Kamarádská mamina 07

Toto je 7 díl z 8 v seriálu Kamarádská mamina

„No vida vida, tak koukám, že jste chtěli začít beze mne,“ uraženě prohlásil už ode dveří a opět rozzuřeným pohledem si to štrádoval přímo k roztažené matince.
„Ale neblbni, nechtěli. Kdyby jo, tak už ji dávno šukáme,“ popleskával na zralé pysky Petr.
„Ondro, řekni něco. Že se nic nedělo?“ chtěl zachránit férovost Michal. „Jo, však vám věřím. Dost keců. Tak se do ní pustíme, ne?“ stál pevně jako hřebec už přímo mezi stehny a sjížděl jí pohledem od pat přes lýtka až ke kolenům, které prudce roztáhl, jako by ručně porcoval grilované kuře. „Počkej, opatrně ať ji neporoucháš,“ smál se Michal a brzdil jeho počínání. Při tom si už stahoval kalhoty, stejně jako ostatní hošani.

Na uměle vytvořeném otomanu z matrací se nahromadilo oblečení mladých kanečků, které zakryla pečlivě vybraná Reginina košilka. Zajdové ještě neměli ten pravý cit pro erotično a tak si dopřáli holou pokožku jejich kadeřavé sjezdovky.
„Hoši přiznejte se, kolikrát s ní kdo stříkal,“ pobídl všechny Dan a schválně zdržoval celou akci.
„Však už se to říkalo, každej dvakrát, ne,“ dral se k oholené kundě Petr a lokty odstrkoval majetnického Dana.
„A co si to nad ní udělat všichni hezky zaráz?“ navrhoval dál drzoun, protože měl jasné plány pro celý dnešní večer a chtěl si je za každou cenu prosadit.

„Ano, prosím,“ propínala nadrženě špičky Regina, stříhala nožkami a rudla ve tváři, protože bradavky zkameněly a kunda rozkvetla.
„Takhle?“ chytnul se návrhu první Michal, přistoupil k rozvalené Regině a pomalinku si začal honit trčící maják.
„Přesně takhle,“ přidal se Dan a okukoval celé její tělo, jako by ho viděl prvně.
„Řeklo se všichni, Ondro,“ leštil už kopí jako třetí Petr a pobízel posledního, aby držel basu. Ondřej se zadíval do Regininých očí, jako by čekal na svolení a až potom přistoupil ke stehnu, přes které pokukoval k jejímu koženému kropítku. Vytahoval očima kapky moče z pysků a drandil si trčáka o sto šest.

„Pánové a dejte vědět kdo jak na to jste. Ať dostane palbu ode všech zaráz,“ dirigoval hoňku Dan a promakával jí kozy. Regina tekla a škemrala jak pohledem tak ústy. Pomlaskávala rty a mrskala jazykem na důkaz chtivosti. Nechtěla jim kazit smluvený scénář a tak se ani nesnažila žádného z nich dotknout. Jen je sváděla mimikou, rozhazujícími nožkami a nabízela oba cecky na všechny směry okolo. Hošani s ocasy v dlaních si škubali s předkožkami a slintali nad zralou paničkou, která na ně pomrkávala, vzdychala a lákala všelijak jejich semeno, aby byla co nejdřív ulepená a pokropená.
„Na mě už to jde, kluci,“ zpomalil Michal a sledoval ostatním tempo, aby zkusil poznat v jaké hladině je semeno ostatních.
„Já se asi taky přidám,“ pronesl Petr a hlídal svoji masturbaci, aby nebouchl bez ostatních.
„Ondráškovi pomůžeme, že jo?“ nabídla se Regina, protože znala jeho trému, která ho odzbrojovala. „No jen mu pomož, čubko,“ nastartoval její chutě Dan a otíral mokrý žalud o oholenou dámskou nožku.

Regina vzala pizdu do svých rukou, roztáhla pysky od sebe, zasténala vzrušením a probudila si zaťukáním čurací dírku. Zatlačila, aby se očko roztáhlo a Ondřej přidal v honičce, protože to náramně zapůsobilo. Provokovala i Dana, natáčela lačné rty po ocasech okolo a olizovala si bradavky.
„Kluci,“ škemral Michal a snaha zbrzdit výstřik mu skoro rozcinkala tvrdé kouličky.
„Pánové, tak kdo je už jen kousek?“ zajela si prstem do nory Regina a po hlesnutí kvarteta se nastavila ke šplíchačce. Nikdo už nestačil odpovědět a jedna hadice po druhé začala plivat, stříkat a cákat husté smetanové semeno. Zkropili ji od stehen po obličej, kdy se každá kapka o rozžavené maminkovské tělo rozbublala, napěnila a zasyčela.

