Co všechno se může stát 05

Toto je 5 díl z 5 v seriálu Co všechno se může stát

O Vlastině nabídce jsem nemusel přemýšlet moc dlouho. Lákalo mě nejen to, že se konečně dozvím, jak se doopravdy provozuje anální sex, ale že se o tom budu bavit se svojí tetou, která mě to s trochou štěstí, nechá na sobě i vyzkoušet.

Hned druhý den dopoledne jsem jí zavolal.
„Já teď nemohu mluvit, zavolám ti za chvilku zpátky,“ sdělila mi Vlasta šeptem a ukončila hovor.

Telefon kupodivu zazvonil ani ne za pět minut.
„Byla jsem na poradě, tam jsem se s tebou nemohla o sexu bavit,“ smála se, až se zakuckala.
„No nic, povídej, už sis to rozmyslel?“
„Rozmyslel, budu moc rád, když mně poradíš,“ přiznal jsem poctivě.
„Tak jo, přijď zítra po půl osmé, udělám si na tebe čas, jo?“
„Bezva, dorazím na čas,“ ujistil jsem ji a rozloučil se.

Druhý den jsem stepoval před jejich domem už ve čtvrt na osm, ale protože Vlasta řekla, že mám dojít po půl osmé, vydržel jsem to až do půl a dvě minuty, než jsem zazvonil u dveří.
„Ahoj studente, pojď dál, už na tebe čekám,“ uvítala mě Vlasta a vedla mě do obýváku.
„Sedni si, nejdříve si o tom trochu popovídáme,“ nasměrovala mě na gauč. „Dáš si něco k pití?“

„Požádal jsem o limonádu a čekal na lekci.
Vlasta mně přinesla sklenici a pak se posadila proti mně do křesla.
Měla na sobě pantoflíčky na nízkém podpatku a takové ovinovací, domácí šaty, nevím, jak se tomu přesně říká, ale jak si sedala, bylo jí vidět až do nahého rozkroku.
„Jsem ráda,“ začala Vlasta, „že jsi konečně přišel k rozumu, a začal ses o mámu starat, pochválila mě. „No a teď k tomu, proč jsi tady, pozorně poslouchej. První pravidlo a pro anální sex snad nejdůležitější, vždycky se s partnerkou domluv včas dopředu. Nikdy to nezkoušej bez domluvy, ušetříte si trapné okamžiky.“
Zatvářil jsem se nechápavě, ale Vlasta hned pokračovala.
„Jde o to, že musíš partnerce dát čas, aby se na to připravila. Kdyby to neudělala, tak si umažeš penis, prsty nebo hračky a oběma vám bude trapně. Před análním sexem se musí pěkně vypláchnout a pak si to oba hezky užijete. Tak na to nikdy nezapomeň.
Druhá, hlavní rada, nikdy nespěchej a nikdy análním sexem nezačínej. Vždycky počkej, až je partnerka uvolněná a dostatečně vzrušená. No a poslední, zcela zásadní rada, mazat, mazat, mazat a zase mazat,“ prohlásila Vlasta rezolutně.

Hned na to pak vstala, odešla do ložnice a zpátky se vrátila s ozdobnou krabicí. Tu položila před nás na stolek a otevřela. Krabice byla plná hraček a pomůcek k sexu. Vlasta vylovila tubu a podala mně ji, abych si ji mohl dobře prohlédnout.
„Tohle je gel na bázi vody, speciálně určený pro anální sex,“ vysvětlila mi a hned tubu otevřela a trochu gelu mi vytlačila na ruku.
„Je to bez chuti a zápachu a úplně neškodné,“ vysvětlovala, když jsem si gel očichal a rozmazal po ruce. „Klidně to olízni, nic ti to neudělá,“ vyzvala mě.
„Máš pravdu,“ souhlasil jsem s ní, když jsem opatrně gel ochutnal. Skutečně to nebylo nijak cítit a nemělo to žádnou chuť.
„Měla jsem s jahodovou příchutí, ten má růžovou barvu, ale už nám došel a tak ti ho nemohu ukázat,“ doplnila Vlasta a začala vyndávat další věci z krabice.
„Tohle všechno jsou hračky určené pro anální hrátky,“ a hned začala vysvětlovat, k čemu se která konkrétní hračka používá.

