Samičky na lovu

Je léto. Městské koupaliště se slušně zaplňuje a já se kochám těly žen a dívek v plavkách. Někde jde o velmi vnadný kousek, jindy obdivuju odvahu a nedostatek sebekritiky, svléci neforemné tělo do plavek.

Bohužel, v tento čas je tu převaha matek se svými ratolestmi a mladé dívky snad přijdou později a nebo všechny odjely k moři. Většinu žen tvoří obtloustlé matky, jak se příroda po porodu vyřádila na slovanských tělech. Máme to zkrátka v genech. Jen nemnoho žen na sobě zapracovalo a nebo mělo ty správné genetické předpoklady zůstat štíhlé. Kde ale zůstalo svůdné tělo, tak chyběly kozy, nebo se mi nelíbila v obličeji.
Chlap zkrátka jede po celkovém vzhledu a zde mi vždy něco chybělo. A to nejsem nijak náročný. Sám doma nemám žádnou „miss Universe,“ ale normální ženskou.

Nyní jsem se chechtal manželům poskakujících kolem svých rodinek a donášející jim zmrzlinu a pití a „miláčku nechceš to anebo ono?“ Kolem nakynutých matek, a to jim mnohdy mohlo být jen kolem třiceti (!), se ometali celkem sympatičtí chlápkové, rozhodně ještě bez břicha či pleše.

Proč, ksakru, ty ženský se fintí, cvičí a šukají první ligu jen do svatby? Asi si myslí, že ptáček je lapenej, tak co bych se namáhala. Proč bych cvičila, když nemusím, nosila boty na podpatku, když mě bolí nohy a krátký sukně, aby mě všichni očumovali? Hovno. Tepláky a papuče s bambulí. A že se to tomu mýmu nelíbí? Může bejt rád, nebo se s ním rozvedu a stáhnu ho tak, že mu nezbydou ani trencle… Teď mu ještě musím podržet, aby mě nabušil, pak barák, majetek a konec, drahý manželi. Už si nevrzneš. Budu píchat jen se svým osobním trenérem, řidičem, zahradníkem… ti jsou mladí, svalnatí a mají tvrdý ptáky. Tobě už se ze samý práce ani nepostaví. Tak huš, huš, běž vydělávat prachy, abych si mohla užívat.

U hezkých žen jsem zase naopak zíral, jaký ty kusance mají za manžele chcípáky. Tady se jednalo většinou o postarší neatraktivní jedince a bylo jasné, že důležitá zde je především velikost konta, nikoli urostlé tělo. Tak to prostě je a ženský si to umějí zařídit. Zvlášť ty hezké. A není to ve velikosti mozkovny v jejich hezkých hlavičkách, tohle mají vrozené. Ona je v rodině královnou ložnice, on poddaným lokajem.
„A opovaž se cuknout, nebo cuknu já a… ještě budeš prstíčkem hrabat.“

A manželé, blbci, lkají, prstíčkem hrabou, majetek přepisují, jen aby jednou za měsíc smočili ptáka do kundy (pravidelně udržované sousedem, klukem s pizzou,..), a nebo si vyšli do společnosti, ukázat všem, jací jsou to chlapáci a na jakou se vzmohli bohyni. Vždyť je to všechno k smíchu.

Muži se pak shlukovali u stánku s pivem a vedli řeči, které by jejich manželky neslyšely rády a komentovali přítomné krasavice. Ovšem nepublikovatelnými výrazy. To víte, chlapi.

***

Byl jsem na koupališti sám, žena se raději v tom vedru lopotila na zahrádce se zeleninou a já si pohledem užíval těch nemnoha přítomných krásných darů přírody.
Nikdo mi to nevymluví, ale já si myslím, že žena, která o své kráse nepochybuje, tak ne kvůli sobě, ale kvůli chlapům si obleče sexy šaty a pod ně ty nejtitěrnější plavky na světě. Pak přijde na koupaliště, ubezpečí se, že kolem je dostatek zírajících mužů, stylem striptérky si sundá šaty a na odiv vystaví své tělo, kde je opravdu zakryto jen to nejnutnější, prsní bradavky a rýha štěrbiny.
Pokud jsou plavky průsvitné, tak když vyjde ven z vody, jako by byla nahá, což jí ovšem nevadí.
Pomalým krokem modelky dojde ke své dece, svůdnými pohyby si nanese na tělo opalovací krém a na slunci se rozloží tak, aby bylo leccos z krásy těla vidět, ale nepůsobilo to vulgárně ani lacině.

