Co všechno se může stát 01

Toto je 1 díl z 5 v seriálu Co všechno se může stát

S mámou žijeme od mých osmi let, co táta odešel za jinou, sami a máme se lépe než s ním. Žádné, nekonečné hádky, žádné jeho halasné, opile příchody z hospody o půlnoci.

S mámou si rozumíme, já ji v domácnosti pomáhám a ona za to už žádného dalšího ,,taťku,, domu nepřivedla. Dokonce myslím, že na chlapy úplně zanevřela a nikam nechodí. Občas přijde nějaká její kamarádka k nám a jednou za rok jdeme spolu na narozeniny její setry Vlasty, která je také rozvedená a také žije pouze se synem.

Právě v sobotu tam jdeme a bude vlastně dvoje oslavování, protože já i její syn Honza, jsme nedávno dovršili 18 let a tak se naše matky dohodly, že to všechno oslavíme společně.
Dříve ty oslavy moc zábavné nebyly, obě matky si popovídaly u láhve bílého a my s Honzou hráli hry na PC a večer se šlo domů.

Letos to ale vypadalo úplně jinak. Teta připravila spoustu občerstvení a na naši oslavu otevřela šampaňské, kterého, jak se později ukázalo, měla rovnou pět láhví.
Já, na rozdíl od Honzy, zkušenosti s alkoholem moc nemám, ale šampáňo se pilo jako limonáda a brzy zavládla všeobecně skvělá nálada.

Oslava se vydařila nad očekávání dobře, ale když máma rozhodla, že už půjdeme domů, nastal problém. Špatně jsem odhadl svoji míru a prakticky jsem nebyl schopen chodit. Nebyl jsem namazaný jako dříve táta, jen jsem byl veselý, chtělo se mi smát a povídat si, jen mě prostě neunesly nohy.
Po pravdě jsem v tom nebyl sám. Máma měla úplně zčervenalou tvář, rozvláčné pohyby a byla nezvykle upovídaná. Teta s Honzou na tom byli podobně, ale teta měla nakonec ještě dost rozumu, aby mámu přemluvila přespat u nich a neriskovat cestu domů.

Máma nakonec souhlasila a teta nám rozložila gauč v obýváku, kde jinak spala sama, protože jejich byt 2+1 jiné řešení neumožňoval. Honza měl svůj pokoj, aby měl klid na učení a dnes teta přespí u něj.
Postupně jsme se všichni vystřídali v koupelně, uložili se a zhasli světla.

Nevím, jak dlouho jsem spal, ale cosi mě probudilo. Trvalo chvilku, než jsem se probral a dokázal identifikovat příčinu. Zvuk, který mě probudil, vycházel z Honzova pokoje a mně nakonec došlo, co slyším. 
Honzova postel narážela do zdi, kterou jsem měl za hlavou a do toho ještě někdo v pokoji sténal. Nezaměnitelné zvuky sexu. Koho tam ten Honza má, blesklo mi hlavou, ale ihned mi došlo, že tam dnes s ním spí teta.
To snad ne, říkal jsem si, to není možné, to musí mít nějaké jiné vysvětlení. Když ale zvuky nepřestávaly, potichu jsem vylezl z postele a přikradl se ke dveřím Honzova pokoje a položil na ně ucho. 
Teď jsem slyšel dokonale, a to co jsem slyšel byly bez pochyby zvuky soulože. Dokonce jsem slyšel, jak teta mezi vzdycháním šeptem Honzu povzbuzuje.

Zvědavost, podpořená alkoholem, mě donutila pootevřít dveře a škvírkou se podívat, co se v pokoji doopravdy děje.
Tma, jen trochu rozrážená světlem pouliční lampy, mně neumožnila vidět moc detailů, ale přes to jsem snadno rozeznal tetu, ležící na zádech a Honzu, vklíněného mezi její široce roztažená stehna. 
Sledoval jsem je ještě pár vteřin, ale pak jsem ze strachu, aby si mě nevšimli, raději dveře zavřel a vrátil se do postele. 
Ležel jsem a přemýšlel o tom, co jsem viděl. Nerozuměl jsem tomu, přišlo mi to nepatřičné či až přímo odpudivé. Mě osobně nikdy ani nenapadlo, že bych se svojí mamkou něco takového mohl dělat. Pro mě to prostě byla mamka, kterou jsem měl rád jako syn a tím to končilo.

