Z deníku tajných služeb

Do malého půdního kamrlíku jednoho pražského hotelu vstoupil muž. Když zavřel a zamkl dveře, teprve rozsvítil. Malá žárovka ozářila strohou místnůstku, které dominoval stůl, na něm malá přenosná televize s připojeným videorekordérem. Muž si sedl na židli, vytáhl z kapsy notes, kde si napsal.

Dne 16.11.1989, 21.00h, sledování objektu zájmu.

Pak notes odložil, zapnul televizi a u videa nahrávání. Přístroj se rozvrčel a na malé černobílé obrazovce probíhal pořad v režii Státní bezpečnosti.

Nahý vyslanec jakéhosi afrického státu tam slastně vzdychal nad uměním pracovnice v oblasti erotiky, jinak též agentky Státní bezpečnosti, jejíž specializací byla právě zmíněná činnost. Po týdnu marných pokusů o naverbování diplomata jako agenta, bylo třeba ho nějak kompromitovat a video, jak si užívá s příslušnicí nejstaršího řemesla, se zdálo být správnou návnadou. Když mu pohrozí zveřejněním, jistě změkne a podepíše spolupráci. Tak jako jiní. Děj na obrazovce byl vzrušující a muž si z kalhot uvolnil tvrdý ocas a honil si ho ve stále rychlejším tempu.

***

Agentka Helena se do Stb rekrutovala z řad pražských kurev, které byly i za komunismu oficiálně trpěny v hotelích pro cizince, protože byly odjakživa zdrojem užitečných informací pro policii. Některé pak dostaly nabídku i k oficiálnímu „zaměstnání,“ aniž by musely přerušit své styky s cizinci. Poté se ze zaměstnavatelem musely podělit o získané informace. To se od nich hlavně chtělo.

Nejlepší v oboru byla zmíněná Helena. Příroda na ni nešetřila a obdařila ji krásným tělem. Byla to žena se správnými proporcemi a pochopitelně i patřičnými zkušenostmi. S každým si uměla v posteli poradit a pak, když ho měla takříkajíc na lopatě, z něj vytěžit potřebné informace. Teď tu zpracovávala pana vyslance a bylo věru se na co koukat.

„Gmm… fmmm… ghmm,“ kouřila ho a s profesionální zručností si ocas pouštěla hluboko do krku. Muž neměl žádného drobečka, ale jako správný černoch naopak pěknou hadici. Jak klečela a měla vyšpulený zadek, muž jí prsty rejdil v klíně a zkoumal i anál.

Špionážní kamera byla v pokoji umístěna tak, že byla na obrazovce krásně vidět v chomáči černých chlupů rozšklebená kundička a prsty mlaskavě ji projíždějící. Obří prsa měla žena svěšená jak velké balóny, až se muž u obrazovky divil, že se jí neutrhnou vlastní vahou a už si chystal kapesník na vypuštění semene, neboť jeho vyvrcholení se blížilo.

Dole praskala postel pod divoce souložící dvojicí, neboť muž si Helenu držel v pase a vkleče zezadu ji mrdal tvrdě a hluboko prudkými přírazy.
„Ah… ah… ano… uuuu… uuuž… bu… důůů,“ vyluzovala žena a škubala tělem v záchvěvech rozkoše pod černým tvrdým ohonem.
Muž funěl, přirazil a pevně v ní zaražený se zbavoval spermatu. Žena vydechovala slastný pocit orgasmu a stahy mu ždímala ptáka do poslední kapky.

Zatímco muž na půdě si otíral vystříkaného ptáka do kapesníku, v pokoji Helena stáhla z černého ocasu gumu plnou semene, vyhodila ji do koše, až si ji pan vyslanec zase přitáhl k sobě, líbal ji a hladil a ona mu oplácela něžnosti stejnou mincí.

***

Pak Helena vyskočila a začala se oblékat. Muž sáhl do peněženky a podal jí pár bankovek. Helena se usmála, políbila ho a pokoj opustila.
Muž na půdě vypnul nahrávání, vyjmul kazetu se záznamem a i on své stanoviště opustil.

„Heleno?“ zvolal, když ji pak spatřil na parkovišti.
„Adame? Tedy… pardon… soudruhu poručíku… co vy tady?“
„Co asi,“ ušklíbl se a mávl rukou, v níž držel videokazetu.
„Sledovačka, co?“ pousmála se Helena a domyslela si, co na ní je. Ostatně, to bylo součástí její práce a vlastně jí nevadilo, že nad nahranými videi slintá celý odbor 9. správy StB.
Když ji nemůžou mít, ať se aspoň podívají a třeba si přitom honí ocasy, o čemž nepochybovala.
Helena neuznávala „co je v domě, není pro mě,“ ale na Stb byl mezi zaměstnanci přísný zákaz styků, a tak nikdy nedošlo k tomu, aby se o jejím umění někdo přesvědčil osobně.

