Kamarádská mamina 03

Toto je 3 díl z 8 v seriálu Kamarádská mamina

Po dokonalém obědě, kdy nijak zvlášť Regina nevyvařovala a přesto vykouzlila plný talíř dobrot pro svého bodáka, se Petr snažil znovu přiblížit.

„Je mi líto, ale každý jen dvakrát,“ usmála se na zrzouna a posichrovala si tím další jeho návštěvu.
„I Michal tě včera dvakrát to?“ snažil se aspoň pohladit balónky.
„Jo. Vypadá to, že každý z vás mě dvakrát to,“ smála se už nahlas a pakovala zajíce ze dveří, aby mohla vyrazit na oblíbené nákupy.

Moc nerad se zrzeček loučil, ale musel. Šoural se pomalu domů, kopal kamínky před sebou a přes kapsu si konečky prstů cinkal do háděte. Posouval se k domovu líně s myšlenkami na úžasnou Reginu a připravoval se přes kapsu na soukromé orgie u sebe v pokoji. Občas si přivoněl k prstům a snažil se vytáhnout ještě zbytek piččí vůně. Doma si užil samohoňky a natahoval reakce na zvědavé SMS ky, které posílali ostatní kluci už během odpoledne.

Večer, posazení na bednách, všichni netrpělivě viseli na rtech zrzavého Petra.
„Nedělej se zajímavej a mluv konečně, sakra!“ rozkřičel se na něj Ondra.
„Budeš teď za frajera? Dělej, mluv,“ nervózně vyskočil proti zrzounovi Dan.
„No dobrý. Šukala jak divá. Měl jsem to i s obědem,“ rozesmál se u vzpomínky na privátní kantýnu.
„Hoši, zejtra chci jít já! Dane pusť mě,“ škemral nedočkavě Ondřej.
„No počkej, tak si snad losneme, ne? Já mám taky chuť,“ oponoval Dan, který se už viděl u rajdy doma.
„Sirky! Dělejte volové. Podejte někdo sirky,“ zmatkoval Ondra a sháněl se po dřívkách.

Zachrastil podanou krabičkou, vytáhl dvě zápalky, jednu zlomil, schoval vedle druhé původní do dlaně a dal kamarádovi vybrat. Pochopitelně si Dan vybral tu delší, takže uražený Ondra musel ještě jeden den vydržet. Proběhl další rozhovor, povzbudivé slintání, zpověď každého z party, kdy si hromadně vyslepičili poslední stříkání nad zralou paninkou, slib, že se Jirka opravdu nic nedozví a šli opět hromadně domů. Další noc byla ve znamení mladické onanie, kdy jeden každý ležel na posteli u sebe doma v pokojíčku, proháněl si meč a zavíral oči, aby si představil udělané cecky, nebo kobylkovskou prdel. Znovu létalo semeno vzduchem, opět každý zašeptal její jméno a se závistí, že Jirka ji má doma, usínali.

Opakovala se rutina všedního dne. Zatím co druzí se táhli líně do škol, šťastný Dan si to štrádoval přímo k vysokému paneláku. Vesele po cestě počítal kroky, pohvizdoval si, dokonce občas i poskočil až se rázným krokem dopravil k potřebnému vchodu. Do zvonku se opřel v okamžik, kdy už sama Regina volala do mluvítka, aby šel ke dveřím, že mu zabzučí.
„To jsou fofry, panečku,“ rozesmálo ho to, zatlačil do zvonivých dveří a vpadl do chodby, kterou proběhl k výtahu.

Vyjel do trojky, vyskočil z kabinky a přeběhl chodbu, aby ho nikdo neviděl. Zabouchl za sebou, vyzul si boty a svlékal oblečení, aby se matinka nemusela zdržovat. Vyšel jako jelen v říji směrem do kuchyně, odkud slyšel cinkot nádobí. Zastavil se přede dveřmi, opřel se rukou o futra a rozhonil si lofas, protože to bral jako ostudu, kdyby ho měla Regina vidět v měkkém stavu. Postavit si kůl pro něj nebyla žádná práce. Už jen ten pocit, že kousek od sebe má ochotnou rajdu, mu ohon stavěl sám. Jen malinko přihonil, sroloval předkožku, aby byl hezky vidět velký žalud a vešel do kuchyně, vyzvat Reginu k tangu.

