Co všechno se může stát 04

Toto je 4 díl z 5 v seriálu Co všechno se může stát

Ráno jsem se už nemohl dočkat, až budu svůj zážitek vyprávět Honzovi a hned jak jsem měl odpoledne čas, mazal jsem za ním.
Byl doma sám, tak nám oběma otevřel pivo, sedli jsme do obýváku na pohovku a já začal vyprávět.

Bral jsem to poctivě a nic nevynechal. Honza mě nepřerušoval, jen pokyvoval hlavou, a když jsem skončil, řekl, že jsem vše udělal správně.
„Postupem času to bude ještě lepší a lepší, uvidíš,“ sliboval. „Jen to moc nežeň, aby vás to nepřestalo bavit. Stačí tak dvakrát týdně, to poznáš brzy sám.“

MNě se zrovna nechtělo moc věřit, že by mě to přestalo bavit, ale Honza měl zatím ve všem pravdu a já se rozhodl, že mu budu věřit i v tomto. A tak jsem z něj ještě tahal rozumy, jak bych měl postupovat dál a také jsem samozřejmě chtěl vědět, co on všechno dělá s Vlastou a jak s tím vlastně vůbec začali.
Honza mě to vyprávěl a vlastně se to moc nelišilo od toho našeho příběhu.

Jeho máma se jednou vrátila z nějaké podnikové oslavy trochu více zmožená alkoholem, hned v předsíni zakopla o jeho neuklizený bordel, narazila si nohu a tak se do něj pustila. Jak byla v ráži, vyčetla mu všechno z jedné vody načisto. Jak si neváží toho, co pro něj dělá, co všechno obětovala a že mu to nebude dál trpět.
Honza měl dost rozumu, aby jí v tomhle stavu neodporoval, všechno jí odkýval, slíbil, že se polepší. Když se trochu uklidnila, nabídl se, že jí tu naraženou nohu namasíruje. Souhlasila a také ji to naladilo na smířlivější notu.
Jak ji masíroval, vyprávěla mu, jak to má samotná ženská s děckem těžké, o co všechno přichází.
Zřejmě povzbuzena vypitým alkoholem, který potlačil zábrany, začala Honzovi vyprávět, jak si jiné ženské užívají, jak se jí v práci chlubí a jí je pak líto, že tu není žádný chlap, který by ji pořádně stisknul a pomiloval.
„Ani netušíš, jak mě to chybí, co bych všechno dala za promilovanou noc,“ postěžovala si mu trpce.

Honza jí v tu chvilku zrovna masíroval lýtko a zvědavě pozoroval, jak se jí při tom vyhrnula sukně a odhalila stehno a kousek kalhotek a v ten okamžik dostal odvážný, bláznivý nápad.
„Nechceš si sundat tu sukni, abych tě mohl pořádně namasírovat,“ zeptal se jí a ona po krátkém zaváhaní sukni skutečně sundala. Honza pokračoval v masáži, pomalu stoupal od lýtka nahoru na stehno, až se skoro dotýkal kalhotek.
Vlasta se pohodlně opřela, zavřela oči a Honza se několikrát letmo, na zkoušku, dotknul jejího rozkroku. Vlasta nijak nereagovala a tak tedy posunul ruku tak, že se jí při masáži třel hřbetem ruky o rozkrok. Čekal sice, že se ohradí, ale ona zase nereagovala a po chvilce si Honza všiml, že se jí na kalhotkách objevila mokrá skvrna a také, že teď nějak rychle dýchá s pootevřenou pusou.

Přejel prstem po kalhotkách v místě, kde se vytvořila skvrnka a Vlastě uniklo ze rtů slabé zasténání.
„Co to děláš, Honzo, i ty mě chceš trápit,“ řekla znenadání, otevřela oči a podívala se mu přímo do očí.
Honza tehdy neuhnul pohledem a řekl něco, co bylo začátkem jejich vztahu.
„Nechci tě trápit, naopak, chtěl by ti to všechno vynahradit. Proč bys vlastně měla hledat nějakého chlapa, když máš mě,“ prohlásil tehdy odhodlaně a tím to všechno začalo.

