Učitelka sexuálních technik. První lekce

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Učitelka sexuálních technik

Napadlo by někoho z vás, že existují profesionálky, které vyučují sexuální techniky? Asi ne a já na tom byl stejně. Nikdy jsem o ničem takovém neslyšel, dokud jsme se ženou neslavili desáté výročí svatby.
Teď ale trochu předbíhám a měl bych trochu popsat, co tomu všechno předcházelo.

Se svojí ženou Pavlínou jsem začal chodit už na střední škole, pokračovali jsme během vysoké a po ukončení studia jsme se po roce vzali.
Ona byla mojí první a jedinou partnerkou a já byl pro ni prvním a jediným partnerem.
Naše manželství probíhalo klidně a spokojeně, bylo to v podstatě takové pokračování naší školní lásky. A my jsme si mysleli, že nikdy nebudeme potřebovat nic víc.

Po třech letech se nám narodila nádherná dcerka, která nám přinesla do manželství nový rozměr a spoustu nových povinností. Bohužel nám také nabourala zažité návyky a to se projevilo výrazně i v sexu.
Před jejím narozením jsme ho měli obvykle 2x týdně. Žádná divočina ale vždy nám to stačilo.
S příchodem dcery ale bylo vše najednou jinak. Jak na potvoru ji bolelo bříško přesně v době, kdy jsme chtěli zasexovat, nebo nemohla usnout, no, však to každý kdo má děti zná.

Po určité době nám sex začal chybět, hlavně manželce. Po porodu si nechala napsat antikoncepci, a u ní to navíc fungovalo jako afrodiziakum. Nedostatek sexu těžce snášela, netrpělivě čekala, až dcerka trochu odroste a dá nám trochu více prostoru.
Když na to došlo, byl jsem překvapen, jak hladově se na mě žena vrhala a jaká přání měla. Ani jsem ji nepoznával. Naše dosavadní milování vždy probíhalo velice klidně, pomazlení, krátká předehra, potom zásun v poloze na misionáře a po dosažení oboustranného uspokojení, jsme v objetí společně usínali.

Od té doby co dcera začala chodit do školky a žena se vrátila do práce, začaly se její nároky rychle zvyšovat a já se brzy dozvěděl, co je toho příčinou. Kolegyně v práci se chlubily jak si užívají, co vše dělají a manželka se cítila tak nějak ochuzená a měla snahu vyzkoušet praktiky, o kterých v práci slyšela.
Snažil jsem se jí ve všem vyhovět, ale ona nebyla stále spokojená. Výsledky nebyly takové, jaké po vypravování svých kolegyň očekávala.
Důvod byl zřejmý, neměli jsme oba dost zkušeností. Monogamní život nás na tohle moc nepřipravil .

Manželka k tomu ale přistoupila nečekaně pragmaticky a v den našeho desátého výročí, když jsem jí dal květiny a zlatý přívěsek, jsem od ní dostal nečekaný dárek.
Podala mě obálku a tajuplně se usmála. Otevřel jsem ji a uvnitř byl poukaz na lekce erotických dovedností u profesionální školitelky sexu.
Koukal jsem na to asi nechápavě a také asi trochu podrážděně a tak mě Pavlína začala rychle vysvětlovat, co to má znamenat.
„Víš miláčku, já bych si moc přála ten náš sex trochu okořenit, vyzkoušet něco nového a když jsem slyšela, jak je tahle školitelka úžasná, myslela jsem si, že by to pro nás mohlo být užitečné to vyzkoušet,“ dodala a prosebně se na mě zadívala.

Prohlížel jsem si poukaz, na kterém byla vyfocena pohledná žena, podepsaná jako Aimé a stále ještě moc nechápal, o co se jedná.
„To jako budeme chodit k téhle ženské na nějaké lekce sexu?“ dožadoval jsem se vysvětlení.
„To ne, aspoň ze začátku bych chtěla, abys tam zašel sám a zjistil, co a jak a když to bude fungovat, tak tam potom půjdeme spolu,“ dočkal jsem se vysvětlení.
„Ty víš dobře, že ti nikdy nic neodmítnu, ale tohle se mně moc nezdá,“ oponoval jsem, ale když na mě udělala ty svoje smutné oči, nakonec jsem jako obvykle souhlasil.
Evidentně jí to udělalo radost a hned mě začala nadšeně vyprávět, jak je prý ta školitelka úžasná a jak si ji kolegyně z práce pochvalovaly. Dvě z nich tam už své muže poslaly a od té doby prý mají doma úplně úžasný sex.
Chtěl jsem po ní, aby mě tedy řekla, jak to tam probíhá, když už o tom slyšela, ale to úplně přešla s tím, že mi všechno řekne a vysvětlí ta školitelka.
Nakonec jsem jí to všechno odkýval a ona šla té ,,zázračné,, ženě zavolat a domluvit první návštěvu.
„Tak a je to, domluvila jsem ti to na sobotu ve 14 hodin, adresa je na tom poukazu a hlavně si ho nezapomeň vzít sebou,“ napomínala mě důrazně.