Jak jsem tak nad tím vším přemýšlel, zaslechl jsem z matčiny strany tiché povzdechnutí. Otočil jsem se na ní a viděl, že má otevřené oči.
„Mami, Honza s tetou tam…“ 
Položila mi dlaň na pusu a nenechala mě domluvit. 
„Buď zticha,“ napomenula mě šeptem, „já to také slyším, nebudeme je rušit.“
„Ale to přeci není normální,“ odporoval jsem také šeptem.
„Co ty hochu víš, co je anebo není normální a co víš o osudech nebo touhách rozvedených matek,“ dodala zamyšleně a já v jejím hlase jasně uslyšel smutek. „My nikoho nezajímáme, nikdo nás nepotřebuje a když už, tak by jen zneužíval,“ posteskla si.
„Já tě přeci potřebuji,“ namítnul jsem rozhodně, až se mamka skoro rozesmála.
„Ale to já vím,“ odpověděla už ale vážným hlasem, „teď mě ještě potřebuješ, ale až si najdeš tu svoji, odstěhuješ se, budeš si žít svůj život a já budu dobrá už jen na hlídání vnoučat, když se rodiče budou bavit.“ 
To už řekla s hodně podivným tónem hlasu, až mě zamrazilo.

Takhle jsem jí ještě nikdy mluvit neslyšel. Na vině byl asi alkohol a ta zvláštní situace, kdy naši debatu rušily zvuky z druhého pokoje.
Chtěl jsem ji trochu utěšit, a tak jsem se k ní přitulil, vzal ji za ruku a přesvědčoval ji, že nikdy nedopustím, aby byla smutná a osamělá.
Objala mě, přitáhla si moji hlavu na prsa, a tak jsme tiše leželi a poslouchali ty zvuky od vedle.

Za pár minut vše utichlo, dveře pokoje se potichu otevřely a obývákem do koupelny tiše proklouzla nahá postava Vlasty. Myslel jsem, že nazpět proklouzne stejně tak nenápadně, ale ne, zastavila se u naší postele a prohlásila.
„Co vy dva, vy nic? To si tedy pěkný synáček, když necháš mamku usychat, po všem co pro tebe obětovala,“ promluvila přímo ke mně. „Koukej se pěkně pochlapit a udělej jí dobře,“ prohlásila rezolutně a pak zmizela v pokoji, odkud se po chvilce zase začaly ozývat zvuky pokračujících hrátek.
„Toho si nevšímej, je opilá, raději spi,“ řekla mamka, otočila se na záda a vypadala, že chce spát.

Já měl plnou hlavu toho, co teta řekla a usnout jsem nemohl. Dlouho jsem o tom přemýšlel, když do koupelny šel tentokrát Honza.
Nedalo mi to, vstal jsem a šel za ním, aby mně nějak vysvětlil, co tím Vlasta myslela.
„Co ti na tom mám vysvětlovat? To jsi tak natvrdlej? Mámy jsou prostě taky jen ženský a mají svoje potřeby. Seber se, jdi za ní a pořádně ji pomiluj. Jestli nevíš jak začít, tak jí pohlaď prsa, strč jí ruku do klína a uvidíš. Prostě jí jen vrátíš trochu toho, co ona obětovala pro tebe,“ prohlásil, jako by to bylo všechno zcela běžné a pak odešel za tetou.

V hlavě guláš a rozpaky, šel jsem si zase lehnout a přemítal jsem, co bych měl udělat a nakonec jsem se rozhodl pro nesmělý pokus.

Máma ležela na zádech, po krk přikrytá dekou. Tu jsem teď stáhl trochu dolů a odhalil tak její hrudník a prsa ukrytá pod zapůjčenou noční košilí.
Sledoval jsem, jak se její prsa pravidelně zvedají a klesají a zdálo se mi, že mamka už tvrdě spí. 
Pomalu, velice pomalu a zlehka, jsem položil dlaň na jeden z těch prsů a čekal na reakci. Nestalo se ale nic. Mamka dál pravidelně oddechovala, a tak jsem trochu postoupil a odhrnul z prsu krajku košile, takže jsem pod dlaní cítil holou bradavku. Tu jsem začal hladit a přejížděl po ní prstem. 
K mému úžasu se začala rychle zvětšovat, ale nestačil jsem ji už pořádně prozkoumat. Matčina ruka mě chytila za mou a znemožnila mi další pohyb.
Čekal jsem ostrou reakci, ale nic víc se nedělo. Stále mě jen držela za ruku a nic neříkala a nakonec, k mému velkému překvapení, mi ruku pustila.

