mladík šuká starší

Sladké pokračování 04

Toto je 04 díl z 4 v seriálu Sladké pokračování

Padl jsem do postele a usnul jsem, sotva jsem položil hlavu na polštář. Druhý den jsem byl dost unavený, ale celkem bez problémů jsem to zvládl. V práci jsem se zašil do archivu a tam jsem si dal dvacet. Nebo spíš čtyřicet a docela mi to prospělo. Po návratu domů jsem se vymluvil na bolest hlavy a odklidil jsem se do své ložnice. Prospal jsem se do večera a pak jsem se dostavil k pravidelnému rituálu, totiž ke společné večeři. Tentokrát jsme seděli v plné sestavě.

Pět dospělých u stolu a v rohu pokoje v dojemné shodě dva prádelní košíky s našimi miminky. Oba kloučkové byli obdivuhodně hodní. Většinu dne spořádaně prospali a celkově s nimi nebyly žádné větší potíže. Obě maminky se mohly péčí o ně přetrhnout a někdy mi připadalo, že spolu soutěží, která z nich projeví víc dobré vůle.
V pohodě jsme se pak sešli i u televize. I zde jsme byli v plném počtu, protože Kateřina proti svému zvyku usedla s námi. A tak jsem seděl na pohovce, na které jsme v noci s Káťou dováděli a z každé strany jsem měl ženskou společnost. Zleva seděla Dana a z druhé strany jsem měl Kateřinu. Stranou, na sólových křeslech seděli Ríša a Růžena. Tentokrát byl uváděn slavný film Sergeje Bondarčuka Osud člověka.

Průběh sledování byl standardní. Ríša s Růžou usnuli během půl hodiny a Dana je brzy následovala do říše snů. Když se Káťa ujistila, že jsou všichni v limbu začala se lehce vrtět a přitiskla se ke mě. Přehodila si levou nohu přes koleno, chytla mi za ruku a zavedla ji pod své nadzdvižené stehno. Brzy jsem zjistil, že pod sukní nemá kalhotky, protože jsem nahmátl její hustou pampelišku. Měl jsem ale ruku nepřirozeně zkroucenou, takže po chvilce laskání a probírání její zahrádky jsem se odtáhl. Po skončení filmu jsme se rozešli do svých komnat. Z určitých příznaků jsem usoudil, že Danuška na dnešek plánuje sexuální večer.
Šla mi těmi svými ciráty dost na nervy. Šukání s ní mi nepřinášelo žádné velké uspokojení. Dokonce jsem měl dojem, že i honění ptáka je mi příjemnější, protože sám si to udělám líp. Přemýšlel jsem, jak bych se šukání s ní nejsnáze zbavil. Vyhýbat sexu s ní jsem se nemohl, protože by mě hned podezřívala z nevěry. Přece jenom občas asi chutě měla a pak samozřejmě předpokládala, že hned vděčně naklušu a ulevím ji i sobě. Když chutě neměla, zcela mylně předpokládala, že je nemám ani já.

Vzpomněl jsem si na rady svého staršího a zkušeného přítele.
„Udělat ji tři děti za rok a přejdou ji roupy.“
Tato nadsázka nebyla zase tak úplně blbá. Moje drahá žena byla 8 měsíců po porodu. Její matinka, tchyně Růžena měla v dohledné době skončit šestinedělí a dalo se předpokládat, že brzy obnovíme naše pravidelné šukání. Na přilepšenou jsem tady měl ještě čerstvý přírůstek do svého stádečka, vyženěnou sestřenku Kateřinu. V záloze zůstávala i teta Maruška. Myšlenka zbavit se mrdání s Danuškou se mi líbila čím dál víc.
Nemusel jsem ji rovnou zabít, můj plán byl mnohem jednodušší. Kdyby totiž „náhodou“ moje milá Danuška znovu otěhotněla, jistě by opět odmítala intimní styky a její šestinedělí by se zase protáhlo nejméně na tři měsíce. Já budu mlčky „trpět“ a vrchovatě si užívat se svými náhradními „manželkami“. Zbývalo pouze vymyslet, jak to provést.

