manžel kouká jak žena šuká

Autorova múza 03

Toto je 03 díl z 3 v seriálu Autorova můza
Počet zobrazení: 40

Jak si múzy užívají nápady autorů

Od vydařené valentýnské noci šel život dál v obyčejných kolejích. Hovoru na téma Lucie jsme se oba tak nějak obezřetně vyhýbali. Přiblížil se osmý březen a s ním MDŽ. Přeci jen jsem byl asi víc natěšený na pokračování, tak jsem pár dní před svátkem zkusil prověřit situaci.

„Hele, co ta Lucie? Už si pořídila nějaký to prádýlko?“ nahodil jsem nenápadně udičku.
„Nevím, nemluvila jsem s ní,“ odpověděla Daniela trochu nevrle.
„Stalo se něco? Myslel jsem, že bychom si třeba mohli udělat osmého hezký večer.“
„Jó táák, hezký večer. Panáčkovi zachutnalo mladé masíčko a jedna mu už nestačí,“ začala mě popichovat se založenýma rukama v bok. Stála opřená o kuchyňskou linku ve vyzývavé póze a ňadra se jí několikrát zhoupnula v upnuté zástěře.
„Jo líbilo se mi to. Pokud si vzpomínám, tak ani ty si nebyla proti.“
„Jasně a navíc jsem to celý zpunktovala já, že? Jenže po pravdě se mi do toho znova nechce.“

Docela mě zaskočila a zmohl jsem se jen na nic neřešící:
„Aha.“
„Prostě jsem si připadala občas tak trochu navíc, nevyužitá,“ vysvětlovala svůj postoj.
„Chceš říct, že jsem tě zanedbával?“ hájil jsem se, i když trocha pravdy na jejím tvrzení byla.
„To ne, ale prostě jsem chvílemi  žárlila, když si ona naplno užívala a já musela jen čekat a koukat.“
Přistoupil jsem k ní a přitáhl si ji do náruče. Prsa se mi přimáčkla na hrudník a rukou jsem sklouzl dolů na její zadek. Dlouze jsme se políbili a i ona mi vklouzla rukama pod kalhoty.
„Můžu vám to nějak vynahradit, moje neukojená paní?“ zeptal jsem se a chytil jí za zadnici oběma rukama.
Objala mě okolo krku a nohama se jako liána omotala okolo mých boků.
„Možná bych o něčem věděla,“ zavrněla mi do ucha. „Jen doufám, že při tom nezrušíme půlku kuchyně.“

Usadil jsem ji na linku a začal rozepínat knoflíky u zástěry. Rty jsem se přisál na hebkou kůži a pomalu rozdával polibky cestou od krku přes kopce ňader dolů přes břicho, až k zarostlému venušinu pahorku. Zatáhl jsem za kalhotky a Daniela se zakolíbala na zadku, aby mi umožnila jejich stažení. Zatím se stále neholila a porost na podbřišku pěkně zhoustnul. Obrysy srdíčka se už pomalu vytrácely a nechávala si zarůst i kundičku. Rozevřela stehna a chodidla si opřela o moje ramena. Několikrát jsem jazykem přejel po celé kundičce, pohrál si se závojíčky a našel mezi nimi ukrytý hrášek klitorisu. Blaženě vzdychala, když jsem ho nasával mezi rty. Klečel jsem u linky jako před oltářem a kolena mě začínaly pěkně tlačit.
„Nepřestávej, prosím,“ žadonila, když jsem se chtěl postavit.

Přisunul jsem si tedy židli a usadil se do první řady před plátno. Zapojil jsem do dráždění prsty a pokračoval v lízání až do chvíle, kdy mi hlavu sevřela stehny jako v kleštích. Cukala sebou a táhle kňučela při orgasmu. Hned jak povolila, tak jsem bleskově stáhl kalhoty a zarazil tvrdý ocas do rozdělané vagíny. Nadrženě jsem přirážel, až se Daniela dvakrát praštila hlavou o skříňku. Celá se našponovala a s nářkem zaprotestovala. Stále napíchnutou jsem ji tedy přemístil na stůl. Sevřela rukama hranu desky a nohy mi opět opřela o ramena. Tváří jsem se tulil k jejím lýtkům a kmital boky. Prsty jsem zajel do chloupků a dráždil poštěváček. Když se dostavilo známé cukání v údu, tak jsem vytasil zbraň z pochvy a mocně označkoval celý porost. Daniela si roztírala mrdku po celé kundičce a zručně se masturbací hnala za dalším vyvrcholením.