Muži si utírají vytékající sliny, lehají si na břicho zakrývajíc erekci, někteří zamíří za honitbou na záchod a jiní smutně koukají na vedle ležícího antierotického miláčka a povykující dětstvo.
A co si o smyslné krásce myslí ženy? Těžko říct, ale nebezpečná konkurentka je v jejich myslích jistě otrávena, zohavena, upálena, zkrátka zlikvidována.

Protože nejen u moře, ale i na českých koupalištích se nacházejí plážoví playboyové, brzy je atraktivní samice obklopena těmito sexuálními loudily a pokud některý z nich uspěje, dočká se někde ve skrytu přilehlého lesíku roztažení nádherných stehen a pomuchlání výstavních koz („ale rychle, prosím tě, za chvíli mi přijde manžel naproti“). Někdy spolu odejdou užít si sexu do soukromí bytu („přítel je zrovna na služebce“), jindy žena odolá jejich ataku, protože ona se přece přišla jen vykoupat a opálit („bohužel, tamhle přichází přítel, ale co třeba zítra?“). Ve zcela výjimečných případech se loudilovi dostane odměna ve formě vykouření ptáka v převlékací kabince („ráda bych ti dala, ale zrovna včera jsem to dostala“).
A hlavně se ve všech těchto případech mužům dostane ponaučení, že ona není žádná kurva. A vězte, že tomu skálopevně věří!.

Já se na takové typy žen zaměřuji jen zrakem a nezkouším své štěstí. Jako playboy již nevypadám a vlastně nečekám od takového stvoření vášnivej divokej sex. Spíše odevzdanost, že na ni už tento týden leze desátej chlap, „tak co, roztáhnu mu nohy a budu hekat, jak mi to hezky dělá. Sice se mi jako chlap nelíbí, ale když já mám sex ráda… a možná on něj dostanu i nějakej hezkej blýštivej dáreček.“

***

Uprostřed mých úvah se nedaleko mě usadila osamělá žena. Asi čtyřicítka, odvážná v bikinách, protože její mládí přece jen bylo daleko, ale jinak docela kousek. Začetla se do knihy, ale nenápadně pozorovala okolí, zda je sama sledována. Oči jí za skly velkých tmavých brýlí rejdily sem a tam a žena mohla být spokojena.

Naše nenápadné pohledy pokračovaly a když jsem se neměl k oslovení, musela začít ona.
„Ee… pane, prosím vás… Nerada vás obtěžuji… prosím, mohl byste mi natřít záda?“
„Samozřejmě,“ hned jsem vstal a dodal, aby měla radost. „Rád.“
Žena radost měla, představila se jako Radka a já roztíral krém po hladkých opálených zádech. Ejhle, té ženě nešlo o opalování, ale seznámení.

Bavili jsme se dál a Radka mi vyprávěla celý životopis a důležitou zmínkou bylo, že je rozvedená a žije sama, neb i děti již opustily rodné hnízdo. Proto ráda chodí mezi lidi si jen tak nezávazně popovídat.
Nezávazně jsme si povídali ještě hodinu, než se začala balit k odchodu a zcela bez zábran mě pozvala na kávu. Prostě mě sbalila. Jelikož se mi líbila, svolil jsem a protože měla venku auto, za okamžik jsme byli ne u ní doma, ale na chatě v nedaleké osadě.

***

„Chatu mi manžel nechal po rozvodu. On s tou svojí krasotinkou raději létá na Maledivy,“ podotkla jízlivě, ale bylo zřejmé, že je tu ráda. Okolí i chata byly udržované.

Bylo jasné, že na kávu nedošlo. Vrhli jsme se na sebe, sotva za námi zapadly dveře a Radka zcela převzala iniciativu.
Dřepla si, uvolnila mi ven ocas a vsála do pusy. Kouřila ho opravdu důkladně, až jsem měl mžitky před očima. Její rty mi svíraly ptáka a strojově po něm jezdily a kmitající jazyk laskal citlivá místa.
„Chmmm… fgmm… máš ho hezky velkýho… a… tvrdýho,“ usmála se, vstala a začala si stahovat šaty.