„Máš mě tu, kotě,“ spustil sebevědomě tak jak si to už stokrát představoval.
„No teda,“ usmála se panička, utřela ruce do utěrky, odložila ji na linku a už kroutila k mladému toreadorovi.

Dan tam stál, silný jako sloup, pevný a tvrdý. Nechal se okukovat zvědavým dospělým pohledem, s frajerským mrknutím nastavil ochotně čuráka k důkladné prohlídce a pochvalně mrčel.
„Ten je. Těšil ses?“ svlékala si před ním rychle šatky a hned se nalepila nahou kůži na jeho tělo.
„No a jak, kotě. Včera jsem se o tebe málem pohádali. Ondra se těší jak malej kluk. Ale nakonec jsem tě vyhrál já,“ pochválil se vítězně zajíc.
„Vyhrál? Copak vy o mě i hrajete?“ vzrušila se tím hned Regina a po stehně jí, nad tou představou, tekl první potok šťávy.
„Museli jsme. On by byl schopnej se snad i servat. Takže se tahaly sirky,“ přiznával Dan a sledoval jak ho lačná samička honí, až jí cecky poletují.
„Kde to chceš? Honem, řekni si!“ cedila skrze zuby Rejža a tlačila ho do bytu, aby si vybral pohodlnější místo.
„Půjdem na hajzl. Vezmu si tě tam jako děvku,“ přikázal Dan.

Regina se zarazila. Určitě se nechystala vycouvat. Naopak, nevěřila vlastním uším, že tenhle floutek je až takhle drzý, což ji přitahovalo. Dívala se mu zpříma do očí a její pohled jasně jihl. Z dračice se pomalinku stávala vyplašená laňka s jiskrou, která prozrazovala, že je ochotná udělat cokoliv. Nechala se zatlačit mladíkem k záchodové míse, dokonce za nimi zamkl a sedla si na sklopený poklop.

„Nechala sis pro mě vzkázat, že ty čubko?“ zpřísněl pohled mlaďoch a mrskal trčákem Regině před očima.
„Ano. Nechala,“ pípla v tomto nezkušená matinka.
„Potřebuješ to, že? Chceš mrdat s každým z nás. Bereš nás pěkně jednoho po druhým, abysme si nemuseli nad tebou už jen tak honit ocasy, že?“ pokračoval v jakési divné předehře Dan. Opřený zády o zamčené dveře si rozhonil tágo, aby čubka jasně viděla co s nimi všemi dělá.

Regina se nahnula, aby nasála mladíkům lofas, ale neuspěla. Místo pořádného zásunu do hrtanu se dočkala akorát pálivé facky.
„Nebuď nedočkavá! Já vím, že jsi největší kurva ze sídliště, ale počkej si, až Pán bude mít chuť. Kdoví, komu všemu jsi ho hulila? Nerad bych o tebe něco chytil,“ dráždil hada bosou nohou, protože si jen po svém i když netušil, co to s maminou udělá.

Být to v jiné situaci, Regina by už dávno zakročila a s křikem by drzého floutka vyhodila. Ale protože Dan měl v sobě něco, co ji přitáhlo, skousla jeho urážky a naopak překvapeně pocítila, jak moc ji to zacházení zachutnalo. Místo poslušného čekání se znovu pokusila olíznout dominantní jahodu i za cenu další facky, která přiletěla hned po letmém dotyku žaluda s jazykem.

„Ty mrcho, řekl jsem že nebudeš tak nadržená! Chovej se jako dáma. Vždyť se na sebe podívej! Cecky ti lezou, zamykáš se na hajzlu jak placená děvka, pouštíš si do bytu kdejakýho nadržence! Zapomeň na to, že ti budu platit! Řekni hezky Pánovi, že mu dáš zadarmo,“ drtil ji bolestivě kozy a píchal ji do tváře ocelovým ptákem.

„Dám vám zadarmo, Pane. Udělám co budete chtít! Cokoliv!“ sípala vzrušeně Regina a bolest na poštípaných bradavkách ji nečekaně rozohnila ještě víc. Nestíhala přemýšlet, čím to je, že se sebou nechá takhle vláčet. Jen si užívala dominance toho frackoidního mláděte a místo vzdoru tekla.

