Šmíráček

„Tak dobrou,“ zavolala jsem do obýváku.
„Dobrou,“ ozvalo se sborem.
Honza s kamarády jako každý pátek hrál Dračí doupě, či jak se to jmenuje, bůhví jak dlouho do noci a pak vždycky ráno vyspával. Já šla spát, jako vždycky. Kam bych taky chodila?
Od té doby, co jsme s Honzou sami, musím víc chodit do práce a raději se vyspím. A taky už nejsem nejmladší.

Jenže tělo mi občas dokáže naznačit, že ještě nejsem stará.Často mívám sny jako z porna.
Jako dnes.
Zase se vznáším v oblaku vášně, rudé mlhy, která mi zastírá zrak, cítím jen ruce na svém těle. Nenasytné, lačné ruce, přejíždějící mi po bocích, stehnech, ňadrech… Ne že by to nebylo příjemné, ale nikdy to nedojde až do konce.
Vždy se z takového snu vzbudím hrozně nadržená a pak si to musím udělat sama, zatímco vzpomínky na sen pomalu blednou. Tak jako teď.
Hrozně chci zůstat v tom oblaku vášně, užívat si těch doteků, ale už se pomalu vynořuji z náruče spánku. Probouzím se a ty ruce pomalu mizí… ale já je na prsou pořád cítím.

Otvírám oči a ve svitu měsíce vidím jednoho z Honzových kamarádů, jak klečí u mé postele. Osahává a hltá očima moje prsa, která jsou obnažená, protože se mi ve spánku vyhrnula košilka. Nebo mi ji vyhrnul on?
Ty ruce jsou tak příjemné… Naštěstí mám tvář ve stínu, takže nevidí, že mám otevřené oči.
Zarazím se. Opravdu jsem si teď pomyslela „naštěstí“?

Jako by to vytušil, podíval se mi najednou do tváře. Rychle jsem zavřela oči. Otočila jsem se na bok k němu, jakoby ze spaní, abych měla ještě víc zastíněný obličej.
Chvíli je absolutní ticho.
Vsadím se, že musí mít srdce až v krku strachy, jestli se nevzbudím. A já… já najednou vím, že se nevzbudím.

Po chvíli znovu cítím na jednom prsu dotek. Napřed opatrný, ale postupně moje ňadro obemyká skoro ještě chlapecká dlaň. Slyším, jak zrychleně dýchá. A taky nějaké šustění. Dochází mi, co se děje. Ten prasáček tu nade mnou masturbuje!

Ta vůně. Byla to ta vůně, která mi zabránila ho setřít a vyhodit. Krásná kořeněná vůně mladého vzrušeného těla, která naplňovala pokoj a způsobila, že jsem začala vlhnout. A možná taky trošku polichocená ješitnost, že i ve svých letech jsem objektem zájmu osmnáctiletého kluka.

Ten najednou tiše vyhekl a já věděla, že se udělal. Snažil se pochytat sperma do dlaně, ale jedna kapka mi stejně přistála na obličeji. Nevšiml si toho.
Zmizel z pokoje jako pára nad hrncem a nechal po sobě jen tu krásnou vůni.

Nabrala jsem na prst tu kapku, co jsem měla na tváři, a přičichla. Neodolala jsem a olízla ji.
Ruce mi samy od sebe sjely do klína.

Dnes to bylo nějaké lepší než obvykle.

***

„Tak dobrou,“ zavolala jsem do obýváku.
„Dobrou“, ozvalo se sborem. Tak jako před týdnem.
Můj šmíráček seděl mezi Honzovými kamarády a tvářil se jakoby nic. Zarazila jsem se. Opravdu jsem si právě pomyslela „můj“?