Vlasta se na něj podívala pozorněji a pak se zeptala, jako by se chtěla ujistit, že mu správně rozuměla.
„To si myslel tak, že by si mě uspokojil jako muž ženu,“ zeptala se téměř nevěřícně a když jí to potvrdil, překvapená se zmohla jen na otázku, jak by si to představoval.
„Nejsem už malej kluk, vím jak se to dělá, to by ses divila,“ pronesl sebevědomě.
„Tak mi to teda předveď,“ řekla mu tehdy, protože asi čekala, že cukne. Honza ale nezaváhal a zvolil šťastnou náhodou ten nejlepší možný způsob, jak mohl Vlastu získat.
„Namasíruju ti ramena, máš je celá ztuhlá,“ rozhodl se tehdy a jak se k němu natočila, začal jí ramena mnout a masírovat.
Nemohl tušit, že právě zvolil metodu, která Vlastu maximálně vzrušovala, takže ani neprotestovala, když jí po chvilce řekl, aby si sundala blůzku, která mu překáží. Sundala si ji a on pokračoval masáží holých ramen a krku, až Vlasta vzdychala blahem.
Postupně se dostal rukama ze zad až na prsa, která začal hladit a mačkat přes podprsenku a u toho jí líbal na krku.
Potom už to šlo všechno tak nějak samo. Vlasta si svlékla podprsenku, kalhotky, Honzovi svlékla tričko, kalhoty i trenky a začala se s ním milovat rovnou na té pohovce v obýváku.

Tímto večerem se z nich stali milenci a náruživá, vynalézavá Vlasta s Honzou vyzkoušela všechny možné polohy a techniky, ve kterých naštěstí obstál.
Zpočátku se milovali ráno i večer, o víkendu i celý den, až se konečně oba dostatečně nabažili natolik, že jim sex stačil právě tak jednou, nebo dvakrát za týden.
Uspokojená Vlasta jen zářila, Honza plnil, co slíbil a tak měli doma naprostou pohodu.

Celé to Honzovo vyprávění jsem vyslechl skoro se zatajeným dechem a jen jsem doufal, že to tak dobře bude fungovat i u nás. Když jsem to zmínil, Honza mě uklidnil, že určitě.
„Pokud budeš dodržovat, na čem jste se dohodli a dopřeješ jí orgasmus kdykoliv si o něj řekne, tak nevím, proč by to nemělo fungovat,“ prohlásil přesvědčivě. „A netlač na pilu, nech jí, ať si to diriguje sama, budeš mít klid. Ne že jí hned večer zkusíš ojet zadek, vole,“ smál se.
„To určitě ne,“ ujistil jsem ho, „řekni mi ale, jak jste se k tomu dostali, kdo s tím přišel?“
„Přišla s tím Vlasta, nějaká kolegyně z práce jí o tom vyprávěla a tak moc si to chválila, že to pak Vlasta chtěla vyzkoušet. Ta kolegyně jí poradila, jak na to a tak jsme to chvilku trénovali a pak to už šlo jak po másle,“
„Hele, a jaký to je, je to fakt tak dobrý, jak se o tom mluví,“ vyzvídal jsem.
„Ale jo, je to fajn, hlavně to je fakt rajcovní. Je to pěkně těsný ale nesmíš zapomenout pořádně gelovat,“ vysvětloval Honza a hned zašel pro gel, který na to s Vlastou používal, abych věděl co si případně pořídit.
„Bez toho to ani nezkoušej,“ varoval mě a já si to zapsal za uši. „Jestli chceš, tak se na to klidně můžeš zeptat i Vlasty, ráda ti poradí nebo vysvětlí, co budeš chtít.“
„Neblbni, Honzo, s tím za ní přeci nemůžu, to by bylo blbý,“ nezdál se mi jeho návrh.
„Proč ne, ona přeci ví, že s mamkou už taky šukáte, vždyť jí k tomu sama přemlouvala,“