Dozvěděl jsem se, že ty krátké a tenké, se používají na začátku, kdy je potřeba roztáhnout a uvolnit svěrač zadečku, se středními se pokračuje a vrcholem jsou ty velké, napodobující penis, které mohou i vibrovat, stejně jako vajíčko, podala mi jednu z těch věcí do ruky.
Vážně to vypadalo jako vajíčko, jen to mělo takový ocásek s očkem a cítil jsem v ruce, že se uvnitř vajíčka něco převaluje.
„Přesně tak,“ potvrdila mi to Vlasta, „uvnitř je těžká kulička, když si to vajíčko zavedu do zadečku, nebo do vagíny a chodím, tak se kulička uvnitř převaluje sem a tam a krásně mě dráždí,“ usmála se při tom pomyšlení.
Dostal jsem ještě spoustu rad, jak kterou hračku používat, jak si počínat a pak Vlasta prohlásila, že je čas na praktickou část školení. Myslel jsem si, že mě nechá, abych ho do ní zastrčil a vyzkoušel si to, ale tak jednoduché jsem to mít neměl.

„Postav se a sundej kalhoty, chci se nejdříve podívat, jak ho máš velkého,“ poručila.
Trochu jsem se ošil. Bylo mi trapně při pocitu, že by se tu nečekaně ukázal Honza a hned jsem to také Vlastě řekl.
„Toho se bát nemusíš, vyexpedovala jsem ho do kina, právě proto, abychom na tohle měli klid,“ dodala a pak mi pokynula rukou, abych ty kalhoty sundal.

Už tedy nebylo proč otálet, Honza nás nevyruší a tak jasem hbitě sundal kalhoty i trenky, a Vlastiným očím nastavil už pěkně stojící penis.
„Nó, to je slušný macek,“ pochválila mě uznale. „Pojď blíž,“ mávla rukou směrem k sobě, a když jsem se posunul až před ní, chytila múj penis do ruky, ohmatávala ho, hnětla a prohlížela.
„Tak tohle ségře přeju,“ zasmála se. „Máš ho většího než Honza, bude vám déle trvat příprava,“ posoudila moje péro znalecky.

„Předkloň se,“ nařídila mi nečekaně, a když jsem to udělal, vrazila mi brutálně prst do zadku, až jsem zaječel a cuknul sebou.
„To je jen malá ukázka, jak je to nepříjemné, když nebudeš jemný. Pamatuj si to a k partnerce se vždy chovej ohleduplně. Jestli se tak chovat nebudeš, tak ti tam osobně přijdu zarazit tohle,“ zvedla z krabice na stolku uměláka velikosti nejméně XXL.
Až jsem se při té představě otřásl a Vlastě slíbil, že si její varování budu dobře pamatovat.
„Tak dobře,“ usmála se na mě. „Určitě už čekáš na trošku jinou praktickou ukázku, že,“ zamrkala na mě.

Vstala, vyhrnula si šaty vysoko nad pás, klekla si na křeslo a vystrčila na mě zadek.
„Namaž si ukazovák gelem, trochu mi ho dej i na zadek a pak si opatrně a jemně vyzkoušej, jak je pevný ten svěrací sval kolem dírky. Hezky ho jemně masíruj, aby se uvolnil a až budeš cítit, že povoluje, můžeš pomalu zastrkávat dovnitř i prst. Neboj, budu ti radit,“ ujistila mě.

Sundal jsem si kalhoty a trenky, srolované u kotníků a pokračoval podle jejích pokynů.
Použil jsem gel přesně tak, jak si přála a pak jsem začal bříškem prstu zkoumat její zadeček.
Měla pravdu, na první dotyk se mě sval zdál tak silně sevřený, že se ani nezdálo možné ho rozevřít tak, aby se do zadečku vešel penis.

Kroužil jsem prstem po věnečku svěrače a pomalu zvyšoval tlak prstu, jak si mě Vlasta dirigovala.
Ke svému velkému překvapení jsem cítil, jak svěrač pozvolna povoluje a postupně propouští článek mého prstu dovnitř.
Sotva jsem ale do zadečku kousek proniknul, Vlasta mě zadržela v rozletu.
„Teď na chvilku přestaň, vyndej prst ven, dej si na něj trochu gelu a snaž se ho dostat dovnitř,“ dirigovala mě.