„Chceš hodit domů?“ zeptal se Adam.
„Hm… tak jo… dneska už mám vyděláno.“
Helena se usadila do auta tak, aby odhalila své výstavní nohy hodně vysoko nad kolena.
Adamovi to neušlo a dumal, jestli se cestou nevybourá, protože sledovat cestu a její nohy dohromady nešlo. Nakonec bezpečně zastavili před nevzhledným panelákem na Jižním městě.
„Nechcete jít ještě nahoru na kávu, soudruhu poručíku?“ usmála se žena svůdně a naklonila se více k němu.
„Ksakru, nech si ty oficiality,“ broukl Adam.
„Jen tě zkouším, Adámku… tak co?“
Ten již byl omámen jejím dráždivým parfémem natolik, že přikývl.

***

V panelákovém bytě 3+1, který Helena získala spolu s podpisem spolupráce, se usadil v přepychové sedačce a rozhlížel se okolo. Byl tu poprvé. Vše, co spatřil, nepatřilo k běžné výbavě ostatních domácností a bylo vidět, že Helena si žije vysoko nad poměry. Nic cizího jí nebylo cizí.

„Něco si nalej,“ zaznělo tlumeně z koupelny a rozšuměla se sprcha.
Adam otevřel bar, který byl plný jen těch nejlepších značek. Nalil si Bushmills a ochutnával irskou whisky poprvé v životě.
Do pokoje vplula Helena jen v županu a s mokrými vlasy.
„Promiň, ale musela jsem se opláchnout,“ vysvětlila svůj stav a sama se obsloužila francouzským koňakem.
„Koukám, že tě dobře platíme,“ usmál se Adam s poukazem na vybavení bytu i baru.
„Jsou to vydřený prachy, to mi věř,“ broukla Helena, ale dál to nerozváděla.
„Spíš vyšukaný,“ pomyslel si Adam, ale poznámku nahlas nevyřkl.
„Pojď si sednout ke mně… nechci nějak teď bejt sama,“ pozvala ho Helena k sobě na gauč.

Seděli natěsno u sebe a během řeči ho Helena nechala nahlédnout do dekoltu i župan jí vyjížděl hodně vysoko po noze a uzel se uvolňoval stále víc, Helena se k němu nakláněla blíž a… náhle splynuli v líbání, ani Adam nevěděl jak.
Její mrštný jazyk mu vjel do pusy a projel mu ji hledaje svého protivníka. Jeho ruka mu zatím vnikla pod župan na pevné velké ňadro, které stiskl a dlaní přejížděl tuhnoucí bradavky.

Ani Helena nezahálela a jakmile ven uvolnila tuhý ocas, hned se dala do kouření. Mazlivě jazykem objela žalud, polaskala uzdičku a pak ho sála silně sevřenými rty a ocas tak mohutněl a tuhnul do ocelové tvrdosti.
Když byla se svou prací spokojena, osedlala si ho a prudce dosedla až po kořen.
„Jooo… seš… krásně… tvrdej… oh… oh,“ začala odsedávat.
Adam se nedal pobízet a plně se věnoval jejím prsiskům, mnul je, mačkal a kroutil velkými špunty bradavek.
„Krásně… mi… to… děláš… ooch,“ sténala Helena, náhle sesedla a vyšpulila na něj zadek.
„Áááh… jooo!“ hned hekla pod prudkým vniknutím.
Adam ji tvrdě sjížděl zezadu a cítil vlastní rozkoš z masáže ocasu a mrdání jejího krásného těla. Helena také stoupala k vrcholu, ale pomalejším tempem.
„Budu… stříkat… už… to… nedám,“ hekal Adam, ale Helena začala ječet.
„Nééé… musíš… ještě… chvilkuu… už… taky budúúú,“ vzdychala hlasitě, ale Adam už to déle nevydržel.
Proud semene jí prýštil do těla a to umocnilo její vyvrcholení. Orgasmus jí projel jako blesk, Helena vykřikla, strnula a zatímco co do ní ještě stříkalo semeno v trhavých dávkách, byla na vrcholu blaha.
Když odpadla stranou, čůrek štáv a semene jí vytékal z naplněného klína.

Jakmile se vydýchali, Adam se dočkal i té slíbené kávy, a pak už se rozloučili, i když ho Helena přemlouvala, aby s ní strávil noc.
„Mám po službě. Tohle bych doma nevysvětlil,“ omluvil se Adam čekající manželkou a to byl neotřesitelný argument.
Heleně to zase tak moc nevadilo, z kabelky vyjmula vydělané dolary a uložila je k ostatním v malém trezoru zabudovaném ve zdi a zakrytým obrazem Don Qiuchotte od Picassa. Kopií pochopitelně.

***

V JINÉ ČÁSTI MĚSTA O NĚKOLIK HODIN DŔÍVE…

„Jsem rád, Jani, že se můžem setkat… nemůže ale Adam přijít náhodou dřív?“ zeptal se nervózně muž, když se odtáhl z vítacího objetí a líbání s mladou černovláskou.
„Je ve službě do půlnoci. Máme čas, Patriku,“ konejšila ho žena, začala si pomalu rozepínat halenku a usmívala se nad jeho dychtivým pohledem.
Muž si spustil kalhoty k zemi a dopředu mu vystřelilo napružené péro a jak Jana pokračovala ve svlékání, začal si ho pomalými pohyby honit.
„Ještě chvíli vydrž, pojď vedle,“ zašeptala a oba se přesunuli do ložnice, kde se ona ocitla zády na lůžku a muž na ní.

