Kamarádská mamina 05

Toto je 5 díl z 8 v seriálu Kamarádská mamina
Počet zobrazení: 218

Odpolední domácí nudu si Regina vyplnila po svém. Vysmejčila byt, pouklízela všechny místnosti krom pokoje nepořádného syna, kam se zařekla, že už s hadrem nevkročí. Jenže samota jí nudila a tak potřebovala zahnat nestoudné myšlenky, které jí trápily spodek. Celá mokrá se rozhodla přeci jen u Jirky alespoň vysát a hned potom si dát horkou vanu s dlouhou masturbací.

Naběhla s vysavačem do pokoje, zapnula hlučný stroj, chopila se dlouhé hadice a už zase pekelně nadržená se kroutila po pokoji s představou, že se předvádí obecenstvu za ní. Odění, skládající se jen z dlouhého domácího trika a kalhotek, ji vyloženě nutilo kasat bavlněnou látku až k pasu. Roztahovala nohy, ohýbala se v pase a špulila obepnutou kundu, která se těsnila v průhledné krajce. Pohrávala si s představou, že je na nějakém pódiu a má pod sebou všechny pány a kluky, které v reálu zná a tancuje pro jejich potěšení.
Hrála si jako malá holka na sexy tanečnici, dráždila bradavky a roztahovala pysky proti židli u stolu, či věšáku v rohu pokoje nebo lampě na stole. Nevnímala nic než své rozpálené tělo a hukot vysavače. Její privátní vystoupení vyrušilo dlouhé neodbytné zvonění, kdy sebou trhla a vrátila se nechtěně do reality, kdy byla zase obyčejnou mámou dospělého synka, který si jak malý kluk zapomněl klíče. Koukla na hodinky, mlaskla na protest, že nebude sama ve chvíli, kdy to potřebovala a automaticky šla zabzučet k domovnímu telefonu, otevřela dveře bytu a vrátila se otrávená zpátky k vysavači.

Už vztekle jezdila hubicí po koberci, protože nadrženost byla mocná. Toužila ještě aspoň po pár minutách zrovna té samoty, která ji ještě před chvílí nudila. Kunda jí tekla, pysky tepaly vrušením o sebe a létající bradavky se lechtaly o látku volného trika. Poslední vteřiny volna si užívala, dokud za zády neuslyšela bouchnutí dveří, které jí natolik navztekalo, že se proměnila ze starostlivé maminky v podrážděnou štěknu.

„Máš tu bordel, že jsem to nevydržela! Žiješ tu jak prase. Jdi se najíst, než to tu dodělám. A na klíče bys taky nemusel zapomínat. Nejsi snad už malej, ne!“ přeštěkávala hučící vysavač před sebou a vzteky odmítala věnovat, nevhodně vracejícímu  se synovi, jediný pohled.
Dřela koberec a šmejdila s hadicí po všech koutech. Nechtěně se natáhla do rohu za stolem, protože jen co byla vyšponovaná na špičkách, už se jí zase na mysl drala představa s obecenstvem a pička jí tekla jako o závod. Rozhodnutí, že se na celý úklid v tomto doupěti vykašle, vypne stroj a půjde si ulevit do horké vany, jí přerušilo pevné chycení za boky.
Strnula a krve by se v ní nedořezal. Bála se otočit a jen pohlédnout na syna, který si dovolil něco, co by nikdy nepřipustila. Cítila jak jí na látku kalhotek tlačí tvrdá tyč a dere se mezi její pysky, takže dosavadní vzrušení vyměnil strach z celé situace. Sebrala zbytek sil, aby zabránila něčemu, co opravdu odmítá.

„Jirko! Co to děláš? Okamžitě toho nech!“ konečně otočila hlavu a málem omdlela, když za sebou uviděla v plné polní připraveného Dana.
„Tak Jirku bys chtěla, jo?“ smál se naplno a soukal se žaludem za promáčené kalhotky.
„Ježiši, co ty tady? Vypadni. Jirka každou chvíli příjde, dělej! Pusť mě!“ snažila se z jeho sevření vymanit, ale nešlo to. Nadrženost ji oslabovala a mokré kalhotky se lepily na velikou mladou jahodu jako magnet.
„No tak když mi nezvedáš telefony, tak jsem si přišel. Jsi ještě pořád naše děvka, ne?“ smál se uchyláckým smíchem a nepolevoval v útoku na Regininu promaštěnou podkalhotkovou tkáň.
„Jsem, ale pusť! Neblázni! On fakt každou chvíli příjde!“ hodila sebou ze všech sil Regina tak, že stačil jeden mladíkův chvat s lemem krajkových kalhotek a zajel do kundy až na dno.
V tu ránu zjihla, vyplázla jazyk a jako čuba se nechala napichovat. Sama si vykasala triko pod bradu, aby provětrala rozhoupané cecky, rukou se držela hučícího vysavače a druhou roztahovala půlku, aby byl lepší přístup i pohled na mrdanou zralici.