„Zneuctím ti prdel, tak se těš. Ale nejdřív mi ho pohul,“ přiškrtil ji pod krkem až s otevřenou pusou zalapala po dechu a v tom okamžiku jí nacpal žilovitý chvost až do krku.Zajel do ní jak po másle, žaludem projel až za mandle a ještě jí ucpal nos, aby děvku pořádně potrápil. Regina se začala dusit, škrábat nehty a přitom rejdila jazykem pod tuhým ocasem. Tlačila chuťové pohárky na žilky, slzela, šminky se jí rozpouštěly a tekly po tváři a přitom měla kundu mokrou jako za celý život snad ani jednou.
Tento strašně zvláštní stav ji sebral. Najednou se chtěla cítit ponížená, přála si, aby Dan ještě víc přitlačil a úplně ji zničil. Chytila ho dlaněmi za koule a přesto, že měla co dělat, aby vydržela bez kyslíku, snažila se jemně šimrat kožený vak. Dan polevil stisk pod krkem a pustil i nos, aby se jeho kurva prodýchala. Regina funěla a chrčela, ale dál byla napíchnutá hubou na kůl, aby nepřišla ani o vteřinu nového zážitku.

„To by stačilo. Je vidět, že hubu máš rozkouřenou dobře. Asi jich hulilas hodně, že?“ dráždil dál couru.
„Ano, hodně. Každýho, kdo si řekl. Miluju to,“ lhala poslušně Regina a dopřávala mladíkovi přesně to, co chtěl slyšet.
„Otoč se ať se na tu tvoji vykurvenou hubu nemusím dívat, čubko!“ zahrál opovržlivost dominant a sledoval každý centimetr z dokonalého sexy těla, protože děvka se v malém wc pomalinku kroutivě otáčela a nabízela tak nestoudně všechny své křivky.
„Dělej, kurvo! Pohni si, Pán nebude čekat!“ žduchl jí vytrčeným rozkrokem do boku až se Regině podlomila ruka a ohnula se až k zemi.

Vyšklebila z pysků nadrženou díru, leskem z mokra zasvítila Danovi do očí a než se stihla zvednou a opřít pohodlněji o mísu, zajda si ji už šteloval k ocasu.
„Hmmmm, tak takhle přesně zůstaň! To je ono. Krásně ses nastavila, to tě musím pochválit,“ zašveholil píchač a jako pochvalu ji silně naplácal nabídnutou prdel.

Zřezal ji do ruda až ho dlaň pálila, prsty prozkoumal kluzkou kundu a mazal šťávu okolo análu, který roztáhnul rozporkami z prstů, aby do něj mohl naplivat. Celou dobu Regina poslušně držela a jen valila oči do koutu za záchodovou štětkou. Připadala si jako opravdu najatá děvka, kterou kdosi cizí ojíždí na nádražním hajzlíku a nechápala, kde se tohle bere v tak mladém klučíkovi.

„Vraž si prsty do kundy a šukej se. Já se ti udělám do prdele,“ rozkazoval dominant a počkal si až mu coura vyhoví.Poslušně si nacpala prsty do díry, rozjela prstoklad a teprve potom spokojeně Dan zapustil svůj žilnatý kořen. Zasunul se nadoraz, zaryl nehty levé ruky do bílé kůže maminy, natáhl se druhou rukou pro prameny vlasů a spustil Velkou pardubickou na zralé klisně.
Škubal za opratě, zarážel se co nejhlouběji a pochvaloval si, jak jeho kurva krásně maže. Občas se nahnul, aby zkontroloval Regininy prsty, které měly brázdit kundu zespoda. Spokojeně se opět narovnal, protože nadržená coura už nechtěla na nic čekat a poctivě si cpala do díry skoro celou pěst. Soptila, zuřivě se napchávala a hekala ke stupačkám, aby bylo co nejvíc slyšet její vzrušení i v horních patrech.

„Jen se šukej, šukej se. Máš úzkou prdel. To se divím. Kolikátej jsem, no? Kolikátej?“ vyšukával své otázky mezi bílé polokoule.
„Nevím Pane. Bylo vás hodně,“ přistupovala lehce na hru obdělávaná rajda a chrčela jako z posledního, protože jí kunda začala pomalu cukat.
„To bych řekl! Kurva jsi a kurvou zůstaneš! Vědět to tak Jiran, co?“ rozesmál se Dan a šukačku ještě zdrsněl a zrychlil.

