Učitelka sexuálních technik – druhá lekce

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Učitelka sexuálních technik

Týden se nesnesitelně vlekl, sobota se přibližovala tak pomalu, jako by mě čas chtěl týrat a zkoušet, co vydržím.
Každý večer jsem sice vzorně a s chutí plnil manželské povinnosti, ale musím se přiznat, že jsem ve své vzdychající manželce stále viděl nádhernou Ainé.

Konečně nastal kýžený den. Manželka mě starostlivě vypravila a já ujížděl jak s větrem o závod, abych byl konečně u ní.
U dveří mě opět uvítala s úsměvem Aimé a hned mě uvedla do známého salónku.
„Jsem ráda, že jste přišel, Jiří, první lekce se nám tak hezky vydařila, doufám, že budeme úspěšně pokračovat i tou druhou. Povězte mi, jak byla spokojena vaše manželka, hezky mi to podrobně povyprávějte,“ dožadovala se nedočkavě, když přede mě postavila kávu a sama se posadila naproti.

Dnes jsem se cítil daleko uvolněnější a tak jsem jí poměrně klidně vypravoval, jak jsem svoje nabyté zkušenosti uplatnil doma a že manželka byla velice spokojená.
„To jsem moc ráda, opravdu, dnes bychom vás s Ainé rády naučily několik nových poloh, které jak věřím, posunou nadšení vaší manželky ještě na další úroveň a z vás udělají neodolatelného milence,“ slibovala.
„Ainé se už na vás moc těší, přiznala se mi, že jste nejlepší žák, který zatím naší agenturou prošel a je celá natěšená, jak si spolu dnešní lekci užijete. Mám jen malou obavu z velikosti vašeho penisu, jak jsem ho posledně poznala,“ usmála se spiklenecky Aimé.
„No ale, však si nějak poradíme, kde je sprcha už víte, tak se jděte připravit a já vás pak uvedu za Ainé.“

Polichocen poznámkou o mém penisu jsem se odebral do koupelny, po sprše si oblékl župan a trepky a nechal se uvést do místnosti, kde už čekala Ainé.
Ta už na nás čekala oblečená stejně jako posledně. V tenounkém županu a v lodičkách stála vedle té obrovské postele.
Po krátkém uvítání se zase ujala slova Aimé.
„Dnes si ukážeme a vyzkoušíme několik různých poloh, které umožňují hluboký průnik penisu do vagíny a maximální dráždění. Potřebujeme ale, aby jste byli oba řádně připraveni a tak bude asi nejlepší, když si na začátek zopakujete poslední lekci a pěkně Ainé připravíte na styk orálním drážděním,“ navrhla Aimé a já jen souhlasně pokýval hlavou.
Tajně jsem doufal, že mi to bude umožněno a neskutečně jsem se těšil, že budu zase moci pronikat jazykem do svatyně té nádherné partnerky.

Ainé také souhlasila a hned si bez sebemenší známky studu, s úsměvem odložila župan a jen tak, jak ji pán bůh stvořil, ladným pohybem ulehla na postel.
Na nic jsem nečekal, odhodil župan i trepky a na posteli zaujal pozici na kolenou u jejích nohou.
Ainé roztáhla nohy široce od sebe, a lehce si přejela dlaní mezi nohama, takovým gestem, které se nedalo chápat jinak, než jako pozvání a to jsem rozhodně nemohl ( ani nechtěl) ignorovat.

Sklonil jsem se mezi její dlouhá, štíhlá stehna a začal ji líbat v tříslech, okolo mušličky a pozvolna přešel na pysky a kapuci klitorisu, který začal ihned bouřlivě reagovat.
Sotva jsem jazykem několikráte rozhrnul záhyby, která ho zakrývaly, už se dral ven jako čertík z krabičky, naléval se krví a okvětní lístky pod ním nezůstaly pozadu.
Ztmavly, natekly a pomalu se začaly rozevírat, jako by mě zvaly na návštěvu.
Znovu byla cítit ta dráždivá vůně a na jazyku jsem měl stejně vzrušující chuť jako posledně.

