Sladký život

Počet zobrazení: 56

Walter právě vydýchával nádherné milování se svou ženou. Z ocasu mu ještě vytékaly zbytky semene a žena už mu ho olizovala a sála pro další číslo…

***

Jak to všechno začalo?
Po několik letech vdovství se tento šedesátiletý obchodník s realitami oženil s šestatřicetiletou Annette, původně zákaznicí, která navštívila jeho kancelář. Byla to okouzlující atraktivní žena, chytrá a ve všech směrech dokonalá. A co zvládala v posteli se ani nedalo popsat slovy.
Po sňatku pro Waltera začal nový život. Začal méně pracovat a více si užívat života.
S ženou cestovali po světových luxusních destinacích, chodili do společnosti, tančili. Anette byla zahrnována drahými dárky a pozorností, až do oné osudné nehody, kdy Walter havaroval a od té doby byl upoután na invalidní vozík.

Dům byl ihned stavebně upraven, aby mu nic nebránilo v pohybu a Annette se o manžela dál starala s příkladnou péčí, včetně milování, neboť tyto funkce mu naštěstí zůstaly zachovány.

***

Walter právě dlel na rehabilitačním pobytu, když Annette navštívil neznámý muž a představil se jako Bill, Walterův syn z prvního manželství.
Annette ho neznala, neboť doposud otce nenavštívil a ona jen věděla, že existuje.
Teď proti ní stál asi třicetiletý muž, sportovní postavy, suverénního vystupování a k ní se choval jako gentleman.
Pozvala ho dál a u sklenky šampaňského spolu přátelsky hovořili. Ve tváři se podobal svému otci, byl hovorný, vtipný a galantní.

Annette poznala, že se mu líbí, ale na to byla zvyklá a jako vdaná žena nevysílala v tomto směru žádné signály, i když v duchu musela přiznat, že vztah s vozíčkářem Walterem již dostával první trhliny. Zejména v posteli, kde si všechno musela zařídit ona. Ocas mu stál, ale nebyl schopen jiného styku než na koníčka a nebo z boku, jinak už to nešlo.

S Billem se pak rozloučila s přátelským příslibem, že se jistě nevidí naposled.

***

Neviděli.
Bill jí dělal doprovod do divadla, do společnosti, a to Annette moc těšilo. Byla na to zvyklá a tohle jí chybělo.

Jednou při návratu z večeře měla trochu v hlavě a stalo se, že když se jí náhle Bill zmocnil, podlehla mu a divoce se pomilovali přímo na podlaze.
Vyhrnul jí šaty, strhl kalhotky a vrazil do ní prudce ptáka až po koule.
„Ano… udělej mi to… ááááách,“ sténala Annette ve víru vášně a nadrženosti a ani jí nevadilo, že jí roztrhl dekolt u luxusních šatů, aby se dostal k prsům.
Tvrdý ocas ji strojově projížděl až na dno a tření v ní vyvolávalo mrazivou sílící rozkoš, které zvyšovalo mačkání a líbání prsů, jejichž plnosti a velikosti se Bill nemohl nabažit.

Když si Annette myslela, že musí už stříkat a vyjel z ní ven. Jen uslyšela :„ Otoč se.“
Rychle poslechla a pak už do ní tvrdé péro proniklo zezadu a ona se udělala.
Dlouho nepoznané šoustání zezadu ji vyneslo na vrchol, ale Bill nepřestával tvrdě mrdat a narážel se o její zadek v prudkých přírazech.
„Anooo… áááhhh… božeee… už… nemůžuuu… oohh… to… je… joooo,“ skučela, když jí dlaně mnuly visící výstavní čtyřky a kunda dál čvachtala pod přírazy tvrdého ocasu.
Pak ji Bill pevně uchopil za boky, přirážel čím dál rychleji a bez ohledu na možné oplodnění ji napustil semenem.

Annette ani nepočítala, kolikrát se udělala, ale Bill ji popadl do náruče, odnesl do ložnice, kde celou noc nahrazoval chybějícího otce a ráno dům opouštěl, nechávaje v ložnici polomrtvou, umrdanou nevlastní matinku.

***

Annette se do Billa zamilovala. Nejen, že ji krásně mrdal takřka obden, ale i svým chováním a vším, čímž ji připomínal Waltera, když byl ještě v plné síle.
Proto učinila životní rozhodnutí a Billa se svým nápadem seznámila.
„Zabiješ Waltera… Pak budeme moct žít spolu!“
„Zabít otce? Zbláznila ses, jak to chceš udělat?“ zděsil se Bill.
„Mám plán,“ uklidňovala ho Annette.
Jala se ho svlékat a jak mu začala kouřit ptáka, byl Bill rozhodnut, že otce je asi opravdu třeba odstranit, aby měl tuhle krásku jen pro sebe.