Zmínka o Jirkovi Reginu rozohnila ještě víc. U pusy se jí spustily sliny, kundí šťáva se napěnila, poštěvák vyrostl a tak v předklonu začala sebou házet jako by měla padoucnici.
„Ale podívejme se! Stačí zmínka o synáčkovi a konečně je z tebe pořádná šukna!“ dral se pro stríknutí Dan.

Regina byla těsně před uděláním, k čemuž jí dopomohlo jméno syna. Ne proto, že by chtěla kdy dostat i jeho, ale proto, že si opět ve vteřině uvědomila, že šoustá vesele v jeho nepřítomnosti s výrostky od něho z bandy. Párkrát nadskočila, zabořila se pěstí do kundy až na doraz a už se třepala, za rajcovního hekotu, v orgasmu.

„Ty děvko, ty mě uděláš! Ty mě vážně uděláš! Pojď se nažrat semene, pojď!“ skučel za ní Dan a přitáhl si ji za vlasy, až se skoro zlomila v pase. Padla na kolena, vyplázla jazyk z rozhekané huby a nechala se zkropit semenem. Dan se vycákal jako hasič za hřmotu King Konga, otřel si zpocené čelo a opřel se o dveře za ním.
„Tys mi dala!“ sklopil zrak ke klečící matince a pochvalně ji pohladil, protože všechno zvládla tak, jak si drze nadiktoval.

Seděla si unaveně na patách, šminky jí tekly po tváři, na bradě visela houpačka ze semene, rozcuchaná, zfackovaná, udělaná a totálně zničená. Pro Dana to byl krásný pohled.
„Děkuju,“ nasadila zážitkové šukačce korunu Regina.
„Tak tohle je naprostá dokonalost, čubko. Pojď navařit. Pán má hlad,“ vzal ji za vlasy, odemkl a vedl si ji jako fenu na vodítku do kuchyně, kde svolil, aby si na čtyřech přichystala potřebné věci a v kleku na lince a sporáku připravila pokrm na posilněnou před druhým číslem.

Dosyta najedený, si ji znovu odvedl za prameny, tentokrát do Jirkova pokoje, kde ji před fotkou jejího syna, zprznil na podlaze. Regina se cítila zničená, strašně spokojená a natěšená na další překvapení v podobě Ondry, který ji vyhrál jako poslední z klanu.

Nechala si brutálně propíchat spodek z obou stran přesně podle přání jejího Pána. Se zacákaným obličejem ji donutil k pokleku před fotografií kamaráda Jirky, prsty ji špikoval kundu a za vlasy ji držel u dřevěného rámu fotky. Regina se dívala omluvně do vyfocené tváře syna a vyhekala mu do obličeje svůj druhý orgasmus. Dýchala spermiový odér na zamlžené sklo a řvala v rozkoši, dokud sebou nesekla na podlahu, kde totálně vyřízená, skoro omdlela.

„Ty zmetku, vypadni! Byl jsi úžasnej, ale teď vypadni!“ překusovala sanicí naprázdno a rozklepaná ukazovala prstem ke dveřím.
„Jdu. Však to budeš chtít zase, neboj. Sama přilezeš!“ vysmál se jí do ksichtu, uklidil měkký ocas do kalhot a těšil se na večerní seanci s klukama, kde se chtěl ukázat.

Regina ležela na podlaze, držela si kundu dlaní, utírala si pot z obličeje a klepala se jako sulc, ještě ve zbytkovém pocitu silného orgasmu. Cítila se jako zbitá a trvalo ještě nějakou dobu, než se po kolenou došourala do koupelny. Tam se dala do kupy a poslušně čekala na synáčka, protože dnešní nákupy vzdala.

Autor

Navigace v seriálu<< Kamarádská mamina 02Kamarádská mamina 04 >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Čtivě napsaný seriál, ale jsem plný rozporuplných pocitů z tě děvky Reginy (takovou matku mít – hrůza) a Dana (stejný zmetek jako u Fanyna v „tělocvičnách“). Nenašel jsem postavu, které bych „fandil“ 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x