Prcinka 02

Toto je 2 díl z 3 v seriálu Prcinka

Zbývající dny byl Lukáš jako na trní. Nemohl se dočkat pátku, ale zároveň se ho bál. Když potom váhavě přešlapoval před domem, stále se rozhodoval, jestli nemá raději utéct domů. Nakonec roztřesenou rukou zazvonil.
„Pojď dál,“ přivítala ho Prcinka.
Při pohledu na černou podprsenku svůdně vykukující z výstřihu měl Lukáš problém ustát náhlou erekci. „Norbert se sprchuje, přinesu zatím víno.“

Při čekání se Lukáš rozpačitě rozhlédl kolem sebe. V honosně zařízené vile se necítil ve své kůži, obzvláště při představě, co může následovat.
To už se ale Prcinka vrátila s vínem.
„Doufám, že ti bude chutnat,“ podala mu skleničku.
Lukášovi by v tu chvíli vypil cokoliv, hlavně aby se vyhnul pohledu na její ňadra, ke kterým se mu proti jeho vůli neustále stáčely oči.

„Omlouvám se za zpoždění,“ objevil se za malý okamžik Norbert zahalený v županu. Lukáš nasucho polkl. „Je to tady,“ pomyslel si. Největší strach měl z předčasné ejakulace. „Měl jsem se doma vyhonit, abych nebyl tak nadržený,“ mihlo se mu hlavou. „Takhle se udělám, jakmile uvidím Prcinku nahatou.“

 „Řekla ti Simona, o co jde?“ ujišťoval se Norbert.
Lukáš krátce přikývl. Cítil, jak nezadržitelně rudne v obličeje. A zároveň se styděl za svou erekci, která byla ve volných kalhotách jasně zřetelná. Nervózně upil vína. Chvějící se rukou odložil sklenici na stůl a žárlivě pozoroval, jak se Prcinka tulí k Norbertovi s hlavou zabořenou na jeho hrudi.

„Simi, nezapomínej, že máme hosta,“ odstrčil ji od sebe Norbert. „Určitě se rád podívá, jak si sama hraješ. Já si mezitím vyřídím ještě jeden hovor. Ukaž mu všechno, nestyď se.“
Lukáš užasle pozoroval Prcinku, která ze sebe poslušně svlékla šaty a zůstala stát uprostřed místnosti pouze v černých kalhotkách a podprsence.
„Nedívej se na mě takhle,“ usmála se křečovitě, když ji rozepínala.
„Takže není tak sebejistá, jak se zdálo,“ došlo mu.
Sklopil zrak, ale během chvilky neodolal a opět sledoval objekt své touhy, jak odhazuje podprsenku na zem. Při pohledu na drobná ňadra s výraznými prsními dvorci nasucho zapolykal.
„Lukáši, dívej se jinam,“ vyhrkla Prcinka.
„S tím nepočítej, kvůli tomuhle jsem přišel. Chci si užít každou chvilku s tebou,“ zavrtěl Lukáš hlavou.
Prcinka  skousla rozpačitě rty, potom rychlým pohybem stáhla kalhotky ke kotníkům. Lukáš očarovaně sledoval vyholenou kundičku rozdělenou tenkou čárkou s vystouplými závojíčky a z posledních zbytků sil odolával touze vytáhnout ven ztopořený ocas a vyhonit se.
Prcinka se posadila do křesla a s viditelným ostychem vklouzla nasliněným prstem mezi stydké pysky.

„Vidím, že už jste začali,“ vyrušil je Norbert, který se vrátil zpět. „Přece se nebudeme stydět, udělej si pohodlí,“ otočil se k Lukášovi, zatímco rozvazoval pásek županu.
Prcinka se mezitím osmělila, s roztaženými stehny předváděla kundičku lesknoucí se vzrušením, bříškem prstu si hrála s naběhlým poštěvákem a chvílemi si dokonce podráždila hrázdičku mezi análem, aby se vzápětí vrátila k mokré kundičce. Lukáš ji užasle sledoval. Celou dobu se bál, že ji k dnešnímu večeru přemluvil Norbert, teď však pochopil, že si jeho  pozornost vrchovatě užívá.

Norbert nechal spadnout župan na zem. Sebevědomě se pochlubil trčícím ptákem, Lukášovi se při pohledu na něj zatajil dech. „S tímhle nemůžu soupeřit,“ vyděsil se.
Ocas se výhružně tyčil z houštiny nazrzlých chlupů a on ztrácel i poslední zbytky svého sebevědomí.

„Lukáši, svlékneš se taky?“ navrhla Prcinka rozechvěle, když jí Norbert něco zašeptal do ucha.
„A je to tady. To zase bude ostuda,“ zhrozil se Lukáš v duchu. Byl tak rozrušený, že nedokázal rozepnout poklopec.
„Počkej, pomůžu ti,“ zastavila ho Prcinka po dalším tichém upozornění, kterého se jí dostalo.
Přistoupila k Lukášovi a jemně mu přejela prstem přes  rty. Ucítil slabou vůni jejího přirození.
„Určitě necháš hosta ochutnat,“ ozval se Norbert, který je bedlivě sledoval.