Jak jsem se již zmiňoval, praktikovali jsme s Danuškou sex přes gumu, kvůli infekci. Orální sex od svého prvního pokusu zásadně odmítala. Já jsem zase na oplátku zastavil lízání buchtičky, které se ji natolik líbilo, že byla ochotná nepovažovat to za „prasárnu“. Za vrchol tolerantnosti považovala, že mi občas dovolila, abych ji ošukával zezadu, i když tuto psí metodu nijak zvlášť nemilovala. A právě na tom jsem založil svůj plán. Při první příležitosti jsme začali šukat jako obvykle v misionářské poloze. Před tím jsem musel samozřejmě nasadit šprcku. Po chvíli jsem Danušce navrhl „pejsky“. Se znuděným výrazem si klekla a vyšpulila na mě zadek.

V tom momentě jsem bleskurychle stáhnul z ptáka gumu a zajel jsem do nastavené kundy. Chytil jsem ji za boky a začal zběsile dorážet. Nijak jsem si to neprodlužoval, jak obyčejně a s jinými ženami dělám. Tady šlo o to, vykropit ji kapli dřív, než to pozná. Nepoznala ale nic. Obvykle při prvním zasunutí ještě suché gumy trochu skuhrala, že ji to dře, ale teď byla již promazaná. Ani když jsem do ni pustil celý zásobník, nic nepoznala.
Vzpomněl jsem si v tu chvíli na Marušku, která právě tohle silně prožívala a tvrdila, že vnímá každou kapku mého hustého mlíčka. Vytáhl jsem ptáka z čvachtající kundy a nasimuloval jsem sundávání šprcky. Toto kouzlo jsem pak zopakoval ještě několikrát během příštích týdnů.

Mezitím se Růžena dočkala svého zprovoznění a tak jsme obnovili naše noční šukačky. Na radu Marušky si nechala předepsat pesar a tím mi umožnila přepychové mrdačky ve stylu, který jsem tolik miloval. Šoustání s Kateřinou bylo tak trochu s problémy. Ne že bych na ni neměl kapacitu, ale příležitostí v baráku bylo zatraceně málo. Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem za ni chodil k ránu, kolem čtvrté hodiny do jejího pokojíku v podkroví.
Takže jsem byl zase plně vytížen. Jednou týdně povinná manželská soulož s manželkou, skoro každou noc půlnoční mrdačka s Růženou v kuchyni a třikrát až čtyřikrát týdně ještě ranní šoustání s Kateřinou. Mimoto jsem pod různými záminkami alespoň jednou týdně chodil na návštěvu k našim, rozuměj za Maruškou.

Tato idylka byla lehce narušena, když mi Kateřina sdělila, že se ji zase zpozdila menstruace. Nebral jsem to vážně, protože měla svůj cyklus pěkně rozházený. Pokračovali jme v našich bezuzdných mrdačkách. Přiznám se, že jsem v té době polevil ve své ostražitosti, protože jsem si souběžně dopřával nepřerušované mrdání s Maruškou i Růženou. Zase jsem měl svoje pohodlíčko a u Káti jsem přerušoval a házel ji spermáky na břicho jen velmi nerad a spíš demonstrativně. Když se pak u Kateřiny objevily typické ranní nevolnosti, trval jsem na tom, aby šla co nejdříve k doktorovi.

Druhý den po návratu z práce jsem se dověděl hned ve dveřích od Danušky horkou „novinu“. „Představ si, že Káťa je v jiném stavu,“ vybafla na mě moje milá žena.
„No ne, to je tedy zpráva. A kde k tomu přišla? Vždyť je u nás skoro dva měsíce a za celou tu dobu se tady ten její neobjevil a ona pokud vím, za ním také nejela.“
Hrál jsem to dobře, ale byla ve mě malá dušička a prdel jsem měl pěkně staženou. Co kdyby moji ženu napadlo, že jediný pták v blízkosti jsem já, když nepočítám Ríšu. Ačkoliv, vždyť i on nedávno, ač s moji skrytou pomocí, prokázal svoji mužnost a stal se hrdým otcem. Alespoň na papíře. Nepočítal jsem však s obligátní mazaností ženského pohlaví.