Počkal jsem, ale když se nic nedělo, pokračoval jsem v hlazení prsu a bradavky, dokud zase bradavka nenaběhla. Měl jsem dokonce pocit, jako by se zvětšila a zpevnila celá prsa, nejen ty bradavky.
Začalo mě to zajímat a navíc to bylo docela příjemné a vzrušující.

„Na prsa a do klína,“ vzpomněl jsem si na Honzova slova. Nevěděl jsem, jestli se můžu odvážit, přeci jen prsa, to byla jedna věc a sáhnout mámě mezi nohy, druhá. To není stejné, jako když se mazlíme s přítelkyní, která se všemu jen směje, z ničeho si nedělá hlavu a těch pár chloupků, co má na frndě si zastřihuje tajně nůžkami, které má její táta extra vyhrazené na svůj knír.

Jak to tam asi má máma? Holí se, zastřihuje, nebo to bude mít jak prales, proběhlo mi hlavou, když jsem se nakonec odhodlal a začal rukou sjíždět dolů, abych to zjistil. 
Noční košile končila mamce až někde u kolenou, a jak jsem opatrně zapátral. Zjistil jsem, že má pod košilí i kalhotky.
Košili jsem jí vyhrnul nahoru snadno, ale na kalhotky jsem si zatím netroufal. I tak jsem pod prsty cítil, že mamka má klín silně zarostlý, až se houština drala ven i pod okrajem kalhotek.

Opatrně jsem klín prozkoumával, neustále v obavě, že se mamka probudí a pořádně mi vynadá, ale nic takového se nedělo. Povzbuzen jsem sjel ukazováčkem až dolů, mezi stehna, chvilku tam to místečko hladil, když mě zarazil matčin hlasitý povzdech.
Zvednul jsem hlavu, podíval se na ní a strnul jak socha. Mamka byla vzhůru, měla otevřené oči a dívala se přímo na mě.
„Páni,“ hrklo ve mně, když jsem rychle stahoval ruku. Teď to asi pěkně schytám, připravoval jsem se na vynadání, ale k mému naprostému údivu se nic z toho nestalo. 
Žádné vynadání, žádné výčitky, jen se tak nějak pod dekou zkroutila, zřejmě aby si urovnala tu noční košili, a pak se zase klidně položila na záda a zavřela oči.

Pokračovat nebo ne? Velké dilema. Nic neřekla, znamená to, že mám pokračovat? Nebo mně jen nechtěla vynadat tady a teď a to, že si narovnala zpátky tu košili mi mělo naznačit, abych dal pokoj?

Zvítězila zvědavost, když už jsem byl jednou tak daleko, tak zkusím, zda mně dovolí vsunout ruku pod kalhotky.
Zopakoval jsem tedy cestu dlaní dolů, pod bříško, s tím, že jí zase vyhrnu košili a pokusím se zdolat ty spodní kalhotky.
Jaké bylo moje překvapení, když jsem už u pupíku narazil na holou kůži a o pár centimetrů níže na hustý porost. Mamka si totiž nerovnala noční košilku, tu nechala tam, kde jsem ji vyhrnul, ona si sundala ty kalhotky.
Už jsem neměl pochyby. Tím, že si mamka sundala kalhotky, dávala jasně najevo, abych pokračoval, takže měl Honza asi pravdu a mamka ode mě skutečně cosi očekává. Škoda, že ale neumí říct, co vlastně očekává a já tak budu neustále v obavě, abych nepřekročil nějaké její meze.

Zatím, co jsem o tom celém přemýšlel, jsem jí hladil kožíšek mezi stehny a pomalu celou tu situaci vstřebával.
Je to přeci jen velký rozdíl, když tam hladím svou hubenou „bláznivou“ přítelkyni, která tam má jen pár světlých chloupečků a tu její frndičku pomalu nejde nahmatat a která si z toho ještě dělá srandu a když teď mám ruku v klínu pořádně zarostlé, zralé ženy, která má dvakrát tak široké boky, velká prsa a jistě daleko větší zkušenosti.

