(Ne)vydařená návštěva

Od té doby, co se k nám do domu nastěhovala ta mladá kočka, jsem pořádně nemohl spát. Při pouhé představě jejího krásného těla i tváře mi hned stálo péro. Většinou to odnesla manželka, kterou jsem teď denně mrdal, ale v představách jsem mrdal ji.
Uběhl nějaký čas, ale potkat ji na chodbě byla šťastná náhoda. Nikam moc nechodila, nikdo nechodil za ní. Oblečena byla vždy podle poslední módy a zlaté šperky dávaly tušit, že na tom není finančně špatně, ale co vlastně dělá?
Štíhlá, drobná, hezká mladá dívka, moc nekomunikující, bez přátel a přítele. Občas odjela večer někam taxíkem, až jsem nabyl dojmu, že dělá v erotickém průmyslu. Proto ty šperky a šaty. Stačí pár klientů a má vyděláno. Takhle jsem si to sesumíroval a dumal, jak se stát dalším z jejích zákazníků a pokud možno zadarmo. Zkrátka v mých očích to byla prostitutka.
Jednou, když jsem se vracel z hospody, mě napadlo, že kdybych u ní zazvonil, lehce bych se jí zmocnil, odtáhl do ložnice a pořádně s ní užil. Je to možná kurva, tak jí to nebude až tak vadit. Rozhodným krokem jsem vystoupal schodištěm k jejímu bytu, zazvonil a dívka po chvilce otevřela dveře.

„Dobrý večer. Prosím?“ otázala se s úsměvem, neboť poznala souseda. Byla rozkošná v nějakých domácích šatech, ale já už jí stejně viděl nahou a s roztaženýma nohama v posteli.
„Chci tě! A moc!“ zatlačil jsem jí do předsíně, nohou zabouchl dveře a v pevném objetí s ní vpadl do obýváku.
Tam jsem strnul úlekem. Zíral jsem na další dvě dívky, které u ní byly na návštěvě.
Oboustranné překvapení a úlek. Ten netrval dlouho, protože jedna z dívek vyskočila a zápasnickým chvatem mě narazila na zeď a znehybnila. Jen jsem skučel, jak mi bolestivě zkroutila paži, div jí nezlomila.
Než jsem se nadál, všechny tři dívky mne obestoupily.

„Tak tys mě přišel přepadnout, podívejme se. Vybral sis špatnou dobu!“ šklebila se sousedka.
„Líbíš se mi, no,“ zabručel jsem.
„A tos jí přišel říct, že se ti líbí, násilím, nebo co?“ zajímalo dívku, co mě skolila.
„Ještě, že jsme tady byly. Co s ním uděláš, Nino?“uchechtla se třetí dívka.
„Co když si s ním pohrajeme“ mínila ji Nina. „Dáme mu zabrat, že na to bude dlouho vzpomínat a dá alespoň chvíli pokoj.“
Nechaly mne stát, opřeného o stěnu, sedly si na gauč, popíjely víno, pozorovaly mě, až Bára řekla. „Doteď jsme tu měly dámskou jízdu, než si ji přerušil. Když už ale seš tady a máme tě v moci, tak nám posloužíš. Hezky nám to uděláš a my se pak rozhodneme, co s tebou dál. Teď se podíváme na tvou ozdobu!“ rozhodla Nina.
Klekla si ke mně a z kalhot uvolnila povadlý ocas.
„S tímhle chceš něco dělat?“ řekla posměšně a trochu ho pohonila. Nic. Svou situací a bezmocností jsem byl tak vynervovaný, že se erekce nedostavila.
„Pojď, tebe chtěl vojet, třeba se mu postaví,“ vyzvala Bára Ninu, která ji vystřídala v honění a po chvíli mi ho začala i kouřit.
Bohužel, ani její snaha nepřinesla žádaný efekt. Holky byly hezké i zkušené, ale ani to nestačilo.
Nina mi do něj posměšně cvrnkla prstem a Bára nadávala, že už dlouho nešoustala a zase nic.
A tak se vrátily k popíjení vína, během něhož se svlékly do prádla v domnění, že to se mnou něco udělá.
Nina pak poklekla k Báře a začala jí hladit a lízat mezi nohama a Katka roztáhla nohy a honila si poštěváčka. Holky vzdychaly a kroutily se, což konečně zapůsobilo a pták se mi postavil.