„Ona totiž už k nám přišla těhotná, akorát si s tím nebyla jistá. Myslela jsem, že jsem ti o tom říkala. To byl přece důvod, proč od toho svého despoty utekla. Nechtěl to dítě, protože by to snížilo jejich životní úroveň. Prohnaně se vymlouval, že nechce druhého grázla, který by stejně také skončil v polepšovně. Tohle ti samozřejmě neřekla a nám to jenom naznačila. To víš, rodinné záležitosti se těžko vykládají před cizími lidmi.“
V duchu jsem smekal před Kátinou práskaností. Samo sebou, že mě, jako cizímu, nebude vykládat soukromé rodinné intimnosti. Obdivoval jsem její pohotovost, ale zároveň jsem si lámal hlavu, jak chce tu prekérní záležitost vyřešit. Nejjednodušší by samozřejmě byl potrat. Nepochyboval jsem, že by jej papaláš Ríša zařídil levou rukou. Jenže Káťa teď uváděla své těhotenství jako důvod svého útěku od tyranského manžela, který si další dítě nepřál.
To by mělo znamenat, že ona sama si dalšího potomka přeje. Takže v tom případě potrat nepadal do úvahy. Rozhodně jsem se nijak netěšil na tu chvíli, až se setkám s Kateřinou o samotě. Dovedl jsem si představit, jak mi to spočítá. Když k tomu večer došlo, nebylo to zase tak strašné. Naštěstí to bylo jen letmé setkání v hale a trvalo jen pár vteřin. Pohrozila mi sevřenou pěstičkou a zašeptala:
„Počkej, až mi padneš do rukou. Já ti toho ptáka utrhnu. Ráno tě čekám, tak si nařiď budíka.“ Než jsem se zmohl na jediné slovo, byla pryč. Zrovna ten večer a noc se mi to nahromadilo vrchovatě. Po televizi mi dala ženuška Danuška znát, že budeme mít sexuální večer. Tedy to, čemu jsem soukromě říkal připouštění. Všechno proběhlo standardním způsobem. Kolem jedenácté hodiny večerní jsem již spořádaně spal ve své ložnici.
Před půlnocí jsem byl probuzen jemným a zkušeným honěním ptáka. Růžena si přišla pro svoji porci potěšení. Přesunuli jsme se do kuchyně a tam jsme si odbyli tradiční mrdání ve stoje zezadu. S chutí jsem se do ni vystříkal a zapadl jsem zpátky do postele. Pod polštář jsem si dal své letecké náramkové hodinky, u kterých jsem si nařídil buzení na 4 hodinu ranní. Usnul jsem, sotva jsem položil hlavu na polštář.

Když mě vzbudilo pípání, měl jsem dojem, že jsem spal jenom pár minut. Vzal jsem si župan a vyrazil jsem do podkroví. Katuška ležela na boku a protože byla horká noc, byla částečně odkopaná. Měla na sobě tenkou silonovou prckošilku, která se ji tak vyhrnula, že jsem v přítmí viděl hned od dveří vyšpulenou prdelku. Opatrně jsem k ní přilehl a chvíli jsem ji pozoroval. Spala dost tvrdě, takže mě ani nezaregistrovala. Spodní nohu měla nataženou a druhou pokrčenou v koleni. Viděl jsem její pěkná, pevná stehna, kulatý bok a pod hýžděmi byla i v přítmí znát tmavá mušlička, která jakoby jen čekala, až přiletí ptáček. Měl jsem sice za sebou již dvě čísla, ale byl jsem tehdy mladý a patřičně trénovaný.
Takže už jen ten lákavý pohled stačil, aby mi namlouvák potřebně zkameněl. Plivl jsem do dlaně a lehce slinami navlhčil špičku. Normálně by to nebylo potřeba, protože Káťa, jako dobře zajetá mrdací mašina vždycky výborně mazala. Ale tentokrát jsem se rozhodl pro způsob nazývaný odborníky „sladké probuzení“.
Přilehnul jsem blíž a pozorně jsem nasadil na okraj do žlábku pod hýžděmi. Pak stačilo jen trochu zatlačit a najednou tam hladce vklouznul jako do maminky. Když jsem si tohle v duchu řekl, málem jsem se hlasitě zachechtal. Do maminky, to tedy sedí. Jenomže pak přišla sprcha. Káťa sevřela půlky a zamumlala:

„Už zase otravuješ Davide?“
Do prdele, řekla mi Davide! Tak se přece jmenuje ten její blbec! Chytil jsem ji za kozu a málem jsem zařval:
„Sakra Káťo, to jsem já.“
Teď se už zcela probudila. Začal jsem ji divoce protahovat a zároveň jsem ji masíroval silně kozu. Byl jsem nasraný jak zákon káže. Já ti dám Davida! Sama říkala, že ten její vědec je na mrdání levej jak šavle a teď si ho splete se mnou. Začala se rozpalovat a mazlivě se ke mě přitiskla.
„Nezlob se na mě miláčku a snaž se mě pochopit. Sedm let jsem šukala jen s Davidem, tak se nediv, že v rozespalosti jsem řekla jeho jméno. A vůbec, co to se mnou děláš ty drzoune. Slíbila jsem, že ti utrhnu ptáka a ty máš drzost za mnou přijít a ve spánku mě znásilnit. Ale dobře mi tak . Nemám se spouštět s mladým mlíčňákem, který ani neumí šukat a hned ženskou zbouchne.“
Šeptala mi tohle do obličeje a já nevěděl jestli to myslí vážně nebo zda to mám brát jako špičkování. Protože ale zároveň rytmicky přirážela a stupňovala svírání své mušličky, bral jsem to tak, že je mi odpuštěno.
„Prosím tě, nesvírej mi ho tolik. Za chvíli budu hotovej a rád bych včas vyjel,“ požádal jsem ji smrtelně vážně.
„Ty lumpe, ještě si z toho dělej srandu. Já ti toho ptáka asi opravdu utrhnu. Sevřu číču tak že ho nevytáhneš.“
V tu chvíli opravdu stáhla poševní svaly a zároveň stiskla pevně půlky. Byl jsem těsně před vystříknutím, takže to sevření mě doslova vycuclo. Všechno do poslední kapky vytrysklo hluboko do její rozpálené kundy. Byla hotová současně se mnou. Když jsem z ní vyjel, otočila se ke mě a spočinuli jsme v pevném objetí. Byl jsem dokonale vyšukanej a spokojenej. Vypadalo to, že mi odpustila to moje nedopatření. Po chvíli mlčení znova promluvila.

„Víš, hodně jsem o tom všem přemýšlela. Utekla jsem od Davida, protože nechtěl naše dítě. Pak jsem zjistila, že nejsem v jiném stavu. Naštěstí jsem to tady nikomu neřekla, jen tobě. Takže když to mám teď úředně jisté, budu dál tvrdit, že to, co čekám je jeho. Zůstanu tady ještě nějaký čas a pak se k němu vrátím. Ne že bych ho milovala, ale zjistila jsem, že by to nebylo tak jednoduché“.
„Práci bych tady asi dostala, strejček Ríša by jistě zapracoval. Ale s bydlením by to asi tak jednoduché nebylo. Mohla bych sice jít na ubytovnu, ale doufám, že jednou mi vrátí našeho Davídka a tam bych s ním asi být nemohla. A sem se nastěhovat s dítětem a později s dvěma bych asi také nemohla. Ono je něco jiného přijet na čas, jen tak na návštěvu a něco jiného je nastěhovat se sem natrvalo. Ostatně manžílek mi už několikrát vzkazoval, že když se vrátím, tak bude úplně jiný, že se polepší a bude na nás hodný“.
„Tak ho nechám ještě chvíli povařit a pak mu odpustím a vrátím se. Tobě to jistě vadit nebude, protože máš svůj život a své závazky. Bylo by to sice hezké, žít s tebou, ale když si představím, co by to obnášelo, jde na mě hrůza. Spočítej si, co by to znamenalo. Oba bychom se museli rozvést, abychom se mohli vzít. Tebe by odtud vyhodili a tak bychom neměli kde bydlet. Navíc bys musel Daně platit alimenty. Takže, čistě rozumově, my spolu nikdy být nemůžeme. Proto se ani nepokoušej mě přemluvit a buď rád, že jsi z toho vyklouzl tak lacino. A nauč se šukat, abys nespadl do maléru někde jinde, až tady nebudu.
Všimla jsem si, že s Danou si asi moc na své nepřijdeš. Dokud tady budu, tak strádat nebudeš, to se neboj. Když už jsi mě zbouchl, tak si teď můžeme naplno užívat. Já s tebou šukám moc ráda, protože jsi k neutahání. Ten můj blbec se s tebou nemůže měřit, protože je o 15 let starší, má malého ptáka a je pohodlný a sobecký. Stačí mu ke štěstí, že se sám udělá, ale na ženskou už nemyslí. Skočí na to, udělá se, pak se odvalí a za chvíli chrápe. Navíc si myslí, že je mistr světa. Jednou mi řekl, že tak jako on mi to žádněj chlap neudělá. Ani netušil, že má pravdu. Šukala jsem jen s ním, tak jsem nemohla srovnávat. Když jsem poznala tebe a tvoje milování, zjistila jsem, že David je ubohý žabař.“