Úplně jsem se z té představy vzrušil. Do teď mě brzdily obavy, teď už naopak vzrušovala a poháněla představa, kam asi až budu moci zajít.
Ztopořený penis se mně do slipů skoro nevešel, a ještě jsem si ho nějak hloupě skřípnul. Musel jsem na chvilku opustit rukou matčin klín a udělat si ve slipech pořádek. Hned potom jsem ruku vrátil, kde byla a pokračoval v průzkumu.
Snažil jsem se proniknout prstem do škvírky mezi pysky, ale nebylo to snadné. Husté chloupky jsem musel doslova rozhrnovat, a tak mé nezkušené ruce trvalo docela dlouho, než dokázala umístit ukazováček na kýžené místo.
Překvapilo mě, jak je tam teplo a vlhko, to jsem u přítelkyně ještě nikdy nezažil. Chtěl jsem proniknout trochu hlouběji, ale sotva jsem se začal snažit, ucítil jsem na svém podbřišku matčinu ruku, krátce tápající, aby mi pak vzápětí sevřela prsty kolem penisu.
Napjatě jsem čekal, co bude dál a jen tak zlehka hýčkal prstem matčiny vnitřní pysky, když se její ruka zasunula pod slipy a já ucítil její horkou a suchou pokožku přímo na penisu, se kterým se začala mazlit.

Vážně by mě nikdy nenapadlo, že budu dnes večer, místo ve své posteli a s myšlenkama na svou dívku, ležet na jedné posteli s matkou, strkat jí prst do zarostlé mušličky a ona mě bude držet za penis.
Ta její ruka mimochodem způsobila, že mně ze žaludu odkápla pěkně veliká kapka a mamka ji otřela svou dlaní, takže teď trochu lepila.
Podobný pocit jsem ale měl i u ní, čím dále jsem prst strkal, tím tam bylo vlhčeji, lepivěji a otvor se současně s tím i zvětšoval, tak že jsem brzy mohl dovnitř pronikat dvěma prsty a za chvilku i třema.
Líbilo se mi to, dokonce jsem na chvilku zapomněl, do čí tůně to nořím prsty a vnímal jsem jen to vzrušení a ruku, která mně tak hezky mnula penis a varlata, že jsem se pomalu ale jistě blížil k výstřiku.

„Už, už,“ říkal jsem si, když se penis začal cukat jako epileptik a můj ejakulát měl každou vteřinou vytrysknout a zmáčet vše kolem.
Na to ovšem nedošlo, zasáhla matčina druhá ruka a vteřinu před erupcí přispěchala s kapesníkem, do kterého zabalila celý žalud, a tak zabránila nežádoucímu úniku.

Trochu se nám zapletly ruce, a tak jsem na okamžik přerušil průzkum matčiny jeskyně, aby mi mohla penis pořádně otřít. Udělala to pečlivě, a pak nečekaně sklonila hlavu a dala mi pusu přímo na žalud.
Okamžik se na něj jen dívala, aby si ho najednou vložila do pusy a jemně ho celého ošetřila jazykem.
Konečně jsem se tedy dočkal, moje přítelkyně o tomhle nechtěla ani slyšet, i když věděla, jak moc to chci vyzkoušet.

Mezi rty ale vystříkaný penis nezačal uvadat, naopak, držel se pěkně vzpřímeně a matka mu v tom pomáhala střídavě rukou a ústy.
Já se jí snažil odvděčit tím, že jsem pokračoval prsty v jejím klíně a taky se trochu snažil dráždit bradavku, na kterou jsem jen tak tak dosáhl.
Předpokládal jsem, že až bude matka připravena, bude chtít můj penis do vagíny, a tak jsem tímto směrem zaměřil veškeré snažení a po krátké době jsem dosáhl toho, že byla dole celá zmáčená. 
Mamka se na mě převalila, posadila se rozkročmo na penis, ale tak, že ho nenechala proniknout dovnitř. Jen po něm klouzala mokrými pysky nahoru a dolů a dost silně se na něj tiskla.
Čím více se tiskla, tím hlasitěji vzdychala a tím rychleji po něm jezdila. Netrvalo dlouho a asi se udělala, aspoň si to myslím, protože hlasitě zasténala, prudce sebou zacukala a zůstala nehybně přimáčknutá, jen jsem cítil zvětšující se vlhko. Chvilku tak vydržela, pak se převalila zpátky na záda a zůstala ležet s mírně roztaženými stehny.

Pomyslel jsem si, že to je asi ten správný okamžik, kdy se ode mě očekává ta chlapská část.
Nelenil jsem tedy, převalil se na ni, nasadil bleskově žalud mezi pysky a zatlačil.
Zasunout jsem ale nedokázal, jak mamka ucítila pronikající špičku penisu mezi pysky, prudce uhnula pánví a rukou mi penis odstrčila.
Nechápal jsem a byl zmatený. Co jsem udělal špatně? Co jsem zkazil, běželo mně hlavou.