***

„Miláčku, vyjedeme si dnes do hor. Je tam chladněji, než v tomhle dusnu a taky pohyb nám prospěje,“ oznámila Annette jednoho letního dne Walterovi. „Bill tam zná i nějaké hezké vyhlídky.“
„Já teda pohyb opravdu potřebuju,“ bručel Walter sarkasticky, ale s výletem souhlasil.

O tři hodiny později se všichni tři pohybovali vcelku schůdným terénem mezi skalami a Bill ukazoval nádherné výhledy do hlubokých kaňonů.
„Některá údolí jsou tak neschůdná, že tam dodnes snad nevkročila lidská noha,“ sděloval jim na jedné skalní římse.
Pod nimi se tyčila propast a dno bylo porostlé hustým lesem a třpytila se tam říčka.
„Podívej se, tati,“ postrčil ho s vozíkem více na kraj.
„Vidím… ááááh… co… děláš?“ vykřikl Walter, ale to už vozík přepadl přes okraj do hlubiny.
Zděšený výkřik ustal ve chvíli, kdy ho přehlušil praskot větví a nastalo zlověstné mrtvé ticho.

Annette se začala hystericky smát a Bill na ni pohlédl.
„Ty děvko, co je tady k smíchu?“
Žena nepřestávala, Bill se na ni vrhl, přirazil ke stromu a začal jí vyhrnovat sukni.
„Já ti ukážu, couro, zač je toho loket!“
Potřeboval vypustil ventil. Přece jen byl teď otcovrahem.

„Nech mě… sakra… co děláš?!“
Annette ho začala odstrkovat, ale jeho sílu nepřekonala.
Pozvedl ji za stehno, přirazil a prudkými hlubokými přírazy ji divoce mrdal.
„Jo… udělej… mi to… ano… ooh,“ funěla Annette vzrušeně a vnímala hloubkou přírazů i tvrdost ocasu, což jí dělalo nesmírně dobře.
Když Bill domrdal a napustil ji semenem, vrátili se k autu a odjeli domů.
Annette byl nyní bohatou vdovou.

***

O nějaký týden později Bill stál v kuchyni a dirigoval kuchařky a personál, jak nejlépe přichystat zásnubní hostinu. Zvláště ke služkám měl řeč, kdy a co donést a jak obsluhovat.
„Pojď… ukážu ti to,“ řekl mladé plavovlasé Patricii, která se tvářila nechápavě.

***

Annette se vracela z města, kde byla v masážním salónu.
Vešla do domu a všude bylo ticho. Hostina měla být až pozítří a Bill dnes také neměl přijet. Užije si klidný večer a pokud bude mít potřebu, uleví si ručně nebo nějakou gumovou náhražkou. Ach, brzy se provdá za Billa a život se vrátí do normálu, což znamená cestování, divadla, plesy, bary… a spoustu úžasného sexu.

Vyšla do patra, když v salonku slyšela nějaké podivné zvuky. Jak se blížila, měnily se na vzdechy a steny. Opatrně rozevřela posuvné dveře na pozorovací štěrbinu a srdce se jí zastavilo.
Na stolku ležela polonahá služebná Patricie a na ní ležel a souložil jí Bill!
Dívka slastně vzdychala pod jeho přírazy.
Bill jí držel roztažené nohy za kotníky a prudkými přírazy ji mrdal hluboko do těla. Dívka měla odhalená prsa a ty se jí komíhaly po hrudi v rytmu přírazů.
„Aah… ahh… anooo… ještě… oh… joooo,“ sténala Patricie a Bill byl celý blažený a zpocený.
„Jo… hezky… tě… vystříkám,“ funěl, pak si dívku obrátil na břicho a zajel do ní zezadu.
Ta pevně sevřela po stranách hranu stolku, držela a vzdychala ve stoupající slasti.
Annette byla zdrcena zradou milované osoby. Ona mu hodlala zajistit bezpracný život plný radosti a on se tu válí s obyčejnou služkou!

Bill domrdal a dívku vystříkal.
„Jak bude po všem, sejmu ji, vezmu prachy a budeme spokojeni. Ještě to vydrž.“
„Já vím… jen ty babě nezobej tam poníženě z ruky. A nezapomeň, co sis udělal, to máš,“ a Patricie si významně pohladila, zatím ploché, břicho.
Annette se znovu sevřelo srdce. Bill čeká s Patricií dítě, chce si jí vzít a Annettu zabít!
Tohle nedopustí, tohle tedy ne a tiše se vzdálila vyplakat své ponížení do soukromí.

