Kamarádská mamina 06

Toto je 6 díl z 8 v seriálu Kamarádská mamina

Ten večer, kdy si Regina uvědomila, že Dan ji rajcuje nejvíc z celé bandy, usínala s myšlenkou na všechny kluky, kterým podržela. Snažila se vybavit si  všechny ty tváře, které Jirka dovedl kdy domů a tajně si přála další a nové kamarády. Usnula vyčerpáním, protože zralé tělo dostalo opravdu emotivně zabrat, ale k ránu byla jako rybička.
Až během dopoledne u vaření posmutněla strachy, aby dnešní akcička nebyla poslední. Proto tradičně dovařila oběd a vyrazila na nákupy, aby si pořídila něco rajcovního, v čem se předvede partě mladých pánů.
Nákupy zvládala se zábavou, zkoušela si obleček za oblečkem, nechala si radit od mladinké prodavačky, co by se jí hodilo lépe, protáčela se v župáncích po prodejně, aby našla nejvhodnější zrcadlo a vyzývavě na sebe přikládala jak sexy košilky, tak krajkové podprsenky.
Pánové okolo se rosili, nabízeli pomoc v případě potřeby a se zaťatou sanicí zklamaně koukali na záda rozmarné paničky, která v hlavě neměla ani jednoho vrstevníka, ale jen samé mladé ocásky.

Doma, se sklenkou kvalitního vínka, se svlečená promenádovala po bytě, aby pomalinku spustila přípravy na večer, jak se na ženu sluší a patří. I přes to, že bylo lehce po obědovém čase a odpoledne zlehounka teprve nastupovalo, si chystala na letiště veškeré modýlky, mezi kterými pečlivě vybírala.
Nanosila si k nim lodičky s nejvyššími podpatky, okolo rozházela veškeré korále a doplňky a nahá se rozběhla do koupelny, napustit vanu. Kouřící lázeň přišla vhod a tak naložená do pěnového láku si prsty dráždila místa, která brzo poznají víc párů rukou, než do teď.

Těšila se na zážitek, ve který snad nikdy ani nedoufala. Představovala si jak Petrovy prsty dráždí jednu bradavku, Ondrův jazyk jezdí po dvorci druhé kozy, Michal se věnuje poštěváku, zatím co nejdrzejší z drzých Dan jí prsty plení dírku.
Prsty přejížděla zduřelý poštěvák a tekla do horké kouřící koupele. Vypouštěla potůčky šťáv pokaždé když zavibrovala po frajtru a nechala hladové kundí oko topit při každém rozevření. Vydráždila sama sebe, aby ve vhodnou chvíli přestala.
Byla odhodlaná přijít na sklepní schůzku mimořádně nadržená a připravená pro všechny a tak se snažila myslet spíš na věci okolo. Najednou s nimi nechtěla vycházet jako rovnocená kamarádka a tak přemýšlela jak jim dát nejvíc najevo, že si zašoustají a zmizí každý po svém.

S připravenou řečí a dokonale nacucanou pokožkou se zadívala do starých dveří koupelny. Představa, že za nimi stojí Dan a čeká až vyjde ještě celá od pěny, podá si ji v předsíni v tom fofru a strachu z příchodu Jirky, jí vyburcovala k prstokladu. Neodolala, hleděla do široké černé klíčové dírky, představovala si tam hnědé Danovo oko a připravovala si micinu momentálně jen pro jeho tuhé kopí. Klečela ve vaně, olizovala se, podebírala si oba cecky a cpala si prsty co nejhlouběji, až to ve vodě hlasitě čvachtalo.
Promlaskávala se prsty a hlasitě vzdychala s jistotou, že je zatím doma sama. Dokonce párkrát zašeptala Danovo jméno, když otřela bradavky o studený smalt bílé vany. Chystaná křeč orgasmu, která ovládla celé tělo, ji donutila se ohnout, spustit cecky mimo vanu a pár škubavými přírazy si navodit sladké libido. Naposledy zvedla pohled k černé dírce, kde najednou prosvitla bílá stěna předsíně.

„Jirko?“ zavolala z koupelny, omotaná ručníkem.
„No? Co je?“ ozval se klučičí hlas z kuchyně.
„Ty jsi už doma? Jak to? Jak jsi tu dlouho?“ vběhla k synkovi do kuchyňky.
„Jo, chvíli už jo,“ točil se k ní nápadně zády Jiran a maskoval tak svůj kalhotový stožár a rudý obličej.
V rychlosti vybrakoval lednici s bagetami a spížku plnou oplatků, pod paži si vecpal limonádu a profrčel kolem máti do pokojíku.
„Stalo se něco?“ zakroutila hlavou nad jeho divném chování a protože jí bylo jasné, že odpovědi se klasicky nedočká, šla se chystat do ložnice.
Přesvědčená, že spodním prádlem se pro dnešek zdržovat nakonec nebude, vybírala jen mezi rafinovanými košilkami, aby nakonec opravdu vyhrála ta nová, dnes koupená.  Rozmarná panička si ji vyzkoušela, protočila se před zrcadlem a udělala si okamžitě jasno, protože ze sexy oděvu lezlo přesně to, co bylo třeba nabídnout. Hodnou chvíli si barvila obličej šminkami, vybírala vyzývavé barvy, ladila každou linku zvlášť, aby make-up byl dokonalý a roztahovala nožky, aby je trénovala na večer, který se každým pokusem o dokonalost nebezpečně blížil.  Nakonec pročesat a přelakovat vlasy, obléknout si sexy šatky, naskočit do lodiček a navěsit na sebe bohaté ozdoby, aby mohla vyjít bez spodní šlupky za nepoznaným.