Hned jsem ji zbavil podprsenky, a tak zatímco Radka dosedala na ztopořenýho ptáka, prsa se ocitla v zajetí mých dlaní.
„Oh… oh… “ rytmicky na mě odsedávala a ptáka měla v sobě zaraženýho až po kořen.
Jak byla skloněná, před očima mi hopsala prsa, hezky plná a ještě docela pevná. Radka nebyla žádný tintítko, takže bylo ji za co chytit nebo poplácat a prsa její postavě plně odpovídala. Jazykem jsem jí polaskal dvorce a kmital špičkou na tvrdých rozinkách bradavek.
„Já… už… asi… budu,“ zavzdychal jsem a Radka sebou trhla.
„Nesmíš do mě…“ sesedla, ocas mi honila a nastavila prsa.

Stačilo pár tahů, já vyjekl a dávka semene ji potřísnila kozy.
Otřela si je ručníkem a pak odněkud vykouzlila pečivo, paštiku a z ledničky vychlazené víno.
„Ty tady bydlíš?“
„Přes léto jo. Je to lepší než v rozpáleným bytě,“ odvětila a narychlo připravovala občerstvení.

Prohlížel jsem si interiér chaty, kde viselo i pár zarámovaných fotek. Na jedné byla hezká holka, asi její dcera, na druhé taky společně v objetí… a kruci… s mou dcerou!
Otočil jsem se ke stolu, který se prohýbal pod pohoštěním.
„Sedni si a jez ať máš ještě dost sil. Nebo už musíš domů?“ usadila mě ke stolu a zručně odzátkovala víno.

Docela dobře jsme se bavili a já se zeptal na ty fotky.
„Jo to je má dcera Nataša se svou kámoškou ze třídy v době, kdy chodila na ekonomku. teď už je v Plzni na univerzitě. Počkej chvíli,“ náhle vstala a šla vedle do pokoje.

Osaměl jsem, pil víno, na mobil ženě napsal, že se zdržím a zajdu si na pivo a pak už se Radka vrátila. Měla na sobě lehké šaty nad kolena a bez ramínek a celá byla jakoby hezčí a upravenější.
Překvapením jsem otevřel ústa a Radka se usmála.
„To je moje poděkování za dnešní den… vezmi si mě a dělej se mou co chceš,“ uvolnila si uzel, šaty jí sjely z těla a stála přede mnou jak ji Pánbůh stvořil. To si mohla ušetřit a zůstat nahá jako doposud byla. Vzala mě za ruku a odvedla do vedlejší místnosti, kde měla ložnici.
„Slib mi, že ve mně nezůstaneš a včas ho vyndáš, nebo si nasaď gumu.“
„Jo…vyndám ho,“ slíbil jsem jí a začal líbat.

Posléze jsem v polibcích klesl na prsa, s kterými se mazlil, mnul je a mačkal. Poté jsem se jí přesunul mezi nohy. Rozevírající se štěrbina a klitoris zvaly k polaskání a Radka vzdychala, sténala a hekala slastí a uvolňovala šťávy v celých proudech.
Zatahala mě za vlasy, abych se sní znovu líbal a pak se mi sklonila k ocasu.
Pak již jsem cítil teplý dech a dotyk úst na tuhnoucím ocase. Jazykem mi polaskala žalud a uzdičku a rukou mi hnětla koule, které i líbala a promnula rty a druhou rukou ptáka střídavě honila a sála.
„Můžeš si kleknout a otočit?“ zeptal jsem se a Radka tekla jak horská bystřina a mocně toužila, abych ji protáhl tvrdým čurákem.

Já za ní přiklekl, roztáhl půlky a prsty promnul pysky a klitoris.
„Ááách… júúúú,“ vydechla Radka, když prsty nahradil tvrdý ocas a rázný pronik do pochvy.
Poševní svaly se sevřely kolem ocasu a ten v ní začal jezdit jako píst a oba nás naplnil slastnými pocity. Pronikl jsem do ní až po kořen a hned začal přirážet.
Radka vyrážela steny a vzdechy a byla celá bez sebe dlouho nepociťovanou rozkoší. A když jsem jí zezadu ještě mačkal prsa, zvyšovalo to její slast až k orgasmu. Sténala a vzdychala, jak tření a masáž zaraženého ocasu v překrvené kundě byla velmi intenzivní.
„Božeee… už… už,“ dosáhla svého vrcholu.
Já teď přirážel stále rychleji a když to na mě přišlo, semeno jsem jí vypustil na záda a zadek.
Radka musela být uspokojená na dlouho. Do koupelny pajdala pomalým krokem jak kachna a kundičku měla celou bolavou.