„A teď já, teď já,“ upozorňovala na svoji přítomnost Regina a s roztřepanými kozami v dlaních se těšila na první bouřlivý orgasmus.
„Ty ne, holka. Ty si dopřeješ dneska jen jeden a až sami řekneme,“ ladil ji do poklidu udýchaný Dan.
„Sakra, to mi nemůžete přece udělat!“ vztekla se Regina a drapla první ochabující ocas do dlaně, přitáhla a nasála do pusy.
„Pánové já vám to říkal,“ smál se Dan když pozoroval huličku, která jako v agónii, klouzala rty po ocasu a máchala okolo sebe volnou rukou, ve snaze nahmatat další a další péra.
„Sledujte, jak si ho staví,“ ukazoval si v ohonu Michal.
„Na, tu máš a pohrej si,“ navigoval její ruku Petr.
„Ondro!“ štěkl Dan po kamarádovi a lusknul prsty jako na psa u roztažené nabízené kundy.

Klučík miloval tyhle povely a i když to z kamarádů žádný ani netušil, poslechl na příkaz, zakleknul a pustil se do další lízačky.
„Ukaž, narveš tam dva?“ přitočil se k Michalovi a cpal svůj ocas do zaplněné Regininé pusy.

Dusila se, koutky se jí trhaly, ale jazyk v pyscích ji odzbrojoval, takže nemínila přestat nebo se jakkoliv cukat. Tlačila do sebe dva žaludy, jazykem se cpala mezi ně a rukou honila znovu tuhnoucího Petra. Ondra se staral o svoje kopí sám a mrskal jazykem v díře. Regina sebou začala házet, protože orgasmus se blížil, ale neprošlo to ani tentokrát.
„Přestaň, kámo,“ odehnal Ondru Dan a přidržel si rozhulenou nataženou hubu zralé samice, aby se náhodou nevyvlíkla.

Ondráš vstal, opřel si namodralý žalud o tříslo a honil dál. Cuky pár militimetrů od pysků, měnily Reginu ve zvíře. Už notně vydrážděná a rozparáděná se rozhodla do protiútoku, protože si myslela, že se jeden z bodáků slituje a udělá jí dobře.

„Hoši, jdu na to,“ přimotal se rozhoněný Petr, nasadil jahodu k díře a zarazil. Rozpumpoval svůj píst, pleskal o matinčinu zadnici a natahoval se pro rozhazující se kozy. Sklepní plácání doprovázela Regina rytmickým hekotem, kdy se narážela proti bucharovi, aby se stihla nehlídaně udělat.
„Hej, nech ji, vytáhni ho, dívej na ni jak si dává!“ brzdil ho Dan.
„Nemůžu, už budu, počkej,“ zarážel dál vztekle do mokra ocas Petr.
„Vytas ho ven ti říkám, dívej na ni!!!“ odžduchával ho Dan.