První to spatřila Katka. Přiskočila ke mně, nařídila mi, abych si lehl na záda, vzala ho do ruky, pohonila a nasedla na něj. Jen vydechla, když dosedla a penis v ní zmizel až po kořen. Cítil jsem slast, jak jí roztahuje poševní stěny a proniká hluboko do ní. Katka se začala nadzvedávat a já jen sledoval, jak z ní vyjíždí celý mokrý a zase s mlasknutím mizí v její kundě, jen lehce porostlé světlými chlupy. Závojíčky se pod tlakem žaludu rozevřely a tvrdý žilnatý penis zajel do těla té krásné holky. Před očima se mi houpaly dva balóny ňader ukryté v krajkové podprsence. Katka vzdychala a sténala, přirážela stále rychleji, až najednou dosedla, ztuhla a zhluboka vydechla. „Aááách..ano!“
Já to ustál, a tak když po chvíli vstala, penis mi trčel stále nahoru. To byl pokyn pro Báru, která si mě hned osedlala. Taky do ní jsem zajel s mlasknutím až po kořen.
„Oh..je..velkej!“hekla bolestně nad prudkým pronikem. Ale hned rozjela jízdu a nad obličejem mi kývala svýma velkýma kozama.
„Lízej!“ Přikázala a já pochopil.
Vsál a cumlal jsem nabídnuté bradavky, které byly napřímené a tvrdé. Bára ječela a skákala na mě jak pominutá a když to na ní přišlo, nemohl jsem to zadržet a stříkal jsem i já. Zareagovala okamžitě.
„Ty idiote, neberu prášky!“ sjela ze mě a běžela do koupelny. Nina viděla, že na ní se nedostane, ale protože byla i ona maximálně vzrušená, hned mi ho začala sát, lízat a honit.
„Pojď… ještě…já to chci!“ kňučela.
„Já tě vylížu!“ nabídl jsem ji, a tak se na mě uvelebila a nastavila k lízání svou vyholenou kundičku. Lízáním a sáním jejího poštěváčku jsem ji dostal do extáze, ale ocas se mi pořádně nepostavil.
Nina vytáhla z nočního stolku vibrátor realistického vzezření, ale značné délky a se smíchem ho porovnávala s mojí výbavou.

Náhle zazvonil zvonek.
„Ivča je tu,“ ohlásila Bára a šla otevřít.
„Cože?“ zaječel jsem. „Koho sem zvete, hergot, to už není sranda!“
„Když seš neschopnej, musíme si nějak pomoct,“ odvětila Nina.
Do ložnice vešla postarší žena s krabicí v ruce. „A hele, koho tu máte?“ sjela mě žena pohledem, včetně pohledu na povadlý ocas. „Ten vážně potřebuje pomoct!“
Baba se mi nelíbila, byla tlustá, ostrých rysů a bylo jí asi už hodně přes padesát. Pro holky však byla důležitá, protože z krabice vytáhla….vakuovou pumpu. Potřebovaly mi uměle ztopořit čuráka. Mohl jsem dělat, co chtěl, ale ony dosáhnou svého. A taky ji hned vyzkoušely.
Když se jim to podařilo a kořen mi obepnuly stahovacím kroužkem, mohla na mě Nina nastoupit. Hladce jsem pronikl do její těsné kundy a společně jsme si to vychutnávali, když vtom jsem zpozoroval, jak se vedle svléká donaha ta baba.
Pojala mě hrůza, že na mě usedne a udělá se i ta koule sádla. Raději jsem zabořil pohled na nalitý žalud rozevírající lupínky a závojíčky dívčí kundy a mizící v celé délce v jejím nitru.
Stahy poševních stěn mi přiváděly nevýslovnou slast a to ještě se Nina pohupovala jen pomalu a více kroutila pánví, jak jí to dělalo dobře. Oči měla přivřené a sama si řídila přírazy tak, jak potřebovala. Pak však se mi zapřela rukama o hruď a začala rychle odsedávat. Její malá prsa se rozvlnila a rozhoupávala, kunda svírající ptáka jen mlaskala a stahovala se, až Nina vyjekla, ztuhla a udělala se. Svezla se mi z trčícího ocasu a přenechala místo kamarádce.

