Splněný sen

Počet zobrazení: 62

Nela střídala kluky jednoho po druhém, ale s žádným nebyla spokojená. Zkoušela seznamovací večírky, odpovídat na inzeráty, trpěla ve vztazích, které ji nenaplňovaly a vnitřně se bila s tím, že už jen při polibcích myslí na ženu. Při každém pokusu o vášnivý sex se sice oddávala napichování, kdy měla nejraději polohu zezadu, ale za zavřenými víčky si představovala živočišnou samici, které se plně oddává. Vztahy ukončovala po pár dnech stejně smutná, jako by dostávala kopačky, takže nezbývalo nic jiného, než přiznat si svoji odlišnou orientaci a zkusit štěstí jinde. Seznámení jí nedělalo žádný problém a dokonce ani první zkušenosti se ženou se nebála. Měla jasnou vidinu, sblížit se se zkušenější, naučit se pár triků a připravit se tak pro další zážitky. Takže první, po čem šáhla, byl časopis s placenými utěšitelkami. Vybírala jako z katalogu podle popisu nebo fotografie, obvolávala a zjišťovala, která z rajd je ochotná přijmout i ženskou zákaznici. Po pečlivě domluvené návštěvě privátu, se radostí až rozklepala. Smluvená cena jí uspokojila, možnost se konečně dotknout ji patřičně rozrajcovala a tak v okamžiku proběhla koupelnou i ložnicí, aby co nejdřív prožila svoji první lesboshow.

Nervozita byla znát a tak do sebe před cestou kopla dva panáky na povzbuzenou. Odhodlaná, vyjít svému snu vstříc, se rozjela k dané adrese, kde ji v privátku čekala její první žena. U domovního zvonku se zhluboka nadechla, než dlouze přidržela prstík na zvonivém čudlíku.

„Kdo je?“ ozval se hlas z předchozího telefonu. „Tady Nela. Mluvily jsme spolu,“ pípla do domovního mluvítka nervózně. „Pojď nahoru,“ odpověděla neznámá žena a zabzučela elektronickým klíčem.

Nela vešla do chodby, prošla okolo schránek, kde se malinko naposledy upravila a při jízdě výtahem už pociťovala silné vzrušení. Kalhotky mohla ždímat i přes to, že žaludek se chvěl. Na rohožce před bytem opatrně zaťukala a nechala se uvítat zralou paničkou v pracovním županu, která nebyla skoupá na úsměv a vlídný hlas. Věděla dobře, že tohle je malinko odlišná návštěva, než na jaké byla zvyklá a i z krátkého hovoru pochopila, že musí být opatrnější než u běžných zákazníků. Nela prošla naprosto obyčejným bytem, prohlédla si obrázky v předsíni, zrakem hodila ke kuchyni, odkud voněla káva a dál následovala svoji učitelku do pokoje. Usadila se na pohovku, odkud poprvé pohlédla na profesionálku jako na ženu. Zahodila zájem o vybavení bytu a věnovala se lesklému župánku, který lacině připomínal japonské kimono. Bez problému rozeznala krásné křivky i pod látkou a začínala mít pocit, že se z bytu odplaví i se sedačkou. Pysky se krásně promastily a nemohla se dočkat, až se paní Diana zastaví a přitulí. Nebyl čas na zbytečnosti a tak jen co profišlapka přinesla kávu a nabídla panáčka, přisedla a lísavým hlasem si ujišťovala podmínky a přání.

„Takže by jsi ráda zažila ženskou lásku, ano?“ namotala si Dia pramen Nelčiných vlasů kolem prstu a pohladila ji tvář špičkou nosu. „Moc ráda,“ nechala se Nela a přitáhla si kabelku, aby své učitelce zaplatila. „Necháme to na potom. Chceš, abych byla tvoje kurvička, Paní nebo jen umazlená kočička?“ olízla ji svádivě za uchem a namáčkla se poprsím k levému boku.

Nela lapala slastí po dechu a ani nedutala. Nezvládla odpovědět, protože vnímala strašnou spoustu věcí naráz a jako totálně nezběhlá nestíhala pobírat celou situaci. Jen se upínala na ženské křivky přilepené po svém boku, zkoumavý jazýček, který ochutnával ouško, krk nebo projížděl její tichou pusinku. Jen se dotkla jejího jazyku svým, už měla potřebu zapojit i ruce.

„Však se dotkni. No pohlaď si mě,“ zamrskala Dia jazýčkem a poodhalila nahé ramínko. Nela se podívala na polospadlý župan a rozhoupané prso a hned položila dlaň na nahou kůži, aby nenápadně sjela o kousek níž. S jakýmsi strachem si zamířila přímo k bradavce, ale nad kusem látky se opět zastavila.

„Neboj se. Dotkni se. Jen se dotkni,“ obnažila si kozu už celou Dia a nabídla hnědý terč k polaskání. Nele se roztřepaly prsty, ale nemusela se už dál přemlouvat. Konečně se dotkla bříškem prstu dvorce, přejela přes bradavku, něžně chytla mezi dva prsty a zakroutila s jemností ženy. Lehce je přejela a zadívala se už o hodně klidněji do očí placené učitelky.