Když se vrátila, pohlédla na fotku své dcery s kamarádkou a zeptala se.
„Ty seš Novotný?“
„No… proč? Jak si na to přišla?“ zaskočila mě.
Ukázala prstem.
„Ta fotka: Mrkni jak ti je podobná. Je to Ema, tvoje dcera , že jo?“
„Jak… to… víš?“
„Byla jsem čtyři roky její profesorkou češtiny na obchodce. Chodila tam i Nataša a holky byly nejlepší kamarádky. Jak ses prve ptal, tak mě to trochu trklo. Neboj, nic se neděje. Vyspat se s profesorkou své dcery není zakázané. Přiznám se, že jsem to už moc potřebovala, ale nechtěla bych v tom pokračovat. Můžeš to respektovat?“ sdělila mi při loučení.
Přikývl jsem a ona mě pak autem hodila skoro až před barák.
„Tak ahoj,“ dostal jsem pusu a pak už jsem sledoval jen odjíždějící vůz.

***

Léto pokračovalo a já se zase ocitl sám na koupališti. Manželka s kamarádkou jely do nějakých lázní na ozdravný pobyt, či kam a já měl tak volný byt pro případné povyražení, kdyby se naskytla příležitost, jako nedávno s Radkou.

Nenaskytlo se nic. Párkrát se v mé blízkosti sice ocitla hezká holčina, ale na mladý já už sebekriticky nemám nárok a když přišla nějaká starší, byla většinou typ, ze kterého by se mi pták nepostavil.
Prostě jim vždy něco chybělo, nebo zase moc přebejvalo. Nejedna z těch dam evidentně byla na lovu povolné oběti k zábavě vleže, ale já se sbalit nenechal. Nevlezu na každou, která ochotně roztáhne nohy.
Ale pak to přišlo.

„Dovolíte, je vedle vás místo?“ ozvalo se vysokým hláskem.
Otočil jsem se po hlase a spatřil blonďatou éterickou vílu, ovšem z masa a kostí, dokonce bych řekl víc masitější než dívky v tomto věku bývají.
„Jistě,“ přitakal jsem, ač volných míst tu bylo více a netušil jsem, proč si vybrala právě místo v mé blízkosti.

Dívka si rozprostřela deku, usadila se, představila se jako Zita a řekla, že nemá ráda samotu a když je na koupališti sama, ráda si s někým popovídá.
„Nevadí-li vám to ovšem?“ dodala se svůdným úsměvem.
Tím si pojistila odpověď, že nevadí a pak se začala mazat krémem tak, abych měl možnost si ji patřičně prohlédnout. Bonusem bylo namazání zad.
Ulehla na břicho a ztichla a i já začal pozvolna klimbat. Seznámení proběhlo jak přes kopírák. Ty ženský se s tím snad rodí. Radka se chovala úplně stejně.

Najednou mě probral neodbytný pocit žízně. Pivko mi přijde k chutí, u stánku ho mají jako křen. Sedl jsem si, pohlédl na dívku a strnul.
Zita ležela a zádech a měla sundaný vrchní díl plavek! Nádherné prsy jí zdobily hruď a jak vanul slabý větřík, bradavky jí hezky stály jako kaplička na Řípu. Jako mladá dívka měla prsa pevná, krásně kulatá, tak akorát do ruky. Jelikož měla na očích brýle, neviděl jsem, jestli se na mě dívá. Asi jo, určitě se v podvědomí směje mému úleku a zírání jí na kozy. Jestli čekala i mou erekci, tak se nedočkala. Pohledem na kozy se mi pták nepostaví.

„Jdu si pro pivo, chceš taky něco přinýst?“ pohodil jsem ledabyle.
„Taky si dám pivo, díky,“ odvětila Zita a pozvedla se na lokty, abych viděl, jak prsa vypadají, když se zvedne a že jí stále hezky pevně stojí.