Tlustá baba na mě vlezla. Kundu měla zarostlou hustým porostem černých chlupů, což mě u žen vždycky rajcovalo, ale bohužel ty už ubývaly. Velká prsa už měla značně povislá a na břiše tři pneumatiky.
Na takovou babu bych nikdy nevlezl a ona si tu teď klidně zaváděla mého ptáka do kundy. Pomalu dosedala a čurák mizel v porostu chlupů, až byl v ní celý. Baba vydechla a šťastně se usmála. Nemrdala zřejmě už dlouhou dobu.
Nalehla na mě prsy, abych jí je polaskal.
„Bože…to je čurák…úúú!“ Skučela a začala odsedávat. Kousal a lízal jsem jí bradavky, jak si přála a ona jezdila na ocase jak divá.
„Mrdej mě…jo…skvělý… při. .rá…žej… budu…už…už!“ ječela.
Náhle se zvedla, zaklonila se a rukama se mi vzepřela o kolena. Za normálních okolností by to byl hezký pohled, ale teď mi dávala na odiv tlusté břicho a povislá prsa pohupující se jí někde u pupku. Pohlédl jsem stranou a viděl jak Bára, oči upřené do mých, lascívně olizuje vibrátor a pak si ho zasunuje mezi nohy. I přes jeho délku ho do sebe zasunula docela daleko a hlasitě přitom vzdychala. To mě dostalo a přimělo k prudkým přírazům v představě, jako kdybych tím vibrátorem byl já. Baba nade mnou sténala a vzdychala a určitě se už několikrát udělala.
„Ano..ach bože.. to je ono…mrdéééj…jo..už..zase!“ kroutila boky a šla mi naproti v přírazech, až jsem začal stříkat a pěkně se do ní vyprázdnil.
Zvedla se na kolena a bylo vidět, jak jí z díry vytéká pramínek semene a jejích šťáv.
„Jestli´s mě zbouchnul, tak máš průser, mladej,“ řekla s úsměvem a odkráčela do koupelny.
Bára se zatím udělala vibrátorem, ale nahá Katka a Nina se pátravě zadívaly na mě a povadlé péro.
„Co bude? Ještě my!“ vyštěkla Katka a sáhla po pumpě.
„Už mě nechte,“ hlesl jsem znaveně. „Anebo, si dělejte, co chcete,“ rezignoval jsem a pohlédl na hodiny na zdi.
Baba ještě než odešla, mi vykouřila ptáka. Kupodivu se mi postavil. Nevím, jak to dokázala, ale pomocí sevřených rtů a sání ho dokázala vzpružit bez pumpy.
„To máte jako bonus, holky,“ řekla a odešla.

Na vztyčenýho ptáka se hned nabodla Katka. Před obličej se jí nastavila Nina a Katka jí lízala, zatímco s Katčinýma kozama si hrála Bára. Nebylo divu, že za hlasitého vzdychání se brzy udělala. Toho využila Bára a osedlala si mě a v lízání vystřídala Katku.
Nalehl jsem na Ninu, tvrdý ocas do ní s mlasknutím vnikl a já rozjel jízdu. Nina mi v extázi přírazů zaťala nehty do zad, ječela a sténala a prudce mi šla v přírazech naproti. Pak se prudce vzepjala, já cítil stahy a uvolněně padla na záda. Využil jsem, že mi ocas ještě stál.
„Chceš zezadu?“ vybídl jsem Báru, která si ji honila rukou. Hned se mi ochotně nastavila, já jí čurákem nabodl, chytil si ji v pase a začal tvrdě přirážet. Bára hekala, ale držela mi a vybízela mě.
„Ještě, …přitlač…protáhni mě…uh..ano!“
Mrdal jsem jí jak smyslů zbavený, zezadu ji prohmátl a v dlaních pevně svíral její božský kozy a pak, když už to na mě šlo, vědom si jejího varování, se jí vystříkal na záda. To byl definitivní konec. Když jsme se vydýchali z orgasmů, holky se rozhodly, že mě propustí.

Pravdou je, že v dalších dnech jsme se sice s Ninou na chodbě míjeli s úsměvným pozdravem, ale o nic jsem se už nepokoušel. Do půl roku se pak Nina odstěhovala a nájemkyní bytu se stala tlustá stará baba jménem Ivča!

Author

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fred

Naše vnitřní pravidla jsou bohužel nutností. Náš předchozí web na udání skončil z hodiny na hodinu, ačkoliv se svými povídkami nijak nelišil od ostatní konkurence. Hostitel, než aby riskoval vyšetřování policií, nás raději okamžitě odstříhl. Udavačem byl neúspěšný bývalý autor, který usvědčen z plagiátorství, dostal od nás ban a chtěl se nám pomstít.
Samotná povídka je vtipná, poutavě napsaná a pravděpodobná, čehož si moc považuji. Napsat přehnanou fantasmagorii, sice dokáže leckdo, ale pohádky jsou spíš pro děti. Za mne 5 x *

Martin

Vzrušující povídka . Škoda , že se Nina odstěhovala 😀 S Ivou už to nebyla legrace , to bylo o život 😀 😀

3
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk