Zeťova „maminka“

Majka byla zralá mamina, která vychovávala svoji dcerku Leu sama už spoustu let. Při bláznivé pubertě svojí dcery si začala uvědomovat, jak moc strádá svou samotou a jak roky plynou. Začala se dennodenně pozorovat a zjišťovat, že její soukromá přání ještě nejsou tak úplně nesplnitelná. Pustila se znovu naplno do svého života a začala se sama sobě opět věnovat. Bohužel tak urputně, že při tom zapomněla na výchovu svojí dcery, která s odstupem času zvlčela.

Po pár letech, kdy si zpětně uvědomila své chyby, se smiřovala s realitou, že její dcera střídá partnery stejně tak jako ona a že jsou si podobné víc, než si myslela. Navíc Majka ve své fantazii ošoustávala potají každého partnera své dcery, zatím co Lea si užívala reálně.

Poprvé se jí to podařilo před pár lety, kdy ve svém pokoji vykouřila ocas svému tehdejšímu otčímovi, který dorážel tak dlouho až se nechala unuděně přemluvit.
Podruhé s jiným nastěhovalcem u nich v bytě ošukávala potají kdejaký kout, protože se neudržela a vyprovokovala ho svým chováním.
Potřetí si už drze říkala o vystříkání micky sotva několik dnů poté, co se u nich nový chlap objevil a počtvrté už se odvážila lézt za ním až do postele, kde vedle něj ležela její máma.
Tyhle chvíle plné adrenalinu ji vzrušovaly. Užívala si když – otčímovi – žužlala ocas, který byl od večerní šťávy její matky. A taky si to každý tatík nechal líbit. Majka si hledala samé takové, co zvládali jednu úchylnost za druhou.

Poslední na řadě byl Vlastík, který po sexu s Majkou, čekával na plížící se Leu. Nechával dveře jejich ložnice otevřené a v bezpečné chvíli, kdy bylo zřejmé, že Majka už tvrdě spí, si pravidelně lehal na bok s ocasem znovu trčícím a čekajícím na ten mladý a drzý jazyk. V naprosté tmě se rozkoukával po pokoji a čekal, až se mezi dveřmi objeví dvě blýskající se očka. V kleče jako kočka se plížila Lea přímo k jeho ocasu. K ocasu plnému šťávy a čekajícímu jen na ni.
Rozjela kuřbu srovnatelnou s její matkou a Vlastík si jen liboval. Mít doma dvě kurvičky, které navíc spojovala jedna krev, bylo pro něj víc sexy, než kdyby měl milenku na každém rohu. Nechával si dumlat žaluda, olizovat koule a dělávat si prostě dobře. Nejvíc měl potíže se udržet ve chvílích, kdy Lea s umem žmoulala či sála jeho lofaso a za zády se mu přetáčela probouzející se Majka. Stačilo už jen mrsknout ještě jednou jazykem a vystříkl Lee přímo na mandle. Ta si semeno vychutnala, poválela na jazyku a s chutí polkla, aby se zase odplížila do svojí ložnice a čekala na chvíli, až budou doma sami.

Po všech těch letech, kdy Lea vyrostla a žila už svým životem, i když bydlela stále se svojí mámou, se Majka několikrát přesvědčila o nevěrách svých partnerů. Ne jednou byla svědkem toho představení, kdy se její dcera plížila do ložnice a polykala semeno svého otčíma. Byla zvrhlá stejně jako její dcera a i když zuřivostí skoro nedýchala, dělala, že o ničem neví a vztahy ukončovala z naprosto jiných důvodů, než byl pro ni tenhle. Jen pomsta v ní rostla a čekala na vhodnější příležitost, které se dočkala po delší době.

V době, kdy se Lea zamilovala do bohatého cvalíka Zdenka. Už to bylo bráno vážně, protože bylo před svatbou a na Majku přišla ta pravá chuť udělat z té své zlatokopky parohatou nánu. Vychutnávala si jeho návštěvy, podstrojovala obídky i večeře, švitořila a podbízela se mu nejen díky svému plánu.
Zdenek byl zavalité postavy, zrzavých vlasů, tučným kontem a povahy veselé. Majka s velikou radostí vysílala signály k jeho osobě, kdy při loučení se mezi dveřmi, ho pohladila po zadku, přitiskla se na něj svými prsy anebo mrkala očkem.
Čekala na vhodnou příležitost zaútočit do dne, kdy Lea zůstala díky počasí trčet o den déle na horské chatě, kam odjela s partou lidí a hlavně užívat si bez Zdendy. Ten přišel za svojí milou k ní domů v čase, který si předem domluvili, a zklamaně koukal, když ho přivítala jen švitořivá Majka. Zralá padesátnice v tričku a sukni, s blond vlasy po ramena a jiskrou v oku.

