Tygřice 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Tygřice

Po další domácí hádce Lada práskla dveřmi a odjela se uklidnit mezi regály různých vybraných obchůdků. Život s Davidem ji užíral na kráse, protože dennodenní starosti se nemilosrdně podepisovaly, ať už ve vlasech, nebo ve tváři. Přestože měla teprve třicet, dokázala za roky soužití s věčně napitým manžílkem, zestárnout o dalších deset let. I když nákupy pohladily duši a žalování u kávy při rychlých schůzkách s kamarádkami, odlehčily celé trápení, uvnitř bývala zbitá jak pes.

Vracela se domů do prázdna, protože opilec se po hádkách odpotácel zpátky do lokálu mezi své kumpány, kde dlouze přemýšlela o změně, která musela nutně nastat. Přestala se cítit jako žena a vynucený sex po pár dnech, kdy ještě z Davida cítila zbytkový alkohol, se jí příčil.

Každý nový den rovnala záda, aby se vypořádala se starostmi, které jí tížily. David za střízlivého stavu jen sliboval a striktně končil jakékoliv debaty o své nápravě, aby mohl znovu mizet, třeba i na pár dní. Ladiny kamarádky byly samá naivní rada a tak jí nezbývalo nic jiného, než aby se do všeho zakousla sama.

V den, kdy práskla rozezleně do stolu a připustila si všechny trable, které se díky jednomu nezodpovědnému chlapovi nahromadily, se rozhodla pro samostatnou cestu životem. Se sbalenými věcmi a svobodným úsměvem na tváři, opouštěla prázdný byt, prosáklý výpary z hospod a barů, jejichž smrad z přepálených tuků a kouře se linul s každého pohozeného trička. Jen mezi dveřmi mrkla sama pro sebe očkem a s pohozením hřívy zaklapla byt, aby definitivně uzavřela jednu svoji životní kapitolu.

Cestou do zapůjčeného bytu svojí kamarádky, kde byla odhodlaná začít znovu, přemýšlela nad starostmi s rozvodem a v duchu chválila svoje city, které i přes mírnou bolest v srdci, naslouchaly inteligentnímu mozku. I když byla obtěžkaná kufry, šlo se jí velice lehce. V rychlosti se přeladila na další plány a nejvíc co ji drželo, byl první večer absolutní svobody.

V prozatímním bydlišti naházela zavazadla do komory, napustila horkou lázeň plnou pěny a ponořená do relaxačního láku si za zavřenými váčky promítala průběh blížící se noci. Neskutečně se těšila, že konečně zažije něco pořádného. Měla jasnou představu baru, koktejlů, smíchu, tance a flirtu, když fantazii začala jemně vmasírovávat do pokožky konečky prstů.
Hladila své křivky a s vrněním kočky vypouštěla šelmí šťávy do parfémované lázně. Roztouženě se usmívala, přivírala očka a do vyleštěného chromu baterie cenila zoubky. Rostla v ní chuť i sebevědomí, potřeba i zralost.

Ještě chvíli proplouvala ve snech, až konečně provoněná vystoupila z vany jako vodní královna. S osuškou omotanou kolem těla se vydala k zahozeným taškám, aby vybrala to nejvhodnější, k večernímu plánu. Chtěla být za tajemnou svobodilku, která se v tu pravou chvíli převtělí do vládkyně. Do silné samice, která si vezme, co sama chce, bez ohledu na druhého.

S vybraným oblečením se postavila před obrovské zrcadlo v ložnici, kde mohla zkoumat dál svoji ženskost. Čelem sama k sobě, podebrala obrovská prsa, olízla obě bradavky a prohnětla melouny se zaťatými nehty. Vycenila zuby, roztáhla nohy, pokrčila se v kolenou a nabídla si v odrazu kundí hladovou šelmu. Jemně roztáhla pysky, a byla si jistá, že tahle svatyně bude dneska večer vrnět blahem. Otočila se bokem, prohlédla nastavený zadeček, poplácala jej dlaní a odskotačila ke kosmetickým přípravám. Make-up, prádélko, podvazky, pročesala rozpuštěnou hřívu a pak už jen zaplula do sexy lodiček, aby mohla odklapat do černé noci na lov.