Druhý den jsem sledoval hokej a v probíhající přestávce vyrazil doplnit zásoby. Daniela seděla u počítače a byla do něčeho zabraná. Nevšimla si, že jsem opustil polohu ležícího střelce před televizí.
„Copak tu děláš?“ zeptal jsem se zvědavě.
Lekla se, až nadskočila. Postřehl jsem, že levou rukou ucukla ze svého klína.
„Co tu strašíš? Víš, jak jsem se lekla? Chceš, aby mě klepla pepka?“ spustila rozčileně.
„Asi nemáš čisté svědomí, když se lekáš,“ popíchl jsem ji.
„Že zrovna ty plácáš o čistém svědomí,“ čertila se. „Zrovna si tu čtu tvojí další povídku a ….“
Nenechal jsem jí dopovědět a skočil jí do řeči:
„A dost se ti asi líbí, podle toho, kde jsem zahlídnul tvojí ruku.“
„Šmíráku!“ vyjela na mě dotčeně.
„Nymfomanko!“ vrátil jsem jí šťouchanec.
„Pisálku úchylnej.“
„Vzteklounko nadržená.“

Objal jsem ji okolo ramen a zarazil tak další špičkování. Vzhledem k jejímu současnému ovlivnění čtenou povídkou jsem se odhodlal přednést návrh, který mi právě vyrašil v mysli.
„Hele, když sis minule připadala nevyužitá, tak co kdyby na tebe byli dva chlapi?“
„Co?“ vyhrkla zaskočeně. „Myslíš jako píchat s cizím chlapem?“
„No proč ne. Lucie pro mě taky byla cizí, když se tu zjevila jako duch.“
„A tobě by nevadilo, že ti ženu bude píglovat někdo cizí?“ vyptávala se obezřetně, ale v očích jí hořely plamínky zájmu.
„Tak nemusel by přece být úplně cizí. Přece bych nechytal  prvního chlapa na ulici, na kterého bych narazil.“
„Ty o někom víš? Ty už ses domlouval!“ vyjela na mě rozhořčeně.
„S nikým jsem nic nedomlouval.“
„A jak vypadá? Je mladej nebo starej? Je to fešák?“ padaly z ní otázky jak z kulometu.

Tak tuhle návnadu rybička spolkla nečekaně snadno a teď se třepetala na háčku, bez možnosti osvobození.
„Jak ti mám říct, jak vypadá, když jsem ještě nikoho nesehnal? Napadlo mě to teď a nemohl jsem vědět, jestli mi třeba nepraštíš válečkem.“
„Ahááá, tak ty sis mohl péro smočit v cizím kalamáři a já se mám upejpat?“ vztekala se.
„Tak jsem to přeci nemyslel,“ hájil jsem se, ale věděl jsem, že je to marná snaha. Natolik jsem jí znal dobře, že mi bylo jasné, že teď cokoliv řeknu, bude využito proti mně.
„Tak aby si věděl miláčku, tak k MDŽ očekávám pořádný dárek. Když už jsi to rozšťoural, tak se teď postarej,“ ukončila nekompromisně debatu a hrdě odkráčela do ložnice.

V podstatě mě napadl jediný člověk – Václav. Bylo na čase splatit dluh za jeho nápovědu k Valentýnu. Pozval jsem tedy nic netušícího Vaška na ten slíbený metr piv a při té příležitosti se hodlal zeptat, jestli by nebyl proti, se k nám přidat. To, že před ním není žádná sukně v bezpečí, jsem samozřejmě věděl, ale jak se bude tvářit na trojku, jsem vůbec netušil. Seděli jsme v koutku a při rozhovoru probírali všechno možné. Já se stále nemohl odhodlat přednést svojí žádost. Teď mi teprve docházelo, co asi prožívala Daniela s Lucií nad láhví vína a proč dorazila domů po jejich schůzce lehce nalitá.
Měli jsme v sobě asi třetí kousek, když se najednou Vašek po svém zeptal: „Hele vole, co tě žere? Čumíš do blba a zábava vázne.“
Dotáhl jsem štuc do dna a šel s kůží na trh:
„Vzpomínáš si, jak jsi mi zachránil krk na Valentýna?“
„Jasně vole! Proto tu teď sedíme.“
„No tak ono to má tak trochu pokračování. Blíží se MDŽ a potřeboval bych tvojí výpomoc,“ hledal jsem složitě slova.
„Nekecej, a s čím? Potřebuješ snad něco poradit jak Mrdat Doma Ženu?“
„Poradit ani ne, spíš jestli bys k nám nezaskočil osmého večer. S kytkou a flaškou vína.“
„Jako za tvojí starou? A co máš v plánu ty? Nějaká bokovka?“
„No já bych byl doma,“ lezlo ze mě jak z chlupaté deky. „Prostě jestli by ses přidal k nám.“
Václav vytřeštil oči a naprázdno polkl:
„Ty vole, to myslíš dovopravdy?“