„Líbí se ti to?“ zašeptala Diana. „Moc. Moc se mi to líbí,“ přivřela oči Nela a už beze studu se nahnula k nabízené koze, aby nasála natural dudlík. „Takhle si mě připrav! Tohle je ono,“ hladila ji Dia opřená do sedačky a rozvazovala si župan, aby mohla posloužit i druhým ceckem.

Nela nezaváhala ani na vteřinu. Olizovala tuhou bradavku, ojížděla špičkou celý dvorec a nenasytně mačkala v ruce druhou polokouli, dokud neslyšela spokojené vrnění zaučující děvky. Nemínila přestat, sála a cucala oba tvrdé špunty, mačkala se mezi velececky a šeptem děkovala za takovéhle přijetí. Sosala nosíkem vůni ženskosti, laciný parfém i vůni rudé rtěnky na rtech placené učitelky. Mazlila se s nabízeným a ochotným tělem jako by to mělo být naposledy.

„Zkus to tady,“ roztáhla nohy Dia a prsty jí nabídla svoji oholenou pipku. „Pane bože,“ zabodla pohled do štavnatých zralých pysků Nela a v rychlosti vstala, aby se zbavila veškerého šatstva. Bleskově odhodila vše, co na těle překáželo a krásně nahá a nažhavená si poklekla mezi pevná stehna.

Prsty roztáhla růžový lusk a zahleděla se do lesklého vnitřku. Tolikrát si tuhle chvíli představovala, že sama nechtěla věřit tomu, co právě drží v rukách. Stačilo se nahnout a prolíznout, ale místo toho tenhle slastný okamžik prodlužovala. Mazlila se tváří o zralou kundu, hladila a roztahovala prsty oba pysky, aby viděla jak krásně se rozevírá štěrbina, prstem cvrnkala o poštěváka a až Diana po delším vzdychání konečně zaprosila, pak teprve poprvé znalou kundici políbila. Nejdřív z venku na pysky, potom na oba zvlášť, na vyloupnutého frajtra a nakonec poprvé prolízla celou štěrbinu od análu po celé délce až k poštěváku.

„Takhle je to super,“ prohla se v zádech Dia, zvedla nohy a nabídla se víc mladé slečince. „Chci to taky,“ lízala rychleji Nela a štelovala se na dosah svojí lesbické zkušenosti, aby sama okusila prsty, jak je mokrá.

Dia jen zasunula prsty mezi její stehna a už cítila kluzké proudy šťáv, které tekly skoro až ke kolenům. Vyjela po nich ke kundičce, prohmatala a zarejdila v dírce, aby s poplácáním naznala, že je potřeba tohle sladké neštěstí slízat.

„Vylez si na mě. Oplatím ti to,“ naváděla ji Dia, aby jen přehodila nožku a opatrně přisedla k jejímu obličeji, protože už vyplazovala natěšený jazýček.

Nela se opatrně natiskla na roztouženou pusinku a pocit, který zažila u prvního průlizu od ženy se nedal nijak popsat. Zaklonila hlavu a se zasyčením se skoro zakousla do buchty pod sebou. Vysála veškerý kundí koktejl a prsty vyšťourávala z díry další a další potoky. Olizovala si ruku, tlačila se pizdou na Dianin obličej a vzdychala na celé kolo. Byla rozrajcovaná do běla, že si skoro už neuvědomovala, co dělá. Jako zběsilá si pochutnávala na dámské pičce a kódovala do hlavy Dianino pomlaskávání.

„Ojedu tě, chceš?“ poplácávala rozkošné půlky mladé Nely Diana a nedala jí od lízání vydechnout. „Ano! Prosím!“ kroutila se nadrženě lesbička a odmítala slastí otevřít oči. Jen vrněla jako kočka, zatínala prsty do měkkých zralých stehen a olizovala všechno voňavé z ženského těla.

Nechala se přesvědčit, aby se narovnala, protože Dia si potřebovala podat i navléct připínací ocas. Oblečená v lakovaných tangách, kdy vepředu přebýval krásně žilnatý, růžový ocas, si stoupla před Nelu. Chytila svoji mužskou náhražku do dlaně a cpala ji ke rtům mladé samičky. Nadržená Nela bez okolků drapla po kusu vyrobeného ohonu a zajela žaludem až k mandlím.

„Dej si ho! Pořádně si ho tam podrž!“ dávila ji Dia, aby lesbička pochopila proč má k mužům vlastně tak daleko.Nela jen sledovala s pohledem zralou černovlásku a nechala se dusit dál. Po uvolněném tlaku si s chutí zakouřila, aby očistila umělotinu od svých slin a nespouštěla oči z tváře placené kurvičky. Dia stála pevná jako skála, přidržovala připínáka a s menšími přírazy Nelinu hubu našukávala.

