Kamarádská mamina 01

Toto je 1 díl z 8 v seriálu Kamarádská mamina
Počet zobrazení: 437

U Jirky doma bylo všem vždy nejlépe. Jeho máma se postarala o jídlo i pití, nerušila mládenecký pokoj dotěrným ťukáním nebo dotazy a naopak se občas zapojila do humoru mladší generace a k tomu se věčně smála. Měla proč. Rozvedená a finančně zajištěná si vedla volný život, o milence neměla nouzi, syn jí dělal jen radost a všechno vycházelo jak mělo.

Chvíle trávila na nákupech, odkud se vesele vracela domů, aby se na chvíli prohodila u linky a dál si dopřávala koupelnovou lázeň nebo vínko s přáteli. Byla unikátní kuchařka a domácí tvořilka, i když pro okolí vypadala spíš jako nicneumětelka.
Pánům bylo její soukromí jedno, protože důležitá byla její vyzývavost a často i vstřícnost. Ženské ji naopak prohlásili za bestii, která jejich manželství rozvedla, protože neuměla nic než se jen krášlit a zahýbat. Což samozřejmě byly jen nepodložené polopravdy pavlačových klepen, protože muž ženušky Reginy se sám před léty rozhodl odejít za mladší.

Proto si Regina užívala samostatnosti a získané várky sebevědomí, brala si co sama uznala za vhodné, měla nad každým navrch a hltala život do poslední kapky. Milovala svého syna a jeho kamarády. Těšila se na první dívku, kterou jí Jirka přivede představit a hlídala kdejaký jeho pocit, aby jako každá máma, mohla vypomoct s radami. Milovala bandu synkových vrstevníků, kdy se nahrnuli do jeho pokoje, pustili na plno muziku a ona jim mohla dopřát občerstvení nebo se i zapojit.
I Jirkovi kamarádi se těšívali na jeho živelnou maminu. Skoro každý si ji večer přestavoval před spaním, protože tahle žena uměla rozparádit kdejakou zábavu. Byla jako rtuť a sakramentstky přitažlivá. Ale jen jediný z té party, Michal, to dokázal dotáhnout do úplného konce. Po poslední masturbaci se rozhodl přijít k ní do bytu, když na 100% věděl, že Jirka se vrátí až pozdě. Sice nešel najisto, ale cestou se modlil, aby byla Regina doma.

Byl rozhodnutý zkusit její věčnou ochotu na všechny strany i když se sám nervózně třepal jako ratlík. Vzpomínal na všechny signály, které k nim všem kdy Regina vyslala a snažil se je do poslední chvilky chápat, jako jasné nabídky k sexu. Už skoro běžel, aby se dozvěděl jestli má alespoň šanci si šáhnout. Docela byl i přesvědčen, že by mu stačil jen dotek. Jen letmý dotek rukou přes zadeček. Nebo se zkusit namáčknout na bok. A nebo zkusit něco podat tak, aby klouby na rukou pohladily krásné poprsí.
Byl si jistý, že musí zkusit cokoliv a tak přidal do kroku. Adresa kamaráda byla už v dohlednu a nervozita stoupala. Přesto se nedal odradit, protože jeho mladická nerozvážnost vítězila nad zdravým rozumem. Takže sice zpocený a zbrklý doběhl k domovnímu vchodu, ale přesto razantně zazvonil. Po dlouhém hluchém tichu se do zvonku opřel ještě jednou a na dýl, utřel si orosené čelo a nedočkavě čekal dál. Když už to vzdával a jasně viděl tu prsatou paničku, jak se promenáduje po oblíbených nákupech, malinko si i vztekle zažárlil. Rozčileně do zvonku naposledy bouchnul, už celou pěstí a konečně se dočkal.

„Kdo je?“ uslyšel hlas, po kterém toužil.
„Tady je Michal, můžu nahoru?“ zkusil první pokus Michal.
„No jistě, pojď,“ odpověděla Regina z kovového mluvítka a zabzučela domovním elektronickým klíčem.

Michal okamžitě vstoupil, minul nervózně výtah a schody do třetího patra bral po dvou, aby co nejdřív mohl dosednout v bytě jeho snu. Dveře byly už otevřené a byl slyšet hukot vysavače z obývacího pokoje.
„Pojď dál. Ale Jirka není doma. Přijede až večer,“ pronášela ledabyle ohnutá a rejdila sací hadicí pod skříňkami.