Mlčky jsem přikývl a čekal, až to zpracuje.
„Tak tvoje stará je fakt libovej kousek. Párkrát jsem vás spolu zmerčil a fakt se mi líbila. Ty její kozy a ta prdelka …,“ zasnil se představou. „Hele, já teda vošukám každou co se nechá, ale kamarádům jsem nikdá parohy nenasazoval,“ dušoval se pyšně. „Ale jestli je to vaše přání, tak se vobětuju. A ten svátek přejmenujeme na Mrdají Dva Ženu a pořádně ho voslavíme,“ rozetnul lehce problém Vašek a objednal panáky na stvrzení dohody.

Domů jsem dorazil v podroušeném stavu a rozzuření trpaslíci bušili na kovadliny v mé hlavě ještě skoro celou neděli. Vyčítavé pohledy a nepříjemné poznámky jsem vyžehlil oznámením uzavřené dohody, což roztočilo kolotoč otázek ohledně Vaška.
„Už jste se viděli,“ pokusil jsem se jí připomenout náhodná setkání při nákupech nebo při cestách po městě.
„No nepamatuju se. Alespoň vidíš, že nečumím po jiných,“ usadila mě a dál vyzvídala.

Musel jsem vypovědět, že  je mladší než my, že má skoro dva metry, nosí delší vlasy a bradku a plno dalších podrobností.
„Takže vypadá trošku jako kanadský dřevorubec?“ vyhodnotila popis spokojeně. „A jak vypadá dole?“ zajímala se.
„Já si chlapy neprohlížím,“ ohradil jsem se.
„Ale sprchujete se společně po šichtě, tak snad sis všimnul ne?“ nenechala se odbýt.
„No dobře. Viděl jsem ho samozřejmě jen v klidu, ale je na tom líp, jak já,“ pronesl jsem rezignovaně a naznačil velikost.
„Tolik?“ vzdechla překvapeně a domyslela si důvod mé nelibosti. „Tak snad si s tím větším nějak poradím,“ zažertovala natěšeně.

Tím byl prvotní výslech u konce a došlo pro změnu na spoustu nářků, co si obleče na sebe. Poté ještě řešila, jak se bude muset vše připravit a uklidit. Já se radši stáhl z dosahu a uklidňoval vzteklé permoníky spánkem.

Ve čtvrtek osmého opět nebylo s Václavem k vydržení. Zatímco já byl děsně nervózní,  on byl v nejlepší náladě. Stále na mě spiklenecky pomrkával, nebo měl dvojsmyslné narážky. Vyzvídal jaké kytky má Daniela nejradši, jaké pije víno a pak už konečně nastal konec šichty.

Doma už probíhaly jen poslední přípravné práce a potom Daniela začala zbrojit na večer. Po dlouhých minutách se načesaná a nalíčená přesunula z koupelny do ložnice. Probírala se jednotlivými kousky oblečení a stále nespokojeně komentovala svůj obraz v zrcadle.
„Tak si vezmi na sebe jen to žlutý prádýlko z Valentýna. Ještě jsem tě v něm neviděl. Alespoň budeš rychle svlečená,“ pokusil jsem se jí žertem poradit.
Sjela mě vražedným pohledem:
„Copak jsem nějaká kurva z bordelu, abych se tu nakrucovala nahatá? Ty tu snad budeš dřepět v trenkách?“ vyčinila mi.
„To ne, promiň,“ vykoktal jsem omluvu a radši se uklidil k televizi do obýváku.