***

Přípravy na zásnubní hostinu vrcholily.
Bill se ubytoval v domě a večer navštívil Anette v ložnici. Byl pochopitelně vřele přijat.
Annette se mu po dlouhém vášnivém líbání vrhla na ocas. Ten mu lízala, cumlala a sála s uměním sobě vlastním a Bill jen blaženě funěl.
Když už byl téměř před výstřikem, ustala v kouření, aby se on mohl nabažit zase jejím klínem. Rejdění jazyka v ní ihned vyvolávalo blesky slasti a rozkoše. Rozevírala nohy doširoka, aby se dostal opravdu všude a naplno mohl laskat všechna vzrušivá místa.
„Ano… anooo… ooáááhhh,“ tiskla mu hlavu silou do klína, když jí mnul a laskal klitoris.

Když se Bill dostatečně nabažil její kundičky, zajel do ní tvrdým ocasem. Proniknutí bylo hladké, že hned začal přirážet a líbat jí tvrdé bradavky prsou.
Po chvíli rychlého přirážení ji nabodl zezadu a v této poddané pozici ji mrdal skoro zuřivě. Annette slastně sténala a užívala si to. Měla ráda tento přístup. Prsa jí svíral rukama a pleskavě zněly strojové přírazy o zadek.
„Ano… anooo… vymrdej mě… ano… jsem jen tvá,“ úpěla ve stoupající rozkoši a hekala pod sérií rychlých a prudkých přírazů.
„Jo… vymrdám tě… lásko,“ odpovídal jí Bill blížící se též k vyvrcholení.
„Oohhh… uužž… jooo,“ vyjekla Annette, silnými stahy v orgasmu ho přivedla na vrchol a už do ní proudila dávka semene. Bill do ní stále přirážel, dokud z ní nevyjel vycucaný do poslední kapky.

Když se vydýchali, Annette mu sáhla mezi nohy a začala mu pomalu honit měkkýše. Pak mu mazlivě jela po těle a kmitala jazykem jak užovka. Polotuhý stonek začala olizovat, rukou hnětla koule a začala ho sát, až rozjela divokou kuřbu.
Když pevně stál, osedlala si ho. Pochvu měla krásně mokrou a ocas tam byl jako v ráji. Annette hned začala odsedat a tvrdý, šťávami pokrytý ocas vyjížděl a mizel ve vyholené štěrbině. Po stranách roztažených pysků vytékaly potůčky šťávy a odsedy zněly víc a víc mlaskavě.
„Ah… ah… ah,“ hekala a nastavovala mu prsa k polaskání.
Bill mačkal skvělé kulaté pecny chleba a prsty mnul tvrdé bradavky.
„Už… už… budu,“ hekal v předtuše blízkého vyvrcholení.
„Já ještě… ne… ještě… chvíli… oh… oh,“ zrychlila žena odsedy na maximum a hloubku. „Jooo… už,“ vykřikla v orgasmu a stahující pochva se plnila dávkou semene.

„Tak hotovo,“ vstala Annette z postele a vytírala si vytékající semeno mezi nohama.
„Nezlob se, ale dnes chci spát sama.“
Bill ani moc neprotestoval a sebral se k odchodu.

***

Annette ze skříně vzala připravenou pistoli s namontovaným tlumičem a vyšla do chodby.
Dle předpokladu slyšela, že Bill je v koupelně. Odjistila zbraň, otevřela dveře a na překvapeného Billa třikrát vystřelila.
Jedna střela zasáhla krk, druhá a třetí břicho. Bill se zasténáním se svezl na podlahu a z těla mu pozvolna vyprchával život.
„To je za tvou zradu,“ řekla Annette umírajícímu milenci a pečlivě otírala otisky z pistole i z kliky u koupelny.
Pak zvonkem přivolala správce domu.
„Víte, co máte dělat…“ a muž přikývl. „Jistě, madam.“
Od toho tu byl. Na nic se neptat a řešit požadavky svých zaměstnavatelů. Mladý pán zmizí beze stop, jako by tu nikdy nebyl.

Annette si přivolala služebnou Patricii. Bez vysvětlování ji propustila a předala šek s vypsanou částkou.
„To máš pro sebe a pro dítě. Atˇ už ho čekáš, nebo ne, “ řekla s úšklebkem. „Na Billa zapomeň. Máme spolu jiné plány.“

Konsternovaná Patricie se nezmohla na jediné slovo protestu a Annette si konečně mohla jít lehnout. Po vykonané práci si odpočinek zasloužila. Zítra jí začíná nový sladký život.

Počet zobrazení: 56

Autor

4.2 42 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Opět skvělá povídka. Zajímavá zápletka a to zakončení bylo zajímavé.

Juli

Stylové, ale není to můj šálek kávy. Tvá invence je výše👍👍👍

3
0
Would love your thoughts, please comment.x