Ainé si přidržovala oběma rukama nohy od sebe, já uchopil nalité pysky, rozevřel je, co nejvíce to šlo a do růžového lůna, které odhalily, jsem vnikl hluboko jazykem.
Netrvalo to dlouho, Ainé se začala chvět jako struna a lůno začalo ronit první kapičky, které jsem stejně jako minule okamžitě slízával, aby mně ani jediná neunikla.

„Je na vás krásný pohled, ale já vás teď budu muset zastavit,“ pronesla nečekaně Aimé.
„Vidím, že už jste oba dokonale připraveni a nesmíme zapomínat, proč jsme tady,“ prohlásila rezolutně.
Jen velice nerad jsem opustil to pohostinné údolí, zvedl se na kolena a podíval se na Aimé.
„Nebojte, Jiří, ještě si toho spoustu užijete a věřím, že to co vám teď ukážu, se vám bude líbit stejně tak moc,“ reagovala Aimé na můj zklamaný výraz, který jistě nešel přehlédnout.
„Teď se pěkně posaďte, natáhněte nohy, držte je u sebe a Ainé vám předvede první, dnešní polohu.“

Udělal jsem přesně to, co chtěla a sledoval Ainé, jak se rozkročuje nad mým klínem, pomalu klesá dolů, jednou rukou si přidržujíc můj penis, aby se správně navedl do její vagíny a pomalu se na něj nabodává. Žalud prochází prvním valem vnějších pysků, zlehka rozhrnuje jemné závojíčky druhého sledu a pomalu se noří do vlhkého a teplého lůna.
Ainé si ho nechává proniknout jen asi do poloviny délky a zase ho o kousek vysune ven, tak to zopakuje několikráte a vždy se nabodne o trochu hlouběji, dokud ho její lůno neukryje úplně celého.
Potom mě obejme nohama za zády a pevně se ke mně přitáhne. Zároveň mě objímají obě její ruce a tisknou nás vzájemně k sobě tak, že mám tvář vtisknutou mezi jejími prsy a penis uvězněný sevřenou vagínou jako ve svěráku.

Uchopil jsem Ainé pevně za zadek, cítil jsem napnuté svaly obou oblin, pevné jako skála a jak jsem si ji přitahoval k sobě, tvořila naše těla jeden celek.
Aimé měla pravdu, tato poloha přinášela skutečně zvláštní, vzrušující pocit splynutí, jaký jsem ještě nezažil. Doslova jsem cítil, jak nitro ženy pulsuje, každý srdeční stah se přenášel na můj penis a přinášel mi neuvěřitelné vzrušení.
Ainé to určitě cítila stejně, v okamžiku, kdy se střetly pohledy našich očí, jsem to z jejích jasně vyčetl, i když měla přivřená víčka.
„Tady vás zase přeruším,“ slyšel jsem jakoby z dálky tlumený hlas Aimé.
Uběhlo několik dlouhých vteřin, než jsem na ni dokázal zareagovat. Uvolnil jsem ruce a současně cítil, jak svoje sevření povoluje i moje partnerka. Pomalu, pomaličku jsme se od sebe odpoutávali a zdálo se mi, že Ainé docela neochotně.

„Tak, Jiří, teď vás poprosím, aby jste se položil na záda, rovně, s nohama u sebe, Ainé vám ukáže druhou polohu a já ji u toho pro zjednodušení trochu pomohu,“ dodala, posadila se vedle mě na okraj lůžka.
Penis mně zatím trochu povadl a tak zatím co se Ainé připravovala, Aimé mě ho vzala do ruky a zkušeně během okamžiku uvedla do provozního stavu.
Na její pokyn se pak Ainé rozkročila zády ke mně, klekla si tak že měla moje tělo mezi koleny a znovu se pomalu začala nabodávat za pomoci Aimé, která můj penis jemně rukou navedla do její vagíny.
Opět následovalo už známe, postupné pronikání a teprve když už byl uvnitř celou délkou, se Ainé položila pomalu dopředu, na moje nohy, tak že se bradou opírala o moje nárty, své nohy pokrčila v kolenou, přitiskla je k sobě a rukama se mě držela u kotníků.
V ten okamžik, zakročila Aimé, navedla moje ruce tak, aby objímaly nohy Ainé v podkolení a doporučila mi, abych ji pevně držel.
Penis jsem měl díky té poloze úplně napružený a cítil jsem, jak se silně opírá uvnitř vagíny o její zadní stěnu.