„Já jsem to věděl!“ soptěl rozesmátě Dan a nahnul se k hlučící hadici. Vyškubl ji Regině z ruky a nechal ji přisát na čouhající poštěvák.
„Pane bože!“ vykřikla zneuctívaná mamina a díky peklu, kdy jí vysavač tahal poštěvák a mladý roh plenil nadrženou kundu, se proměnila v obyčejné zvíře.
Házela zadnicí, nechala si tahat vlasy opět jako za opratě a hladově se olizovala při každém zásunu a nárazu. Držela se hrany synova stolu, zvedla nožku na jeho desku a prohnula se v pase jako štír.

„Olízej tu fotku, dělej čubo!“ burcoval ji zezadu zajda.
„To ne! To nechci!“ cukala se rozparáděná mamina nad fotkou svého syna.
„Říkám ti okamžitě olízej tu fotku!“ vyškubl ze zralých pysků svůj ocas i vysavač zároveň.
Věděl přesně, že tohle Reginu v pravé chvíli potrestá i donutí zároveň a tak si s posměšným pohledem užíval vteřin, kdy rozhicovaná, nedošukaná a uslintaná Regina nešťastně mrkla na nevyplněnou pizdu, aby hned drapla po rámečku na stole a olizovala nadrženě vyfoceného syna.

„Ták a teď kňourej, že ho chceš! Chceš ho, že jo?“
Zasouval provokativně ocas do vystavené miciny a vysavačem dráždil zduřelého poštěváka.
„Jo chci! Chci ho!“ olizovala sklo i rámeček a čekala na slastnou bolest sacího stroje i rozkoš v díře.
„No vidíš,“ natiskl už naplno hadici a zajel znovu na dno roztažené kundy.
Znovu spustili živočišnou šukačku, kdy Dan plenil bez servítků tvrdě zralou kundici a Regina se nechala škrábat, plácat, tahat za olizování synkovy fotografie, kde se trefovala špičkou jazyka jeho rozkroku

„Budu, už budu! Nacákám to do tebe a opovaž se koupat, ty děvko!“ tancoval na špičkách a pumpoval semeno do uřvané Reginy, která se zmítala a slintala fotku v nejsilnějším orgasmu své existence.
„Ty šmejde úchylnej, vypadni!“ vztekala se roztřepaná a uspokojená Regina, když vypínala stále sající vysavač.
„Já jsem úchylnej? Podívej se na to nadělení!“ chechtal se nad osliněnou fotkou kamaráda, mokrou hadici vysavače a uklízel si ochabující nástroj zpátky do kalhot.
„Neřekneš to nikomu, viď že ne?“ málem se rozbrečela strachy mamina.
„Máš mě za svini? To je naše tajemství, neboj. Kluci nic neví a ani zítra se nic nedozví, neboj se, “ změnil chování uspokojený Dan a přitáhl si Reginu k sobě, aby ji pohladil, políbil a šeptem uklidňoval.
Vděčně mu pohlédla do očí a rohem trička utírala vlhkost ze skla i rámu, aby zamaskovala stopy. Oba udýchaně mlčeli a tulili až do se do zachrastění klíčů v zámku.

„Pane bože, co teď?“ zazmatkovala matinka.
„Klid, símtě. Však tu není nikdo z nás poprvé sám. Přišel jsem za Jirkou no,“ usmál se s ledovým klidem Dan a šel otevřít prosklené dveře kamarádového pokoje.
„Co ty tady?“ Jirka ledabyle hodil školní tašku na postel a nepříčetně se podíval na matku s vysavačem, protože neměl rád šmejdící rodiče.
„No co, jsem ti tu vysávala,“ špitla tiše Regina a už se klidila i se svojí Etou do předsíně.
„Jsem se stavil za tebou. Máme zejtra takovou akcičku s klukama, nechceš se přidat?“ zákařně spustil Dan s jedním okem na Regině, která se zastavila a málem kolabovala.
„Vždyť jsem ti říkal, že nemůžu. Mám rande, ne?“ odsekl Jirka a vybaloval si věci z batohu.
„Ty máš rande, jo?“ vrátila se uklidněná matinka překvapeně zpátky.
„Ježiš máti nech toho,“ mávnul rukou a naznačil, aby zvědavá Regina zase vypadla.