Udělal jsem co si přála. Na prst jsem nabral štědrou várku gelu a když mě Vlasta pomohla tím, že si oběma rukama roztáhla od sebe půlky zadku, poměrně snadno jsem zase ukazováčkem vnikl dovnitř, i s kopečkem gelu na jeho špičce.
„Tak je to správné,“ pochválila mě Vlasta. „Teď už ale netlač dovnitř, jen si tam pomalu hraj a snaž se svěrač ještě více uvolnit.“

Poslušně jsem poslechl, proč taky ne, když mě nabádala k něčemu, po čem jsem tak toužil a do dnešního dne o tom pouze snil. Jak jsem si tak hrál s Vlastiným zadečkem, nemohl jsem si nevšimnout, že jí zvlhnula, zrudla a natekla i frnda. Při hraní se zadečkem jsem se jí tam dotýkal a vážně jsem viděl, jak se jí pysky nalévají, rudnou a v rýze mezi nimi se objevuje bělavá kapička.

Nabral jsem tu kapičku na špičku prstu druhé ruky, chtěl jsem si k ní přivonět. Zajímalo mě, jestli je Vlasta cítit stejně jako moje mamka, ale než jsem si stačil k prstu přivonět, Vlasta mě okřikla.
„Hele, nejsme tu na šukání. Ty se tady něco učíš, tak si všímej toho, co máš a nerejdi mi mezi pysky.“
Řekla to sice dost přísně, ale mě přišlo, že to až tak nemyslí a že se přísně jenom tváří.
„Když jseš tak akční, tak zkusíme něco dalšího,“ otočila se ke krabici hraček, natáhla ruku a z hromádky vybrala jeden menší anální kolíček.
„Pořádně ho nageluj, pomalu a jemně ho tam zastrč a pak ti povím, co dál.“

Rozkaz jsem obratem splnil, povrch hračky pokryl řádnou vrstvou gelu, špičku nasadil na střed dírky, přesně doprostřed tmavšího kroužku svěrače a jemně zatlačil.
K mému překvapení tam kolík vklouzl jako by nic, zdánlivě zcela bez odporu.
„Dobře,“ pochválila mě Vlasta. „Teď na ten kolík trochu zatlač a zase hned povol, ať se pohybuje dovnitř a ven jen tak o dva centimetry,“ naváděla mě.

Líbilo se mi to čím dál více. Pohled na její vyšpulený zadeček, s kolíkem do půlky zaraženým dovnitř a se zduřelou frndou mě neskutečně rajcoval. Před tím jsem si ani neuvědomil, jak má Vlasta ve skutečnosti pěkný zadek a teď už jsem také chápal Honzu, proč si to tak pochvaloval.

Pracoval jsem na jejím zadečku s kolíkem usilovně a zodpovědně, až jsem se dočkal další pochvaly a výměny kolíku za další hračku, umělý penis, který už byl skoro tak velký, jako ten můj vlastní, nadržený.
Zase jsem ho řádně nageloval, část gelu natlačil Vlastně rovnou do konečníku a opatrně hračku zasunoval.
Vlasta si sice tiše zasykla, neříkala ale nic a tak jsem pokračoval. Pomalu jsem jí zadeček protahoval dovnitř a ven a v duchu se modlil za to, aby mě Vlasta dovolila zastrčit do ní i ten můj nadržený klacek.
Za chvilku už bylo vidět, že si to Vlasta užívá, hlasitě oddechovala a teď už řádně mokrou frndu si dráždila prstem.

V jednu chvíli ke mně otočila hlavu a zřejmě se jí zželelo, jak se tvářím, protože zakývala hlavou a řekla: „Tak jo, tak si ho nageluj a strč mi ho tam, než ti exploduje.“
Bleskově jsem ho pomazal, vyškubnul hračku, nasadil žalud na dírku a zatlačil. Vjel do Vlasty jako by tam patřil, jen to mlasklo a Vlasta jen vyhekla.
„Tak ale teď pořádně přirážej, když si mě tak rozdělal, tak to koukej dokončit,“ supěla.
Nenechal jsem se pobízet, mrskal jsem s ním dovnitř a ven, pěkně zlehka, jak mně to připomínala a pomalu zrychloval, přesně jak si dirigovala.

Fakt to bylo úžasné, zadek mě penis měkce ale pevně svíral po celé délce a já byl tím vším úplně opojený. Dlouho jsem si to ale neužíval, nadržený penis se začal cukat a už semeno plnilo Vlastiny útroby.
„Nepřestávej,“ křikla na mě, když jsem začal zpomalovat.
Skoro jsem se té naléhavosti v jejím hlase lekl, ale hned jsem se vrátil do původního tempa a dokonce jsem to vydržel do doby, než se udělala i Vlasta.