Asi za hodinu přišla za mnou, zatočila se jako při tanci a čekala na moje zhodnocení. Úplně mi vyschlo v krku. Sexy průsvitná blůzka vypasovaná přes bujné poprsí a krátká minisukýnka odhalující skoro celá stehna a obepínající svůdný zadek ve spojení s vyzývavým líčením z ní udělaly ďábelsky přitažlivé stvoření. Tohle byla přesně ta ženská, která mi kdysi pobláznila hlavu, jen o prožité roky vyzrálejší.
„Vypadáš nádherně,“ vzdechl jsem ohromeně.
„Budu se mu líbit?“ špitla nervózně.
„Miláčku, jestli ne, tak je gay a nepřišel kvůli tobě, ale přišel mě ojet do zadku.“

Vesele se zachichotala a přisedla si ke mně na pohovku. Objal jsem jí okolo ramen a přidal polibek na tvář.
„Já už se nemůžu dočkat, ale zároveň se trochu bojím,“ přiznala se.
„No tak to jsme dva,“ pokusil jsem se jí povzbudit spoluúčastí. „Minule s Lucií to bylo stejný?“
„Ani ne. To jsem se spíš bála, jak zareaguješ. Jestli třeba nezačneš vyšilovat.“

Naší počínající debatu utnulo zařinčení zvonku. Ani jsme si nevšimli, jak čas pokročil. Bzučák odemkl vchodové dveře a pár vteřin trvalo, než výtah dovezl hosta nahoru. Vyfešákovaný Václav z něj vylezl s velkým pugétem růží.
„Dobrý večer madam. Tady si dovolím předat skromné býlí, které uvadá vedle vaší božské krásy,“ vychrlil lichotku slovníkem, který jsem u něho neznal. Poklonil se a políbil Daniele prsty nastavené pravice. Hotový lev salónů. Všiml jsem si, jak se Dany zapýřila a zároveň díky pár slovům nabrala sebevědomý výraz. Představil jsem je navzájem a přesunuli jsme se do obýváku. U skleničky si potykali, ale hovor tak nějak váznul. Daniela okukovala Václavovu hromotluckou postavu s neskrývaným zájmem a on na ní taky mohl oči nechat.
Zeptal jsem se těch dvou hrdliček:
„Tak jak to bude dál?“

Stejný nápad však měli i oni a přišli s podobným dotazem téměř ve stejnou chvíli. Všichni tři jsme se rozesmáli a napjatá atmosféra se trošku uvolnila. Nerozhodně jsme s Danielou vyčkávali a netušili jak dál.
Slova se tedy ujal Václav:
„Co kdybyste v ložnici začali spolu? Já za vámi za chviličku dorazím,“ navrhnul.
„Jo to by šlo,“ ulevilo se mi, že nemusím nic vymýšlet a ani Daniela nic nenamítala.

Postavila se a zároveň si svlékala blůzku. Potom si dráždivě stáhla i sukni a nechala tak Vaška prohlédnout, co ho čeká.
„Nenech mě dlouho čekat fešáku,“ nařídila mu a ladně kroutíc boky odplula z pokoje.
Vyrazil jsem za ní a jen zaslechl, jak si Václav odfoukl:
„Ty vole, to je kus!“

Daniela už ležela na posteli a rukou poklepala na matraci, abych se k ní přidal. Spěšně jsem se vysvlékl a usadil zády k pelesti tak, že jsem viděl na dveře. Nedočkavě mě chytila za povadlý ohon a několikrát zkusila pohonit.
„Copak? Nechce se ti?“ okomentovala můj stav.
„Jsem nějak nesvůj, ale snad to rychle přejde,“ odpověděl jsem nejistě.
„Tak víš co, já ti trošku pomůžu. Zkusím mu domluvit,“ rozhodla se nenechat mě ve štychu.

Poklekla si přede mnou na čtyři a začala mě laskat jazykem. Přestal jsem se rozptylovat myšlenkami na Vaška a se zavřenýma očima vnímal jen něžné dotyky na žaludu a mnutí koulí.  Netrvalo dlouho a začal jsem nabírat tu správnou tuhost. Otevřel jsem oči a spatřil ve dveřích opřeného Václava, jak si honí péro. Příroda mi nadělila průměrné mužství a nikdy jsem si nestěžoval. Co jsem však spatřil ve Václavově levačce, mě docela zaskočilo. Na tohle by snad měl být zbrojní pas. Daniela mě kouřila a upřeně sledovala můj obličej. Z mého pohledu vytušila, že už se asi dostavil Vašek a chtěla se na něho podívat. Uchopil jsem jí za hlavu a donutil dál koukat na mě.
„Nech se překvapit, lásko,“ šeptnul jsem.