„Tato poloha,“ vysvětlovala Aimé, „působí oběma partnerům silné prožitky, protože dochází k silnému tlaku na stěnu vagíny a také mužův penis je tak silně drážděn. Prožitek zesílíte tím, že se vaše partnerka bude pohybovat vpřed a vzad,“ pokračovala v instruktáži. „Ainé se teď bude přitahovat dopředu tím, jak se drží vašich kotníků, a vy ji budete následně přitahovat zpět za její podkolení. Je ale velice důležité, aby jste vzájemný pohyb dobře sladili,“ upozornila nakonec Aimé.
Vzápětí jsem ucítil, jak zesílil stisk rukou na mých kotnících a Ainé se posunula o nějaké 2 až3 centimetry vpřed, jak se pohyb zastavil, udělal jsem, co mě řekla Aimé a přitáhnul si ji zase zpět.

Trochu nám to vázlo, ale po chvilce jsme našli ten správný rytmus a už nám to šlo jako po másle a já si to začal užívat. Penis se mně ve vagíně posouval dovnitř i ven docela minimálně, ale díky té poloze se silně tisknul na stěnu vagíny a na její hrázičku a dráždění tak bylo mnohem silnější a intenzivnější.
Neuplynulo snad ani pět minut a Ainé už hlasitě vzdychala a zrychlovala pohyb tak, že jsem měl co dělat, abych se jí přizpůsobil, nevypadl z rytmu a tím nepokazil i ten nevšední zážitek.
Vagína mé partnerky začala vypouštět potůčky sekretu, který snižoval tření, ale dráždivý pocit neslábl, dokonce bych řekl, že se ještě umocnil. Možná to bylo i tím, že žena začala skandovat do rytmu.
„Ano, ano, ano, ano,“ vyrážela ze sebe prudce pokaždé, když jsem si ji přitáhl zpět, až jsem cítil, jak její pysky narážejí měkce na moje varlata.

Pomalu se blížil okamžik, kdy vyvrcholím a přiznám se, že jsem ani na nic jiného nemyslel a Aimé musela dost zvýšit hlas, když chtěla naše počínání ukončit.
Její hlas jsem ze začátku vnímal jen jako ze sna, ale pak mně došlo, že mluví ke mně a že její hlas zní dost rezolutně.
„Stačí, Jiří, stačí, Ainé, přestaňte prosím,“ naléhala, já neochotně poslechnul, ale moje partnerka jako by nic nevnímala a zareagovala, až když ji Aimé poměrně silně pleskla přes ruku. Teprve potom uvolnila sevření svých rukou, pomalu se narovnala a zadívala se na Aimé pohledem, ze kterého doslova sršely blesky.

„Ale no tak, Ainé, já chápu, že si se do toho celá vžila, ale nezapomínej, že jsme tu pro Jiřího a ne on pro nás,“ usmála se na ní.
„Zajdi se teď prosím upravit,“ dodala mírně ale nesmlouvavě a Aimé ji tentokrát okamžitě poslechla.
„Vidíte, jaká je, někdy se nechá až příliš unést, omlouvám se za to, ale nesmíme nikdy zapomenout, že jsme poradenská agentura a ne erotický privát, že?“ dodala nakonec s úsměvem.
Její názor jsem ale nesdílel, Ainé mě dnes dvakrát přivedla až na práh vyvrcholení a já se teď cítil ošizený a zklamaný, posadil jsem se na okraj lůžka a také jsem to Aimé hned řekl.
„Aimé, nemůžete ode mě čekat, že po takovém zážitku s tak krásnou a přitažlivou ženou, která mě dvakrát vzruší, div se ve mě krev nevaří, že nebudu zklamaný. Takové zakončení je doslova nelidské, proč jste nás nenechala ještě těch pár vteřin?“
„Dělám to, abych chránila Ainé,“ odpověděla mi po chvilce potichu. „Těžko se to vysvětluje, ona je moc citlivá, kdybych vás nechala až do konce, mohla by se do vás zamilovat. Už se to jednou stalo a já to znovu nesmím dopustit, pochopte to prosím.“