Před chvílí jsem přišla zvenku. Honzovi jsem řekla, že jsme měli firemní oslavu. Trošku se potácím, protože jsem dost společensky unavená. Ne, nejsem. Ale chci, aby si to někdo myslel.
Zapadnu do svého pokoje a do postele. Tentokrát si ani neberu košilku.
„Já ti dám, ty šmíráku.“

Trvá dost dlouho, než se pootevřou dveře a dovnitř vklouzne štíhlý stín. Šerem ložnice se plíží k posteli. Je o poznání méně opatrný než minule. Asi si myslí, že vyspávám alkoholový opar.
Pomalu ze mne stáhne pokrývku a já slyším zalapání po dechu, když uvidí, že na sobě nic nemám. Přivřenými víčky vidím, jak zase očima hltá moje prsa.
„No dobře.“
Otočím se na záda, pak jakoby ze spaní dám ruce nad hlavu a protáhnu se. A pořádně přitom vypnu ty svoje kozy.
„Páni, on opravdu zapomněl dýchat. Tak do toho, sáhni si.“
Nezklamal. Horké dlaně mi začaly opatrně hníst moje melouny a troufly si i zmáčknout bradavky. To jsem nečekala a unikl mi vzdech.
„Jen počkej, ty prevíte.“

Pomalu, po… ma… lu dávám nohy od sebe. Mám zavřené oči, ale dovedu si představit, jak on ty svoje třeští, když vidí, jak se moje stehna rozevírají a odhalují vyholenou kundičku. Ještě že je šero, takže si nemůže všimnout, že je vyholená úplně čerstvě, to by mu mohlo být podezřelé. Oholila jsem si ji dneska, když jsem plánovala tuhle malou sladkou pomstu.

Slyším, jak se přesunuje od boku postele k nohám. Musí si moji kundičku prohlížet opravdu zblízka, protože na ní cítím jeho horký dech.
Trošku vzdychnu, jakoby ze spaní, a pohladím si ji. V nočním tichu se ozve nezaměnitelný zvuk rozepínaného zipu. Hladím si kundičku a oddechuji, jako bych měla erotický sen.
Slyším, jak tiše vydechne: „Páni, já bych ji tak…“
Teď je ta pravá chvíle.

„Co bys mne?“ zeptám se nahlas a podívám se na něj.
Ten pohled je k nezaplacení. Krve by se v něm nedořezal.
Posadila jsem se a on po kolenou ucouvnul.
„Co bys mne?“ zeptala jsem se znovu a vstala.
Taky se zvedl a začal couvat. Tak přede mnou ustupoval, dokud nenarazil zády na zeď. Pohled mu sklouzl dolů na moje výbojně trčící kozy.
„Oči mám tady,“ připomněla jsem mu.
„Jáá… já myslel…“ zakoktal se.
„Co sis myslel? Že když je ženská opilá, tak si s ní můžeš dělat co chceš? Že ji můžeš očumovat a osahávat?“ užívala jsem si, jak ho mám v hrsti.
Přitom mi ale neuniklo, že i když má teď úplně jiné myšlenky, jeho nástroj pořád trčí jako stožár.
„Víš, že to je znásilnění?“ dusila jsem ho dál. „Když to na tebe řeknu, půjdeš do basy.“
Teď už opravdu vypadal, že omdlí.
Přistoupila jsem k němu tak blízko, že jsem se ho nahoře skoro dotýkala prsy a on mne zase dole tou svojí tyčí. Zíral mi do očí jako hypnotizovaný.
„Ale mám pro tebe lepší trest.“
Popadla jsem do ruky tu jeho žerď a stiskla.
„Chtěl sis se mnou dělat cokoli, co jsi chtěl? Tak budeš za trest dělat cokoli, co chci já. Jasné?“ užívala jsem si to, jak ho teď mám v hrsti doslova.
„A… a… ano, paní.“