***

Jana byla druhou Adamovou manželkou a stejně jako první jen matně tušila, čím se manžel v práci zabývá. Že je státním zaměstnancem Ministerstva vnitra věděla, ale to bylo vše. Považovala ho za kancelářskou myš a důležité pro ni bylo, že vydělával slušné peníze a tu a tam ji obdaroval svazkem tuzexových bonů, které ona hned vyměnila za značkové hadříky. Zajímavé bylo, že proti čemu manžel brojil, toho si jeho žena užívala. Luxusu dovezeného z kapitalistického světa.

Pracovala na sekretariátu v jednom z odborů Ministerstva zahraničí a tam se jí začal dvořit jeden nový zaměstnanec. Byl asi tak stejně mladý a uměl ji omámit svým kouzlem osobnosti i sladkými řečičkami, které ženy tak rády poslouchají. Jana bývala dlouhé dny i večery doma sama, a tak přátelský vztah s Patrikem přerostl v poměr a nyní nastal den, kdy si ho pozvala k sobě domů, protože s ní údajně potřeboval něco důležitého probrat. Jana však především nejdřív toužila po milování.

***

Jak na ní ležel a vášnivě se líbali, bradavky prsou se jí vztyčily a ztvrdly, sotva se jich dotkl a pak už jen toužila, aby do ní vnikl svým tvrdým ocasem. Jenže Patrik měl jiné spády.
Svezl se jí v něžných polibcích ke klínu, kde v hustém ochlupení se rozevírala štěrbina se stružkami vytékající šťávy. Jazykem se dotkl vystupujících závojíčků a jen letmý dotek vyvolal u Jany hlasité slastné vzdechnutí.
„Áááách… jooo,“ vykřikla a zachvěla se stupňující rozkoší.
Patrik vše vylizoval a jezdil jazykem po rozevřené štěrbině, která dál uvolňovala potoky šťáv. Laskání klitorisu bylo pak spínačem orgasmu.
„Ach… ah… ááááh… božeeee!“ tělo se propnulo a na chvíli strnulo ve slastné křeči, která jí ovládla tělo.

Patrik se posunul nad ní, nasadil žalud na pysky a vnikl do ní v celé délce ocasu. Pronik byl hladký a pocítil vlhko, teplo a sevření poševních stěn. Ihned rozjel rytmické přírazy a mnul a hnětl jí plná prsa. Jana vzdychala a sténala, plna slasti a rozkoše z předchozího a nyní blížícího se druhého vyvrcholení.
Patrik zrychlil přírazy, vzepřel se na pažích a užíval si milování se vdanou mladou paničkou. Strojové pohyby mu krásně masírovaly ocas a stačilo ještě pár prudkých přírazů a už do ní nezadržitelně stříkal semeno v trhavých dávkách.
Jana se svíjela v křeči orgasmu a pochva vše nasávala do dělohy. Jestli náhodou neotěhotněla, nijak neřešila. S Adamem se stejně pokoušeli o dítě.
Nyní se zalykala rozkoší z pocitu nejkrásnějšího mrdání za poslední léta. S manželem pravidelně šoustala, ale už to nebylo tak vášnivé.

***

Patrik vstal a z rozložil před ní nějaké papíry.
„Co to je?“
„Potvrzení. Budeš dál dělat svou práci a když tě o něco požádám, vyhovíš mi. Neboj, jde mi jen o informace, chápeš? K tomu potřebuju tvůj podpis, abys pravidelně dostávala odměnu… hele,“ pohodil jí na prsa stovku švýcarských franků. „Adamovi ale pochopitelně nic neříkej. Budou to jen tvé peníze a naše společné tajemství.“

Jana měla ještě několik doplňujících otázek a pak mu papír podepsala. Za to se dočkala dalšího bouřlivého vymrdání a Patrik získal dalšího agenta spolupráce s britskou CI-5 pod vedením majora Cowleyho.

Autor

4.6 43 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pepa.JR

Moc pěkné. Díky za zmínku na majora Cowley. Mam rád Profesionály a CI5 🙂 V názvu irské asi vypadlo písmenko – píše se Bushmills

dedek.Jeff

Neznalost irského alkoholu neomlouvá. Opraveno.

Clark

Mě je jedno jak se to píše, stačí když si ji umím na baru objednat a že je dobrá. Moc dobrá. Bohužel drahá a málo kde ji mají. Povídka super, dobrá zápletka a pointa také. Pro upřesnění ještě dodám, že Adam asi nebyl z IX. správy STB ale nejspíše z I. Správy, hlavní správa rozvědky SNB,nebo z II. Správy, hlavní kontrarozvědka SNB, nebo z IV. Správy, správa sledování SNB a také že v označení jednotlivých útvarů nebylo nikdy použito STB ale vždy SNB, to je ale jen detail který nemá na kvalitu povídky žádný vliv a stejně to málokdo ví.… Číst vice »

3
0
Would love your thoughts, please comment.x