Její vysvětlení mě překvapilo, ale po krátkém zamyšlení jsem musel uznat, že se Aimé zachovala zřejmě správně a tak jsem už dále nic nenamítal, jen jsem pokýval odevzdaně hlavou a vstal z postele, připraven odejít do sprchy a tam studenou vodou zkrotit svůj nadržený penis, který ještě stále držel téměř v pozoru.
„Počkejte ještě, Jiří,“ zadržela mě, „přeci jsem vás nenechala takhle odejít ani posledně. Pokud se tedy spokojíte se mnou, můžeme si to zopakovat.“
Nebylo o čem přemýšlet a tak jsem hned souhlasil. Aimé tedy přistoupila těsně ke mně, uchopila mě za neposlušný orgán a jemně mi ho začala masírovat.
Ten příjemný, vzrušující pocit se okamžitě vrátil a jak jsem tak pozoroval Aimé, zdálo se mi, že ani jí, není ta naše společná záležitost nepříjemná. Věnovala se mému neposlušnému orgánu daleko náruživěji než posledně a dokonce jsem si všiml, že se jí mírně chvějí ruce.

Vlastně jsem zatím ani nepomyslel na to, jak se asi ona cítí, když pozoruje svoji sestru při všech těch hrátkách a co to s ní dělá. Možná je také vzrušená a nadržená a jen to maskuje profesionálním vystupováním. Rozhodl jsem se to vyzkoušet.
„Ehm, Aimé,“ začal jsem, a když ke mně zdvihla zrak, pokračoval se svým návrhem, „nemohli bychom to dnes zakončit jinak?“
Podívala se na mě tázavě a tak jsem to upřesnil.
„Myslím to tak, jestli by vám nevadilo, tedy jestli bych,“ zakoktal jsem se trochu, „no, jestli bych dnes nemohl do vás?“
Podívala se na mě, jako by nevěřila vlastním uším a tak se pro jistotu ještě zeptala: „Vy by jste si se mnou chtěl zasouložit?“

Místo odpovědi jsem jen kývnul, že to pochopila správně. Zarazila se ale jen na jednu nebo dvě vteřinky a pak jsem dostal odpověď, jakou jsem si přál.
„Tak dobře, ale ne tady.“
Pustila z ruky mého neposedu, vzala mě za ruku a odváděla mě chodbou do jiné části domu.
Prošli jsme salónkem, kde se odbývaly pohovory a vstoupili do další místnosti, která byla vybavena masérským lehátkem a Aimé za námi zamkla dveře.
„Musíme si ale pospíšit,“ řekla naléhavě, zatím co si sundávala sukni. „Máme na to jen asi deset minut,“ upřesnila a po sukni si sundala titěrné, černé kalhotky, takže zůstala jen v blůzce, punčochách a lodičkách.
Posadila se na čelo lehátka, posunula se kousek dozadu, roztáhla nohy a nabídla mi svůj klín, dohladka vyholený stejně jako Ainé.

Nedočkavě jsem se k ní přitiskl a rukou začal navigovat žalud mezi její růžové pysky. Cítil jsem jasně, že je celá vlhká a tak jsem do ní nastoupil dost tvrdě a nedočkavě.
Jen si vzdychla, když do ní zajel a jak jsem začal přirážet, zaklonila se a opřela o ruce. Klín měla stejně pohostinný jako její sestra a já se činil, abych těch pár minut řádně využil.
Nadrženě jsem do ní bušil jako zbíječkou a ona mi prudce vycházela naproti. Za pár vteřin jsme oba prudce oddychovali a ona si vtiskla dlaň mezi rty, asi aby utlumila sténání, které se jí dralo ze rtů.