Teď ho mám přesně tam, kde jsem ho chtěla mít. Drapla jsem ho oběma rukama pod krkem a usadila ho na židli. Jednu nohu jsem si položila na opěradlo, popadla jsem ho za hlavu a přitiskla si ji do rozkroku.
„Lízej!“ poručila jsem mu.
Šokovaně se na mne podíval, ale pak mně rukama sevřel boky a obličej zanořil mezi moje nohy. Lízal tedy poctivě, to se musí nechat. Držela jsem si jeho hlavu mezi stehny a se zavřenýma očima si vychutnávala, jak mi jeho jazyk řádí střídavě na poštěváčku a v kundičce.
Jedna jeho ruka z mých boků zmizela. Podívala jsem se dolů a zjistila, že si začal prohánět péro.
„Tak to ne, milánku, má to být trest.“
Naklonila jsem se a plácla ho přes ruku.
„To ať tě ani nenapadne. Jestli se uděláš dřív než já, tak si mne nepřej.“
Poslušně mne znovu chytil za boky a začal se jazykem dobývat hlouběji. Zatmělo se mi před očima.
„Dost!“ vydechla jsem. „Pojď sem!“


Znovu jsem ho chytla pod krkem a dotáhla ho k posteli. Tam jsem se složila na záda a už úplně bez zábran roztáhla nohy.
„Pojď!“
„Proboha,“ napadlo mne, „kdyby teď cuknul, tak ho znásilním já.“
Naštěstí ho nic takového ani nenapadlo. Bleskově ze sebe strhal šaty a zaklekl mezi moje stehna. Když se špička jeho kopí dotkla vchodu do mojí jeskyňky, ještě se na vteřinku zarazil, aby se pokochal rozdychtěným ženským tělem před sebou.
Pak do mne vnikl.

Poslední zbytky příčetnosti mne opustily. Vztáhla jsem k němu paže, strhla ho na sebe a začala ho líbat. Pokusil se nadzvednout na rukou, ale znova jsem ho strhla na sebe a obemkla ho nohama kolem boků.
„Tohle potřebuju, ty hlupáčku.“
Potřebuju cítit to zalehnutí. Potřebuju na sobě cítit mužské tělo. Kdyby mi stačilo ucpat díru, tak si koupím robertka.

Pochopil a nalehl na mne celou váhou. Nárazy jeho těla mnou cloumaly jako příboj. Jeho prsty se zaryly do mých vlasů a jeho ústa mne střídavě líbaly a něžně okusovaly někde za uchem. Tonula jsem v rozkoši a každý kousek mého těla se tetelil blahem. Drásala jsem mu nehty záda a každý jeho příraz ze mne vyrazil hlasitý sten.

Pomalu jsem cítila, že to na mne jde. Slast, která ve vlnách přicházela a odcházela, pomalu přestávala odcházet a začala se hromadit.
„Ještě ne,“ chtělo se mi protestovat. „Ještě ne, ještě ať do mne takhle buší, pořád dál a dál, chci pod ním takhle prosténat celou noc…“

Ale tělo mne už dávno neposlouchalo. Cítila jsem první drobné záškuby v podbřišku, předzvěst přicházejícího orgasmu. S každým nárazem byly častější a silnější, až se slily ve slastnou křeč, která mi zalila podbřišek a rozlila se do celého těla.

Celý vesmír přestal existovat, až na to nádherné tělo, kterého jsem se vší silou držela, aby mne příboj slasti neodnesl. Krev mi ve spáncích bušila a kunda se mi křečovitě stahovala kolem toho nádherného tvrdého kopí.

Slastná křeč pomalu opadávala, až odezněla úplně a já jsem zemdleně odpadla. Můj milenec mi čechral vlasy a hladil mne po těle.
Když se mi zklidnil i dech, nadzvedl se ze mne a odhrnul mi vlasy z obličeje.

On se ještě neudělal, uvědomila jsem si. Tak nádherně mi to udělal a sám z toho ani nic neměl. To tak nemůžu nechat. Shodila jsem ho ze sebe. Zatvářil se zklamaně.
„Sedni si,“ ukázala jsem na židli.
Když poslechl, zaklekla jsem k tomu jeho trčícímu nástroji. Vzala jsem svoje prsa do dlaní a naklonila se tak, aby jeho kolík přistál mezi mými melounky. Přimáčkla jsem je k sobě a uvěznila ho mezi nimi.
S pohledem upřeným do jeho očí jsem se začala pomalu pohybovat nahoru a dolů. Jeho kolík proplouval tam a zpět sladkou úžlabinkou. Sklopila jsem zrak a sledovala, jak se mezi kopečky mých prsů objevuje hrot jeho kopí a zase mizí.
Další pohled do jeho tváře mne nenechal na pochybách, že už to nebude dlouho trvat.
Najednou se zvedl ze židle, popadl moje prsa do dlaní a začal mezi ně sám přirážet.
„No dobře…“ chtěla jsem ho hezky obsloužit, ale jestli to chce takhle, ať si to užije. Ať si mne užije… však si to také zasloužil.

