Zábava na zámku

Když Lex dva maskovaní muži vtáhli do auta, ani nestačila vykřiknout. Auto se pak prudce rozjelo a slyšela jen hluboký hlas: „Buďte v klidu dámo, a nic se vám nestane!“
Ve hlase však Lex cítila nevyslovenou hrozbu, a tak jen mlčela a trnula, jak se celý únos vyvine. V mysli ji vyvstávaly ty nejtemnější představy a proto, když se konečně otevřely dveře a hrubý hlas pronesl: „Konečná, dámo!“ vystupovala celá vystrašená.

***

Nemluvný doprovod ji odvedl do velkého domu a v horním patře vstrčil do pokoje. Nato dvakrát zapadl zámek.

Lex se rezignovaně rozhlédla po pokoji, vpravo se něco hnulo a proti ní vyšla dívka přiměřeně stejného věku.
„Ahoj. Neboj se, já jsem Ingrid. Tvá spolubydlící,“ usmála se a podala jí ruku.
„Lex,“ kývla a stiskla ruku. „Ale jaká…spolubydlící? Já chci domů…ale někdo mě unesl sem!“
„Co ti mám říct?“ smutně se usmála Ingrid. „Domů se hned tak nepodíváš. Podívej, tohle je…,“ a dala se do dlouhého vysvětlování, kde vlastně je a co ji tu čeká.

***

Zámeček Heinzenhof byl luxusní podnik jen pro vybranou klientelu a čas od času se zde pořádaly nevázané akce.

Ingrid neřekla, odkdy zde je a jak se sem dostala, ale poradila Lex, jak to chodí a utěšovala ji, že zas až tak o nic nejde.
„Bejt uslintanejm chlapům všanc, to nic není?“ Lex se rozplakala. „A tobě to nevadí?“
„Ani ne,“ odvětila Ingrid neutrálně. „A neboj. Dědkové nestačí s dechem a jen se tak zavlní…,“ ušklíbla se a Lex napadlo, že Ingrid zde asi není proti své vůli.

***

Druhý den vstoupila do pokoje starší, ale stále velmi atraktivní žena a přísně si Lex změřila pohledem. Pochvalně zamručela a už vstřícným tónem se rozhovořila.
„Jsem Madam, a tak mi i říkejte. Jste tu sice proti své vůli, ale váš čas bude velmi dobře vynahrazen. Máme zde v těchto dnech velmi význačné klienty a pořádáme párty v orientálním stylu. Nedostává se nám však hostesek a společnic. Proto jste tu a víc již není třeba vědět. Ingrid vás už jistě se vším obeznámila. Buďte vstřícná a vyplatí se vám to, to mi věřte. V případě jakýchkoliv obtíží, či snad útěku se však dostanete do rukou ochranky. No, nechci se dál o tom zmiňovat. Párty vrcholí tuto sobotu, pak se navrátíte domů a vše bude v pořádku. Ingrid, pokračujte a až po obědě dojdou šaty, ať jste ve stylu břišních tanečnic,“ skončila monolog a opustila místnost, kterou už nezamkla.

Lex se rozeběhla ke dveřím, ale Ingrid ji zastavila.
„Neblbni a buď v klidu! Fakt! Odsud se nedá utéct, a když tě chytnou, zatáhnou tě do sklepa a umučí tě. Pár holek už tak skončilo. Chlapi z ochranky se na nich vystřídali a…. jsou to samý sadisti a magoři na útěku před zákonem. Zde jsou v klidu a bezpečí a na hraní tu mají útěkářky. Lex, chceš-li se vrátit domů, vydrž to!“

„Oni mě…fakt…pustí?“ znovu se Lex rozeštkala.
„Jo…pustí, teda, když tu nezůstaneš dobrovolně na plný úvazek“.
„A ty…jsi tu?“ zeptala se, ale Ingrid ochladla. „Neptej se!“ a hovor rázně ukončila.

Odpoledne se Lex setkala s dalšími zasmušilými a posmutnělými dívkami a pochopila, že byly uneseny stejně jako ona.
Rezignovaně se probíraly hromadou šatstva a navečer už Madam přehlížela zástup dívek a nešetřila chválou.
„V pořádku, děvčata, jsem spokojena,“ ševelila a tu a tam dívku pohladila po tváři.
Sama byla oděna do lehké nadýchané tuniky, která více odkrývala, než zakrývala, ale tělo měla skvělé, neměla se za co stydět.
„Tak,“ tleskla. „A nyní do víru vášně,“ otevřela dveře do sálu.

