Tygřice 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Tygřice
Počet zobrazení: 179

Zajížděla vztekle do úzké dírky až po zápěstí a hromadila v sobě všechny buňky chtivé mužského spermatu. Jen zrychleně dýchala a pomalu se sunula do kolen. Vzrušení, které pociťovala bylo nastřádáno ze všech dní samoty a celibátu. Už v kleče, kdy se narážela divoce dál na zápěstí opřené o hošíkovo stehno, jen drapla po ohonu a rulovala předkožku až to skoro doutnalo. Plivala, syčela, nadávala.

„Nesmíš se udělat, slyšíš?“ štěkla, aby znovu plivla na prokluzující žalud.
„To se nedá vydržet,“ skučel prosebně hošan.
„Musíš! Musíš prostě! Připravuju si ji pro tebe!“ fistila dál díru Lada a házela ceckama okolo sebe jako šílená.

Bylo jasné, že si pěstí vyžene, z do teď zahálející pičky první orgasmus. Nacpávala se a třepala v rytmu fistění, ptáka drtila něžnou ručkou a plivala na něj jako kobra. Když se jí v podbřišku posbíraly všechny síly k orgasmu, zmáčkla líně ležícího kulíška do dlaně a škubala s nimi do stran, dokud orgasmus neodezněl.
Hošan jen dál ležel na zádech jako brouček, podepíral se pod koleny a sledoval tupou bolest, kterou byl ochotný pro tuhle šelmičku snášet. Skučel a cedil šeptem přes zuby prosby o smilování.
Sevření povolilo, až když se umanutá Lada zklidnila a z třepotu přešla ke chvění. Uvolnila bolavý vak z dlaně, pomalu vytáhla pěst z rozkroku a obrovskáma ceckama nelehla na hubeňoura, aby mu cpala voňavou šťávu až pod nos.

„Olizuj to!“ bavila se dýchavičně a otáčela sevřenou dlaň. Hlasitě se smála když ochotně vyplazoval jazyk a slízával veškerou šťávu i z mezi prstů.
„Stačí!“ věnovala jednu facku na strniště oddaného mladíka.

S ženskou jemností ho políbila na krk a další a další polibky sázela po cestičce vedoucí dolů k tvrdolínovi. Sem tam kůži olízla, zakroužila jazykem okolo pupíku a dál si razila cestu k prutu, na který měla až nebezpečnou chuť. Ještě hodnou chvíli se tváří mazlila s okolím natěšeného lofasu, jazykem zlobila třísla a zoubky pokusovala kůži u kořene, než se konečně dotkla rty skoro pulzující tyče.

Naslouchala spermiím, téměř slyšitelně bublajícím v koulích a opětovně orýsovala jazýčkem celý ocas. Natiskla své rty zhora a přitiskla jen k dýchajícímu břichu, aby rozjela orální hoňku. S pevným nátiskem jezdila předkožkou nahoru a dolů co to jen šlo a co vůle povolila.
Masírovala prut, sála žíly pod kůžičkou, olizovala a probouzela koule jemným taháním za vak. Jako dračice s vyceněnými zuby, se hladově dávila žaludem na mandlích, slízávala stopy od slin a trpitel jen čekal až semeno pojede rourkou nahoru a zacáká jí obličej. Místo toho, a jakoby to šelmička vycítila, si Lada sedla přímo pičkou k jeho nabídnutému zadečku, roztáhnuté nohy zaklesla o jeho a rukou podebrala ty líné koule, které se vzrušením jakoby zvětšily. Mnula je chvíli o sebe, škrabkala nehtíky a šimrala konečky prstů až se natiskla roztouženou dírkou přímo k visícímu vaku. Dvěma prsty jezdila jeho koulemi v pizdím járku a prodlužovala tak mladíkovo trápení.

„Něco zkusím,“ sykla znenadání a nacpala si koule do své jamky. Hošík jen vyvalil oči a sledoval co se to dole děje. Lada zapojila kundí svaly a cumlala pičkou mladíkův pytlík jako pralinky. Žmoulala jednu, tepala šťavnatým vnitřkem na druhé, stahovala, polevovala a tiskla se zadečkem k jeho zadnici.