To byla pravda, mamka to přeci zmínila, stejně jsem si ale nedokázal představit, že bych šel za Vlastou a řekl jí, že bych mamku rád ošukal do zadku a jestli by mi poradila, jak na to.
Jak jsem to vyslovil, začal se Honza smát, až se kácel.
„Jo, když to řekneš takhle, tak je to k smíchu,“ uznal sám, když zase popadnul dech, nemusíš se ale bát, klidně se jí můžeš zeptat, fakt se ti smát nebude, uvidíš.“
Sotva to dořekl, slyšely jsme zarachotit klíče v zámku a přišla Vlasta.

„Ahoj kluci, co tady kujete,“ vítala se s námi.
„Nic nekujeme, jen jsem mu vysvětloval, jak se dělá anál a radil mu, aby si k tobě přišel pro radu, než to začne zkoušet.“
„Správně,“ schválila mu to Vlasta a pak se obrátila ke mně.
„Ségra už projevila zájem, nebo se zajímáš jen preventivně,“ zeptala se mě Vlasta, během toho, co se převlékala do domácího.
„Zatím jen preventivně,“ přiznal jsem se. „S mámou jsem o tom ještě nemluvil.“
„Děláš dobře, že se zajímáš, tohle bez přípravy nejde. Pojď se mnou, ukážu ti, co budeš potřebovat,“ táhla mě za ruku do ložnice.

Z nočního stolku vytáhla několik kolíků a robertků, vybrala tři a podala mi je k prohlédnutí.
„Začíná se vždy tím nejtenčím, hodně gelovat a teprve, když už jezdí úplně volně, můžeš přejít na širší,“ vysvětlovala postup.
„Nesmíš spěchat, než si zadeček zvykne, tak to může jen u toho prvního trvat i dva týdny. Záleží, jak moc se tomu budete věnovat. Pokračovat musíš až k takovému, který je tak silný jako tvůj penis, a až bude i ten volně procházet, můžeš to teprve zkusit na ostro penisem a to už by mělo fungovat bez problémů. Jo, málem bych zapomněla, ještě můžete vyzkoušet takový kolík,“ vyndala ze zásuvky další předmět. „Ten se zasune a nosí celý den, zvykání pak jde rychleji. Jestli už nic nemáš, tak já se jdu sprchovat, jsem z toho vedra celá ulepená.“

Žádné další dotazy jsem neměl, tak jsem se pro dnes rozloučil a chystal se odejít, když Vlasta něco volala z koupelny. Nebylo jí ale slyšet a tak šel Honza za ní.
Vrátil se, když jsem se obouval u dveří.
„Mám pro tebe vzkaz,“ šklebil se poťouchle, „ Vlasta ti vzkazuje, že pokud budeš chtít, máš si to přijít nejdříve vyzkoušet s ní.“
„To vážně říkala?“ nechtělo se mi ani věřit, ale Honza se tvářil jako by nic a ještě dodal, že co mě na tom tak překvapuje a abych nebyl hloupej a za Vlastou zašel.

Cestou domů jsem měl o čem přemýšlet, Vlasta byla pěkná ženská a asi by vážně nebylo od věci si to vyzkoušet s ní, než riskovat neúspěch s matkou, říkal jsem si.
Než jsem došel domů, byl jsem už pevně rozhodnutý, že Vlastě zavolám a přijmu její nabídku.

Autor

Navigace v seriálu<< Co všechno se může stát 03Co všechno se může stát 05 >>
4.9 50 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
věrný čtenář

Sice vlastně prakticky bez sexu, ale i tak zatím nejlepší díl série. Na pokračování se už teď moc těším.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x