Těhotná kamarádka

Na střední škole jsem měl velmi dobrou kamarádku Kateřinu. Byla pro každou srandu a samozřejmě jí nevadilo, když jí někdo na mejdanech stáhnul kalhotky a prověřil její kvality. Musím přiznat, že mezi těmi průzkumníky jsem byl často i já.

Po skončení školy jsme zamířili každý někam jinam a až po třech letech jsem se s ní setkal. Překvapilo mne, že si vykračovala po ulici s pěkným bříškem, které naznačovalo, že brzy čeká potomka.

„Ahoj, Kačko, co to má znamenat?“
„Co by to znamenalo?“ odpověděla mi, „jsem v pátém měsíci a kluk bude pak na světě.“
„No to mne překvapuješ, co tě znám, tak jsi bez šukání nevydržela ani týden a teď to musíš dokázat podstatně déle.“
„Ty ses vdala?“ vyzvídal jsem dál.
„Ne, mám přítele, ale ten je teď na služební cestě někde v Anglii a musím se ti přiznat, že mi to už začíná chybět. Ještě pořád se milujeme a teď už jsem to skoro čtrnáct dnů neměla.“
Napadlo mne, že bych se mohl pokusit o štěstí. Už týden jsem neviděl ženskou kundičku zblízka: „A nechtěla bys mi to tvoje bříško ukázat někde v ústraní, Kačko?“

Kačka se zarazila a k mému překvapení odpověděla: „No, už sis mne opravdu dlouho zblízka neprohlížel, ale musíš vzít na vědomí, že nemám doma uklizeno.“
„To mi vůbec, Kačko, nevadí, hlavně, že ti provětrám trošku mušličku a vyšukám bříško,“ kul jsem železo, dokud bylo žhavé.

Netrvalo to ani deset minu a už jsme odmykali její byt. Vešli jsme dovnitř a já z ní začal nedočkavě stahovat oblečení už v chodbě.
„Ne, ještě ne, potřebuji se osprchovat,“ krotila moji nedočkavost, ale začala se přede mnou bez ostychu svlékat. Následoval jsem její příklad a šli jsme společně nazí do koupelny. Sprcha byla velmi příjemná a já jsem začal znovu s útokem. Políbil jsem ji a brzy se naše jazyky proplétaly. Sevřel jsem ji trochu těsněji. Cítil jsem její pevné bradavky i její touhu, abych jí ve všem vyhověl.

Začal jsem hladit její hebkou pokožku a jel jsem směrem k ňadrům. Dříve byly tak akorát do ruky. Teď v těhotenství zdaleka ne. Pokračovali jsme v líbání. Můj jazyk vyrazil na cestu po jejím těle, přes krk se zastavil na jejích naducaných kozách. Cucal jsem jí bradavky, ale její ruce byly najednou také všude a začala si hrát s mým ocasem. Sjel jsem rukou do jejího klína, pošimral poštěváček a pak uchopil do dlaní pěkně formovaný zadeček.

„Tady na to není to pravé místo,“ brzdila mě Kačka, „pojďme do ložnice.“
Lehce jsme se otřeli a přesunuli se do ložnice. Šel jsem za ní a zálibně pozoroval její nádherný zadek. Ocas mi stál jako stožár a já se těšil na věci příští. V ložnici se Kateřina položila na záda a já jsem se pustil do práce. Hladil jsem jí nejprve nohy a postupně stoupal výš po jejím těle. Přes kotníky, lýtka a pomalu jsem jí roztahoval stehna od sebe. Pak jsem však učinil velký skok a přesunul se na její kozy. Měla je vždy pěkné, ale teď v mateřství byly její bradavky jako dva kužele a jejich velikost mne fascinovala. Neodolal jsem a vzal jsem je mezi rty a začal je lehce žužlat. Viděl jsem zblízka modré žilky kolem jejích dvorců. Kateřině to sice nevadilo, ale po chvilce jsem toho nechal a pokračoval jiným směrem.

Měla nohy doširoka roztažené a já se už nemohl dočkat. Opustil jsem kozy a začal jsem klouzat po vypouklém bříšku na místo, které jsem před lety dost dobře znal. Zabořil jsem jí hlavu do klína. Skulinku – teď spíše skulinu – měla obrostlou jemňoučkými chloupky. Několikrát jsem ji olízl jazykem a pak jsem jím tam do ní pronikl a ona sebou trhla vzrušením. Nečekaně začala kvílet. Položila mi ruku na zátylek a silně mi tlačila hlavu k svému klínu. Lízal jsem ji stále rychleji a rychleji a cítil jsem, jak její kunda krásně vlhne. Po chvilce jsem se soustředil hlavně na poštěváček. Začal jsem ho sát a cucat a její steny dost zesílily. Rozhodl jsem se přitvrdit. Vytvořil jsem kornout ze svých prstů a pronikl s ním do Kateřininy pochvy.

Začala sténat ještě více, ale nohy měla dál roztažené a já pronikal stále hlouběji. Teď už Kateřina řvala rozkoší a kunda se jí škubala vzrušením. Začala z ní vytékat přímo řeka šťávy a stékala jí mezi nohy k jejímu zadku. Využil jsem i toho a jel jsem rukou k prdelce. Ve šťávě jsem namočil prst, sklouzl jsem s ním na okraj prdelky a začal tam s ním pracovat.

