První zkušenosti

Počet zobrazení: 90

„Ty mě nechceš?“ zeptala se.
Zavrtěl hlavou možná až příliš horlivě.
„Nee, tak to není,“ vyhrkl.

Usmála, moc dobře to věděla, nebylo to tím, že by ji nechtěl, ale byl nervózní.
Dál ho hladila po nahém těle a tiskla se k němu. Pak ji něco napadlo. Vyhoupla se na něj a v předklonu mu předváděla své přednosti. Sklonila k němu hlavu a lehce mu zoubky stiskla ušní lalůček. Políbila ho na krk a postupovala níž.
Cítila, jak se pod jejími doteky chvěje, obzvlášť když si pohrávala s jeho bradavkami. Sunula se po jeho těle níž a níž a její kundička zanechávala za sebou vlhkou stopu.
Musel to cítit, její vlhkost, její vzrušení, touhu, chtíč…
Nepotřebovala žádnou velkou předehru, díky bohu, už jen to, že bude jeho první ji vzrušovalo. Moc dobře si však uvědomovala i tu zodpovědnost, věděla, jak jsou tyhle první zážitky důležité.
Však to už nějakou dobu plánovala. Chtěla mu dát ze sebe to nejlepší.

Vrátila se zpátky k jeho tělu i v myšlenkách. I přes veškerou její snahu nebyl tak připravený, jak chtěla, jeho nervozita jí to kazila.
„Šššš, uklidni se,“ konejšila ho.
Ústy se pomalu blížila k jeho přirození. V polotuhém stavu neměla žádný problém ho vzít celého do pusy.
Jakmile ucítil její horký dech na své ocasu, zachvěl se a pevně zavřel oči.
Hladově ho vsála mezi rty. Kouření jí nikdy nevadilo, dalo by se říct, že to měla i ráda. Zbožňovala ten pocit dokonalé nadvlády nad mužem díky tomu malému kousku masa ve svých ústech. Stačilo pár okamžiků, jen několik pohybů hlavy, několik polaskání jazýčkem a ten původně malý kousek se jí nevešel do pusy.
I ji samotnou překvapila taková rychlá reakce. Podívala se mu do obličeje zrovna ve chvíli, kdy se díval i on na ni, a nasadila svůj svůdný a láskyplný pohled. Už se chtěla odtáhnout a nasměrovat inkriminovaný předmět do patřičných míst, když jí v puse ještě víc zmohutněl, zaškubal sebou a jako sopka vychrlil žhavou bílou lávu. Měla co dělat, aby vše spolykala. Ten pohled byl víc, než snesl, byl poslední kapkou do jeho poháru vzrušení.

„Promiň,“ udýchaně vyhrkl a zakryl si obličej, tělem mu však stále procházely vlny orgasmu. Bylo to tolik jiné než masturbace. Navíc se styděl, že to nezvládl.
Lehla si na bok vedle něj a kroužila prsty po jeho hrudi, čechrala těch několik chloupků.
„To je v pořádku, vůbec nic se nestalo,“ ujišťovala ho, „aspoň vím, že se ti to líbilo.“
Horlivě přikyvoval.
„A co kdybychom zkusili něco jiného?“ zeptala se opatrně.
Nevěděl, kam tím míří a jeho neklid tak zase vzrostl.
„Co kdybys tentokráte ochutnal ty mě?“ navrhla, „Třeba ti to pomůže, uvidíš, co tě čeká…“
Podíval se jí do očí.
„Ale já…“ začal.
„Ššš, já vím,“ zastavila ho a položila mu prst na rty, „povedu tě a všechno ti ukážu…“

Napůl ležela, napůl seděla, potřebovala, aby na něj dobře viděla a dosáhla. Přitáhla si jeho hlavu blíž a políbila ho. Nejprve jen tak něžně, skoro jako by to byl první polibek, jen letmý dotyk rtů, vzrušení je přemáhalo. Rty se pootevřely a jejich jazyky se propletly.
Vzala jeho ruku do své a položila si ji na prso. Už dřív ho držel v ruce, ale byl nezkušený, neobratný, tak ho teď pro jistotu naváděla. Ukazovala mu, co se jí líbí. Jak ji má tisknout v dlani, jak si pohrávat s bradavkou.
Byl tak dychtivý, tak hladový po prvním styku, až příliš zbrklý. Chtěl se odtrhnout od jejích rtů a sklonit se k té polokouli, zatoužil vzít tu tvrdou třešinku do pusy, přisát se k ní jako malé dítě.
„Nepospíchej,“ krotila ho. „Nikam ti neuteču…“
Rukou ve vlasech naváděla jeho hlavu, kam potřebovala. Směrovala ji ke krku. Když se jí tam jeho ústa dotkla, celá se zachvěla a vlna vzrušení proběhla jejím tělem. I on cítil jisté uspokojení, nebo možná zadostiučinění. Byl pyšný, že na něj takhle reaguje. Posouval se dolů po jejím těle.
Už mu chtěla říct, že má dvě ňadra, ale jeho ruka sama našla to druhé, zatímco sál jednu bradavku. Sykla bolestí, když trochu ji tvrději stiskl mezi zuby.