Byla v přesně takovém předklonu, ve kterém si ji Michal milionkrát představoval. V krásně úzké sukni, s obepnutou zadnicí a vepředu rozhoupanými kozami. Tak si ji v představách bral večer co večer a prostříkával její dutiny, až křičela blahem.
„Aha a já myslel, že ho stihnu. To je blbý,“ zalhal Michal a vrtal se pohledem přímo do místa, kde pod domácími šatkami voněla zralá kunda, až k němu.
„Potřeboval jsi něco důležitýho?“ vedla s ním Regina dialog dál zády k němu a dokonce na něj vyšpulila prdel ještě víc, protože se snažila přes těžké křeslo dostat hadicí až pod okno.
„No snad ani ne. Jen se sem zbytečně táhnu,“ omdlíval z toho pohledu Michal a v kapse zatínal pěst, jako by právě mačkal ty exklusivní ženské půlky.
„Tak v tom ti asi nepomůžu,“ roztáhla nohy Regina, aby se pohodlněji dostala hadicí až kam potřebovala, aniž by se musela vláčet s kusem rustikálního nábytku.

„A nepotřebujete aspoň s něčím třeba pomoct?“ koktavně se nabídl zajíc a už se mu jazyk lepil na patro, protože by dal ruku do ohně za to, že na chvilku uviděl i kalhotky.
„Neblázni. Však nic jinýho na práci nemám,“ usmála se na něj zase líbezně Regina a šlápla pantoflíčkem na vysavač, aby se bytem rozlehlo zase příjemné ticho.
„To nevadí. Já bych vám pomohl rád,“ nabízel se urputně dál Michal.
„Tak třeba se něco najde, pojď za mnou,“ protlačila se kolem něho ve futrech, kde mu jasně otřela bok o břicho i zip kalhot, aby dál šla do kuchyně jako by se nechumelilo.

„A další signál!“ pomyslel si Michal a přesvědčoval tím sám sebe, že ho Regina vlastně strašně chce. Přiskočil a skoro natisknutý na jejích zádech, ji následoval jako vycvičený psíček. V kuchyni se neposadil, ani když mu jeho zralá vyvolená nabízela židli a dál se držel v těsné blízkosti. Jen občas podstoupil, když Regina potřebovala do spížky a nebo k lince. Dokázal si stoupnout na to nejhloupější místo v kuchyni a zavazel do té doby, než to nervově nevydržel, vzal samici za předloktí a silně si ji přitáhl k sobě, aby mohl druhou rukou ihned zašmátrat po prsech.

„Co blbneš?“ smála se nahlas Regina a protože mu její reakce přišla zase hraná, zesílil stisk i troufalost. Přimáčkl ji ke zdi, natiskl se na její křivky a zkusil políbit. Musel být rychlý, aby se překvapená mamina nestíhala moc bránit. Nechala se chvíli líbat i osahávat, dokonce zvládl rukou zašátrat i mezi stehna, než se Regina zase pobaveně rozesmála a zkoušela ho odtlačovat.

„Co to děláš? Zbláznil jsi se?“ chichotala se pobaveně, jako by ji Michal nerajcoval, ale jen lechtal.
„Jo, ale do tebe ty koketo!“ slintal jí za ucho a v ruce mačkal voňavou pičku.
„Tak nech toho přece! Počkej!“ snažila se už ze všech sil ho odstrčit, ale smát se nepřestala.
„Já nemůžu už čekat! Každej tě chceme! Já se nad tebou stokrát udělal! Vykládáme si o tobě, mastíme nad tebou! Blázním po tobě, dívej!“ vysvětloval jí do vlasů Michal a tlačil ji ruku k rozkroku, kde byl vztyčený stožár.
„Kdo všichni?“ zjihla malinko Regina a povolila odpor, aby si omakala vyburcovanou tyč.
„Úplně všichni. Všichni z bandy! Neboj, Jirka nic neví. Dej mi. Potřebuju tě!“ klekal si s monologem k nápadně mokrým kalhotkám a snažil se je stáhnout, aby si co nejdřív líznul.
„Vždyť to nejde. Tohle nemůžeme. Vstaň! Stoupni přece a nech toho!“ protestovala nahoře Regina, i když dole už napomáhala pohybem pánve, aby se miniaturních kalhotek co nejdřív zbavila.

Protesty jen hrála, aby mladíkovi nedala tak zdarma, jak čekal. Takže gaťky si nechala spadnout až ke kotníkům, vystoupila z nich, dokonce i nohu zvedla a opřela o kuchyňskou linku. Ale když jí nedočkavě zajel jazykem mezi pysky, už mu tlačila čelo pryč. Dělala, jak moc to nechce, i když se znovu chichotala mladické nerozvážnosti a pubertálnímu nápadu. Odtahovala mu hlavu i přes to, že jazyk v kundě jí dělal tak dobře. Sama uznala, že na to, jak je od něj věkově a tím pádem i zkušenostmi dál, tak tahle ližba jí dokáže rozrajcovat. Opřená zády i hlavou do stěny, sice protestovala a odmítala dál pokračovat, ale ruce i tělo mluvilo jinak. Držela jej za vlasy, tlačila si ho do rozkroku a narážela kundou proti jeho vyplazenému jazyku a přesto mu odporovala, protože dělají něco, co se nehodí.