„U tebe cením, že nemyslíš jen na sebe a dovedeš se mazlit. Ona taková milostná předehra je pro ženskou moc důležitá. A taky si dej pozor, abys znova nezbouchl Danušku. To se někdy mladíkům stává, že si zvyknou venku na pohodlíčko a pak je z toho doma buben.“

Poslouchal jsem ten její nezvykle dlouhý monolog. Bylo zřejmé, že o tom všem skutečně důkladně přemýšlela. Trochu mě štvalo, jak mě poučuje. Měla hodně pravdy, ale mentorovala mě jako nějaká kantorka. Byla sice o asi o pět let starší, ale neříkala mi nic nového. Právě proto, že jsem začal s mrdáním u neplodné Marušky, zvykl jsem si snadno na to, že nemusím dávat pozor. A pak jsem vlastně naprcal každou ženskou na kterou jsem skočil. Snad jen těch pár Slovenek, které jsem mrdal přes gumu, uniklo mým vzteklým spermákům.
Mohl jsem být spokojen. Vyklouzl jsem z dalšího maléru a stal jsem se po páté otcem. Na nějaký čas jsem měl zajištěnou další kundu k mrdání s výkropem. Rozloučil jsem se s Káťou několika vášnivými polibky a odplížil jsem se zpátky do své ložnice. Nastavil jsem si budíka na 6,15 a na necelou hodinku jsem opět usnul.

Příštích pár dní uběhlo bez jakýchkoliv mimořádných událostí. Život prostě plynul. Ráno do práce, pak návrat domů. Ubít odpoledne, pak společná večeře. Korporativní čumění na bednu. Pak někdy, ne často, soulož s manželkou, téměř vždy kolem půlnoci mrdání s tchýní a k ránu s naprostou určitostí šoustání s vyženěnou sestřenicí. Mimo to, alespoň jednou v týdnu odpoledne zaskočit k našim, oprášit tetu.
Již několik týdnů jsem při šukání s Danou provozoval své kouzlo se šprckou. Očekával jsem, že každým dnem se u Danušky objeví ranní nevolnosti. Z jedné strany jsem se toho obával, ale z druhé jsem to netrpělivě očekával. Věděl jsem, že dostanu vynadáno, ale byl jsem si jistý, že to přežiji. Jenom jsem byl zvědavý, jak to vyřeší rodinná rada, kde jsem měl pouze poradní hlas. Byly jen dvě možnosti. Buď budeme mít druhé dítě, nebo se to vyřeší potratem. Konečně jsem se dočkal. Přišel jsem jako obyčejně s Ríšou z práce a přivítaly nás kamenné ksichty našich žen. Když jsem projevil údiv, dostal jsem to z první ruky.
„Jsi nezodpovědný živel, nešika anebo blbec, který se neumí ovládat. Chudák Dana je zase v jiném stavu!“
Tuhle větu na mě téměř zařvala Kateřina, zatímco Danuška s truchlivým výrazem přikyvovala hlavou jako paňáca. Začal jsem cosi blekotat a rozpačitě jsem pohlédl na tchána. Jenom zvedl obočí a lehce pokrčil rameny. Zřejmě se mnou cítil, ale obával se dát to nahlas najevo. Překvapila mě však Růžena. Jediná z těch tří furií, které jsem měl všechny na ocase nevyváděla. Naopak našla pro mě i několik slov zastání. Pronesla několik úvah o tom, že jsem mladý a nevybouřený. Že to snad není takové neštěstí mít dvě děti. Zato Kateřina nebyla k udržení. Neadresně, ale samozřejmě že na mé konto pronášela repliky o sobeckých mužských, kteří koukají jen na svoje potěšení. A ženské to pak za ně samozřejmně odnesou. Padlo i tvrzení, které bytostně nesnáším, že kdyby měli rodit muži, tak lidstvo vymře. Pomalu mi docházelo, že si na mě vylévá zlost z docela obyčejné žárlivosti.
Vzpomněl jsem si na její moudré řeči. Jak se bude starat o mé sexuální uspokojení, když mi to se ženou neklape a na její varování, abych Danu nedopatřením nezbouchl. Nevěděl jsem, co si mám myslet. Pak jsem si uvědomil, že Katuška je také těhule a o těch se říká, že jsou jako počasí. Proto jsem se rozhodl, že budu rozpačitě mlčet. Když se někdo nebrání, je těžké se s ním hádat. Až se naskytne příležitost, přiznám Katušce barvu a uvidíme, zda moje argumenty pochopí. Horší bude, jak vysvětlím Danušce, že jsem ji naprcal přes šprcku. Samozřejmě, že tohle byla klíčová otázka, kterou na mě vybalila hned jak jsme osaměli.