Pokračoval dolů, laskal její bříško, teď už s trochou sebedůvěry. Každým okamžikem, kdy tady byli spolu získával na jistotě.
Ležel mezi jejíma roztaženýma nohama, prsty přejížděl po hladké pokožce, kterou ještě před několika hodinami pokrýval porost chloupků, o kterém neměl ani zdání. Zhluboka nasál tu vůni vzrušeného ženského klína. To specifické nepopsatelné aroma, voněla pro něj jako nejkrásnější a nejvzácnější květina. Její okvětní plátky s rozestupovaly touhou a celá se leskla nektarem. Zadržel její ruce, které se mu vydaly na pomoc.
Ne, tohle musí zkusit sám. Opatrný dotek prstů, jako by se dotýkal křehké sněhové vločky, nebo motýla.

Chvěla se pod jeho nezkušenými doteky a z úst jí unikl sten vzrušení. Prsty přejel po rýze, po otevřené ráně do jejího těla. Reagovala tak, jako by dostala ránu elektrickým proudem, celé tělo sebou zaškubalo v nádherném pocitu, se kterým pro dnešek ani nepočítala.
Přestal se jí tam dotýkat a zkoumavě hleděl na své prsty, prsty, jež před několika okamžiky hladily ta nejintimnější místa je přítelkyně, jeho milenky.
Ano, ode dneška bude moct říkat, že je to milenka. Opatrně olízl své prsty, ochutnával ji. Zvláštní směsice chutí, stejně neurčitá, a přitom tak specifická, stejně jako její vůně.

Čekala, co se bude dít, nechtěla ten okamžik narušit. Tohle se nedá opakovat a ona to nesmí zkazit, proto vyčkávala.
Tak prudký výpad nečekala. Během okamžiku se jeho nečinnost, nerozhodnost proměnila. Přitiskl obličej do jejího klína. Jazykem prozkoumával každý milimetr jejího přirození. Musela uznat, že mu nechybí odhodlání. Chvílemi ji olizoval jako pejsek, chvílemi sál lapličky. Zkoušel proniknout i dovnitř.
Už, už chtěla zasáhnout, nasměrovat ho, ukázat mu to místo. Sám oddálil hlavu a prsty rozevřel její mušličku. Bedlivě pozoroval každý detail a ona téměř cítila jeho pohled, jako by ji hladil a laskal očima. Úsměv se mu rozlil po tváři, jakmile spatřil, co hledal. Maličký výstupek, knoflíček, hrášek, který vykukoval ze svého úkrytu. Přejel po něm jazykem a vsál ho mezi rty. Ten nečekaný dotyk ji přiměl hlasitě vykřiknout. Lekl se, že jí ublížil a chtěl se odtáhnout, ale její ruce v jeho vlasech mu říkaly opak, přiměly ho zůstat a pokračovat. Znovu a znovu opakoval to, co na ni tak zapůsobilo.
Třásla se, její tělo sebou cukalo a házelo. Hlasitě sténala, prohýbala se v zádech a vyrážela mu svým klínem vstříc. Netušila, že by mohl být tak dobrý, rozhodně ne na poprvé.
Všechny myšlenky se roztříštily a hlavou jí vířily jen střípky, lesklé jako vzdálené zářící hvězdy. Její tělo pomalu pohlcoval vír vášně. Pocit jako by ji to mělo roztrhat, cítila mravenčení po celém těle, jak se rozkoš rozlévala do celého těla, jak jí s každý zabrnkáním vystřelovala do všech nervů.
„Nepřestávej,“ zašeptala tiše mezi hlasitými vzdechy, „prosím…“

Snažil se za všech sil, jazyk už ho začínal bolet, stejně tak i pusa. Ale vytrval. Věděl, že musí, že nesmí přestat, za žádnou cenu. To vědomí, co s ní dělá, mu dávalo sílu.
Přidal ještě prsty, pomalu pronikal do jejího těla. Vnímala, jak ji něco začíná vyplňovat, jak se jí kolem toho dírka svírá. Nebylo to dokonalé a v ten okamžik to stačilo. Její vzdychání utichlo, všechny svaly se napjaly a tělo jí zachvátila milostná křeč. Veškerá sebekontrola zmizela.
Její svět se změnil, nevnímala nic kolem sebe, jen své tělo a výboje rozkoše proudící nervy, bylo to jako by jí v hlavě vybuchla bomba, jiskřičky se slily do jedné a změnily se v jednu velkou hvězdu, která vybuchla jako supernova. Hlasitě křičela. Nedokázala nic jiného než vykřičet svou rozkoš na celý pokoj.