U stánku bylo malé pozdvižení. Většina chlapů registrovala nahé poprsí a nyní je zkušeně hodnotila. Playboyové dneska asi měli volno a téměř všichni muži byli zkušení ženáči.
„Vole, ta moje má věšáky až u kolen. A to jí je teprve pětačtyřicet. Má je vytahaný po dětech, no,“ řekl jeden.
„Udělal si jí čtyři děti, tak se nediv,“ ušklíbl se druhý. „Ta moje je má pěkný. Jenže má pětky a tak prostě jdou k zemi. S tím nic nenadělá.“
„Ta micina je má tak akorát do ruky, pevný, plný, to musí bejt pohmat,“ zasnil se další.
„Hele, už se zase oblíká… to byl asi pohled pro tebe, ne?“ otočili se muži na mě.
„Asi jo, ale já s ní nic nemám… fakt,“ bránil jsem se, ale nebylo mi to nic platné.
Muži mě pochvalně plácali po zádech, a že mi to přejí. A v duchu mi ukrutně záviděli.

Vrátil jsem se na deku a podal Zitě kelímek.
„Copak, zima? Kůzlátka musela do chlívku?“
„Ale ne. Místní dámy mi naznačily, ať neprovokuju, nebo si mě podají. Nemám chuť se s nima dohadovat. Mám ráda celý opálený tělo, co je na tom? Neplatí to snad jen pro moře, ne?“
„Vždyť už seš všude krásně opálená,“ mínil jsem.
„Fakt? I vzadu už ramínka nejsou vidět? Teď ještě zadek,“ zachichotala se.
„Se svlečeš a ženský tě umlátěj. A navíc tady není nuda pláž a bude to veřejný pohoršení.“ upozornil jsem ji.
„Já vím. Ta je tamhle naproti, jak tam nikdo není… Ale co, všude opálená bejt nemusím… Hele, co děláš večer?“ nadhodila náhle.
„Proč?“
„Chtěla bych se ti revanšovat za to pivo. Že bychom zašli někam na točený…“ zkoušela to.
„Ale jo. Nic v plánu nemám,“ kývl jsem.
„A co řekneš doma?“
„Kde doma?“
„Jako manželce… nebo družce, co já vím,“ ušklíbla se.
„Jsem sám,“ pronesl jsem a takticky zatajil pravý stav věci.
„Tak super. V šest u mostku v aleji?“
„Budu tam,“ a s tím jsme se rozloučili.

***

Se zpožděním pěti minut Zita dorazila ve slušivých minišatečkách.
Odhalené nohy a ruce, nadýchaný dekolt, něžná krásná tvář rámovaná vlnitou hřívou, nejen ego se mi pozvedlo.

Zasedli jsme v zahrádce hospůdky a cinkli o sebe půllitry.
„Na co?“ zeptal jsem se.
„Na hezký večer?“ opáčila.
Zhluboka jsme si zavdali a já se zeptal.
„A co ty vlastně děláš?“
„Studuju vejšku… pedagogickou fakultu. Párkrát jsem přerušila, ale teď už to musím dotáhnout do konce a bude ze mě paní učitelka,“ usmála se.
„Máš přítele?“ pokračoval jsem.
Trochu se ošila.
„No… ehm… mám. Ale on je teď v cizině, aby sis nemyslel, že nás tu vyhmátne… Navíc jsme tu ve vší počestnosti, že jo?“ jako by to připomínala hlavně sobě.
„Jasný. V pohodě,“ usmál jsem se a sledoval plamínky v jejích očích. „A čím jsem si zasloužil tvůj zájem?“
„Mám ráda starší muže. Přijdou mi rozumnější, zkušenější… můj přítel je taky starší. Je mu už přes padesát.“
„Mně padesát ještě zdaleka nebude, ale starší už taky jsem. Alespoň v porovnání s tebou.“
„Jak jsem tě viděla na pláži, nedalo mi to… Jak jsem říkala, nerada jsem sama a hezky jsme si povídali. Tam i tady,“ znovu nasadila svůdný úsměv.