„No tohle nevydržím. Prosím, stop!“ končil akci dlaní trpitel a prosil všemi údy o pauzu a nebo konečně rozjetou akci.
„Ukonči to a jsi bez nich!“ funěla nadržená Lada a prsty si jezdila po mokrém poštěváku.
„Já to ale nevydržím,“ kňučel mladík a bylo vidět, že si ze všech sil snaží udržet pozici hřebce.
„Nešahej na nic, vydrž to a já se udělám!“ házela prsama do stran rozjetá Lada a mrskala si frajtra jako šílená.
„Snažím se! Opravdu se snažím, přestaň!“ fňukal už nahlas nadrženec a dělal co mohl, aby nevnímal slast na koulích a tlak v ocasu.
„Dívej se na mě! Pozoruj mě!“ nabízela se mu masturbující Lada a dál se tlačila pizdou co nejblíž, aby živé venuščiny kuličky nevyklouzly.

Hošan se poslušně zadíval na hekající krásku a bylo mu už všechno jedno. Podepřený pod koleny, se nechal ocumlávat a spermie hrnoucí se trubicí už nijak nebrzdil. Vytekl na břicho ve chvíli, kdy si jeho čertice dopřávala další orgasmus. Cukající plivající ocas prožíval nebeskou slast na pytli, podbřišek ulevoval od křeče a obličej s úsměvem sledoval stále ještě neuspokojenou Ladu.

„Takhle ne! Tohle nechci!“ přiskočila rychlostí, že koule vymlaskly z kundy hlasitě ven a honem jazykem čistila smetanové nadělení. Hltala každou kapku, natahovala je od jazyka a hrála si s nimi v ústech. Jako pravá gurmánka se ještě o očištěné bříško mrouskala jako kočka. Otřela kůži do sucha a ještě chvíli nasávala vůni spermatu, aby přitom nedala vydechnout mladíkově meči.

„Chci tě uvnitř!“ mrskala mu ocas a znovu výhružně cenila bílé zoubky.
„To asi nepůjde,“ vydýchával ze sebe zbytky slasti spokojený mladík a omluvně se díval na ohýbající se hádě, které se Lada snažila probudit opět k životu.
„Půjde, jinak uvidíš!“ jezdila po ohonu nahoru a dolů obouruč a cedila přes zuby nesrozumitelné nadávky na adresu mužů.

Hošík se snažil seč mohl, aby téhle náhodné známosti posloužil, jak nejvíc mohl. Přisál se na bimbající cecky, nechal si nekompromisně rolovat prut a zvuky vzdychající a nadržené dračice posílal přímo ke koulím, které voněly šelmí kundou.

„Naskoč si!“ zašeptal do melounů.
„Konečně!“ odsekla vztekle nedošukaná Lada a stoupla si rozkročená nad mladíka.
Znovu ho malinko rozdělala hrátkami svého těla a pomalinku šla do podřepu, aby konečně ucítila nalitý žalud mezi pysky. Jen se jahoda dotkla kundí brány, projela celou samicí vlna nekočírovatelné rozkoše. Napíchla se nadoraz, zavrtěla zadečkem, naštelovala se k lepšímu odpichu a rozjela se. Povyjela nahoru s kozama v dlaních a prudce dosedla, aby právě puštěné cecky měly šanci pořádně se rozhoupat do stran. Znovu nahoru a zase tvrdý náraz. Ocas se držel v tuhosti a drandil v rozježděné micce, aby se zuřivá šelma co nejdřív plně uspokojila.

Lada hekala a narážela se jako pípa na sud. Vnímala každou žilku uvnitř sebe a se zlým pohledem vztekle mrdala jako o závod. Hošík vyřízený z celého večera a po totálním vysemenění, jaké ještě nezažil, se snažil držet krok i když ho to stálo spoustu energie. Zkusil zespodu přimrdávat a po chvíli, kdy zjistil, že šelmí přírazy jsou tvrdé a nepřizpůsobivé, nechával se dál jednoduše ošukávat. Zuřivka syčela jak had, házela hlavou ze strany na stranu, nehty zaťaté v mladíkově kůži na břichu a napichovala se jako na rožeň. Užívala si divoké jízdy a nevnímala, že samec pod ní je totálně vyřízený. Brala si co sama chtěla a nic víc ji nezajímalo.