Regina se třepala a nevnímala žádného z nich. Snažila se stihnout svoje finále, jenže Petr byl díky akci rychlejší. Stiskl zuby, roztáhl nozdry a nemilosrdně s rozzuřenou tváří ještě párkrát zabodl, vytáhl, nalepil se na svíjející maminkovské tělo a šplíchal semeno na svůj i její pupík.
„Pusť, počkej, pusť, teď já,“ hrnul se s Bivojem v dlani Michal na střídačku.
„Ať ti ho očistí,“ řídil Dan celou akci a nabádal Petra k rektnímu očistci.
„Otoč se,“ poplácal Reginu Michal po stehně a čekal až ji kamarádi napomůžou. V pokleku se mamina natáčela nateklou kundou k trčulínovi a ochotně slízávala zbytkny semene z Petrova ohonu. Michal se prolízával, navnadil si ji do správného bodu jazykem, žaludem poplácal řiťku a zapíchl se do hnědého otvůrku, úzkého maximálně na prst. Regina překvapením jen hlesla, nasála Petrovo kopí víc než chtěla a žmoulala oholeného vyflusance i když vedle stál zamlklý Ondra v pozoru.
„Hoši, ta jede,“ smál se Regininu pokusu Petr, který věděl, že k další erekci bude potřebovat čas.
„Přeručkuj si,“ nažduchával k ní Ondru Dan a šel nahlížet k zadnímu traktu, ve kterém se ukájel Michal. Regina chňapla po vystrašeném, ale už tuhnoucím ocásku bledého tichošlápka a nacumlala ho na jahodě. Se zavřenýma očima si na něm pochutnávala a cpala si ho s každým dalším vytrčením do hrtanu. S plnou pusou sledovala zrůžovělého mladíka, na kterého občas vyplázla chtivě jazyk. V celém těle cítila peklo. Po kozách jezdila hromada číchsi rukou, po zadku pleskalo pár přísných dlaní a zadnici jí plenil unikátní lofas mladého Michala. Zasouval se a pomáhal si dírku roztahovat prsty. Plival si tam, aby se lépe probojovával co nejhlouběji a drtil kůži ženské zadnice až do bílých stop.

„Do zadku, kámo je to fajn. Takhle se mrcha aspoň neudělá,“ pobízel ho Dan, který už sám upouštěl páru z nozder. Musel se ovládat, protože se chtěl cítit jako třešnička na dortu. Vytrčeným bodcem narážel do Reginy z boku, napomáhal Michalovi roztahovat půlky a otáčel se k Ondrovi, skuhrajícím o další dlouhej kouř. Chytil maminu za pačesy a tlačil ji na krví nalitý Ondrův hrot. Dlouho přidržel a byl ochotný ji pustit, až když se začala poslušně dávit. Spokojeně se nechal honit maminkovskou ručkou a šoustal v její dlani na prázdno.

„Hoši, pojďte někdo, já budu,“ zasouval se vztekle Michal a procákával jí střeva za vítězného hřmotu.
„Já, pusťte mě,“ tahal z hulících rtů ocas Ondra a běžel k uvolněné díře.
Regina se nadzvedla, aby uvolnila cestu k oběma kozám, nechala si je cumlat a masírovat od vycákaných kluků a přidržela nateklou kundu Ondrovi, který byl rázem plný života. Zabodl se, přes bok nahmatal poštěváka, sklouzl až k čurací dírce a zasouval tvrdolína v pravidelných přírazech s tváří položenou na ženských zádech.

„Když mi to teď uděláš, tak se ti zase počurám chceš? Jako u mě. Udělej mi to a vypustím se,“ trápila šeptem Ondřeje směrem za záda a snažila se ho přemluvit, aby porušil dohodu s ostatními.
„Na to zapomeň,“ zasyčel Dan, který měl celou akci moc dobře pod kontrolou a slídil všude, jen aby to proběhlo podle daného scénáře. Ondra by se rád držel a byl za hřebce večera, ale pouhá zmínka o žluté sprše ho donutila se nadzvednout, přidržet a rozpoutat kundí peklo na své předkožce.
Ulevoval koulím, snažil se držet tempo s rozhicovanou kurvičkou, ale práskl semeno do pysků během okamžiku. Regina křičela, ba skoro až volala o pomoc, protože z nedotaženého orgasmu jí až rozbolel spodek a Ondra labužnicky trhal ptákem v roztažené micině. Plival sperma dovnitř, šilhal očima a se zvrácenou hlavou pulsoval ptákem ve studně svých snů.

„Jdeme na to,“ pleskal dlaní do roztřepaných půlek Dan a pobízel Reginu, aby se rozplazila za ním. Po kolenou slezla pracně z bedýnkového stolku a po kolenou se plazila k rozvalenému Danovi, který sebou švihl do připravených matrací na zemi. Popleskal na volné místo vedle sebe a Regina se přetočila na záda jako bezbranný brouček.

„Hoši, ukončíme jí trápení?“ pobízel ostatní z party a prsty jí rozhonil tvrdého poštěváka. Nebyla schopná jediného slova. Jen se nehty zaryla do starého prostěradla, propnula se v pase, roztáhla nohy a nechala si drandit brázdu. Šimral ji a naťukával žaludem do boku. Ostatní z bandy polehali okolo a jazyky napomáhali prodlužovat Reginino trápení, dokud se neprojevovala jako před kolabsem.