Přikývla a dál se věnovala honění už tvrdého ocasu. Mohutné Václavovi tlapy sevřely její půlky zadku a zálibně je mačkaly. Měl jsem za své pozice hezký výhled a silně mě vzrušovalo vidět, jak jednou rukou zajel pod žluté kalhotky a projel po celém jejím klínu. Nadrženě se otřásla a zrychlila honění. Když Vašek vytáhl ruku ven z kalhotek, tak jsem si všiml, že má prsty celé vlhké. Uchopil kalhotky do obou rukou a stáhl je ke kolenům. Přizvedl Daniele postupně obě nohy a svlékl je úplně.
Přiklekl k ní a jeho tvář mi zmizela z výhledu, když ji zabořil do vystrčeného rozkroku. Co  prováděl, jsem si mohl jen domýšlet podle Danielina sténání. Rozhodně si nestěžovala a blažený výraz v obličeji vypovídal o prožívané rozkoši. Vašek vstal, znovu přejel jednou rukou její rozkrok a zároveň si pohonil tu svojí kládu. Mokrými prsty od Danieliny vláhy si několikrát přejel po žaludu a nachystal se prvnímu zasunutí.

Napětím jsem ani nedýchal a sledoval Danielu. Když ucítila dotek tvrdého žaludu mezi pysky, tak zpomalila  kouření. Václav lehce zatlačil a pomalu pronikal. Po tváři manželky se rozlil spokojený úsměv, když ho ucítila uvnitř. Kláda o kousek couvla a znovu popojela vpřed. V Danieliných očích jsem zahlédl jiskřičky nadšení. Beranidlo opět couvnulo a vyrazilo dopředu. To už jsem viděl ve tváři překvapený údiv a můj ohon vyklouzl z otevřených úst.
A teprve při dalším posunutí dorazil Václav až na doraz a půlky zadku mlaskly o jeho břicho. Daniela s vytřeštěnýma očima hlasitě vyjekla a prohnula se v zádech. Vždy při dalším zásunu vyhekla jako tenistka při rozhodujícím úderu. Totálně vyplněná zapomněla na moje kouření a s otevřenou pusou zhluboka dýchala. Ještě že tak, jinak bych asi nevydržel a potupně se vystříkal hned na začátku.

Rozepnul jsem Daniele top a vysvobodil z něj rozhoupané kozy. Mazlil jsem se s nimi a dráždil nalité bradavky. Už tak nekulila oči, když Václav tvrdě bušil do vyšpuleného zadku a protahoval tekoucí kundu svým kyjem. Občas ho vytáhl ven a poplácal s ním Danielu po zadku jako obuškem. Kapičky její rosy se přitom rozstřikovaly do všech směrů. Hned však zase zasunul a pokračoval v přirážení, až jí hlava poskakovala. Už trošku přivyknutá se začala znovu věnovat i mému ptáku.

Vašek se rozhodl vyzkoušet kuřácké umění mé ženy osobně. Spokojeně ulehla na záda a oba ocasy uchopila do ruky. Jenže na ten obří kůl se jí hodily obě ruce a tak jsem se přesunul k opuštěné kundě. Připadala mi hodně rozšklebená, ale kupodivu se přizpůsobila a já neměl pocit, že bych v ní nějak plaval. Lehce jsem houpal boky a prsty vyhledal poštěváček. Daniela funěla přidušená tlustým žilnatým doutníkem a hulila ho, div si neroztrhla koutky. Občas se s ním pomazlila a otírala si ho o tváře. Špičkou jazyka tepala po uzdičce a oběma rukama ho objímala jako svátost. Za stálého přirážení jsem vískal chlupy na podbřišku, kterých jsem se ani po měsíci stále nemohl nabažit.

Ještě několikrát jsme změnili polohu a různě se prostřídali, když jsem nevydržel a Daniele pokropil její trávníček. Ona si první orgasmus užila chvíli před tím při jízdě na koníčka, když jí oblažoval Vašek svým trhačem. Teď jí šukal mezi kozy a ona s vyplazeným jazykem čekala na jeho sperma. Jazykem kmitala jako had a žádostivým pohledem se dožadovala odměny. Prsa jí mačkal rukama k sobě a palci brnkal o bradavky, až kňučela rozkoší. Náhle zachrčel, chytil kládu do ruky a začal stříkat. První dávka šla úplně mimo, snad půl metru daleko na polštář. Další už ukrotil a nacákal pleťovou masku na dychtivý obličej.

„Aijííí! Doprčic! To pálí,“ naříkala Daniela, když se jí semeno dostalo do očí. Napůl oslepená vyrazila spěšně do koupelny.
„To sem asi posral, co?“ otázal se s obavou Václav.
„Nevím, ale myslím, že ti odpustí,“ zasmál jsem se při pohledu na zkroušenou dobráckou tvář.
„Du se vomluvit,“ prohlásil a hbitě vyrazil z ložnice.