Tlachali jsme dál, vypili tři piva, pak se do mě normálně zavěsila a šli jsme pomalu domů. Tedy myslel jsem, že ji doprovodím domů.
„Není dnes hezký večer? Ještě je teplo…“ celá se rozplývala.
„Spíš už noc, nemyslíš?“ opravil jsem ji.
„Ty už myslíš na pelíšek?“ zavrněla jak kočka.
„Kde bydlíš? Dovedu tě domů…“
„Já… ani… nevím… a kde bydlíš ty? Nemáš doma ještě nějaký bumbání?“
„Tři piva ti nestačila?“
„Hmm… jsem v pohodě… a proto ještě půjdeme ke mně,“ nasměrovala mě ke svému domovu.

***

„Máš to tu hezký,“ konstatoval jsem po prohlídce vkusně zařízeného bytu.
„To zařizoval můj miláček,“ uculovala se Zita, dávaje najevo, že přítel nemá asi hluboko do kapsy a postavila na stůl víno a nějaké chipsy.

Popili jsme trochu vína, až se Zita zvedla.
„Nevadí ti, když si dám sprchu?“
„Ne. Stejně už půjdu domů.“
„Počkej. Sedni se vedle, pusť si telku… ještě neodcházej,“ řekla rezolutně a usadila mě do pohodlné sedačky, kde jsem místo čučení na televizi pomalu usínal.

„Halooo… vstáváme,“ ozvalo se tichým hlasem a dlouhé vlasy mě lechtaly po tváři.
Otevřel jsem oči a spatřil živoucí obraz nádherné madony.
Zita byla nahá a právě mně ladila z kalhot uvolněný ocas a něžně mě budila.
„Už jsi vzhůru, stejně jako tvůj kamarád… Potřebuju potěšit,“ šeptala a hlavou se přesunula do klína a začala mi ho cumlat a sát.
Byla to velmi příjemná masáž a ocas se rychle dostával do potřebné tuhosti.
„Nemysli si o mně nic špatnýho… nejsem žádná kurva, ale… jsem dlouho sama a ty seš mi moc sympatický…“ zvedla ke mně pohled smutného koťátka, když dokouřila a ocas mi jemnými pohyby ruky udržovala v erekci.

Nato mi usedla na klín a dlouze jsme se líbali. To ovládala znamenitě a výměna jazyků byla pěkně divoká a vášnivá.
Pak už se jen nadzvedla a tvrdý ocas si zavedla do sebe a pomalu dosedala, až ho v sobě měla zaraženýho až po kořen. Čekal jsem pomalý pronik, ale šlo to hladce. Ocas mi sevřely poševní svaly a Zita hned začala odsedat.
Před obličejem mi poskakovaly její prsíčka, já je sevřel v dlaních a mačkal a Zita sténala a vzdychala do rytmu svých odsedů.
Byla to normální mrdačka, nic mimořádného. Ano, na klíně mi seděla mladá kočka s dokonalým tělem, ale u mrdání mi chyběl nějakej drajv. Nedokážu to popsat, ale v porovnání s Radkou to nebylo ono. Připadalo mi, že na mně hopsá, aby se udělala a tím to končí. To nebylo milování, to byl tělocvik. Byť velmi příjemný a s hezkou trenérkou.

„Už… budůůů,“ funěl jsem, ale Zita mě pevně objala kolem krku.
„Naper… to… do… mně… já… to chcíííí,“ sténala a poskakovala na péru jak namydlenej blesk.

V poslední vteřině jsem ji ze sebe shodil a pocákal ji semenem. Do ní jsem se udělat nechtěl.
„Co blbneš?“ ječela. „Nestihla sem se udělat. Chtěla sem vystříkat!“
„Nijak sme se nedohodli,“ pokrčil jsem rameny.
„Beru prášky,“ zabručela. „Nemusíš se bát. Já to fakt v sobě potřebuju cejtit. Jinak se neudělám. Chápeš?“
„Dobře. Já se polepším,“ řekl jsem a vyloudil tak na její tváři úsměv.

Přesunuli jsme se do postele, kde jsme se dlouho hladili, líbali a laskali v šedesátdevítce, než jsem do ní pronikl v klasice, kdy mě nohama objala kolem pasu a nehodlala pustit.
Strojovými pohyby jsem ji sjížděl, zaobíral se jejími prsy, líbali jsme se, ona hekala, sténala, vzdychala a pevně mě objímala.
„Tak už se udělej!“ hekala mi do ucha.
Po jednom čísle ale mívám solidní výdrž, a tak jsem ji zažádal o změnu polohy.
„Nastav mi zadek, hezky jako fena.“
„Ale neprcej mě do prdele, jasný?“ měla požadavek.

Skvostné půlky jsem nejdřív poplácal, pak roztáhl a projel dlaní od análu ke kundě. Úplně čvachtala, jak jsem ji trochu vyprstil.
„Joooo… promni mi poštěváka… úúúúhhh… to… je… vonooo,“ kňučela a kroutila se rozkoší.
Pak jen hekla, jak jsem ho do ní prudce zarazil, až po kořen.
Rozjel jsem jízdu, v dlaních jsem ji svíral prsa a Zita řičela a spěla k vyvrcholení, které jsem jí tentokrát dopřál měrou vrchovatou a pěkně jí pochvu vystříkal semenem.

Padla na břicho a hluboce vydýchávala prožitou slast a rozkoš.
„Už ne, prosím tě… to bys mě zabil,“ zafuněla znaveně, když jsem ji znovu poplácal po zadku.

Tak jsem přes nás natáhl přikrývku a spali jsme až do poledne druhého dne.

***

Zita k obědu objednala pizzu a přiznala, že vařit moc neumí, vlastně vůbec, zato přítel je jako kuchař vynikající. Ukázalo se přítel je i vynikající pradlena, uklízečka, pokladnička, řidič… a co milenec?
Zita se kroutila s odpovědí, ale nakonec přiznala, že v sexu je to na levačku. Už nemá výdrž a po jednom čísle usne jak špalek.
„Takže pro sex si chodíš na koupaliště a kam ještě?“
„Já nejsem žádná kurva,“ rozohnila se. „Já za to nemůžu. Miluju ho, ale když mu… to… nejde… tak co mám dělat? Chvilku jsem byla s trenérem aerobicu, pak ten student, co jsem ho doučovala, mezitím pošťák na letní brigádě… teď ty…tak to není tak moc. Vždyť jinak mu jsem věrná.“
Nechápal jsem její poněkud pokřivený pohled na věrnost a lásku ke skoro impotentnímu partnerovi, ale to by její problém, ne můj. Já si zašukal a víc mě nezajímalo.

Ještě než jsem opustil její byt, skončili jsme v ložnici, protože prý jsem ten nejlepší oráč, co jí zoral pole a je třeba ještě jednou projet brázdu.
Brázdu jsem jí projel opravdu důkladně. Byl to podzimní hluboká orba.
Zita bolestně sténala, jak ležela na zádech, nohy měla zapřená o má ramena a já měl hluboko v ní zaraženýho čuráka. Musela ho cítit až v žaludku.
„Oh… oh… seš… hluboko… ooh,“ hekala a já byl v euforii, jak pode mnou leží nádherná holka, zcela mi poddaná, plením její mladou vyholenou kundu, stříkám do ní semeno a směju se jejímu příteli a všem těm, co ji mrdali přede mnou a budou po mně.

Ověřil jsem si svoji teorii, že opět jde o jednu z těch plážových kurviček, které jsem je celé léto pozoroval. Teď tu heká, sténá a vzdychá, jak jsem dobrej a prosí, ať ji vystříkám semenem.
„Jasně… celou tě vystříkám!“ řvu na ni a ona nadšeně odpoví.
„Anooo… vystříkej měěě! Jooo… jseeem!“

Oba současně dosahujeme orgasmu a cílová páska byla protržena.

***

Domů jsem se doploužil až navečer, vysátej jak citron a dost znavenej
Stejně jako Radku, ani Zitu už jsem na koupališti nepotkal a po pravdě ani toho nelituju.

Autor

4.7 56 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Uuzz

Boží

Kamil Fosil

Velice se mi líbí použité ilustrační foto.
K povídce třeba víc později, až si ji přečtu.

Kamil Fosil

Nejvíc se mi líbila ta úvodní úvaha, než na koupaliště přišla Radka.

Martin

Na koupaliště už dlouho nechodím dnes už spíše do sauny, ale je to jako ze života. Protože i tam to občas jede jako v povídce.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x