Po rozvodu 01

Toto je 1 díl z 3 v seriálu Po rozvodu
Počet zobrazení: 322

Po rozvodu to ženská nemá lehké. Je tedy štěstím, když se nečekaně odreaguje se svojí dcerou.

„Tak a jsem rozvedená,“ blesklo mi hlavou po cestě domů.
Právě jsme měli s bývalým poslední stání. Když se před půl rokem odstěhoval k milence, netušila jsem, jak rychle to půjde.  Odnesl si jen své oblečení a vzal si auto. Ostatní mně velkoryse přenechal. Naštěstí i dvě děti, sedmnáctiletého Marka a o rok starší Janu, která je moje mladší kopie. Ti se rozhodli zůstat se mnou.
Pomalu jsem kráčela k domku, kde jsme bydleli. Ten byl naštěstí můj.

„Ani na to kafe mě nepozval,“ pomyslela jsem si trpce. „Ale co, aspoň se na něj nemusím koukat,“ odpověděla jsem si nahlas, až jsem se lekla.
Naštěstí tu nikdo nablízku nebyl. Přiblížila jsem se k domovu, ale nakonec jsem podlehla pokušení a odbočila do nedaleké restaurace.
Dala jsem si kávu a pak dvakrát dvě decka červeného.
Odpoledne už pokročilo a já cítila mírnou opičku.

„Půjdu domů,“ rozhodla jsem se, zaplatila a zvedla se.
Podlaha se se mnou sice mírně zhoupla, ale už to bylo zase dobré.
Doma nikdo nebyl. Marek jel na dva dny k mým rodičům (omluvila jsem ho ze školy) a Jana (ta chtěla zůstat se mnou) se ještě nevrátila z vyučování.
Svlékla jsem se a šla opláchnout pach soudní budovy pod sprchu.
Zabalená v županu jsem vytáhla z lednice láhev vína, posadila se do obýváku a nalila si další sklenku. Začala jsem bilancovat.
Je mi třicet šest roků, tělo mám poměrně solidní, dokonce i prsa ještě pěkně drží tvar. Zadek by snesl trochu osekat, ale to zase není až tak hrozné.
Jsem solidně zabezpečená i s dětmi, práci mám dobrou, takže když to shrnu, krom chlapa mně nic nechybí. A bez chlapa se dá nějaký čas vydržet. Až děti odrostou, pak se uvidí.
Celkem spokojená s tímto závěrem jsem si nalila ještě jednu sklenku.
Vtom jsem uslyšela klapnout dveře.

„Ahoj,“ ozvalo se.
„Jana se vrátila,“ pomyslela jsem si. Chtěla jsem jí jít naproti, ale podlaha se začala vzpínat proti mým krokům, tak jsem raději sedla zpátky.
„Zapíjíš smutek nebo úspěch?“ pokračovala dcera.
Něco jsem nesrozumitelně zamumlala a snažila se opět vstát.
S Janinou pomocí jsem se dostala do ložnice a lehla si. Vypadalo to, že usnu. Hlava mně začala brnět a já se nemohla ubránit slzám. Dopadl na mě celou silou smutek. Nevěděla jsem z čeho, ale slzy mně tekly po tvářích a já tiše vzlykala.
Jana po chvilce nakoukla dveřmi, a když mě viděla, začala mě tišit.

Nevím, co se to se mnou stalo, ale probulila jsem celý večer. Nakonec se Jana nabídla, že se mnou bude spát v ložnici.
Odběhla do koupelny a za chvíli se ke mně přitiskla pod deku. Objala jsem ji a snažila se zaspat.
Protože jsem stále ležela v županu, ten se rozhalil a já byla proti Janě prakticky nahá. Uvědomila jsem si to, až když se Janina noha dotkla mého rozkroku.
Začala jsem pomalu vnímat, co se děje. Dotyk její nohy, spolu s vůní, kterou vydávalo její tělo, na mě začaly působit podivně.
Cítila jsem, jak vlhnu a pociťovala jsem nepřekonatelnou chuť pohladit její zadeček a pipinku. Její prsa se lehce dotýkala mého těla. To byl další podnět, který mě vzrušoval.
Přestože jsem tu ležela s dcerou a navíc jsem nikdy nezkusila ženskou lásku, nemohla jsem odolat a nakonec jsem pomalu rukou pohladila její záda a sklouzla na zadeček.
Jana na mě v šeru koukla.