Ležel jsem na zádech a tupě zíral do stropu. Nějakou dobu se nic nedělo. Když se čekání protahovalo, tak jsem si uvědomil, že slyším skřípění a vrzání pračky. Oblíbená Danielina kratochvíle, užívat si v koupelně, kvůli které jsme museli pračku posunout dál od zdi, aby při našem dovádění nebušila do stěn. Zůstal jsem ležet a odpočíval. Když se zvuky ozývali několik minut tak jsem si říkal, že si pěkně užívají. Jenže skřípění bez ustání pokračovalo další dlouhé minuty, a to jsem znejistěl v obavě, že mi to snad nebude Daniela dávat za příklad. Konečně se ozvalo hlasité Danielino zasténání a po něm i Václavovo hekání.

Chvilku bylo slyšet šumění sprchy a potom rozpustilé zavýsknutí. To už se Vašek hrnul do ložnice a v náručí nesl Danielu. V jeho hromotluckém objetí se ztrácela jako malá holčička.
„Musel sem se udobřovat,“ pronesl s šibalským úsměvem a něžně položil rozzářenou Danielu na postel.
„Jo jo, slyšel jsem,“ odpověděl jsem lehce rozmrzele, ale naštěstí si ani jeden nevšiml mého tónu.
„Nebylo ti tu smutno?“ přivinula se ke mně ženuška a stehno si přehodila přes moji nohu.

V první chvíli jsem chtěl uraženě odseknout, že už jsem chtěl jít zazvonit na Lucii, ale včas jsem se zarazil. Při pohledu na její nadšený obličej jsem úplně roztál. Její vlhká mušlička přitisknutá k mému stehnu, mě taky přiváděla na jiné myšlenky. Navíc jsem si uvědomil, že stejný pocit asi žral ji minule a tentokrát jsem to celé s Václavem vymyslel já.
„Alespoň jsem si pořádně odpočinul na další rundu,“ prohlásil jsem nahlas sebevědomě, i když jsem si tím nebyl tak jistý.
„Jóóó? Jen jestli nekecáš,“ prohlásila nedůvěřivě a lehce mě pleskla přes trčící úd. „Asi to budu muset hned prověřit.“

Celá nadržená se na mě vrhla a nebýt Václava, který jí dokázal vždy správně zabavit, tak bych asi nenašel čas na potřebný oddych a se zlou se potázal. Užívali jsme si dlouho přes půlnoc a teprve potom nás Václav opustil. Až ráno v práci, utahaný jako soumar, jsem zjistil, že Vašek si mazácky vzal dovolenou a v klidu doma vyspával. Zatímco já, s kruhy pod očima, musel přežít šichtu v rachotě. A to nemluvím o Dany, která se mi později svěřila, že celý den chodila ze široka, jako kachna, protože jí citlivá kundička připomínala předchozí velmi náročný večer.

Počet zobrazení: 40

Autor

Navigace v seriálu<< Autorova múza 02
5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Napsané je to pěkně a dobře se to čte. Ale já bych na to asi neměl, abych tohle dopřál své ženě. Ani nevím, jestli bych šel do trojky, kdyby žena někoho přizvala.

Shock

jojo, přesně tohle jsem před lety absolvoval s kamarádem a jeho manželkou. Později jsme dali ještě čtyřku a přibrali moji tehdejší přítelkyní. Ale jinak, co znám, moc holek na to není, sice nevím jak dnes, ale tenkrát se dali spočítat na prstech jedné ruky…. Při čtení jsem si hezky zavzpomínal 🙂

Martin

Hezky napsané pokračování příběhu . Líbí se mi i vyvážený poměr příběhu a sexu . Ale nevím jestli bych to doma zvládl . Jinak se těším s čím přijdou múzy příště .

childe

Je to hezky napsané i s tím, že to neberou jako samozřejmost. „Jasně trojka to je normálka“, ale jsou v tom i hezky popsány ty pocity, že to není něco co dělají běžně.

Junior

Skvěle napsané, ale jak píše Trysky nevím jestli bych s manželkou do něčeho podobného šel ať už dvě na jednoho nebo dva na jednu. Ale samozřejmě ve fantazii bych to zvládnul, ale reálně ne. 😀 Díky za skvělou povídku a Těším se na další.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x