Rajcovalo ji plést mu hlavu a táhnout to za hranice normálnosti, když si hrála na nedobytnou a přitom nadrženou. O co víc mu odporovala, o to víc jí hltal a mrskal jazykem, což ji dávalo nejvíc zabrat. Chuť v mladém Michalovi sílila. Najednou se cítil jako maximálně zkušený býk s kruhem v nosu a párou z nozder, takže svůj stisk zesílil až Regina vykvikla a od lízání se přelíbal zpátky nahoru ke kozám.

„Bože, ty je máš veliký! A ty bradavky! Přesně tak si je představujeme,“ vyhrnul tričko, olizoval celé dvorce a funěl nad její zralostí.
„Kdo všechno? Chci vědět kdo všechno?“ zakláněla hlavu Regina. Vnímala mokrý jazyk na kozách a čekala na to, co si přála slyšet.
„Úplně všichni, co tě tu kdy viděli. Všichni, který jsi tu hostila. Klukům se strašně líbíš,“ slintal a tahal si už nestoudníka ze zipu.

Regina byla u vytržení. Šťáva jí ukapávala z kundy přímo na Michalovy špičky u nohou, nezvládala už rozeznávat kterou část z jeho těla právě hladí, nezvládala už ani trošku protestovat a tak si jen naskočila na kuchyňskou linku, aby dala celé akci hladší průběh. Michal stále přisátý na tvrdé bradavky jako mimino, se jen šteloval mezi roztažená stehna a s ocasem v ruce namířil k promazaným pyskům. Nepřemýšlel a nemířil. Jen se dotkl žaludem oholených lupeňů, přitlačil zpocené čelo k prsu, zavřel oči, objal kamarádovu maminu okolo zadnice a přirazil. Bohužel špatně, protože se zapíchl do trčícího poštěváka, takže zkusil druhý, už pomalejší, pokus.
Bradavku přestal žmoulat a jen ji držel mezi zuby, čelo se orosilo ještě víc a žalud se nalil k prasknutí, protože už byl jen pár milimetrů od míst, o kterých ani nepočítal, že je kdy uvidí.
Zatlačil, ale zásun se znovu nezdařil. Ocas mu sjel přes tuhého frajtra a vyklouzl z kolejí. Nervózně syčel, vzal vztekle tvrdolína do dlaně a zkusil to potřetí, tentokrát s držením. Odmítl ho pustit, škrtil ho za jahodou a tlačil se na stydkou kost. Zkoušel to několikrát za sebou, ale byl natolik nervózní, že se mu nedařilo.

Nebyl ani čas se uklidnit a tak nemotorně klouzal od poštěváka, rozpatlával šťávu do Regininých třísel, nervózně mlaskal, triko měl úplně promáčené potem a během toho trapasu si ani nevšiml, že jeho zralá panička se zmítá slastí. Milovala hrátky na tuhém poštěváku a celá tahle situace pro ni znamenala víc než kdyby do ní bušil jako stroj. Nechala si klouzat hlavičkou mezi pysky, užívala si mokra z kundy i Michalova potu, nadskakovala holou zadnicí na pracovní desce linky a nechala skákat své výstavní kozy. Mladík skoro brečel, že se mu nedaří, když konečně zvedl pohled a uviděl rudou maminu, která sebou škubala.

„Počkej už to bude,“ planě sliboval a trhal pohledem od jejího obličeje k neposlušnému ocasu.
„Pokračuj, hlavně toho nenechávej,“ vsunula mezi jejich břicha ruku Regina, aby si posichrovala blížící se orgasmus.

Vyměnila svoji dlaň za jeho, chytila čuráka pod uzdičkou a třela jím o zduřelého frajtra. Klouzala si po něm, dráždila si ho kolem, přejížděla jej zespodu a s pusou otevřenou vydýchávala zhluboka vzduch i soptícímu Michalovi.
„Tohle nevydržím, počkej,“ snažil se vymanit, i když držel a zároveň panikařil.

Oba poznali, že si role vyměnili a ani jeden tomu druhému nechtěl dát jak vyhrát, tak mu ustoupit. Kuchyní prostoupila síla živočišnosti a jeden pro druhého byl v tu chvíli nepostradatelný. Michal dál zmatkoval, protože cítil, že bílá smetana už opouští vak a Regina si brnkala o vykouklého poštěváka, protože vnitřek spodku jí začal hladit kdejaký citlivý nerv v těle.

Zacukala sebou těsně potom, kdy z Michalova šampáňa bouchla pěna přímo mezi její pysky. Semeno téměř zasyčelo o prokrvené sliznice, zabublalo varem a smíchalo se s kundí šťávou. Oba pak instinktivně nabírali Mrdkův koktejl, aby si ho navzájem cpali z prstů do pusy k ochutnání. Jako dvě zvířata si užívali společný orgasmus, který ještě dlouho dozníval. Bylo dopředu jasné, že není poslední, protože tenhle pokus byl potřeba napravit. A hlavně, bylo nutné splnit sny také i dalším z party.

Počet zobrazení: 437

Autor

Navigace v seriáluKamarádská mamina 02 >>
4.9 11 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x