Odešla zpátky do předsíně, uklidila vysavač a šla dumat nad potenciální snachou do kuchyně. Bylo jí jasné, že jde o nějakou jednorázovku, ale bojovala uvnitř s malou žárlivostí. Naposledy skřípla zuby, když se Dan drze přišel napít do kuchyně, jak to ostatně měli zažité všichni z party.
„Co to mělo znamenat s tím zítřkem?“ vyjela po něm nasupěně Regina a přesto, že šeptala bylo vidět její rozčílení.
„To byl jen rejpanec, neboj. Jen jsem si takto rejpnul do tebe, protože jsem věděl, že nemůže. Je to podchycený, neboj,“ šmátral ji znovu na kozy a táhl ruku k ocasu, aby si ho znovu potěžkala.
„Opovaž se něco zkoušet teď a tady!“ sekla po něm drápy a otočila se, aby mohla zavčasu utéct před nadrženým dotěrou.
„Však to chceš a netvrď mi, že ne. Seš zase mokrá, tak nemluv,“ držel ji pevně u sebe a druhou rukou už tlačil prsty do znovu rozšklebené kotlinky.
„Ty seš strašnej parchant, přestaň!“ bránila se případnému trapasu, kdyby je tak Jirka načapal.
„Šukala bys, že? Pěkně bys přirážela když je synáček doma, že jo?“ klečel u ní Dan a cpal se jazykem mezi pysky za křupání škubaných kalhotek.
„Prosím tě ne! Nech mě, vždyť tohle je o hubu. Tady ne!“ škemrala znovu vyrajcovaná mamina, ale podvědomě se štelovala proti drsnému jazyku.
„Chviličku. Jenom chviličku. Však ho uslyšíme!“ prolízával se udýchaně Dan.
„Ne! Jdi za ním, už jsi tu dlouho! Jdi!“ tlačila se mu poštěvákem na pusu a znovu mrskala jazykem směrem k synkovu pokoji.

Dan sice vnímal její slovní protesty, ale využil toho, že se sama tlačila na jeho obličej. Lízal a brnkal o poštěváka, cpal se mezi pysky a natahoval jazyk co nejdál, až se mu nos ohýbal o měkké samičí půlky. Regina v sobě dusila jakýkoliv projev a tak jen rudla v obličeji a prosila v duchu kohokoliv, aby se něco stalo.
„Tak co jé?“ zavolal do chodby Jirka.
Dan sebou trhl, vyskočil na nohy a nechal nadrženou Reginu téct na podlahu.
„Však už jdu. Jsem se tu zakecal s tvojí mámou,“ neodpustil si rejpanec, natočil sklenici vody, utřel šťávu z brady do trika a zašeptal matince, aby si nachystala odpadky, protože ho půjde vyprovodit.
Odnesl pití Jirkovi do pokoje, v rychlosti s ním poklábosil a opouštěl byt s hlasitým loučením, na které Regina slyšela jako poslušná čubina.

„Počkej, půjdu s tebou. Musím k popelnicím,“ vyrazila v triku a pantoflích z bytu ven.
Skočili do výtahu a rozjeli se směrem dolů. Sama panmatinka se přitulila jako první a začala se lísat, aby dokončili co v kuchyni začali.
„Vykuř mě,“ zastavil Dan kabinku a zmáčkl poslední patro s rozhodnutím, že se malinko povozí.
„Ráda,“ přidřepla Regina, chytila tvrdá ocas do rtů a prsty si sama zajela do dírky, aby konečně ulevila tomu vyprovokovanému rajcu.
Sála ocas stejně jako před tím vysavač její poštěvák, tahala z něj semeno a zajížděla prsty do nenasytné miciny. Jezdili nahoru a dolů dokud Dan nestoupnul na špičky, nechytil ocas za žaludem a nevyhonil jí smetanu ja vyplazený jazyk. Nechal se dokuřovat a olizovat během chvíle, kdy se prsty ohlý cpal do díry před orgasmem. Proprstil sliznici, vymlaskal z paní dospělé orgasmus a už jen slastně sledoval dvě půlky, které se roztřepaly jako sulc. Hladil ji u ocasu po vlasech a chrochtal si blahem.

„Kam jedete, paninko?“ navodil situaci jako by se nechumelilo.
„Do třetího, když mi venku vyhodíte tuhle tašku,“ usmála se spokojeně a podala mu naditou igelitku odpadu.
„S radostí a nashledanoooou,“ zašaškoval v otevřených dveřích kabinky, když Regina vystupovala a konečně se rozhodl k odchodu.

Už zase slušná matinka si zazvonila u dveří bytu a nechala se ochotně spucovat přidrzlým synkem za to, že zapomněla klíče. Šťastná zaplula do bytu, aby honem mohla, tentokrát s radostí, odpovědět na veškeré zmeškané telefonáty a SMSky od Dana, protože se ujistila, že se od něj ráda nechá dostat zase do kolen.

Počet zobrazení: 218

Autor

Navigace v seriálu<< Kamarádská mamina 04Kamarádská mamina 06 >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x