Prcinka  se zamračila, ale potom poslušně pronikla prostředníčkem mezi Lukášovi sevřené rty.
„Užij si to,“ zašeptala mu do ucha, když jemně prst povytáhla a znovu jím zajela dovnitř.
Lukáš se přistihl při představě, jak místo jejího prstu polyká Norbertův naběhlý úd. Vyděšeně ucukl hlavou, Prcinka ho konejšivě pohladila po tváři a sklouzla rukou po těle do rozkroku, kde bez problému  rozepnula zaseklý zip. Nadzvedl se v bocích, aby mohla kalhoty stáhnout. Ve slipech se mu jasně rýsoval ztvrdlý úd, který ho usvědčoval ze vzrušení.

„Tak se pochlub,“ pobídla ho Prcinka. Celá situace byla pro Lukáše neuvěřitelně vzrušující.
Rozechvěně ze sebe sliby stáhl a osvobodil tak vztyčený ocas, který se vymrštil vzhůru.
Prcinka se vrátila k Norbertovi, který už zlehka proháněl svoji chloubu. Nechala vklouznout obrovského čůráka mezi rty a se zalykáním se jím dávila. Lukáš žárlivě sledoval, jak jí sliny stékají koutky úst na bradu a toužil být na Norbertově místě. Přetáhl kůžičku přes žalud a začal onanovat. Promnul zduřelý žalud a vzápětí se roztřásl v návalu orgasmu, který už nešlo zastavit. S hlasitým výkřikem explodoval, v krátkých intervalech ze sebe chrlil záplavu hustého semene rozpíjející se na koberci.
„Já jsem… nechtěl… nechtěl jsem tak brzy,“ omlouval se zahanbeně.

Prcinka dál snaživě sála Norbertův úd, ten ji však hrubě odstrčil na gauč, kde se jí surově, bez předehry zmocnil. Prcinka se pod ním zmítala s téměř bolestným skučením, on ale dál přirážel ve strojovém tempu, občas nechal úd vyklouznout ven, aby se pochlubil lesknoucím se žaludem, a potom se jím znovu zabořil mezi prokrvené pysky naběhlé touhou.

Lukáš, který užasle  sledoval souhru jejich těl, ucítil zatrnutí ve vystříkaném ocasu, který překvapivě rychle ožíval. Nedočkavě ho sevřel v dlani a krátce ho pohonil. Sledoval Norbertův zadek, který se rytmicky pohyboval na Prcince a představil si sebe na jeho místě.
Náhle se Norbert sesunul z Prcinky a s pohledem upřeným na Lukáše začal  brutálně onanovat. Místností se rozléhaly jejich vzrušené výkřiky, které Prcinka poslouchala s prsty zabořenými v rozdychtěném přirození. Konečně Norbert vyvrcholil. Zkropil rozpálené bříško své přítelkyně gejzírem lepkavé tekutiny, jako by se chtěl pochlubit svou potencí.

Lukáš se střetl pohledem s Prcinkou, která teď usilovala o svůj orgasmus. Křečovitě se usmála a vzápětí propnula své štíhlé tělo ve slastné křeči. Zhroutila se na gauč a sledovala Lukáše, který se díky předchozímu výstřiku nemohl udělat. Proháněl dál ocas, ale bez předchozího nadšení, mechanicky, spíše z povinnosti.
„Třeba ti to u nás půjde líp,“ navrhla Prcinka hlasem ochraptělým vzrušením, když jí to Norbert opět tiše poradil.

Lukáš k nim doklopýtal se ztopořeným ocasem trčícím před tělem jako kopí.
Norbert se odsunul stranou, aby mu uvolnil místo. Lukáš se cítil nesvůj, Prcinka vycítila jeho rozpaky a vášnivě ho políbila s prsty zabořenými v jeho vlasech. To stačilo, aby zapomněl na okolní svět, užíval si jejich první polibek a nevnímal okolí. Náhle ucítil na přirození cizí dotek. Vzhledem k tomu, že Prcinka měla stále prsty zabořené v jeho  vlasech, bylo jasné, kdo to je. Cukl sebou, ale Prcinka ho neústupně přitáhla k sobě. Poddal se jejím polibkům, přičemž se snažil nevnímat Norbertovy šmátravé dlaně.

Po chvíli se Prcinka s rošťáckým úsměvem odtrhla. Bříšky prstů otřela z plochého  bříška řídnoucí semeno a přejela jimi Lukášovy rty. Ucítil dobře známou vůni mužského semene, která ho zvláštně vzrušila.  Váhavě prsty olízl,
Prcinka spokojeně nabrala další várku, kterou mu dala ochutnat. Lukáš nedokázal rozumně uvažovat, vnímal pouze chuť semene ve svých ústech.