Cítil jsem, jak se blížím vyvrcholení, ale také jsem si přál vidět její orgasmus a tak jsem trochu zvolnil, ovšem jen do doby, než mě začala povzbuzovat, abych se do ní vystříkal.
„Už, už budu, už budu,“ sténala tlumeně. „Vystříkej se do mě, vystříkej mi jííí, uuuž“ dožadovala se a tak jsem jí její přání splnil. Stačilo jen zase trochu zrychlit a už se ze mě valila úplná kaskáda výstřiků, provázená sérií záškubů mého penisu a ona mě vzápětí následovala.
Škubala sebou jako žížala na rybářském háčku a křik vyvolaný orgasmem tlumila tak, že si do úst vrazila skoro celou pěst.
Zpomaloval jsem až do úplného klidu ale nechal jsem v ní penis zastrčený, abych si vychutnal prudké stahy její vagíny i celého podbřišku a teprve když ustaly, pomalu jsem z ní vystoupil.

Zůstala zakloněná, opřená o ruce a snažila se nabrat dech. Z vagíny jí začala vytékat hotová řeka semene, doplněná o její šťávy a tak jsem ze stolku vedle lehátka sebral z připravené hromádky papírový ručník a tím ji začal jemně otírat.
„Děkuji, to už zvládnu sama a vy se jděte honem osprchovat, sejdeme se v salónku,“ dodala.

Odemkl jsem si dveře a přesunul se do sprchy. Pořádně jsem se vyráchal, osušil a oblékl a vrátil se do salónku.
Aimé už tam seděla a listovala diářem. Vypadala, jako by se nic nestalo, ale tváře měla zrůžovělé a ve tváři jsem viděl spokojený výraz.
Posadil jsem se proti ní a čekal, s čím začne.
„Dnešek tedy máme úspěšně za sebou, „ usmála se kratičce, a pokračovala, „ přijdete zase v sobotu?“
Když jsem ji ujistil, že ano, spokojeně zakývala hlavou a udělala si poznámku do diáře.
„Tak výborně, bylo by ale dobré, aby jste sebou tentokráte přivedl i svoji manželku, chtěla bych příště probrat jedno choulostivé téma, tedy anální sex,“ vysvětlila, když viděla můj zvědavý výraz.
Ujistil jsem ji, že nejsem proti a že to s manželkou prodiskutuji. Neočekávám ale žádný problém, určitě bude souhlasit.
„Tak já se na vás budu těšit,“ rozloučila se se mnou Aimé a já jel spokojeně domů.

Doma mě už netrpělivě očekávala zvědavá manželka, hned chtěla vědět, co budeme večer zajímavého zkoušet.
Nechal jsem ji napjatou, ať si počká na večer, ale řekl jsem jí o návrhu, který jsem dnes dostal.
Ani jsem nečekal, že bude tak rychle a nadšeně souhlasit, vlastně se vůbec nerozmýšlela a tak jsem se mohl těšit nejen na večer ale i na sobotu, která bude jistě hodně zajímavá a vzrušující.

Autor

Navigace v seriálu<< Učitelka sexuálních technik. První lekce
4.9 41 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Má neskutečně tolerantní (nebo blbou) manželku. Sama ho posílá do lůna rozkoše. Aimé porušila pravidla styku pracovník-klient, ale asi už to taky potřebovala. Hezká povídka 🙂

Gourmet

Kdysi jsem měl partnerku, u které by to nebyl problém. Ale to byla naprostá výjimka. Asi by to chtělo jiný svět. 😀 Text se mi líbí, je to taková česká Kámasůtra…

Hjkl

by jste -> byste

4
0
Would love your thoughts, please comment.x