„Pánové, jdu na věc,“ klečel mezi jejími stehny a opíral se o klouby rukou jako při kliku. Na jeden zátah zajel bucharem na dno a mamina ztratila zájem dýchat. Jen čekala a v duchu prosila, aby ji konečně udělali. Jazyky na těle jí doprovázely při každém zápichu a pohledy na visící ocasy okolo ní ji táhly k očekávanému orgasmu.

„Líbí se ti to?“ našukával tvrdě ji guru.
„Jo! Dělej, nepřestávej, dělej!“ skuhrala bez dechu Regina.
„Chceš se udělat? Už bys ráda, že?“ přidal na razanci a vnímal mimiku jejich rajdy, která dávala jasně najevo, že se brzo udělá.
„Podejte mi telefon, honem!“ štěkl na kamarády a jediný Ondřej se odplazil od rozlízaného cecku k pohozeným Danovým teplákům, aby vytáhl z kapsy mobil.
„Tu máš,“ vmáčkl ho Danovi do dlaně a znovu se nasál na tvrdou bradavku.
„Trochu si pohrajem, chceš?“ bušil do překrvené pizdy a mával jí před obličejem mobilním telefonem.
„Jo, chci, dělej si chceš, hlavně nepřestávej. Já už budu!“ souhlasila se vším, i když vůbec netušila co má Daniel za lubem.
„Dobrá,“ zpomalil tempo přírazů, navolil si v seznamu Reginina synka Jirku, zvolil vytáčení, podal telefon k jejímu uchu a spustil pekelnou šoustačku.

Vyšukával a válel se po ní v bestiálním tempu, Regina jen držela sluchátko u ucha, házela nohama a hekala i ve chvíli kdy uslyšela mladý hlas. Vyrajcovalo jí to a mezi mžitky před očima se dostala do role naprosté děvky, která chce uspokojit všechny zajíce z okolí. Mladý překvapený hlas, který koktal v telefonu ji dostával za hranice normálnosti a ona se předváděla jak jen nejlíp uměla.
„Dane? Haló Dane? Kde seš? Ty vole co to máš za kost? Dane????“ volal do matčiného ucha Jirka. Stačila tahle vyzvídací poznámka a hned poznala synkův hlas. Regina vyvalila oči proti mardákovi, který se jen zákeřně usmál a rozbušil se na jejím měkkém zralém těle. Funěl, vzdychal a snažil se prodlužovat tuhle rajcovní chvilku co nejdýl. Matinka se nechávala olizovat, mrdat synkovým kamarádem a s Jirkou na drátě omdlévala rozkoší.

„Přiznej se mu. Řekni mu, že seš to ty, dělej už budu, ty mrcho!“ křečovitě se zkoušel ovládat a Regina se hlasitě rozhekala.
„Bože mě z ní stojí péro, kdo to je? Bože ať tak neheká nebo si ho utrhnu! Kde jste? Přijdu,“ skuhral nadrženě Jirka do sluchátka.
„Jiříku? Dojdi! Prosím tě dojdi! Jsme ve sklepě!“ zbavila se předsudku Regina a vyškemrala celé tabu do mikrofonku v mobilu během okamžiku, kdy se křikem udělala.

Křeč v těle polevila, dostavená slast zaplavila celé její tělo a v naprostém kómatu už jen vnímala šum v uších, škubání v podbřišku, hluché ticho v mobilu a horké semeno, které zalepilo celý vnitřek. Dan ležel na zralém sexy těle, oddychoval, kluci zírali s otevřenýma hubama a Regina si skládala myšlenky, i když víc převládal pocit toho, že je jí všechno jedno.

„On to položil,“ funěl Dan, ale nemrkl ani brvou nad tím, že by mohlo dojít k něčemu jinému než k dalšímu potěšení kamaráda z party.
„Co teď?“ zeptala se posmutněle Regina a nechala se hladit chápajícími mladíky, kteří do jednoho neměli jiné přání, než ty dva nakonec spárovat k sobě.

Autor

Navigace v seriálu<< Kamarádská mamina 06Kamarádská mamina 08 >>
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x