Tam bylo už plno. Muži i ženy, také v orientálních převlecích, tu postávali v hloučcích, seděli u stolů, jedli a pili a v pozadí hrála hudba. Zkrátka volná zábava.

Dívky mezi ně vpluly, obdržely sklenku šampaňského a taktéž postávaly ve skupinkách či přecházely volně po sále a venku v zahradě.
Hosté o ně víceméně nejevili zájem, jen občas byla některá dívka někým oslovena a vytratila se někam do ústraní. Pozitivní bylo, že většina hostů byli vesměs mladší, sympatiční lidé.

Náhle se vedle Lex ozval příjemný hlas.
„Slečno, měla byste pro nás chvilku?“
Otočila se a spatřila mladého, urostlého muže, tmavších rysů v doprovodu sympatické blondýnky.
„No..já.. ehm… samozřejmě,“ kývla a následovala je do pokoje v patře.

Muž byl krátkých černých vlasů a měl lehký jižní přízvuk.
„Vy jste z Itálie?“ zkusila Lex a on kývl.
„Ano. Antonio Leone a to je má snoubenka Marita,“ představil svou partnerku.
„Ahoj,“ usmála se blondýnka.
„Já jsem Lex,“ představila se Lex a to už společně vstoupili do pokoje, jemuž dominovala velká postel.
„No, víte, jsme tu poprvé a….já..totiž Marita… no prostě chceme to zkusit ve třech. U nás to nejde. Naši jsou přísní katolíci a za tohle by mě i vydědili. Marita je na tom podobně,“ skoro se omlouval Antonio a Marita horlivě kývala.

Uff! Už je to tady, tak tedy do toho, blesklo Lex hlavou a profesionálně se usmála.
„Jistě, chápu. Od toho jsem tady,“ a začala se pomalu svlékat.
Dvojice ji následovala. Ve spodním prádle pak usedli na postel.
„Já ještě …nikdy …nebyla s ženou,“ pronesla Marita, ale začala se s Lex líbat tak vášnivě, jako kdyby nic jiného nikdy nedělala.
Jazykem ji vjela mezi rty a kmitala ji v puse sem a tam a její ruce pocítila na ňadrech. Antoniovy ruce ji rozepjaly podprsenku a stejně tak obnažil i Maritu. Marita Lex hnětla prsa a její ruce dávala na svoje, o poznání drobnější prsa. Lex pochopila, že ji to vzrušuje, a tak se činila.

„Jo….víc….musím to cítit!“ kňučela Marita, a tak ji Lex mačkala prsa, až jí hrozily modřiny. Koutkem oka spatřila, že Antonio už je nahý, pozoruje je a honí si péro.
„Ach bože, ten ho teda má!“ vykulila Lex oči nad jeho výbavou.
Rozjetá Marita ji zatím povalila na záda a líbala a rejdila ji po těle a dál si nechala tahat a mačkat prsa.
Náhle nad ní obkročmo nasedla a nastavila ji klín před obličej.
„Dělej…lízej mě!“ vzrušeně dýchala.

Sotva se jí Lex dotkla špičkou jazyka, táhle zavyla a do úst ji vytryskl pramének uvolněných šťáv. Roztáhla jí prsty závojíčky, jazykem pronikala dál, zatímco Marita se kroutila, sténala, vzdychala a sama si mačkala prsa. Ústa Lex zalévaly šťávy slasti a klín se celý chvěl vzrušením. Zkusmo do ní vnořila prst a lehce v ní jezdila.
„Júúú!“ zasténala Marita a podvědomě šla pánví naproti.

Náhle Lex mezi nohama cítila horký dech a vlhkost jazyka, který ji začal dráždit. Antonio od pozorování přešel k činům. Zkušeně jí laskal klín a Lex tála a zcela se oddala slastným pocitům. Když vsál klitoris mezi rty, neudržela se a dostala první orgasmus. Ve slastném vypětí divoce útočila na klín Marity, která tak také dosáhla vrcholu.
Jazyk náhle vyměnil velký tvrdý penis, který do Lex zajel a tlačil se dál. Roztahoval poševní stěny do maxima a pronikal dál, až po kořen.
Marita vydýchala svůj orgasmus a nyní se Lex sklonila ke klínu a jazykem dráždila místo, kde penis mizel v jejím klínu. Antonio si právě bral její rozevřené nohy na ramena a začal s pomalými přírazy. Marita mu lízala a sála koule a prsty laskala Lex v místě pulsujícího penisu, který se vysunoval a zajížděl do ní s velkou razancí. Leskl se šťávami a jeho pohyb stále zrychloval. Antonio začal vzdychat a a Marita mu čas od času penis vyjmula a pokouřila.
Pak to přišlo. Lex pocítila záškuby, Marita ho vyjmula a na stříkající penis se přisála rty a vše spolykala.

„Miluju tě,“ řekla pak a s Antoniem splynuli v polibku.
Lex nevěděla, jestli je konec, ale Antonio se jí nastavil bokem.
„Postav ho!“ řekl a dál pokračoval v líbání.
Lex tedy poklekla k němu a vzala povadlý úd do pusy. Marita mu ho předtím naštěstí očistila, jinak Lex semeno v puse zrovna nemusela. Penis ji v puse pěkně narostl a Antonio se přemístil za Maritu, která už v kleku čekala, až si ji vezme.
„Dělej…miláčku…dělej“ pobízela ho vzrušeně. „A tu děvku mi pošli sem!“
Lex ztuhla nad těmi výrazy, ale Antonio ji plácl po rameni: „Běž před ní!“
Marita ji pak přikázala: „Lehni si, chci tě lízat!“

Lex roztáhla jsi nohy a posunula se jí před obličej. Marita právě hekla, jak do ní Antonio tvrdě zajel, ale hned se usmála.
„Ááá… ještě přitlač!“ a pak vysunula jazyk a zabořila ho Lex do klína.
Uměla krásně lízat a Lex jen slastně sténala pod jejími zkušenými dotyky. Zezadu Maritu tvrdě mrdal Antonio a drmolil: „Tak co..ty kurvo…líbí se ti to?“
Marita mu hned odpovídala mezi vzdechy.
„Ne..nelíbí…se mi to… jenom mě šimráš….seš k ničemu!“
Antonio pokračoval.
„Pošlu na tebe celej barák…a ti tě umrdaj k smrti…ty děvko!“
„Ano…ano….to chci… plno chlapů…co si mě vezmou…úúúžžž!“ vyjekla Marita a se zaúpěním se udělala.

Antonio funěl a zřejmě se taky udělal, protože oba přestali souložit a vypadali, jako by právě procitli ze snu.
„Promiň ty výrazy, jestli jsme tě tím zaskočili,“ řekla s úsměvem Marita poněkud zkoprnělé Lex. „My se tím hrozně vzrušíme a dělá nám to dobře. Viď, Antonio.“
„Přišli jsme na to nedávno, když nám to začalo haprovat. Marita mi řekla, co potřebuje a chce a už jsme zase v pohodě,“ souhlasil Antonio.
Oba se ustrojili a odešli.

Lex se oblékla do šatů a vrátila se do sálu, kde již probíhaly nefalšované orgie.
Všude se souložilo, vzdychalo a sténalo. Zahlédla i Madam, jak leží na stole, jeden muž se do ní mocně vestoje zaráží, dalšího kouří a dvěma honí ocasy.

Lex nevěděla, kam se ztratit, když ji oslovil jeden osamělý stařík.
„Hej, děvče, nechceš mi pomoct?“ zvolal znaveně, jak si marně honil povadlý ocas.
Lex neměla na výběr. Nesympatický dědek s povadlým, vrásčitým ptákem.
No snad mu postačí vykouření, řekla si a dřepla si před něj. Vsunula ho do úst a jemně žužlala. Muž začal funět a péro mu pozvolna začalo tuhnout. Pomalu pohybovala hlavou a bez problémů ho pojmula po celé délce až ke kořenu.
Rukou mu mnula chlupaté koule a prsty třela rýhu mezi půlkami zadku směrem od koulí k zadnímu otvoru. Dědek se rozvzdychal a celý rozklepal, pták už mu stál, a tak mu střídavě sála a honila rukou  Stačilo ještě pár tahů a už Lex cítila záškuby a ze špičky vystříkla dávka semene jí přímo na obličej. Zbytek volně vytekl a po ruce ji kapal na zem.
„Dobrý?“ řekla a šla se opláchnout.

U vodotrysku v hale si umyla obličej a smyla sperma z ruky. Večer pak už končil a Lex znaveně padla na postel, stejně jako Ingrid, která si stěžovala, že jich dnes měla přes třicet.
Třicet? Hrůza, pomyslela si Lex a tvrdě usnula.

***

Sobotní párty bylo pojato vskutku velkolepě. Mezi hosty se hostesky vmísily hned od počátku, jedly i pily. Bylo to skvělé, jen Lex zasmušile pozorovala větší počet osamělých starších mužů a dalších nesympatických tváří.