Brázdila bary sólo, nechala se zvát na drinky a bedlivě pozorovala chování nabízejících se semenáčů. Už si všímala kdejakého detailu a jen co se jí plemenáč jen malinko znelíbil, už pospíchala o dům dál se vztyčenou hlavou. Přesně věděla, co chce. Měla jasný cíl a za tím si šla bez kompromisu, takže nestydatě pomrkávala i na zadané jedince. Přítomnost žárlivých čubek ji ani trochu nevadila. Naopak ji to burcovalo k větší provokaci, protože celý dnešní večer byl vlastně jeden velký boj. Boj o sebe samu, boj o libido, o dokazování si, boj o věc, potřebnou k ukojení. Neměla v úmyslu se párovat. Chtěla si jen užít a tak se bavila nad tím, jak její gigantické přednosti, oslintávají chlapíci, smála se půltuctu rukou, které nabízely své plamínky ze zapalovačů, i spoustě koktejlů, objednaných kolikrát i zbytečně.

Proplouvala nocí lehce ovíněná a s čím dál větší chutí střídala bar po baru v malém městečku. Na záchodcích trhala a splachovala vnucená telefonní čísla a s úsměvem na tváři se protancovávala houfem lidí. Až na odchodu si naposledy nechala objednat oblíbené pití od pohublého mladíka, který se mlčky jen oddával. Nebyl tolik upovídaný ani zábavný jako ostatní, nehýřil vtipem a spíš komunikoval jen očima. Přinesl žádaný drink, usedl s prsatou krasavicí do boxu a zlehka konverzoval.

Spíš jen odpovídal na položené otázky, kterými zaujatá Lada nešetřila. Zalíbila se jí jeho nevlezlost a jakási pokora, kterou byl cítit na metry. Proto si ochotně nechala donést další koktejl, aby si ho dál navnadila na přesun do nového bytu. Chichotala se, mrkala a letmými doteky šálila tiše sedícího samečka. Cvrlikala a laškovala, aby se hubeňourek co nejvíc uvolnil. Příjemně ovíněná navrhla společnou cestu k ní domů a radostně si v duchu zavýskla, když mladík souhlasně přitakal.

Cestou v taxíku se k němu tulila, hladila a šeptala něžné návrhy a s pohledem hlídajícím zpětné zrcátko řidiče, si jeho rukou hladila stehýnko v černých silonkách. Mladík už notně natěšený, se oddával milostným útokům a i když sám si nic nedovolil, Lada byla velice spokojená. To, že celou akci řídila sama, bylo přesně to, pro co v tento večer existovala. Před domem jen kývla na svou oběť, aby zaplatil rito a nechala si otevřít dveře vozu, protože chtěla vystoupit jako pravá dáma.

Jen co taxík odjel, se její chování změnilo. Už nebyla tolik líbezná a ochotná. Už si šla tvrdě za věcí. Mladík si sám nic nedovolil a tak jen poslechl přísný pohled šelmy a následoval ji do tmavého domu. Na chodbě u výtahu se opřel o zeď a během čekání sledoval Bohyni, která před ním kroutila boky, odhalovala stehýnko, kasala si sukni těsně pod zadeček, nechala ho nahlédnout mezi stehna a hlavně se na něj mačkala bujarým dekoltem. Bez dechu sledoval jak si rozepíná knoflíčky bílé košile a nechává ho nahlédnout do přenádherného járku mezi melouny. Hlava se mu vzrušením točila a stoupal nejen tlak. Nedovolil se ani dotknout a jen na sucho polykal, takže si poslušně nechal masírovat hrudník obrovským poprsím a olizovat bradu. Ve výtahu hrátky pokračovaly a za dveřmi bytu se už nestačil divit.

„Svlíkat!“ švihla klíči do ošatky u dveří a za rozepínání košilkovských knoflíčků klapala podpatky do pokoje. Bez protestu se maník oddaně svlékl a s rukama na tvrdnoucím ocasu se vydal po stopě atraktivní šelmy. Ve dveřích měl co dělat, aby zakryl celé kopí, protože při pohledu na namluvenou paničku jeho prut zmohutněl, postavil se a za dlaněmi bezostyšně zavazel. Sledoval s hořícími tvářemi šelmu, která se v korzetu a podvazkách roztahovala na dřevěné podlaze před ním, olizovala si rty a vábila ho na lesk mokré kundy, kterou roztahovala prsty. Hladila si vemena a točila s bradavkami, aby trčely jako nadržené špunty. Brnkala o poštěváka špičkou ukazováčku a mezi rajcovním olizováním občas vzdechla. Předla jako kočka, která se chce mrouskat.

„Lízej!“ štěkla na mlčícího mladíčka a podepřela se lokty, aby mohla kontrolovat jeho počínání. V tichosti poklekl, opřel se kostnatými koleny do dřevěné podlahy, pohladil pevná stehna, prsty se něžně dotkl pysků a pomalinku doširoka roztáhl voňavý poklad. Natáhl nosem rajcovní vůni a mžikem sledoval roztouženou paničku s najednou podivně vážnou tváří.