„Tak to je pro mě také záhada miláčku. Jediné vysvětlení, které mě napadá je, že musela některá ta potvora prasknout. Nebo nám je někdo úmyslně propíchnul. Ale to je poněkud absurdní spekulace. A mimochodem, ono ti to tak moc vadí ? Jestli ano, tak si můžeš nechat udělat potrat. Ale já bych docela rád měl druhé dítě. Dnes je to zcela normální, že manželé mají občas i dvě děti. Podmínky na to máme, tak proč ne. A mimochodem, těhotenství má i své výhody. Alespoň na čas se můžeme milovat bez gumy.“

Když jsem řekl své argumenty, ženuška vypěnila.
„To jsem si mohla myslet, že ti jde jen o tvoje pohodlné šoustání. Jsi sobec a myslíš jen na sebe. Káťa měla pravdu. Ale že pro mě je to obrovská zátěž, to tě nezajímá. Ale na nějaké milování můžeš zapomenout. Pokud sis maloval tohle, tak si můžeš nechat zajít. Víš přece, že je to nezdravé jak pro matku, tak pro dítě.“
„Ale miláčku, to snad platí jen pro prvorodičky. Když se poradíš s gynekologem, uvidíš, že nám něžné a opatrné milování jistě dovolí.“
Lhal jsem jako když tiskne. Věděl jsem, že ať ji doktor řekne cokoliv, stejně nám doma řekne svoji verzi o doporučeném celibátu. Zatvářil jsem se zkroušeně a vyklidil jsem pole. Mohl jsem být spokojený. Tohle mi zatím vyšlo podle plánu. Zbavil jsem se protivného mrdání s frigidkou a sexuálně rozhodně strádat nebudu.
Růžena se mě zastávala a tak se asi na mě nezlobí. Maruška mi možná trochu vynadá, ale rozhodně mě neodstaví. Takže jediný otazník byla Káťa. A zrovna na ni jsem momentálně měl největší chuť. Nevím, jestli to bylo tím, že byla z mých milenek nejmladší, (když nepočítám ženu, ale to nebyla milenka), nebo zda to bylo tím, že zrovna dělala fóry. Kdyby ji ty trucy vydržely, tak se nepodělám. Ale věřil jsem tomu, že dřív, nebo později ji začne číča svrbět a jiný chlap po ruce prostě není. Takže je to jen otázka času a moji výmluvnosti.

Když k večeru Káťa vyrazila na svoji obvyklou procházku, vytratil jsem se za chvíli po ni. Doma jsem řekl, že si jdu do hospody pro cigarety. Zařídil jsem to tak, abychom se jakoby náhodou setkali u branky. Šli jsme vedle sebe volným krokem k domu. Měl jsem k disposici jen šedesát metrů společné chůze a musel jsem je využít.

