Co všechno se může stát 02

Toto je 2 díl z 4 v seriálu Co všechno se může stát

Ráno se mi po tom všem nestávalo nijak dobře a i máma byla nezvykle nemluvná a odměřená. Odmítla i pozvání tety na snídani. Jen se zašla osprchovat a šli jsme hned domů. Celou cestu máma nepromluvila ani slovo. Měl jsem z toho hodně špatný pocit a bál se, co bude následovat.
Doma jsem se sotva stačil zout, když mi máma řekla: „Musíme si vážně promluvit. Osprchuj se, převlékni a přijď za mnou do obýváku.“

To asi nebude příjemný rozhovor, říkal jsem si, ale nakonec jsem byl překvapen. Máma nevybuchla, nezačala nadávat, ale ještě se mi začala omlouvat.

„Poslouchej dobře,“ začala tiše, „to co se v noci stalo, už zpátky nevezmeme, ale nedělej si z toho hlavu, je to jen moje chyba a veškerá odpovědnost je jen na mně. Ty za nic nemůžeš, ale musíš mi slíbit, že to nikdy a nikomu neřekneš.“
„To se neboj, proč bych měl někomu vykládat, že jsme spolu to… no,“ zasekl jsem se v rozpacích.
„Nestyď se a klidně to řekni, že jsme spolu měli sex,“ prohlásila matka trpce, „vždyť je to pravda, tak proč bys nemohl říci, že tě vlastní matka udělala pusou a že ty si jí strkal prsty do vagíny a okusoval jí bradavky a jí se to ještě líbilo. Už jsi vlastně dospělý chlap, tak se tak spolu můžeme také bavit jako dva dospělí a můžeme věci nazývat pravým jménem,“ vysypala to se sebe naráz a trochu hystericky. 
Pochopil jsem, že má matka pořádné výčitky a že se tím, co se stalo, trápí a stydí se za sebe.
Máma pak odešla, zavřela se do ložnice a mě tam nechala s hlavou plnou zmatku. 

Přemýšlel jsem o tom, co řekla, ale také o tom, co v noci řekla teta a bratranec. Měl jsem v tom pěkný zmatek, a nakonec jsem tajně odešel za Honzou, aby mně poradil, co mám dělat.
Proti očekávání se mi ani nevysmál ani na mě nedělal ramena, naopak mi spoustu věcí poradil a vysvětlil. 

Cestou domů jsem o tom všem přemýšlel a došel jsem k rozhodnutí, že si budu muset s mamkou ještě jednou promluvit a pokusit se vše nějak rozumně urovnat.

Doma jsem zjistil, že je stále ještě zavřená v ložnici, a tak jsem na ni zaklepal.
„Mami, otevři, chci si o tom s tebou ještě jednou promluvit. V klidu a hlavně, aby sis už nic nevyčítala a nedělala si starosti.“

Za chvilku jsem uslyšel odemykání dveří a když vyšla, měla zarudlé oči od pláče. Donutil jsem ji, aby se se mnou ještě jednou posadila do obýváku a spustil jsem.
„Před tím jsi řekla, že už jsem dospělý a že se tak spolu můžeme bavit a také, že mám nazývat věci pravým jménem, je to tak?“
Máma jen kývla, ale neřekla nic. Sebral jsem tedy odvahu a pokračoval.
„To, co jsme spolu v noci dělali, ne, nepřerušuj mě,“ zarazil jsem ji, když mě chtěla skočit do řeči. „To, co jsme spolu dělali nebylo nic špatného a nic, za co by ses měla stydět. Spousta matek prý zaučuje svoje syny v sexu, aby se zbytečně nedostali do nějakého maléru a víš dobře, že i teta šuká s Honzou a hlavu si z toho nedělají. My jsme spolu navíc ani nesouložili, tak vážně nechápu, proč z toho děláš takovou tragédii. Proč mě taky nezaučíš jako jiné mámy? Proč mi nepředáš nějaké zkušenosti?“

Máma na mě koukala jak vrána s vytřeštěnýma očima, zjevně neschopná slova, a tak jsem pokračoval.
„Mně se to s tebou líbilo a myslím, že se to líbilo i tobě, tak proč si teď děláš starosti? Já vím, že sis už žádného chlapa nenašla kvůli mně a teď už také chápu, co si všechno obětovala. Proč bych ti nemohl aspoň část toho všeho splatit?“

To všechno jsem na matku vysypal najednou, překotně a teď jsem čekal, jak zareaguje ona.
Zvedla se a zamířila do ložnice. Ve dveřích se otočila a řekla: „Musím si to srovnat v hlavě, nech mě, abych si to v klidu všechno přebrala, večer ti povím co a jak.“

Skutečně až do večera nevyšla z ložnice, jen jednou do koupelny, kde byla asi hodinu. Ani večeři dnes nenachystala, a tak jsem se toho ujal sám a když byla přichystaná, zavolal jsem na ni.
Přišla, unaveně se posadila ale nic nejedla, prý nemá na jídlo ani pomyšlení.
Čekal jsem, jestli něco řekne, ale dokud jsem nedojedl, nevypadlo z ní ani slovo. Po jídle jsem uklidil ze stolu a teprve tehdy promluvila.
„Uvědomuješ si vůbec, co po mě chceš? Víš, že je to trestné a že kdyby se to někdo dozvěděl, tak by mě zavřeli?“
„Proč by se to měl někdo dozvědět, to by přeci bylo jen mezi náma dvěma,“ ujistil jsem ji.

