Školní romance 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Školní romance

Stačilo, aby se potkala s Dušanem na chodbě a pobledlou tváří se Radce rozlila červeň, když si vzpomněla na jejich poslední setkání, které nedokázala vymazat z paměti. Jakmile zavřela dveře kabinetu, vklouzla dlaní do kalhotek a pohrála si s nadrženou kundičkou.

Když se potom blížila ke třídě s naplánovanou prověrkou v ruce, zachvěla se obavami.
„Co když se na to vykašlal a spoléhá na mou benevolenci? Nebo všem prozradil téma, které budeme psát… Doufám, že se na to alespoň trochu podíval,“ honilo se jí hlavou.

Rozdala papíry se zadáním a bedlivě pozorovala žáky, kteří je s obavami rozevřeli. Pohledem se zastavila u Dušana, který už s hlavou zabořenou v dlaních pročítal otázky.
„Vlastně je docela hezký,“ pomyslela si. „Potřeboval by ostříhat, ale jednou bude lámat holkám srdce. Pokud je neláme už teď…“ povzdechla si.
Zadívala se na jeho široká ramena a zachvěla se. Nenápadnými dotazy mezi kolegy zjistila, že Dušan vrcholově sportuje a je v širším reprezentačním výběru. V porovnání s jejím posledním přítelem, kterým byl hubený intelektuál v lenonkách s oblibou v beatnické poezii, vyhrával na plné čáře. Už jenom fakt, že k tomuto srovnání došlo, ji zaskočil.
„Je to přece jenom úlet, nic víc,“ přesvědčovala se v duchu.

Jakmile zvonek oznámil konec hodiny, sebrala prověrky a zmizela v kabinetu. Horečnatě prohrabala štos papírů, dokud nepoznala Dušanovo písmo. Začetla se do odpovědí a s úlevou zjistila, že dopadne lépe, než očekávala.
„Možná mu dám ještě šanci,“ rozhodla se.

Zbytek týdne strávila rozhodováním, zda jít na maturitní ples a potkat se s Dušanem, nebo raději strávit večer u televize bez pokušení z jeho přítomnosti. Dříve pro ni byl ples nepříjemnou povinností, teď překvapeně zjistila, že se na něj těší.
Definitivně se rozhodla pár hodin před začátkem. Našla ve skříni nové šaty, které dosud čekaly na svou příležitost a pečlivě se upravila. Když se potom uviděla v zrcadle, spatřila někoho neznámého.
Elastické černé šaty dávaly vyniknout  štíhlé postavě, zatímco vyčesané vlasy odhalovaly útlou šíji s nahými rameny. Oči jí sklouzly k ňadrům, která svůdně napínala těsnou látku. Připadala si nahá, na poslední chvíli přes sebe přehodila šál, který alespoň částečně zakryl odhalený dekolt.

Před kulturním domem se zhluboka nadechla a vešla. Cítila na sobě nadržené pohledy přerostlých puberťáků, kteří na ni obdivně pískali a nervózně se ošila.
„Pojďte, paní kolegyně, držíme vám místo,“ přispěchal k ní tělocvikář, který si na ni dělal už delší dobu zálusk.

Nervózně se rozhlédla po sálu, aby zjistila, kde je Dušan. Zpozorovala ho u baru, kde popíjel se spolužáky. Vzápětí zvedl hlavu a střetl se s ní pohledem. S nejistým úsměvem ho pozdravila pokývnutím hlavy.

Večer rychle utíkal a postupem času se formální atmosféra stále víc a víc vytrácela. Opilí studenti debatovali s profesorským sborem, který s hurónským smíchem glosoval jejich školní karamboly a v hloučcích se shlukovali před vchodem s cigaretami v ústech.

„Smím prosit?“ objevil se před Radkou vrávorající Dušan, který poslechl uštěpačné poznámky spolužáků, aby ji vyzval k tanci.
„Zvládneš to?“ přeměřila si ho s nadhledem staršího.
„S vámi všechno,“ vzpřímil se.
„Tak pojď,“ zavěsila se do něho.

S hrdě zvednutou hlavou se poddala jeho rytmu, překvapeně zjistila, že tančí velmi dobře. Nechala se vést, zatímco se opilý Dušan zahleděl do žlábku jejích ňader.
„Zvedni hlavu,“ zasyčela na něho po chvíli. „Všichni vidí, kam civíš.“
„Mně se to ale líbí,“ ušklíbl se.
„Dušane, neblázni. Nechci mít problémy,“ stiskla mu pevně ruku.

Začala hrát další skladba, tentokrát pomalý ploužák. Světla zhasla a Radka zamyšleně položila hlavu na Dušanova rozložitá ramena. „Rozmyslela jste si to už?“ zeptal se náhle.
„A co?“
„Jestli s vámi budu moct trénovat,“ olízl si významně rty.

Ihned pochopila, na co naráží. Vzpomněla si na jeho jazyk olizující stydké pysky, své vzrušení i vůni semene v osiřelém kabinetu.
„O tom se s tebou nebudu bavit,“ odsekla.
„Škoda,“ sklouzl dlaní na její zadek.

Chtěla ho okřiknout, ale jeho odvaha ji pobavila a tak ho nechala, aby opile šmátral po jejím těle. Přitáhl si ji k sobě blíž a zabořil hlavu do jejích vlasů.
„Krásně voníte,“ vydechl.
„Dušane, všichni se na nás dívají,“ zasyčela.
„Vy se za mě stydíte?“
„Teď zrovna jo,“ vytrhla se mu.