Neuměl jsem nějak představit, jak to bude vypadat a vlastně jsem byl výsledkem trochu zklamaný. Vlasta se jen několikrát trochu prohnula, zaškubala zadkem, z hrdla se jí vydralo táhlé áááách, a to bylo všechno.
Hned potom mně z ní vadnoucí penis vyklouzl a já napjatě čekal, co mně Vlasta poví.
Na ortel jsem nemusel čekat dlouho. Vlasta se otočila, s povzdechem si usadila na křeslo a hned mě zhodnotila.

„Na začátečníka poměrně dobré, docela ti to šlo, myslím, že máš pro sex vlohy. Ne ale, že se hned doma vrhneš na ségru. Nezapomeň, co jsem ti říkala o té dohodě předem a taky pěkně počkáš, až si s ní promluvím a zjistím, jestli to vůbec bude chtít. Každá na to není, tak na ní netlač a počkej, až ti řeknu.“

Jak mě to povídala, tak si možná nevědomky hladila rukou rozkrok a ten pohled, prožitá akce a pomyšlení na další zážitky na mě mocně zapůsobily a mě se z toho znovu postavil.
Samozřejmě si toho hned všimla.
„To se mi na vás mladých líbí. Sice vám chybí technika, ale zase vám furt stojí jako svíčka,“ smála se, ale jen do doby, než si všimla, jak se jí upřeně dívám mezi nohy a na to, jak si ji hladí.

„Copak,“ zvážněla, „ty by si asi potřeboval ještě jednou vysypat, viď,“ řekla kupodivu mírně a laskavě.
Zmohl jsem se jen na přikývnutí.
„Tak dobře, konec konců, proč ne,“ prohlásila,
„Sedni si sem místo mě,“ zvedla se z křesla, odhodila shrnuté šaty a mě tam nadirigovala.
Jakmile jsem se usadil, obkročmo si nade mě klekla, spustila klín nad mého nadšence, rukou ho nasměrovala a než jsem se rozkoukal, už byla nabodnutá.
„Pojedeme, ale hezky pomalu, ano,“ požádala mě, když začala přirážet.

Jednou rukou se opírala o křeslo, druhou si odhrnovala vlasy, které jí padaly přes tvář a na pohupující se prsa.
„To je ono,“ pochválila mě, když jsem se vzepjal proti ní, aby mohl penis proniknout co nejhlouběji.
„To je moc pěkné,“ zavřela oči, zaklonila hlavu a vychutnávala si jízdu.

Mě to nedalo a po chvilce jsem ji uchopil za ta pohupující se prsa a lehce je stiskl.
„Mhhh, jooo,“ zamručela spokojeně, ani oči neotevřela, jen malinko zrychlila přirážení.
Ve mně se to všechno pýchou dmulo, připadal jsem si tak důležitě.
No jen považte, šukala mě hezká, dospělá ženská, vlastní teta k tomu a ještě mě chválila, jak dobře to dělám.

Vlasta zkušeně vycítila, kdy se budu blížit orgasmu, sladila se se mnou a tak jsme si orgasmus užili společně a tentokrát i daleko hlasitěji a bouřlivěji, než ten první.
„Upaluj do koupelny,“ zavelela, když jsme se oba trochu vydýchali a ona ze mě slezla.

Dal jsem rychlou sprchu, a když jsem se vrátil, Vlasta už pokoj uklidila, že tam kromě hromádky mých šatů nezbyla ani jediná stopa po tom, co se tam dělo.
Vlasta mně ještě připomněla, co jsem jí slíbil, pak jsem dostal pusu na tvář, na cestu, jak říkala a vystrčila mě ze dveří.

V povznesené náladě jsem došel domů, kde mě už čekala večeře a chápavé pohledy mojí matky. Z toho, že se na nic nevyptávala a nechala mě úplně v klidu, jsem si domyslel, že určitě mluvila s Vlastou a já byl rád, že nemusím nic vysvětlovat.

Brzy po večeři šla máma spát, měla toho prý v práci moc a je utahaná. Já jsem si zalezl také do postele, díval se na televizi a přemýšlel, co si s Vlastou řekli a jestli bude mamka souhlasit.

Zítra Vlastě musím zavolat.

Autor

Navigace v seriálu<< Co všechno se může stát 04
4.8 41 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Nejsem fandou incestu (i když paradoxně ho občas sám píšu), takže se k tomu nemůžu nijak vyjádřit. Je to čtivé, Harai by napsal Clarkovina, jako o mě píše Shockovina, ale není to kravina 🙂 Piš dál.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x