„Šukej mne, šukej mne, já už to nevydržím,“ začala sténat a já jsem se jí rozhodl vyhovět. Přetočil jsem Kateřinu postupně na bříško, abych ji svými osmdesáti kily neublížil a ona na mne vystrčila svůj nádherný zadek. Její buchta mezi nohama se na mne přímo smála, rozevřená a čekající na svého utěšitele. Nasadil jsem špičku ptáka na vstup do jeskyňky, přejel jsem žaludem přes nastavenou chlácholinku, zopakoval jsem to ještě jednou a pak jsem ho do ní vrazil. Mocně sebou trhla. Kolem mého nástroje jsem cítil teplo a vlhko. Vnikal jsem do ní, což ona doprovázela výkřiky slasti a možná i bolesti. Držel jsem ji za boky a začal ji dlouhými tahy šoustat.

I díky tomu, že byla v tak pokročilém stavu, připadala mi její kunda dost úzká a dokonale mne dráždila na ocase. Cítil jsem, jak mi její stěny přetahují předkožku tam a zpět. Kateřina stále vypouštěla z klína mízu, a to mi ulehčovalo rejdění v její svatyňce. Moje vyvrcholení se blížilo. Kateřina začala sebou škubat a její výkřiky nabývaly stále více na intenzitě. Už to tady bylo – začal jsem stříkat jako nikdy a plnil jsem ji mohutnými potoky spermatu.

Oba dva jsme si ve shodě užívali nádherný orgasmus. Vystříkal jsem se do ní do poslední kapky a pozoroval jsem, jak okolo mého klacku jí z kundy vytéká moje semeno spolu s její mízou. Vyjel jsem se čurákem z vymrdané a vystříkané kundy a vyčerpaně si lehl na záda vedle ní. Ona sama ležela na boku, aby si ulehčila svému vzedmutému bříšku. Po chvilce však nečekaně převzala iniciativu. Pohyby rukou a jazyku na mém utahováku docílila zase jeho ztopoření a na nic dalšího nečekala. Nasedla a narazila se na něj, jak na kůl. Seděla na mně a já viděl její tělo, nalité velké kozy i břicho a začal jsem jí osahávat úplně všude. Pohrával jsem si s jejími nalejváky a vnímal jsem, že se opět blíží společné uspokojení.

Kateřina křičela rozkoší, kterou jí můj nalitý ocas v kundě působil. Brzy jsem cítil, že se opět blížím k vrcholu. Vrazil jsem do Kateřiny ocas co nejhlouběji, přitáhl ji k sobě a začal jsem stříkat další semeno do její rozpálené pochvy, zatímco ona hlasitě řvala.

Tentokrát trvalo moje vzpamatování se podstatně déle. I na Kateřině bylo znát, že toho má dost. Ležela na zádech, roztažené nohy, mezi nimi se jí pomalu tvořilo jezero našich šťáv, její kozy celé rudé, zvedající se bříško – to všechno mne začalo opět vzrušovat. Vstal jsem, klekl jsem si mezi její nohy a lehce jsem jí začal olizovat její rozpálenou jeskyňku. Byla celá upatlaná od našich smíchaných šťáv a já jsem se soustředil na to, abych ji co nejlépe očistil. Že se to trochu míjelo účinkem a místo toho se to projevovalo na jejím vzrušení, bylo zřejmé. Z její rozšklebené kundy vytékala další a další šťáva.

Po chvíli jsem namočil prst ve šťávě na prostěradle a začal s ním pronikat do zadní dírky. Kačka se položila na bok a vysadila na mne svou prdelku. Tam jsem už dlouho nebyl, a tak jsem se rozhodl Kačce připomenout jaké to je, když ji šoustám někam jinam, než do kundičky. Přidal jsem k prvnímu i druhý prst a pomalu jsem roztahoval půlky prdelky od sebe a vlhkými prsty se snažil připravit řiťku na mého čuráka. Ten se už zase dostal do správné velikosti a tvrdosti. Kateřina dobře věděla, co na ni čeká a ještě více mi svůj zadeček vysazením nabídla. Pomalu jsem se k ní přitiskl, prsty jsem opustil její prdelku a nahradil je špičkou svého ocasu. Trošku jsem zatlačil, ocas lehce vklouzl hlouběji a najednou jsem pocítil, že jsem špičkou uvnitř. Přirazil jsem silně a už se prdelka rozevřela a ocas do ní zajel až na doraz.

Jednou rukou jsem jí hladil těhotné bříško a druhou masíroval kozu. Ocas jí protahoval prdelku a já jsem postupně cítil, jak se to pevné sevření stará o to, že se stále více blížím k dalšímu výstřiku. Zatímco jsem jí plnil střevo, z kundy jí stále vytékaly naše smíšené šťávy. Pro dnešek to bylo poslední číslo, ale musím přiznat, že než se vrátil její přítel ze služební cesty, protáhl jsem Kačce ještě několikrát všechny trubky. Od té doby vím, že nejlepší šousty jsou s těhulkou.

Autor

5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Denis86

Parádní povídka pokud by bylo takových víc tak by to bylo super .
Krásný námět a skvělý příběh .

Bob Romil

Přítelkyně byla tak trochu přítulkyně už od školy a tak nic složitě neřešila a hupsla na to 🙂 Jen tak dál.

Martin

Sex s těhotnými má své kouzlo . Parádní příběh .

Trysky

Pěkná čtivá povídka.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x