Matka asi poznala, co se se mnou děje. Pohladila mě po hlavě a vysvětlila, co se stalo.
„Nezlob se, tohle já nemůžu, tohle vážně nejde. Nenuť mě prosím. Můžeme cokoliv jiného, jen tohle ne,“ prohlásila rezolutně.
„Jestli chceš, udělám ti to pusou až do konce,“ nabídla mi s takovou něhou v hlase, že jsem neodolal a souhlasil.

Následujících pár minut jsem si jaksepatří užil. Myslím, že došlo i na takový ten hlubokáč a každopádně rty, jazyk a prsty na koulích odvedly dobrou práci. Tentokrát ale na kapesníček nedošlo, všechno, co špička penisu vychrlila, matčina pusa zachytila a zřejmě spolykala.
„A teď už půjdeme spát, zítra je také den,“ prohlásila, když byl můj penis vycucán do poslední kapičky a pečlivě olízán.

Měla pravdu a taky jsem po té jízdě usnul za chvilenku jako špalek.

Doslov:
Vážení čtenáři, tuhle povídku píšu podle vyprávění jednoho z účastníků toho příběhu a bohužel mi do toho dotyčná osoba stále zasahuje, stále chce něco měnit a pořád do toho kecá, což mě velmi nebaví. Počkám, až vypadne domů, dopíšu to rychle podle svého a pošlu, aby mě už ta osoba nemohla dále buzerovat. DD
Zohledněte tedy, pod jakým tlakem povídka vznikala a nebuďte příliš přísní.
Díky, Clark

Autor

Navigace v seriáluCo všechno se může stát 02 >>
4.7 92 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
picu

Vynikajuce!

Petr

Výborná povídka. Povídky na téma incest a to incest mezi matkou a synem moc nemusím, ale tento příjemně vzrušivý příběh má spád, není podle nějakého šablonovitého scénáře a jeho opakovaná četba mě baví. Těším se na pokračování a celou sérii, škoda že autor tu nemá víc povídek. Přeji mu hodně inspirace.

harai1

Mně irituje výraz mamka, který evokuje trochu jiný věk hlavního aktéra (stejnou věc jsem vyčítal Hance). Jinak pro mě je to dobře zpracovaný tradiční incest, který se najde na většině webů. A z logiky věci, pokud je v textu uvedeno, že je hrdina nezkušený a v další větě se píše, že takové teplo a vlhko u své přítelkyně nezažil, nedává to úplně smysl. Myslím, že korektor by si toho měl všimnout a upozornit tě na to. Asi to není reakce, kterou jsi očekával, ale jak už jsem uvedl, napsané je to dobře.

dedek.Jeff

Nezkušenost byla chápána tak, jak to vysvětluje autor ve své reakci. To, že nemá zkušenost, ještě neznamená, že neměl předtím nikdy pohlavní styk. I já měl nesmělé začátky, kdy jsem z toho neměl dohromady nic a moje partnerka na tom byla podobně.

Rocky

Pre mňa vynikajuce, stale tam zostalo vela otvoreneho. Dufam iba, ze nebudeme musiet cakat prilis dlho na dalsie diely.

dedek.Jeff

Druhý díl již prošel korekturou a je připraven k publikaci. Vzhledem k tomu, že jsou další došlé příspěvky již zařazeny do edičního plánu, budeš si muset na pokračování chvíli počkat.

Martin

Jinak napsáno, je to zajímavě popsány začínající vztah mezi matkou a synem. Erotiky je na začátek tak akorát. 👍

Hihi

Fuj

Šmajda

Bohužel mi mé zaneprázdnění nedovoluje být zde tak často a plně pomáhat s korekturou povídek, mrzí mě to o to více, kdy se začtu do slibně začínajícího díla, aby mi po pár řádcích neskutečné množství gramatických chyb zcela zkazilo erotický náboj. Povídka má 10k přečtení, na zdejší poměry i celkem dost komentářů, ale nikdo neměl koule vypsat aspoň pár chyb, aby je admin/korektor/kdokoliv mohl opravit? Nebo je fakt nikdo neviděl či je zde už zakázáno upozorňovat na chyby? Clarku, děj se mi líbil, ač 100x ohrané téma, ve tvém podání to bylo zase jiné, čtivé a uvěřitelné. Jsem zvědavý na… Číst vice »

14
0
Would love your thoughts, please comment.x