Nevázané veselí však propukalo pozvolna až k půlnoci, kde pár lidí naskákalo nahých do bazénu a pak si to začali ve vodě rozdávat. Ostatní na břehu se začali přidávat.

Lex vešla do sálu, ale hned u vstupu narazila na dvojici.
Muž opřel partnerku o zeď, v pase ji vyzdvihl, vyhrnul šaty a ve stoje píchal. Vzdychající žena se na Lex zahleděla s bolestným výrazem z tvrdých přírazů se směsicí studu, že je takto vidí, že Lex jen špitla „promiňte“ a prošla sálem ke švédským stolům s občerstvením, kde ovšem, místo obsluhy, číšníci vesele píchali pár hostesek. Dívky se bránily i křičely, ale muži se na nich střídali.
Lex se ulekaně otočila k odchodu, ale cestu ji zastoupili dva číšníci.
„Pojď jim pomoc,“ zachechtal se ten mladší a postrčili ji ke skupině. Násilím Lex položili břichem na stůl a vyhrnuly ji šaty nad pas.
Jeden z nich ji uchopil za kotníky, roztáhl nohy a druhý rukou hrubě zajel mezi nohy. Prohmátl ji a prsty vnořil mezi závojíčky.
„Ta děvka je nějaká suchá,“ pronesl zklamaně.
„Tak ji projeď!“ ozval se druhý, ale náhle se ozval ostrý hlas.
„Co se tu děje?“ Byla to Madam.

„Hostesky tu nejsou pro personál! Podmínky vám jsou známy. Okamžitě ven! Herolde!“ křikla a rozložitý muž ochranky vstoupil dovnitř.
„Pánové z personálu se provinili proti řádu. Jsou propuštěni. Postarejte se o to!“
„Jistě, Madam,“ zahučel muž a pokynul provinilcům směrem ven, kteří šli jako na porážku.
„Budou potrestáni, mé milé, nemějte strach. A nyní mě následujte. Začala hra,“ otočila se do levého křídla budovy a dívky za ní.

***

Ve velkém sále již bylo plno, zejména dívek. Madam vkročila doprostřed a zatleskala.
„Ticho prosím. Nyní je čas na hru. Zde za stěnou jsou ukryti muži. Vaším úkolem je v časovém limitu je uspokojit. Pokud to nezvládnete, strávíte zbytek večera s mužem, jehož vám určí vylosovaná porota,“ pokynula ke skupince dívek a mužů, mezi nimiž Lex spatřila i Antonia.
Prodrala se pak dopředu a spatřila dlouhou stěnu, kde byly ve výši pasu otvory vyplněné prostrčenými penisy. Některé byly dlouhé, jiné krátké, silné, slabé. Výběr byl pestrý.
Madam pokračovala: „Nyní si dívky vylosujte pořadí, v jakém budete nastupovat. Výběr je již jen na vás,“ kývla hlavou k penisům v otvorech.
„Tak teda kouření,“ povzdechla si Lex a šla si vytáhnout číslo. Čtyři, stálo na lístku.

První dívka šla na plac vzápětí. Byla to jedna z hostů a zřejmě zde hledala svého partnera. Pomalu kráčela podél stěny a prohlížela si jeden ocas po druhém. Jeden se ji zdál nápadný.
Poklekla, přetáhla předkožku a vzala ho do pusy.
„Teď!“ ohlásila Madam a porota stiskla stopky.
Dívka se očividně vyznala, sevřela rty a začala pohybovat hlavou ve zrychlujícím se rytmu. Pak přestala, oddálila hlavu a ze špičky vztyčeného penisu vytryskly dávky semene. Stihla to před limitem, což přítomní ocenili potleskem.
Zpoza stěny vyšel muž, ovšem k překvapení dívky, ne její partner. Přesto to vzala s úsměvem a oba se zařadili mezi přihlížející.

Další dívka si vybrala malého, scvrklého ptáka, zřejmě výbava již staršího muže.
Ač usilovně kouřila, jak nejlépe uměla, muži se ani nepostavil. Limit nesplnila, zpoza stěny vyšel dědek, kterého Lex včera vykouřila v hale. Teď už byl zcela bez síly a nic mu nepomohlo.
Zklamaně odešel a porota dívce určila muže s pořádným ptákem, ač ještě v povadlém stavu. Ten ji dá co proto, pomyslela si Lex a to už šla na řadu dívka číslo tři.

Ta poklekla u nejbližšího muže a téměř s profesionálním přehledem ho vykouřila. Střídavě ho sála, střídavě honila a nadržený muž za stěnou jen tlumeně funěl, až se udělal. Poté vyšel ven postarší muž a hned si s onou dívkou smluvil další číslo a oba ruku v ruce odešli.

Teď byla řada na Lex. Kráčela podél stěny a tipovala, který penis by mohla snadno vykouřit. S malými raději nechtěla nic mít a někteří zase naopak vzbuzovali hrůzu, že by ji natrhly v koutcích. U jednoho se zastavila a zkusmo ho sevřela v dlani. Celý se chvěl a pulsoval. To by nemuselo trvat dlouho, řekla si a dřepla si k otvoru.
„Teď!“ slyšela Madam a vzala ho do pusy.

Úd zareagoval a začal tuhnout. Zvolna Lex vyplňoval pusu, ale stále ho sála až skoro po kořen.
Pak už to nešlo, a tak ho sevřela u otvoru rukou a honila a pusou dál sála, až kam to šlo a jazykem přitom tepala špičku žaludu i uzdičku předkožky.
Za stěnou se ozývalo vzdychání, a tak zrychlovala pohyby rukou i hlavou, až náhle se penis zacukal, žíly mu naběhly a do pusy Lex vystříkly miliony spermií. Byla toho pořádná dávka.
Odměnou jí byl potlesk a poděkování od muže za stěnou. Byl to muž středního věku, pohledný a celkem urostlý a proto, když Lex pozval na „odvetu“, neodmítla a následovala ho do pokoje v patře.

Tam se mu rozložila na posteli v celé své kráse a muž ji zalehl mezi roztažené nohy a v klíně začal kmitat jazykem.
Když pomalu pronikl mezi závojíčky dovnitř a jemně tam jezdil špičkou, elektrizující pocit Lex projel tělem a uvolnila první praménky slasti. Muž je okamžitě slízl a zatlačil se jazykem hlouběji. Dosáhl klitorisu a Lex z úst vyšly další milostné steny. Muž mu věnoval mimořádnou pozornost. Sál ho a mnul mezi rty, tepal jazykem a Lex tekla, chvěla se a pánví šla naproti.
To už i on byl vzrušen na maximum, že na ní nalehl a zajel ji do útrob. Poševní stěny jeho rozměry ochotně přijaly. Hned začal s přírazy a jazykem ji sál a laskal bradavky, krk, bradu a splynuli i ústy a začali hru jazyků. Tvrdý penis jí rytmicky projížděl jako píst po celé délce a ona mu ochotně šla naproti.
„Líbí se ti to?“ funivě se muž otázal.
„Ano….ano!“ sténavě odpověděla Lex a po chvíli proud semene napověděl, že se právě udělal.

Večírek už končil a znavené dívky se odebraly do pokojů a vesměs tvrdě usnuly.

***

Ráno vstoupila do pokoje Madam.
„Slečno, váš pobyt zde končí. Ovšem pokud byste chtěla zde setrvat na plný úvazek, můžeme sepsat smlouvu.“
„Já…děkuji… ale zas až tak jsem se nebavila,“ odvětila Lex a Madam se zašklebila.
„Jistě,  respektuji to. Tady je vaše odměna,“ podala ji zalepenou obálku.
„Ahoj Lex, ráda jsem tě poznala,“ rozloučila se s ní polibkem na tvář Ingrid a do ucha zašeptala.
„Nikdy tohle místo nehledej a o všem, prosím tě, mlč. Vím, o čem mluvím!“

Cesta v uzavřené dodávce s nemluvným řidičem byla úmorná a dlouhá. Nakonec ji vysadil na stejném místě, kde ji unesli.
„Ahoj, kotě!“ zaznělo rozloučení a auto prudce odjelo.

Lex došla domů a dlouhou dobu strávila pod sprchou plná rozporuplných pocitů, pokoření i vzrušení.
Večer si vzpomněla na obálku. Roztrhla papír a ven se vysypaly bankovky.
Celkem si vydělala 15.000 Euro.

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Blatinak

Hezky se to čte,zajímavé (konečné?) rozhodnutí nebo že by se rýsovalo pokračování s tím že by vyhrála vidina lehkého výdělku nad vlastní morálkou?

Wolf

Je to dobré má to rychlí spád a příjemný děj žádné maso naopak když na to mělo dojít bylo přerušeno. Je to fajn povídka a asi bych se dalším pokračováním docela pobavil, ale i bez něj je to fajn.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x