Když jsem si teď nemusela držet prsa, začala jsem si rukama vychutnávat jeho tělo. Sjela jsem mu dlaněmi na zadek. Páni, ten byl tak pevný a svalnatý! Lehce jsem do něj zaryla nehty, jako kočka drápky, a přírazy k mému poprsí náhle nabyly na intenzitě i rychlosti.

Najednou začal hlasitě oddechovat, pak sténat a já pochopila, že překročil bod, odkud není návratu. Bůhví odkud přišel ten impuls, nad kterým jsem v té chvíli vůbec nepřemýšlela… Vytrhla jsem jeho pyj z úžlabinky mezi prsy a pohltila ho do úst.
Dva tři tahy rtů, a pak už ze žezla v mé puse vytryskl mocný pramen, který jsem lačně a hladově spolkla. Bylo tak dobré! Už z té kapky minule jsem věděla, že jeho sperma je dobré, ale teď se mi do úst místo jedné kapky valil celý proud té krémové, lehce kořenité lahůdky.
Polykala jsem dávku za dávkou a cítila, jak mi jeho ruce sjely na hlavu.
Zarýval prsty do mé hřívy a naříkal slastí. Cítila jsem, jak se mi z toho všeho v podbřišku znovu rozžehl plamen.
Rukou jsem rychle zajela mezi nohy, prsty párkrát tvrdě zmáčkla hrášek a pak jsem prostě explodovala. Orgasmus se mnou cloumal, zatmívalo se mi před očima a já nevnímala nic než slastnou křeč v kundičce a pulzující úd v ústech. Stále mi do pusy chrlil dávku za dávkou a já polykala, polykala, polykala…

Když pramen mládí vyschl a z požáru v mojí kundičce zůstaly jen příjemně hřející uhlíky, pustila jsem ho z úst a olízla si rty. Chtěla jsem si tu chuť pamatovat navždycky.
Vyčerpaně se ke mně sesunul. Objala jsem ho, přitáhla si jeho hlavu na prsa a čechrala mu vlasy.
„Byl jsi báječný,“ zašeptala jsem mu.

***

Když jsem se probudila, byla jsem v posteli sama.
Moji mysl zaplavilo tisíc otázek. Kde je? A byl tu vůbec? Nebo to byl jen další mokrý sen? A hlavně, jestli nebyl, přijde příště znovu?
Vedle postele něco píplo. Převalila jsem se a koukla tam. Dobře, tak sen to nebyl. Ležel tam cizí mobil. Asi ho tu zapomněl.

Na displeji svítilo jméno mého syna. Co mu asi tak může Honza chtít? Cizí zprávy se nemají číst, ale… já byla prostě vždycky zvědavá jako kočka. Stiskla jsem ‚číst‘.
Zírala jsem na tu zprávu a všechno mi začalo docházet.
To Honzovo pošťuchování a narážky, že bych si měla najít nějakého chlapa. To, jak jsem je vždycky s úsměvem odbývala, že na to vůbec nemám čas. A určitě musel občas v noci slyšet, jak si pomáhám sama.

Na displeji svítila zpráva: TAK CO, VYŠLO TO?
„Díky, Honzíku,“ zašeptala jsem. „Vyšlo.“

Autor

5 60 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bbob

Tak to byl perfektní kousek a ten závěr to byla třešinka na dortu ! Jen tak dál

Clark

Tak ten konec mě překvapil, dost vtipné. Povídka fajn, dobře se to četlo.

Kamil Fosil

Povídka se mi líbila, tak jsem hned od tohoto autora začal hledat nějakou další.
Sice jsem neuspěl, ale alespoň se mám na co těšit.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x