„Chutná ti? Chutná? Tak zamumlej!“ držela ji už drsně za vlasy a přirážela jako o život. Nela zuboženě polykala růžový kus hmoty, ale oddaně čekala na svoje opíchání. Nedělalo jí problém ani tohle zacházení, jen když byla rozjetá s ženou. Rukama si zajížděla k pyskům, masírovala a roztahovala je, prsty chystala dírku na pořádný vjezd a jazykem rejdila pokaždé, když Diana polevila sevření.

„Nastav se mi. Tady se mi nastav,“ poplácala dáma s připínákem opěradlo křesla a dávala prostor ještě neopíchané slečně. „Zezadu, prosím!“ zvedala nožku Nela, opírala ji o čalounění a špulila kundí pusinku oproti gelovému tuhounovi. Dia se chytila Nelinin slabin, nasadila lesklý žalud k rozdělané díře a tvrdě zajela až na dno. Přirazila a zachytila letící hřívu za konečky pramenů. Obmotala si její dlouhé vlasy kolem zápěstí, natáhla ruku zespodu až k poštěváku a rozjela šukačku lepší, než do teď ukázal jakýkoliv Nelin přítel.

Namrdávala ji pomalu, lehce, rychle i s důrazem a snažila se svoji práci odvést co nejlépe. Nela se jen z posledních nadržených sil držela opěradel a nepřítomně se nechala ojíždět, protože v kundě cítila konečně to pravé horko. Občas zvládla otevřít oči, aby zkontrolovala ošperkovanou ruku s nalakovanými nehty, která jí rejdila v kundičce a promazávala poštěváka. Horko z trčícího frajtra se přelévalo do bříška odkud se vracelo do rozježděné pičky. Tohle neskutečné divadlo Nelu dostávalo do kolen. Vzdychala na plno, skučela slastí a držela si prsty půlky co nejdál od sebe.

„Už budu,“ hekala přes rameno dozadu, aby dala avízo rozjeté děvce. „To je správný! Udělej se!“ plácala Nelu po zádeli a škubala ji za vlasy, aby ze sebe mohla všechno vyskučet jako z ampliónu.

Přidala na přírazech, zmáčkla frajtra mezi prsty a několikrát škubla, dokud se Nela nesesunula v třepotu na křeslo. Zabořená obličejem do moderního čalounění a nohama skříženýma si držela právě udělanou frndu a odmítala vnímat svět. Funěla do rohu sedáku, třepala se po celém těle a nohama na prázdno šlapala zelí, jako by chtěla slastnému pocitu ujít.

„Pane bože, to je krásnej orgasmus,“ pochvalovala si vyvalená Diana, která tohle zažila poprvé za svoji profesionální kariéru. Nedalo jí jinak než si ještě přikleknout a přinutit celé Nelino tělo neodbytným jazykem k delšímu prožitku. Jen se dotkla, stalo se přesně to, co chtěla. Nela zaskučela a jako by její bouřlivý orgasmus neměl konce, se nechala prolízat do dalšího a ještě silnějšího.

Už byla celá v křeči, našponovaná jako prkno a roztaženými prsty odstrkovala opatrně Dianinu hlavu jako by sama nevěděla co chce. Měla pohyby jako ztuhlý robot, oči zavřené a sucho v ústech. Skučela, až skoro prosila a prodýchávala se do poklidnějšího stavu, kdy se celá tahle slast vlila do každého nervíku v jejím zkoprnělém těle.

„Tak tohle jsem ještě neviděla,“ hladila třepající tělo Dia a zírala na Nelu jako na zjevení. „Ne-do-tý-kej-se, pro-sím,“ omluvně odtahovala ruku a uklidňovala se, aby byla vůbec schopná odejít.

Tenhle prožitek nečekala ani ona. Svoje orgasmy znala velice dobře ať už z pokusů od mužů a nebo naopak z masturbačních večerů, kdy si nerušeně představovala druhou ženu. Ale nikdy by neřekla, že reálná zkušenost ji skoro zabije. Dia spokojeně čekala s občasným kouknutím na hodinky, aby přeci jen pohlídala smluvený čas a s klidem si jazykem projížděla dásně i vnitřek tváře, aby si ještě pochutnala se Nelině šťávě.

Až po hodné chvíli se rozcuchaná lesbička pomalinku zvedala ze země. Vypadala jako po divoké silvestrovské zábavě. Zvedala se opatrně jako zbitá, škobrtala pro odhozené svršky a při oblékání domlouvala polohlasem cenu, aby zaplatila co dlužila.

„Dělá ti to rovných 1500, ale když příjdeš příště, tak jsem ochotná ti dát slevu,“ políbila ji na tvář a srolovala si v dlani zaplacené bankovky. Nela jen přikývla na důkaz souhlasu a napůl upravená se vypotácela z bytu s pořádným hučením v uších. Sjela výtahem, prošla chodbu a na ulici se zařadila mezi procházející lidi, už zase bez problémů.

Až doma si uvědomila, že jen zaplatila a odešla, aniž by poděkovala za skvostný a vrcholný zážitek. Všechno napravila v noční SMS, kterou Dianě odeslala s poděkováním a příslibem, že se určitě neviděli naposled, protože ji láká orgasmus od ženy stejně tak, jako ho té ženě dopřát.

Počet zobrazení: 62

Autor

5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x