Zbývající dva dny do soboty jsem to vůbec nemohl pustit z hlavy a skoro jsem ani nespal, jak jsem musel myslet na to, co mě asi čeká. Nedokázal jsem si to představit.

A byla tu sobota, manželka celé dopoledne nadšeně mluvila o tom, jak to bude potom všechno krásné a zajímavé a já se pomalu chystal na cestu.
Školitelka sídlila v sousedním městě, skoro padesát kilometrů daleko a tak jsem se rozhodl jet autem. Žena mě vyprovázela jako bych jel někam na služební cestu a tak jsem se raději rychle rozloučil a vyrazil.

Na adrese, která byla uvedena na poukazu jsem našel pěknou vilku a u vrátek byla mosazná tabulka s nápisem, agentura Aimé, vztahová poradkyně. Zazvonil jsem na zvonek a obratem zazněl bzučák, který mě pustil dovnitř.
U vchodu mě již očekávala ta žena z fotografie a s úsměvem mě vítala a zvala dále.
„Dobrý den, Jiří, tak koukám, že jste nás v pořádku našel, to jsem ráda a vítám vás,“ usmívala se, zatím to mě vedla dovnitř.
Uvedla mě do pokoje, vybaveného dvěma pohovkami, stolečkem a malým barem, usadila mě a sedla si naproti.
Následující půl hodiny mě ani nepustila ke slovu, vyprávěla mi o tom, jaké je její poslání, vyptávala se na náš sexuální život, praktiky, zvyklosti a povzbuzovala, když jsem byl v rozpacích.
„Víte Jiří, já se musím ptát i na takové detaily, abych přesně věděla, na co se zaměřit a jak vás správně posunout kupředu. Naším cílem je ukázat vám, jak ve své ženě probudíte ty nejlepší stránky její sexuality, dopřát jí i vám co nejúplnější prožitky, které vám váš společný život obohatí,“ vysvětlovala a když jsem přitakal, že rozumím, pokračovala.
„Já budu po celou dobu vaší průvodkyní a rádcem a vše co spolu probereme, si prakticky vyzkoušíte s naší asistentkou,“ zakončila výslech.

„Teď se zajděte osprchovat,“ otevřela dveře do koupelny, „ máte tam připravený župan a trepky a až budete hotov, počkejte tady prosím na mě,“ a s tím odešla.
Prohlížel jsem si luxusní koupelnu a pak jsem se rozhodl to dále neprodlužovat, vysprchoval jsem se, oblékl župan, nazul měkké trepky a čekal, až si pro mě Aimé přijde.

Trochu mě zarazila tou asistentkou, myslel jsem si, že tam budeme jen my dva. Aimé byla pozoruhodně krásná žena, odhadoval jsem jí tak těsně po třicítce, měla vysokou, štíhlou postavu, dlouhé, blond vlasy a zajímavou tvář. Oblečená byla jako nějaká manažerka, šedivý kostým se sukní těsně nad kolena, bílou blůzku, tělové punčochy, lodičky na vysokém podpatku, skutečně velice přitažlivá dáma.

Už jsem se smířil s tím, že spolu budeme řešit i tak intimní věci a nejednou do toho vstupuje nějaká asistentka. No, co se dá dělat.
Dále jsem to nepromýšlel, protože pro mě Aimé přišla a odvedla mě do dalšího pokoje, kterému vévodila obrovská postel se zrcadly okolo i na stropě, vedle rozestavěná dvě křesla proti sobě, stolek s ručníky a vedle stolku, vedle stolku stála ta asistentka.
Doslova jsem zkoprněl, dívka co tam stála, jako by Aimé z oka vypadla, měla na sobě sice jen župan a na nohou lodičky ale jinak vypadala úplně stejně.
„To je moje asistentka Ainé,“ představila mě ji a jí zase mě představila jako Jiřího.
„Ano,“ usmála se chápavě mému údivu, „ Ainé je moje dvojče,“ vysvětlila tu podobu.