Náhle se od něho Prcinka odtáhla. Zadívala se na Norberta třímajícího jeho ocas a Lukáš znejistěl.
„Přece se nebudeš stydět,“ usmála se na něj vděčně. Líbí se ti to?“ vyzvídala.
Lukáš mlčky přikývl.
Prcinka se k němu přitiskla svým rozpáleným tělem a zabránila mu v pohledu dolů. Vzápětí ucítil na svém přirození dotek vlhkých úst. Odevzdaně nechal Norberta, aby lačně sál jeho ztopořený penis. Po chvíli Norbert zapojil do hry i volnou ruku, kterou hnětl svraštělá varlata.

„Můžu se dívat?“ zašeptala Prcinka Lukášovi do ucha.
„Hmmm,“ přisvědčil rozechvěle.
Spokojeně se usmála, zatímco mu Norbert pomalu přejel prstem prdelní hrázičku. Lukáš se chtěl vzepřít, nedokázal to však.  Norbert prstem obkroužil stažený anální věneček a pomalu pronikal dovnitř. Lukáš zaúpěl.
„Ještě… chvilku… už… to … bude…“ vyrazil ze sebe v předzvěsti vyvrcholení.
Norbert vytušil správný okamžik a zabořil do něj prst až po kořen. Lukáš táhle vykřikl a zkropil Prcinčina nahá stehna teplým semenem.

Vzrušení pomalu opadalo a tlak Norbertova prstu v zadku byl pro něho náhle nepříjemný. Zavrtěl se, aby  se osvobodil a ztuhle se narovnal.
„Asi už půjdu domů,“ sehnul se zahanbeně pro zmuchlané oblečení.
„Já tě vyprovodím,“ pohladila ho Prcinka po předloktí, když se chystal k odchodu.

Šla s ním ke dveřím tak, jak  byla. Nahá, rozcuchaná, ale stále žádoucí.
„Zlobíš se?“ zeptala se tiše, zatímco se obouval.
„Maximálně na sebe,“ povzdechl si.
„Proč? Bylo to přece hezký,“ políbila ho jemně na rty.
„Já nevím… připadám si divně.“
„Nezapomeň, že ti něco dlužím. A já svoje sliby plním,“ přitiskla se k němu.
„Jen aby.“
„Třeba ještě někdy přijdeš na návštěvu,“ zvedla k němu nevinně pomněnkově modré oči.

Lukáš zaváhal. Přes veškeré zahanbení si uvědomoval, že si dnešek užil víc, než by předtím očekával.
„Simčo, asi ne,“ vyhrkl. „Už takhle si připadám divně.“
„Mně se to líbilo,“ mrkla na něj. „A Norbertovi taky,“ dodala významně.
„Právě…“ povzdechl si Lukáš.
„Ty se stydíš?“ vykulila na něj oči.
„Hele, já se o tom nechci bavit.“
„Stejně se ti to líbilo,“ pohodila vzdorovitě hlavou.
„Neříkám, že ne, ale…“
„Málem ti vypadly oči z důlku, když ti tam strčil prst.“
„…ale nic víc nechci,“ dokončil tvrdohlavě větu.
Rozpačitě se rozloučili. Lukáš se naposledy pokochal její vyholenou kundičkou a vyrazil domů.  

V noci se potom zmítal v polospánku, hlavou se mu honily divoké představy tří nahých těl, propletených a zpocených, které ho vyděsily svou intenzitou. Ráno si zadumaně přeměřil zasychající skvrnu na prostěradle.
„Poluci jsem měl naposledy v pubertě. Takhle to opravdu nemůže pokračovat, musím si najít nějakou holku.“ pomyslel si.

Stále váhám, zda pokračovat v tomhle příběhu. Důvod je jednoduchý, nejsem si jistý, jestli dokážu napsat to, co si tenhle příběh (a někteří z váš) vyžaduje. I proto budu rád  za vaše komentáře (klidně negativní) tady, případně e-mailem na adresu: guli04@seznam.cz

Autor

Navigace v seriálu<< PrcinkaPrcinka 03 >>
4.7 53 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bert9k

Seriál je pěkně nastartovaný, vzhledem k Vašemu způsobu psaní mě rozhodně zajímá pokračování. I když v reálném životě to není moje káva. Jako chlap preferuju trojku se dvěma ženami.

bert9k

Já čtu rád vaše povídky, především incestní. Jde mi o způsob, jak píšete. Pěkně se to čte.

Mr HoNyMeer

Pěkně napsáno, těším se na pokračování.

popokatepetl

Líbí se mi to. Sám jsem něco podobnýho zažil. Myslím, že je důležitá pestrost. Né každý sní o sexu s matkou, nebo sestrou, i jiná káva pobaví. Pokračuj.

Martin

Pokračování? Rozhodně ano, je to něco jiného. Kdysi dávno jsem měl kamarádku a ta chtěla sex se 2-3 muži náraz. Chtěla být úplně plná. Ač nejsem na muže šel bych do toho za určitých podmínek. Nakonec z toho sešlo. Myslím, že i Lukáš by si měl užít. Třeba oba dva s Norbertem zaráz v Prcince. Tvé incestni příběhy mám rád, ale tohle je prostě jiné a byla by velká škoda nepokračovat.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x