Zakroutila pochybovačně hlavou a pokračovala v námitkách.
„A tobě by vážně přišlo normální, souložit s vlastní matkou?“
„No, mám tě rád a líbíš se mi, a Honza taky souloží s tetou a jsou úplně v pohodě,“ vynesl jsem pádný argument.
„A to ti nedochází, že bych se před tebou styděla a že ta včerejší noc byla výjimka, protože jsem toho moc vypila a že jsme slyšeli jak oni vedle souloží a jen proto jsem se neovládla?“
„Za co by ses měla stydět, vždyť vypadáš krásně,“ vyvracel jsem její námitky.
„Ale tady přeci vůbec nejde o to jak vypadám, styděla bych se za všechny ty intimnosti, které se při sexu dějí. Styděla bych se před tebou roztahovat nohy, sténat, prožívat orgasmus, a tisíc dalších věcí,“ dodala už zoufale.
„Asi zapomínáš, že už jsem viděl nejen tvoje roztažené nohy, ale i tvoji mokrou vagínu a slyšel tě vzdychat. Když by ti ale tohle mělo vadit, tak přeci můžeme být po tmě, ne?“ vynesl jsem další pádný argument.
Podívala se na mě a povzdechla si.
„Ty už si se zkrátka rozhodl, že se mnou chceš spát a nic si nenecháš vysvětlit ani vymluvit, viď? Dnes už je pozdě a jsem unavená, jdu spát, zítra si o tom můžeme ještě promluvit,“ dala mi dobrou noc a odešla do ložnice.

Dost dlouho jsem zůstal sedět a čekal, jestli se máma nevrátí a když nešla, zavolal jsem Honzovi, povyprávěl mu, jak jsem poslechl jeho rady, jaký to mělo výsledek a zeptal se, co bych měl udělat teď.
Honza měl jasno. 
„Počkej až usne a pak se k ní jdi přitulit. Zkus u ní jen spát, nejlíp nahej a zítra zavolej, jak si dopadl,“ a s tím ukončil telefon.

Mám ho poslechnout, nemám… zatím mně radil dobře, mohl bych to zkusit, rozhodl jsem se. 
Zašel jsem do koupelny na hygienu a také dát mámě čas, aby pořádně zabrala a jak jsem se tam tak potácel, všiml jsem si na věšáku máminy noční košile. Máma nikdy nechodila spát jinak, než v noční košilce. Převlékala se do ní v koupelně a pak šla rovnou spát. Že by na ní zrovna dneska zapomněla?

Chvilku jsem poslouchal u dveří ložnice a když jsem slyšel jen pravidelné oddechování, vplížil jsem se pomalu dovnitř. Za dveřmi jsem si sundal slipy, jediný kus oblečení, který jsem měl ještě na sobě a pomalu, potichu si vlezl vedle mamky na postel. 

Máma spala pod dekou na boku, čelem k okraji postele a tudíž zády ke mně, a tak jsem se pomalu nasoukal k ní pod peřinu a zezadu se k ní přitiskl. 
V ten okamžik mi došlo, proč je noční košile v koupelně. Máma byla pod dekou nahá. Překážela mi ruka, tak jsem ji nakonec položil mámě na bok a zase pocítil stejné vzrušení, jako v noci u tety.

Máma se navíc za chvilku zavrtěla a otočila se na záda. Neodolal jsem pokušení a zlehka jí položil ruku do klína a málem dostal šok. Čekal jsem, že pod prsty ucítím její husté ochlupení, ale moje ruka narazila na jemnou, horkou a hlavně holou kůži. 
Máma se mezi nohama celá oholila. Proto byla v té koupelně tak dlouho. 
Ovládlo mě obrovské vzrušení, to přeci mohlo znamenat jen jedno a to, že souhlasí, říkal jsem si v duchu a jemně ji osahával v rozkroku.

Doslova mě ovládla představa, jak ho do mamky zasunuji, až jsem se vzrušením otřásl. 
„Měl bych si ji zase připravit prstem,“ říkal jsem si a začal jí ukazováčkem rozhrnovat pysky. Už jsem měl dokonce kus prstu uvnitř, když mě máma najednou chytila za ruku.
„Dnes ne, dnes to vážně nejde, vydrž to do zítřka,“ šeptala potichu ale naléhavě.

Vydechl jsem zklamáním a položil se na záda vedle ní, připraven si to, až usne, udělat rukou. 
Naštěstí to ale nebylo třeba. Došlo jí, jaký mám problém, protože jsem ucítil, jak mi ho bere do ruky, chvilku ho jen tak mazlí a pak ho začala honit. Efekt se brzy dostavil a jen díky matčině druhé, pohotové ruce s kapesníčkem, jsem nezamazal postel.

„A teď už spi,“ prohlásila, když ho otřela. 
Přitulil jsem se k ní, opřel si hlavu o její prs a za chvilku tvrdě usnul. Celou noc jsem měl sny o tom, co bude zítra, jak mamka říkala, ale o tom až v dalším dílu.

Autor

Navigace v seriálu<< Co všechno se může stát 01Co všechno se může stát 03 >>
4.8 79 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ondrej

Už sa neviem dočkať ďalšieho dielu.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x