Ainé mě s úsměvem podala ruku, posadila se do jednoho křesla a vybídla mě rukou, abych se usadil proti ní do toho druhého. Rychle jsem se vzpamatoval, posadil se a čekal, co bude následovat.
„Tak Jiří,“ začala Aimé, „prozradil jste mi, že se svoji manželkou nepraktikujete orální sex, to je velká škoda, zejména pro vaši manželku, protože právě tento druh laskání je pro ženy velice důležitý a vzrušující, začneme dnes tedy tímto, Ainé, prosím,“ pokynula asistentce.

Ainé si na tuto výzvu rozhalila župan od pasu dolů, pohodlně se usadila a roztáhla nohy od sebe tak, že jsem měl její vyholený klín přímo před očima.
Aimé potom začala vysvětlovat, jak žena prožívá orální sex, kde jsou jaké erotogenní zóny, jak se mají správně dráždit a laskat a to vše zároveň názorně předváděla na Ainé.
Nemohl jsem od ní odtrhnout oči, když ukazováčkem přejížděla Ainé v rozkroku, hladila jí pysky, rozevírala je, laskala klitoris a nakonec předvedla laskání její mušličky svým jazykem.
Když se potom ke mně obrátila a zeptala se, zda jsem tomu všemu rozuměl, sotva jsem se zmohl na kývnutí, protože z vyschlého hrdla jsem nedostal ani hlásek a jen jsem doufal, že si nevšimnou, co mně dělá pod županem můj penis.

„Tak si to teď pojďte hezky vyzkoušet,“ vyzvala mě nečekaně, „Ainé nám hned poví, jestli jste všemu dobře porozuměl,“
Tohle jsem tedy nečekal, myslel jsem, že vše zůstane jen v té rovině ukázek a rad ale na druhou stranu jsem si musel přiznat, že mě to velice láká a pohled na nádhernou Ainé mě vzrušuje tak, jak mě moje žena už dávno nevzrušila.
Nerozhodně jsem se v křesle pohnul, ale když se na mě souhlasně usmála i Ainé, přestal jsem váhat, sesunul jsem se před ní na kolena a opatrně ji začal hladit vnitřní strany stehen, přesně tak, jak to před tím dělala moje školitelka.
Začal jsem nesměle ale pokaždé, když jsem zvedl oči k Ainé a ta se jen povzbudivě usmála, začal jsem ztrácet ostych a moje doteky byly stále jistější a rozhodnější. Teď už jsem jí hladil i pysky, lehce jsem je rozevíral a ukazováčkem projížděl štěrbinu mezi nimi a také jsem zabrousil na malinký klitoris, který začal výbojně vystrkovat hlavičku, jako by na celou akci dohlížel.

Ainé si opřela hlavu, zavřela oči, lehce oddechovala přes pootevřené rty a jen bříško se jí lehce chvělo.
„Myslím,“ řekla znenadání Ainé, „že tuhle část jste úspěšně zvládnul Jiří, přejděte teď k samotnému orálnímu laskání,“ vyzvala mě tiše Aimé, jako by nechtěla porušit tu vzrušující atmosféru.
Teď už mě nemusela pobízet, byl jsem tak pohlcený kontaktem s hebkou kůží ženy před sebou, že jsem na ní jazykem zaútočil skoro až nedočkavě ale hned jsem si vzpomněl, že mám postupovat pomalu a něžně a tak jsem se začal krotit.
Zase jsem jí lehounce líbal stehna na vnitřní straně, rukama hladil její dlouhé, nádherné nohy a jen zvolna se blížil jazykem k samotnému středu jejího lůna.