Odpadla. Jen hlasité zrychlené oddechování prozrazovalo, že je při vědomí.
Bože, táhlo jí hlavou, on, panic, dokázal to, co nikdo před ním. Udělal mě naprosto dokonale.

Nad sebou vnímala pohyb. S námahou otevřela oči. Vzpínal se nad ní opřený o ruce a snažil se najít vstup do jejího těla jen pohybem pánve. Nedařilo se mu to. Stále jen přejížděl tou úžlabinou a nemohl najít ten správný cíl.
Ještě chvíli ho nechala, aby se marně snažil, ne proto, aby ho nějak trápila, ale proto, aby ještě nabrala nějakou sílu.
„Počkej, já sama,“ zastavila ho a přiměla ho lehnout si na záda.
Potřebovala nad tím získat trochu kontroly. Byla tam dole hodně citlivá a nechtěla ranit jeho city tím, že by ho musela nějak krotit. Měla by to pro něj být pochvala, ale nevěděla, jak mu to říct, aby se neurazil.

Seděla mu na klíně a cítila tvrdý úd na své štěrbince. Párkrát po něm přejela, pak se nadzvedla a nasměrovala ho do patřičných míst.
Chvěl se rozkoší i touhou.
Bylo to poprvé, kdy vnikal do ženského těla, špičkou ocasu vnímal to teplo i vlhko, o kterém jeho kamarádi mluvili. Snažil se jedním pohyb zasunout, vniknout dovnitř až na doraz. Ale ona byla nad ním a usměrňovala jeho pohyb.
Podívala se mu do očí.
„Řekneš mi, viď,“ ujišťovala se, i když v koutku mysli věděla, že je to naprosto zbytečné.
Horlivě přikyvoval. V ten okamžik by jí slíbil cokoli, úplně cokoli, modré z nebe i vraždu.

Pomalu na něj dosedala. Nořil se do jejího těla, milimetr za milimetrem pronikal dovnitř, roztahoval ji a vyplňoval. Konečně byl celý uvnitř. Chvěl se. Téměř ani nedýchal, jen ji sledoval. Rukama se opírala o jeho hrudník a dívala se mu do očí. Začala se nadzvedávat.
Nee, chtěl vykřiknout, protože mu hlavou bleskla myšlenka, že tím to všechno končí, že se teď zvedne, on z ní vyklouzne a bude po všem.
Znovu se spouštěla dolů. Kousal se do rtů, aby nemusel sténat, aby prodloužil ten okamžik. Nahoru a dolů, nepatrně zrychlovala se tempo. Při dalším dosednutí hlasitě zavzdychal.
„Aaahhhh…“
Ještě jednou a pak znovu. Věděl, že by ji měl varovat, ale sotva otevřel ústa znovu zasténal rozkoší. Cítil ten stoupající tlak, téměř vnímal, jak se jeho semeno sbírá v koulích a připravuje se k výstřiku.
„Uuužžž…“ místo varování přišel výstřik.
Sperma se hnalo trubicí ven, ven z jeho tvrdého klacku přímo do žhavých útrob jeho milenky. Poprvé se vycákal do ženy. POPRVÉ…
Zachvátil ho neskutečný pocit štěstí a lásky. Odevzdal se jí a ona jemu. Poskytla mu své tělo a navzájem si způsobili rozkoš.

Pomalu se vracel zpět do reality. Ona na něm stále seděla, čekala, až se vzpamatuje.
„Promiň, omlouvám se,“ řekl zkroušeně, když si uvědomil, co právě udělal.
Svezla se z něj na stranu a pohladila ho po tváři.
„To nevadí,“ ujišťovala ho.
„Miluju tě,“ řekl s pohledem upřeným hluboko do jejích očí.
„Miluju tě,“ odpověděla mu stejně.

Počet zobrazení: 90

Autor

4.9 76 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
RohlíkZKauflandu

Krásně napsaná povídka. Nic jiného jako 5* a chválu si nezaslouží. 😀

Junior

Jako vždy super povídka. Těším se na další povídky od Tebe.

Tomas

Nadherne popisane. 10/10

Juli

Tak to má být 🌞, krásná práce 👍.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x