„Pojď dál. Povykládáme, pobavíme se, uděláme si večer spolu a počkáš na ni tady do zítřka,“ tahala ho z chodby do bytu za rukáv.
„Není to blbý?“ vyptával se Zdenek už s jednou nohou v předsíni.
„Co blázníš? Aspoň bude mít jistotu, že je o tebe postaráno,“ usmívala se spokojeně Majka a natřásala se jako pávice.
„Tak dobře. Ale jen na chvilku. Přes noc tu nebudu,“ bránil se Zdenda, ale nebylo mu to nic platné.
„Budeš. Ustelu ti u Lei v pokoji a přespíš tu. Přijede z rána, tak jí uděláš radost,“ stahovala nedočkavě Zdendovi bundu, až mu to přišlo divné.
„Dáš si večeři, otevřem vínko… jen pojď,“ tahala jej dál do bytu a usadila ho v obývacím pokoji. Začala snášet kávu, víno, občerstvení, různé laskominy a na stolek jen tak mezi řečí hodila dvě krabičky prezervativů. Sama čekala, co to se Zdendou udělá, ale ten jakoby se zatěšil.

„Někoho čekáte?“ povytáhl obočí při dalším loku ze sklenice s vínem.
„Ne. Proč bych čekala? Však jsem ti říkala, že Lea přijede až zítra,“ usmála se Majka a dolévala oběma další sklenici.
„Aha,“ usmál se strnule, i když odvážně Zdenek a dopil znovu plnou sklenici až do dna.
„Nepospíchej,“ smála se jeho reakci Majka a nalévala další dvě deci.
Sama upíjela velice pomalu. Nechtěla se opít, protože svůj plán chtěla zrealizovat s čistým vědomím.
„To je taky pravda. Máme před sebou vlastně celý večer,“ uvelebil se do křesla Zdenda a hověl si, že se má jak paša. Bylo mu jasné, že ta panička naproti něco chce. Poznal to z jejího chování, z jejích letmých doteků, provokací i z otevřeného a věčného flirtování s ním.
„I noc,“ dodala natěšeně Majka a jen tak mimochodem posunula o kousek dál obě krabičky prezervativů. Čas utíkal jak splašený a po hodné chvíli, kdy došlo víno, jídlo i zpěv, se Majka přisunula ke Zdendovi.

Přisedla na opěradlo křesla a hodila nohu přes nohu. Cvalík byl v tu chvíli uvězněný ve svém trůnu a nemohl se hnout.
Majka zaútočila malinko s větším důrazem a začala si kasat svoje tričko nahoru. Nejdřív odhalila svoje bříško. Kulaté bříško, poznamenané dávným těhotenstvím, věkem i životosprávou. Bříško, které přetékalo z kalhotek, ale i tak bylo děsně sexy. Zdenek jen mlčky přihlížel a zvědavě hltal každý kousek její maminkovské kůže. S vykasanou látkou si začala Majka hladit kůži na bříšku a vytahovala tričko dál. Dál nahoru, kde se objevily dvě polokoule jejích visících prsou.
Měla kozy opět poznamenané svým životem, ale přitažlivé jako by byly teprve v rozpuku. Bledou až porcelánovou pleť, pod kterou prosvítaly modré žilky sbíhající se ve dvorci s bradavkou, který připomínal medový koláč. Jedna bradavka po druhé zvědavě vykoukla zpod trička a prohlédla si zrzavého Zdenka.
Ten je hypnotizoval stejně jako ony jeho a nebýt Majčiny drzosti, neodvážil by se snad ani dotknout. Namáčkla se na něj a on se cítil jako v měkkém ráji. Jeho hlava byla uvězněná mezi dvěma nalitými bombami a neměl šanci se vyprostit, stejně jako z křesla. Byl v naprosté pasti a byl tam rád. Svůj stud ihned zahodil a namáčkl se ještě víc. Vtlačil se co nejvíc mezi dva zralé cecky a stěží prolízl žlábek mezi nimi.

„Nezvykej si na nic, ale dnešek si užij. Máš to dovoleno,“ pobídla ho nadržená Majka a přidržovala hlavu za jeho zrzavé vlasy. Zdenek se dusil, lapal po dechu, snažil se vyprostit, ale přitom si co nejvíce užíval. Nikdy se na ni nedíval jako na ženu, ale vždycky jako na budoucí tchýni. Nikdy mu nenabídla tykání a tak ji bral jen jako maminku. A dnes se mu ona maminka změnila před očima v nelítostnou šelmu, která si šla tvrdě za svým a dosáhla toho, že jeho boule na kalhotách už praskala.
Seskočila z opěradla, její kozy se rozhoupaly a on se mohl konečně nadechnout. Rozcuchaný, přidušený a se zarudlým obličejem se vymrštil z křesla za ní, aby mu náhodou neutekla. Šel za ní jako hluchý a sledoval, jak si cestou stahuje sukni i kalhotky, opírá se o zdi v předsíni, aby vystřelila nohu do vzduchu a s propnutou špičkou se opřela o botník. Nabídla mu pohled na svoji chtivou lasičku a zase se kroutila směrem do svojí ložnice.

Zvládal se jen svlékat a tupě zírat na tu krásu před ním. Měla v sobě takový náboj, že zapomínal na svět okolo něho. Jen co se Majka roztáhla na svém letišti a on se přimotal k její posteli už úplně nahý, zapomněl i na Leu. Neexistovalo nic než ta voňavá díra před ním. Zaklekl a prolízl ji s ohromným gustem. Majka se podepřela lokty a sledovala jeho ohromný jazyk, který se mrskal tam a sem.

„Snaž se, ty lumpe,“ škádlila ho a se smíchem sledovala, jak jeho zrzavá hlava se mrouská o kundu jako přítulná zrzavá kočka.
„Udělám vám dobře,“ hltal lizpič mokré a zralé závoje a odměna v podobě škrabání za ouškem ho vyburcovala k šíleným obrátkám. Teprve teď Majka spokojeně zaklonila hlavu a oddala se ližbě. Byl šikovný a přiváděl ji do stavu, kdy už byla schopna čehokoliv.
„Takhle jí to děláš?“ vzdychala nahlas a představovala si orgie, které provozuje její Lea spolu s tímto šikovným lízákem.
„Ano. Má to ráda,“ vzdychal mezi její pysky Zdenek a snažil se stíhat lízat stejně dobře, i když Majčiny boky se kroutily v divokém tempu.
„Je po mě, mrška moje. Celá já. Jako bys lízal jí, že? Přiznej si to,“ hekala už nahlas nadržená mamina.
„Nemluvte o ní takhle nebo to nevydržím,“ spouštěl svůj jazyk hluboko do díry a na čele už měl kapky potu.
Majka jeho lízání zastavila a sedla si, aby viděla, co to dělá s jeho spodkem. Dole se už vysoustruhoval ocas, kterému stačilo se už jen zmínit a bylo po všem.

„Zvolníme tempo,“ zašeptala mu do ucha, z kterého šla málem pára. Byl napumpovaný jako tlakový hrnec a hrozilo nebezpečí výbuchu. Sama Majka uznala, že by to byla škoda a tak polevila ve svém chtíči. Uložila jej na letiště vedle sebe a odešla pro krabičky na stole v obýváku. Cestou se zdržela v koupelně, koukla na hodiny a s opět viditelnou natěšeností se vracela zpátky do ložnice, kde se povaloval její ukradený cvalda.
„Vidím, že to pomohlo,“ přilehla k jeho povadlému ptáčku. Zvítězila v ní však mrcha a tak zvadláka vzala do dlaně, naklonila se k budoucímu zeťovi a začala s hoňkou.

„Takže nesmím mluvit o dcerce? Proč? Nešuká dobře? Však všechny mý milence nejednou ojela, tak co se ti nepozdává?“ předla mu do ucha a jeho ptáček se ve chvíli změnil v dělo. Přelila se mu tam snad všechna krev z těla, protože narostl do délky i šířky a celý skoro zmodral.
„Já vím, říkala mi to,“ snažil se co nejvíc vydržet a odolávat všem těm prasečinkám. Zatínal zuby a snažil se myslet na něco jiného než na to, že mu ocas honí jeho zkušená a nadržená budoucí tchýně.
„Říkala? Vzpomínala, jak se plazívala a kouřila jednoho za druhým? Jak píchala s každým, kdo měl kokota od mojí šťávy?“ rajcovala ho nemilosrdně dál a honitbu zrychlovala.
„Ne už ne. Chvilku přestaňte. Prosím,“ kroutil už Zdenek palci u nohy a snažil se čím dál víc bránit svému výstřiku. Majka ovšem nepolevovala a naopak si nechala s gustem dál píchat jeho žalud do dlaně. Zdenek se snažil, až se potil, ale nešlo se už ovládnout. Bylo to na něho zážitků víc, než kdykoliv předtím a pustil ze sebe všechno sperma. Stříkal všude okolo a křičel jako Tarzan.
Nechal se vymastit svojí tchýní, která odmítala nějakou další pauzu a nepouštěla se ho ani po výstřiku. Dokud neklesal, tak ho začala s umem olizovat a u toho spustila svoje další vyprávění o společných radovánkách se svojí dcerkou. Co nebyla pravda si domyslela, jen aby se ocas zase zmátořil. Nemusela čekat dlouho, protože ten mladý nástroj ji chtěl víc než cokoliv na světě.

„Pořád stojí, vidíš? Šikovnej zeťáček,“ smála se, když trhala zoubky obal na šprcce.
„Natáhneme gumičku. Tááák. Srolujeme až dolů. Tááák. A použijeme,“ rozšafně nasedala Majka svojí kluzkou pičkou na svého zeťáka. Přidržela se jeho buclatého bříška a napichovala se. Už mlčky, protože si užívala toho správného odvazu. Seděla na bodákovi, který ošoustával její dceru, vracela jí tím všechno, co jí kdy ta rajda provedla a se slastí se blížící si nechávala klouzat jeho ocas v sobě.

Nabodávala se a blahem skuhrala, když jí každá jeho naběhlá žilka škrtala o kůži v kundě. Když jí žalud ťukl o kraj dělohy a když v ní jezdil jako po ledové klouzačce. Tekla mu na koule, lepila se na něj díky své šťávě a houpala se do stran i nahoru a dolů. Zdenek si ji nadhodil, aby mu padla svýma ceckama zase na obličej. Potěšilo jí to tak, že ho schválně znovu přidusila.
Namáčknutá se narazila na jeho kokota a vyšpulila zadnici. Obejmul ji a za prdel přitáhl, aby se dostal k její anální dírce. Stačilo jen zespod nabrat šťávu, rozmazat v taktu napichování a zajet prstem hluboko dovnitř. Ten tlak vzadu v ní spustil rychlost stroje a bez vnímání okolního světa ho začala tvrdě mrdat.
„Jen si ho použijte. Udělejte se na něm,“ funěl jí do koz zrzoun a zespodu se napomáhal přišoustávat. Její orgasmus se blížil čím dál víc viditelně a jejich jízda byla víc než ďábelská.

„Zmrdej mi ho. Zmrdej. Až po koule. Pojď. Zmrdej mě,“ křičel zpocený cvalík a snažil se svými rty chytit utíkající bradavky.
Výdrž měl božskou a věnoval jí přesně ten čas, který ona sama potřebovala. Chtěla si užít v klidu bez ostychu a s potřebnou výdrží, kterou ji dopřál. Její orgasmus se ohlásil ve chvíli, kdy Zdenda zase nahlas volal věty o Lee. Zakřičela, zaštípla svoje dlaně do jeho pupku a vzepjala se s posledním hlubokým nárazem na jeho šulinovi.
Klepala se, vzdychala a olizovala se s dlaněmi jezdícími si po celém těle.

„Ještě si zajezdi. Ještě pojď. Nebrzdi to. Honem ještě se chci vycákat,“ hekal do stropu Zdenek a Majka poslušně rozjela další jízdu. Opřená o jeho roztažená kolena se nabodávala a ukazovala mu naplněnou kundu. Civěl na ni s úžasem, brnkal jí o poštěváka a sledoval, jak mu ocas mizí v tchýniné pizdě.

„Budu znovu. Budu. Udělám se. Vydrž to,“ upozorňovala Majka zrovna ve chvilce, kdy se mu zkřivil obličej a pumpoval ze sebe všechno semeno. Nestihl počkat a musel Majce další orgasmus dolízat, protože si ve vteřině přeskočila z jeho ocasu na jeho obličej. Jeho pulzující ocas v dlani a semeno létající zase všude okolo mělo stejné tempo jako jeho jazyk. Párkrát zarejdil svým šikulou mezi pysky a Majka se svalila vysílená vedle jeho hlavy.
Se zavřenýma očima se zbavovala hučení v uších a on s pohledem na tu dospělou kundu, která měla blízko k jeho vyvolené, spokojeně oddychoval.

Nastalo trapné ticho. Ani jeden z nich už v sobě neměl odvahu být tak sebevědomý jako na začátku.
Tiše leželi a srovnávali si v hlavách, co se přihodilo. Až Zdenkův mobil je vyrušil z přemýšlení. Utíkal za svým vyzváněním a hovor se vrátil vyřídit zpátky do ložnice. Přisedl na postel a při rozhovoru s Leou hladil Majce její bělounkou zadnici. Až pak, spokojenými výrazy a s úsměvem si uvědomili, že jim vlastně zbyly ještě nějaké prezervativy…

Autor

4.6 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

Jaka matka, taka Katka. Nebo obracene? 😁

1
0
Would love your thoughts, please comment.x