Vztekle odkráčela ke stolu, kde ji přivítali kolegové.
„Vypadalo to docela žhavě,“ sklonila se k ní Magda, její kamarádka.
„Neboj, měla jsem to pod kontrolou,“ usmála se, ačkoli jí srdce bušilo jako o závod.

Sál se postupně vylidnil a Radka vyšla ven, aby si zavolala taxíka.
„Zlobíte se na mě?“ přistoupil k ní vrávorající Dušan.
„Možná,“ pokrčila rameny. „Už jsi vystřízlivěl?“
„Trochu,“ začervenal se. „Stejně jsem se ožral kvůli vám.“
„Nevymýšlíš si náhodou?“ pousmála se.
„Já vás miluju.“

Zavládlo mezi nimi napjaté ticho.  Přeměřila si ho pohledem a kývla k přijíždějícímu taxíku.
„Nastup si.“

Seděli vedle sebe toporně jako by se báli vzájemného doteku. Když vystoupili z auta, zadívala se Radka zamyšleně na dům utopený ve tmě.
„Myslel jsi to vážně?“ zeptala se tiše.
„Copak to nevíte? Jsem do vás zamilovaný od první chvíle, kdy jste v třeťáku nastoupila.“
„Proto jsi tak vyváděl?“
„Hmmm.“

Přitiskla se k němu a zlehka ho políbila. Ucítila závan alkoholu, ale také ztopořený penis, kterým se jí tlačil do podbřišku. Vnikl jazykem mezi její rty a ona polibek opětovala.
„Pojď dovnitř,“ odtrhla se z posledních zbytků sil a odemkla dveře. Ve vzájemném objetí se vpotáceli do ztmavlé chodby. Ucítila jeho ruku, jak vklouzla pod šaty a odhrnula lem kalhotek. Stačilo, aby se dotkl naběhlého poštěváku a podlomila se jí kolena. Kalhotky se jí zařezávaly mezi půlky, rychle je stáhla, aby  potom vyprostila z poklopce ztopořený penis, který vystřelil vzhůru.

„Chci to,“ vydechla tiše Radka. „Tady a teď.“
Dušan ji nadzvedl za půlky a vestoje do ní pronikl. Místností se rozléhalo neartikulované sténání, vzduch byl plný vůně jejich vzrušení. Pronikal do ní, zas a znovu, dokud se neroztřásla v návalu blaženého orgasmu.
Sklouzla po tmě na zem a vzala ho mezi rty. Přivítala ji známá chuť mužského přirození, kterou lačně polkla. Zkušeně ho přivedla k výstřiku, vychutnávala si jeho vzrušení, když se zvířecími steny vyvrcholil do jejích úst.
„Doufám, že se brzy vzpamatuješ,“ otřela si koutky úst a vzpřímila se, aby  ho odtáhla do ložnice.

Když se druhý den snažila vybavit si uplynulou noc, pamatovala si jenom útržky. Laskání jejích naběhlých bradavek, penis projíždějící mezi ňadry, dvě zpocená těla svíjející se v milostné křeči. Dušanovu živočišnou chuť k milování, s kterou ji nenechal odpočinout i sperma pomalu zasychající na stehnech. Rozbolavěnou kundičku, která se dožadovala dalšího zásunu, záda poškrábaná v šíleném vyvrcholení, polibek s vůní svého přirození linoucí se z jeho úst.

Probudilo je sluníčko nakukující dovnitř skrz žaluzie. Radka se zvedla z postele a nahá přeběhla do koupelny, kde zchladila bolavé přirození teplou sprchou.
„Vstávej,“ probudila Dušana polibkem.
„Proč?“ pootevřel na škvírku zalepené oči.
„Protože je ráno,“ stáhla z něho přikrývku a pokochala se pohledem na jeho pevné tělo.

Místo odpovědi ji přitáhl k sobě. Vychutnávala si jeho pevné objetí, v kterém se cítila blaženě a vjela prsty do jeho vlasů.
„Neříkal jsi, že potřebuješ trénovat?“ mrkla na něho.
Pochopil její narážku a sklouzl mezi její hladká stehna. Jazykem laskal stydké pysky a pomalu se blížil ke zduřelému poštěváku, který žadonil po jeho dotecích.
Náhle se vztyčil a přitáhl ji k sobě, aby pronikl do zmučené kundičky naběhlým žaludem. Zprudka přirazil a zůstal v ní bez pohybu. Kundička se jí sevřela slastnou křečí, která postupně přerůstala v orgasmus. Pomalu, s tichým výdechem z ní vyklouzl, potom pronikl dovnitř, beze spěchu si vychutnával, jak do ní vstupuje a ona se roztřásla v očekávání dalšího pokračování. Znovu ho vytáhl, přejížděl jím mezi pysky, dokud mu Radka nevyšla vstříc boky, aby do ní pronikl co nejhlouběji. Splynuli v jedno tělo, vyvrcholili zároveň, hlasitě a zoufale.

„Jak to bude dál?“ zeptal se jí Dušan, když odpočívala na jeho hrudi.
„Do maturity se to nesmí nikdo dozvědět,“ zamyslela se.
„A potom?“
„Uvidíme,“ políbila ho.

Autor

Navigace v seriálu<< Školní romance 02
4.9 58 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Krásná romance. Vztah se hezky vyvíjí a jak to vypadá bude Dušan maturovat na výbornou. Je to vděčné téma učitel- žák . Jsem zvědavý jak to bude pokračovat.

Kamil Fosil

Patřím do generace, pro kterou je takovýto vztah mezi profesorkou a studentem zcela nepředstavitelný, ale i tak musím uznat, že popsané je to moc pěkně.
A co se týče pokračování, tak já už bych žádné další nepotřeboval, myslím si, že i tady platí, že v nejlepším se má přestat.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x