„Poslyš Káťo, chtěl bych ti něco říci, abych ti to vysvětlil..“
„Nic mi vysvětlovat nemusíš, nevěrníku jeden,“ usekla mě hned uprostřed věty.
„Dobře, připouštím nevěru. Ale komu jsem vlastně byl nevěrný? Tobě nebo svoji ženě ? Vždyť já jsem to udělal schválně, abych s ní nemusel šukat a mohl se věnovat jen a jen tobě. Určitě mi co nejdřív sdělí, že ji gynekolog zakázal intimní styky ze zdravotních důvodů. S tím jsem počítal, protože při prvním dítěti to bylo také tak. A šestinedělí u ni trvá tři měsíce. Takže mě můžeš mít jen pro sebe a ty mi tady teď děláš žárlivé scény. Uvědom si, že kdybys mě chtěla zavrhnout, tak by to pro mě bylo strašné neštěstí. Vždyť já ženskou nutně potřebuji a jinou než tebe nemám. Tak buď rozumná a uvěř mi, že jsem to myslel dobře pro nás oba.“

Mluvil jsem naléhavě a vroucně. Lhal jsem tak přesvědčivě, že jsem si málem sám věřil. Kdyby tak věděla, že vedle ni šukám ještě tři ženské, tak by mě asi zabila. Avšak viděl jsem na ni, že mi začíná věřit, zřejmě proto, že mi věřit chtěla. Také ji asi bylo proti mysli být bez ptáka. Stihl jsem to na těch 6o metrech akorát. Než jsme došli k domu, byla přesvědčená. Pohladila mě ruku a zašeptala:

„Přijď ráno ke mě. Jsem ráda, že se to mezi námi vyjasnilo.“
Takže nakonec to dopadlo podle mých představ. Danuška se zachovala, jak jsem očekával. Téměř škodolibě mi za několik dní sdělila, že byla u doktora a radila se, zda si má nechat udělat potrat, nebo zda je reálná naděje, že dítě donosí. Byl mi tlumočen názor odborníka, že potrat je vždy riziková záležitost, která může mít za následek trvalou neplodnost. Takže mi bylo sděleno, že tedy to dítě mít budeme, ale mám počítat s tím, že žádné milostné hrátky si nesmíme dopřávat. Bude to stejně jako v prvním případě rizikové těhotenství. Možná bude muset valnou část proležet v nemocnici. Tvářila se při tom jako samospasitelná madona. Dojatě jsem ji poděkoval za oběť, kterou pro naše dítě přináší a v duchu jsem se chechtal.

Autor

Navigace v seriálu<< Sladké pokračování 03
4.7 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Sakra to je teda kanec . Kateřinu má zpět a ještě chvíli může plnit bezednou studni , tchýně s tetou jsou také hodně potřebné . To jsem zvědav , kde ještě najde nějakou přítulnici . Že , by v práci ?

Shock

Taky jsem míval celkem výdrž, ale tohle by zabilo i slona 🙂 Takové stádo chtivých samic a každej den….. 🙂

iphone

offtopic – na iphone nefunguje overeni veku pri vstupu na stranky. Nezobrazi se potvrzovaci tlacitko 🙁

Tomáš

Otestováno s iPhone 6,7,8, X, aktuální iOS a Safari a tlačítko se vždy zobrazilo. Pokud s tímto máte problém, prosím o zaslání na podporu screen z telefonu a napsat verzi iOS a Safari.

Iphone2

Taky mám tenhle problém iOS 13.1.2 iPhone 7

Tomáš

Jak jsem uvedl. Screen obrazovky, verze iPhone iOs a prohlížeče a poslat na podporu. Při testování se mě chyba neobjevila. Proto potřebuji vidět, jak se u vás projevuje.
Každopádně jsem udělal úpravy v nastavení pluginu, tak to třeba bude funkční.

Iphone2

Už to funguje

Iphone

U me uz taky dobry

Huhu

Koukám, že Fred byl výborný vypravěč, povídka je čtivá, vtipná, zajímavá. Jo a děkuju mu nahoru za tip – už stahuju Osud člověka. Frede díky.

Bob Romil

Tady má hrdina zaděláno na Klabzubovu jedenáctku 🙂 Jen aby ho to množství nadržených ženských nezabilo nebo se na něj snad nesmluvily.

Junior

No ale Klabzuba je měl s jednou ženou, tenhle bude po 6 otcem se 4 různými ženami. Spíš by mne zajímalo jak to bude pokračovat a jestli se některá z nich domákne toho že je otcem i dalších dětí.
Jinak autorovi děkuji za skvělou sérii a doufám, že bude pokračovat.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x