Zpocená těla se leskla v odrazu umělého osvětlení a celým patrem bylo slyšet zneužívání mladého týpka, který byl jako ve snu a téměř nechápal, co se s ním vlastně děje. Byl nadšený, ale naprosto zničený. Potřeboval pauzu a místo toho sledoval, jak na něm rajtuje nejkrásnější ženská, kterou kdy poznal.
Už jen pro ni sbíral všechny síly v sobě, aby zespodu fungoval jak obrácený šicí stroj. Semeno mu znovu bublalo když se Lada udělala se vší vervou. Bolestně zmáčkla kůži na jeho břichu, zatáhla jako za opratě a vykřičela se do zdí pokoje.

„Do zadku! Chci tě v zadku, dělej!“ vyskočila na nohy, natáhla ruku proti hošanovi a pomohla mu přemístit se ke zdi.
Opřený o studenou stěnu jen zíral co s ním bude dál. S tvrdým hrotem v ruce udržoval tuhost dlaní a sledoval, jak jeho silná amazonka přitahuje ke zdi křesílko na nožkách.

„Klekni k němu a zajeď nohama pod křeslo,“ rozkázala razantně, aby mláďas v okamžiku poslechl. Poklekl a dál v dlani mrskal svého candáta. Kouknul na štelující se Ladu, která už na čtyřech špulila zadnici a zajížděla prstem do prdelky, aby mrdákovi přichystala vchod do čokodírky. Blížila se k němu, natočená zadničkou a už s prsty na poštěváku, rozdávala příkazy.

„Zajeď mi do zadku! Ještě tě chci do zadku!“ nabrala do dlaně kundí šťávu, rozmazala ji po hnědce a nechala se slastně napíchnout. Párkrát ji pomalinku projel. Opatrně, jak se k zadečkům sluší, než se Lada opět rozzuřila nad línou akcí a pojala šukačku po svém. Hodila zadkem a nabodla se až ke kořeni, když v tom mladík konečně pochopil, k čemu je křeslo za ním.
Tvrdý náraz, kdy zepředu koule pleskly o honěnou micku a zezadu zároveň dostal ránu o sedák křesla, jej ujistil v tom, že tahle mrcha si jde tvrdě za svým. Snažil se vycházet vstříc, aby bolest na bedrech od vytapecírovaného sedáku, tolik necítil, ale rozjetá luciferka si nebrala servítky. Drancovala si prdel o jeho lofas, honila si prsty poštěváka, zajížděla hluboko do pičky, aby mohla cumlat rozetřenou šťávu na bradavkách a znovu si cpala prst po prstu mezi pysky.

Nedala mu vydechnout. Už v sobě zase pootáčela celou pěstí a tlačila klouby zevnitř na tvrdého buchara. Narážela zadnicí tak tvrdě, že měl svůj zadek úplně obouchaný, ale i tak se držel ve formě, aby jeho prsaté zvíře bylo spokojené.

„Ještě vydrž! Ještě chvíli a budu!“ upozorňovala na sebe Lada. Hošan sebral v sobě poslední zbytky energie, chytil Ladu pevně za boky a rychlostí náhlých přírazů se vyrovnal kdejakému šicímu stroji. Zmrdával ji zadnici, bolest na bedrech už necítil a zpocený vyhekával ze sebe prosby o vystříkání.
„Pojď – budem – zároveň!“ křičela přes celý byt náruživka a pěstním špuntem se odpráskla dřív, než jí mladíček stačil vystříkat zadničku. Vypumpovával ze sebe poslední dávku smetany, ležel oddychující Ladě na zádech a jemně hladil visící prsiska. Šelma poklesla na lokty a nechala se hladit dál. Vybírala si dávku něhy, která jí chyběla stejně jako sex. Nechala se líbat na lopatkách, nechala se krmit semenem z mladíkových prstů a nabírala síly v nohách, aby ustála loučení ve dveřích.

Oba zesláblí a vyčerpaní z náročného tělocviku, se pomaloučku zvedli. Velící samice pobídla svou oběť k oblečení a odchodu a hošan, sice nerad, ale souhlasil s odchodem. Pokus z jeho strany, o nějaké další sblížení nebo schůzku, byl marný. Lada byla čerstvě svobodná a nemínila to dlouho měnit, nebo znovu zabřednout do stereotypu. Vždyť mužů je přece tolik…

Počet zobrazení: 179

Autor

Navigace v seriálu<< Tygřice 01
4.4 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x