Kůži na stehnech měla sametovou, voňavou ale to nebylo nic proti tomu, když jsem se jazykem poprvé dotknul jejích pysků. Ty byly přímo horké, jemné jako nadechnutí a něžné jako kvítek orchideje.
Nemohl jsem se jich nabažit a tak jsem jazykem tlačil stále více, až pronikl mezi ně a já na něm ucítil vzrušující chuť vlhkého lůna. Pronikal jsem jazykem stále hlouběji a zase zpět, olíznul jsem kapičku jejího krásně vonícího pižma, která se objevila na spodním okraji mezi pysky a pak vzal její klitoris mezi rty.
Ainé se celá zachvěla a to chvění pokračovalo po celou dobu, co jsem laskal jeho hladkou hlavičku. Sotva jsem se už ovládal a plenil to laskavé údolí stále silněji, až se jí naběhlé pysky začaly rozevírat a na jejich spodní straně se objevilo několik dalších kapek, které jsem ale hned olíznul a tu nasládlou, mírně slanou chuť vstřebával všemi chuťovými pohárky.
Ainé se chvěla stále silněji a také hlasitěji oddechovala, když mě vyrušil hlas za zády.
To promluvila Aimé, na kterou jsem v tom rozvášnění úplně zapomněl.
„Teď už máte partnerku zcela připravenou Jiří, je čas, aby jste jí dopřál tu sladkou třešničku na dortu vašeho snažení. Věnujte se teď jazykem jen jejímu klitorisu, pěkně na něj přitlačte a zrychlete,“ radila mi tiše.

Poslechl jsem, pohrával jsem si s klitorisem a partnerka reagovala brzy tím, že začala hlasitě sténat, celá se třásla, mezi pysky jí vytékal hotový pramének Modrého Nilu a ruce pevně zatínala do opěradel křesla.
Najednou ze sebe vyrazila, táhlé, hlasité zasténání, prudce zaškubala celou pánví a pak přitiskla nohy pevně k sobě, až mou hlavu pevně uvěznila ve svém klínu.
Překvapilo mě, jak dlouho její orgasmus trval, mojí ženě to vždy vydrželo tak čtyři, pět vteřin ale Ainé se svíjela o moc déle, než konečně povolila sevření nohou a moji hlavu propustila z toho přívětivého žaláře.
„Výborně Jiří, dnešní lekci jste zvládnul na jedničku,“ pochválil mě zezadu hlas školitelky, „ pro dnešek můžeme skončit.“

Už jsem úplně zapomněl, s jakou nervozitou a skoro až nechutí jsem do tohoto domu vstupoval, teď mě bylo až líto, že musím krásnou Ainé opustit ale školitelka byla neúprosná a odvedla mě zpátky do místnosti, kde jsme vedli ten vstupní pohovor.
„Musíme nechat Ainé odpočinout,“ prohlásila omluvně, když za námi zavřela dveře, ale pak jí padl zrak na stan, který pod županem vyrobil můj nabuzený a neukojený penis.
„Takhle vás ovšem nemohu nechat odejít,“ prohlásila rezolutně a přistoupila těsně ke mně. Rozvázala pásek mého županu, nechala ho rozevřít a pak mě pravou rukou uchopila za penis.

Cítil jsem, jak se v její ruce doslova zaškubal a když ho pak začala pomalu mnout a masírovat, rychle se začal blížit k vyvrcholení. Ještě několikrát po něm přejela sevřenou dlaní, zkušeně přehrnovala předkožku a už explodoval.
Aimé celou tu nadílku zachytila do připraveného papírového kapesníčku, odhodila ho stranou, vzala si další, zručně vyždímala vše do poslední kapičky a pak mě poslala do koupelny.

Vysprchoval jsem se, oblékl a pak jsem se s Aimé rozloučil.
„Šlo vám to výborně, Jiří, pochválila mě, doufám, že se příští sobotu zase uvidíme při pokračování?“
Ujistil jsem ji, že ano a pak už jsem spěchal domů. Těšil jsem se, jak nabytou zkušeností večer překvapím manželku, která na mě už jistě nedočkavě čeká.

Čekala a byla celá natěšená na večer, až dcerka půjde spát a my se konečně pomilujeme.
Zvládl jsem to dokonce dvakrát a manželka usnula zcela spokojená. Konečně.
Pak už jsem jen doufal, že týden rychle uteče, a já se zase setkám s krásnou Ainé a Aimé.

Autor

Navigace v seriáluUčitelka sexuálních technik – druhá lekce >>
4.7 55 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Velice zajímavé. Těším se na pokračování.

Tomas

Zaujimavy koncept. Som zvedavy pokial budu al nebudu manzelke lekcie vsdit 🙂

Denis86

Pěkná povídka

4
0
Would love your thoughts, please comment.x