„Slyšel jsi? Lízej!!!“ chytila ho drsně za vlasy a natlačilo si jeho hubu přímo mezi pysky. Zvrátila slastí hlavu, protože pozvaný lizpič poprvé vyplázl chuťové pohárky proti mokré dírce. Jen vzdechla a znovu se přeladila do decentní dámy. Zpřísněla pohled, vycenila dravě zuby a znovu tlačila lízací hubu tam, kde jí to dělalo moc dobře. Nemrkla ani brvou. S vážnou tváří pozorovala hbitý jazyk, který se ze všech sil snažil. Jezdil po pyscích, rejdil až k zadečku, kmital na nepoddajném poštěváčku a jen co mířil přímo do černého, už se znovu dusil, protože nekompromisní dámská ruka si ho pevně přidržela. Ani se nepokoušel protestovat. S největší radostí přijímal Ladinu vládu a topil se v kundím mokrém projevu. Měl nos zalepený božským sekretem, oči vtlačené do měkké kůžičky nadržené šelmí pičky a bradu lesklou od potůčků šťáv.

Lada, škubala jeho vlasy, tlačila se na lízací sval a s vážnou tváří se chystala k jakési pomstě za všechny ublížené ženy. Stačil jí jediný chvat, kdy sevřela mladíkovu hlavu stehny, zapojila ženskou lačnou sílu a přetočila lízáka mrštně na záda. Hubeňoučké tělo mladíka jen roztáhlo nohy, rozhodilo ruce a ani se nestačil nadechnout, když mu Lada svým rozlízaným rozkrokem ubrala vzduch. Nasedla na něj zadnicí, uvelebila se jako slepice na vejcích a opřená drápy do hrudníku se ještě víc natlačila.
Zavřela oči, opřela si tvář o rameno, zmáčkla kůži na mladíkově břichu a posměšně si vybavila skoro všechny chvíle, kdy seděla doma a čekala na trochu té něhy od Davida. Teď mu to při troše fantazie alespoň takhle vracela. Užívala si slasti a nebýt prosebného mávání paží mladého tichošlápka, docela jistě by ho nekompromisně zadusila.
Jen ledabyle nadzvedla zadeček, aby hned po hlasitém nádechu mohla zase dosednout. Nedala mu moc času, ale o to víc se bavila.

Otírala se kundou jako o rohožku, propleskala tvrdý ocas před ní, proplácala koule, aby mohla silnějším dosednutím a stiskem uklidňovat bolestně zmítající se tělo. Příští kyslíkovou pauzu mu dopřála delší. Nadzvedla se a nechala si chviličku dýchat na zduřelé pysky.
Jemně přetahovala předkožku na tuhém ohonu, spustila sliny, aby honící dlaň proměnila v reálnější náhradu za kundici a znovu dosedla. Ubrala naposledy vzduch, aby si mladíka rázněji pomučila. Malíčkem zkoušela dírku na žaludu, jemně ho cpala dovnitř a otírala se o dusící se hubu. Roztahovala jahodové oko a vzteky, že se nevejde víc než do půlky nehtu, zasunula dva prsty mezi mladíkovy půlky. Z roztažené dírky vyjelo pár kapek, které na žaludu zasvítily jako kontrolka. Vztekle, se zamračeným obličejem, ještě párkrát potrápila hochův anál, několikrát zarazila a rozjezdila jeho hnědku a konečně se přetočila ze zbídačeného mokrého obličeje své oběti.

„Lež na zádech a zvedni a roztáhni nohy!“ přikázala vykulenému hochovi, který ale záhadně poslech i po tomhle dusícím manévru. Zvedl hubené tyčky nahoru a přidržel si je rukama pod koleny, jako by se chystal rodit. Lada stála nad ním rozkročená, hladila si prsa visící z korzetu, roztahovala pysky, jako by pizdu chtěla roztrhnout a prsty připravovala díru.
V postoji s pokrčenými koleny a nohy do široka od sebe si do díry strkala jeden prst za druhým. Sledovala hošanovy velké koule a zajížděla si už celou pěstí skoro až na dno. Se shrbeným postojem do sebe ládovala celou ruku, druhou si drásala nehty oba cecky a s vyceněnými zuby pozorovala, jak se mladíkovy koule líně naplácly a leží skoro až u análu. Naopak ocelový prut už prosil o vystříknutí. V naběhnutých žilách vřela krev a udýchaný obličej se až křivil, bolestí ze vzrušení.

Autor

Navigace v seriáluTygřice 02 >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x