám vám pak dvakrát tolik!“ sliboval spocený maník a snažil se dotknout tmavých dvorců jazykem.
„Ne ne ne. Pěkně příjdi až budeš mít penízky a pak si mě dáš dvakrát po sobě za to co nabízíš,“ obchodovala zkušená mamina a užívala si mokrých polibků na bradavce.
„Prosím! Já vás prosím! Budu hned, slibuju! Aspoň vyhonit,“ olizoval tvrdé Petřiny bradavky a konečky prstů už rejdil po poštěváčku ukrytém v porostu.
„Miláčku, přijď si pak pro ten tvůj vymandlovanej balík a vem si penízky. Užiješ si to, slibuju,“ políbila ho na čelo, protože už nevnímala chudákovo kňučení a zapínala pár knoflíčků, aby rázně ukončila tohle nepříjemné, nadržené přemlouvání.

Dalšímu z mnoha nezbývalo dál nic jiného, než přijmout skutečnost, že se domů vrátí s plným pytlem a bude klátit manželku, která si libovala v klasice. Dotyčný se pak s mírnou nevolí už jen podvolil, s pochopením si promáčkl koule, dopřál si chvíli na uklidnění spodku a vyrazil k domu, aby co nejdřív jejich patro řvalo slastí.

Prádelna patřila prostě k tamním pokladům, který mužské osazenstvo trpělo, chránilo, využívalo a dotovalo ze svých peněz. Nebylo nikoho, kdo by vetchému likusáku přál zánik a i v dobách moderních domácích vymožeností, široké okolí využívalo trojici paniček k všeobecné spokojenosti.

Autor

4.5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x