„Maminko,“ zašeptala a ještě víc se ke mně přitiskla. Opět jsem ji pohladila po zadečku, noční košilka se náhle vyhrnula a já se dotýkala její jemné pokožky.
Obě jsme rychle dýchaly a jemně se jedna druhé dotýkaly. Všechny mé smysly byly ovládnuty dosud neznámým chtíčem po ženě, i když to byla má dcera.
Vsunula jsem ruku mezi nás a pohladila jí prsa. Její bradavky, podobně jako mé, trčely jako nárazníky vpřed. Bylo jasné, že už není cesta zpět.
Naše těla se dotýkala a vůně vzrušených kundiček zalévala pokoj. Jana se naklonila a ústy se dotkla mé bradavky. Jemně ji rty stiskla a sála. Současně její prsty rozevřely mé mokré pysky a začaly si hrát s mým zduřelým poštěváčkem.
Cítila jsem, že dlouho nevydržím a chtěla jsem Janě oplatit její mazlení. Ta to vycítila a náhle se otočila nade mnou, zaujala polohu, kdy měla její kundičku přímo před očima.

Měla ji dohladka vyholenou, lesklou a voňavou. Dosud jsem takto neviděla žádnou ženu. Můj jazyk se jemně dotkl jejích lupínků. Chutnaly zvláštně, trochu slaně a silně voněly.
Prsty jsem je zvědavě rozevřela a spatřila Janin poštěváček. Zaskočila mě jeho velikost, určitě byl centimetr dlouhý a na špičce byla znát rudá čepička.
Jana si podobně hrála s mou pipkou a to mě už mé vzrušení přinutilo přisát rty na její lupínky a sát je.
Cítila jsem chvění kolem pohlaví a vtom ve mně vybuchla bomba. Celá jsem se chvěla v křeči a hlasitě sténala.
Jana přitiskla mokrou kundičku na můj obličej, několikrát silně přitiskla a už z ní prýštil potůček lávy, který smáčel můj nos a pusu. Jana se na mě tiskla a sténala blahem. Po chvilce se otočila zpátky ke mně a obě jsme jazyky ochutnávaly své šťávy, které ulpěly na našich obličejích.

„Bože, to byla nádhera, ještě nikdy jsem nic takového nezažila,“ zašeptala jsem.
Jana se ke mně přitiskla.
„Můžeme to zase někdy zopakovat,“ odpověděla.
Začala jsem se probouzet do reality.
„Já nevím, není to příliš? Jsem přece tvoje matka a navíc žena,“ probudilo se ve mně svědomí.
„Vždyť jsme nedělaly nic špatného, jen jsme se mazlily. A to se mezi ženami stává. Neboj, není to nic nemorálního,“ snažila se mě uklidnit. Chvíli jsem ležela a neodpovídala.
„No nevím, ale Marek se o tom nesmí dovědět. Jasný?“ uzavřela jsem naši debatu, otočila se k Janě, objala ji a za chvilku jsme obě spaly.

Počet zobrazení: 322

Autor

Navigace v seriáluPo rozvodu 02 >>
4.7 60 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Povídka nasvěduje tomu, že ji psala mladá a nezkušená autorka. V poměrně krátké povídce „žene“ děj rychle dopředu, čímž mu dává punc nepravděpodobnosti. Myslím tím z ničeho nic, takové sexuální dovádění matky a dcery. Vztah obou musí mít nějaký dlouhodobější vývoj a ten mi tu chybí.
Styl psaní autorky je nadějný a proto jí dopručuji, jako každému začínajícímu autorovi, hodně číst a psát. Výsledek se určitě dostaví. Nikdo z nás se nenarodil jako genius a mnozí se svou pílí vypracovali vysoko. Proto jsou na tomto webu autoři, před kterými smekám klobouk a takovým může být jednou i Anna.

Junior

Tak nevím, jestli si náhodou nepřeješ něco nesplnitelného, ale mám takový dojem že tahle série je z archivu, ale možná se mýlím.

Junior

Pěkné možná trochu uspěchané, ale čtivé.

Denis86

Pěkné

Mrdus

Zajímavé. Na můj vkus az moc rychlé ale i pres to čtivé.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x