„Jdu. Kdy příjdeš domů ty?“ nahlédla do Jirkova pokoje bez zaklepnání.
„Kam jdeš?“ zpřísněl synátor svůj tón a ani se neuráčil otočit.
„Za zábavou,“ blížila se k němu potají matinka, aby ho zkusila potěšit třeba jen pošťouchnutím nebo zalechtáním, protože neměla ráda, když byl její klouček nabručený. Připlížila se k němu v tichosti jako kočka před lovem a skočila, aby ho zezadu chytila pod rukami a pošimrala na břiše. Občas si tuhle hru dopřávala, jako vzpomínku na doby, kdy byl úplně malý a bezbranný. Ovšem dnešní skok ji utvrdil v tom, že synek vyrostl do mladého muže, což dával najevo právě tím stožárem, který si odnesl už z kuchyně. Dotkla se jeho penisu hřbetem ruky, okamžitě se stáhla zpátky ke dveřím, zakoktala něco o přání vydařeného večera a vypadla z bytu jako zmámená.
Rozutíkala  se ze schodů dolů, že ani na výtah nečekala a pospíchala k onomu doupěti.
Cestou přemýšlela už nad vším. Jak se večer vyvine, jak naložit s nestoudnou myšlenkou na svého syna a vůbec celá situace, kdy brzo hromadně opíchá jeho kamarády. Třela si hřbet ruky, kde ještě pořád cítila tuhost svého synka, nechala vánek profukovat pod lemem šatů a celá mokrá se blížila ke sklepu, kde už před vchodem kopal do kamínků stejně nedočkavý Michal.

„Čau,“ zamával na Reginu a nervózně polknul.
„Jsi tu brzo nebo já pozdě?“ snažila se konverzovat Regina.
„Brzo. Nějak mi to doma nedalo,“ mlasknul odpověď Michal a nahnul se políbit zmalovanou matinku na přivítanou.
„Hele a asi jsme se nemohli dočkat sami,“ usmála se Regina a ukázala za jeho záda, odkud se vynořil z betonové džungle Petr s Ondrou.
„Hmmmm, tak vida jak se nám vyšňořila,“ poplácal si ji po zadku jako klisnu Petr a otevíral dveře do opuštěného domu.
„Pojďte opatrně,“ nabídl jí ruku Ondra a vedl ji do tmavé chodby.

Kluci následovali dvojici před nimi a pošťuchovali se navzájem, aby jeden druhému napodoboval ženské boky nebo poskakující cecíky. Regina vycítila jasně pubertální zábavu, takže zareagovala protiútokem a ještě před sklepem si za chůze svlékla šaty. Ondřej se už neodvážil ani nadechnout, natož jí znovu nabídnout rámě a kluci za nimi ztichli přesně tak, jak si Regina přála. Hodila šaty za sebe, trefila se přímo Michalovi na hlavu a pobaveně otočená se rozchichotaná olízla. Po tmavých schodech se nechala vést aktivním Petrem do sklepní šukárny, kde ji klučičí doupě příjemně překvapilo.

Dali si záležet a tvrdé desky beden nazdobily barevnými prostěradly. Z matrací složili křesla i jakousi postel a ze starých skříněk vyrobili odkládací stolky. V bedně v rohu byl barový stolek ze starého kočárku a všude plno svíček a lampiónů. Kdyby tohle viděla jedna z holčin, která tu prošukala noc, nevěřila by. Bylo jasné, že Jirkova matinka si zaslouží ten nejdostupnější komfort. Regina pobavená klučičí snahou se pousmála a ve speciální košilce dosedala na natažená prostěradla mladých brigádníků. Nalepila zadnici na tvrdé desky, opřela se za zády, aby se košilka krásně rozevřela a ukázala tak svá prsa v plné kráse.

„Hoši, to je prostě materiál,“ mlaskal u hnětení levé kozy Petr.
„Jaká byla, kámo?“ muchlal pravou kozu Michal a dlaní si dráždil zip kalhot.
„Jako nepočkáte na Dana?“ zamrouskala rozdělaná Regina.
„To by jsme měli,“ souhlasil s ní Ondra, který už rozevíral dospělá pevná stehna a nakukoval na díru, která před ním tak krásně chcala.
„Však počkáme, neboj. Byla výborná. Šukala jako divá, že?“ popisoval Michalovi Petr a nenechal se odpojit od měkkého cecku.
„Jo jo, počkat by jsme měli. To jo. Kdes jí šukal?“ nahýbal se už k ochutnání Michal a nasál bradavku do rtů.
„No tady, kde jinde,“ zavtipkoval Petr a chvatně podebral Reginino stehno, zvedl do výšky až zavýskla a nechal tak nahlédnout už všem zúčastněným do míst, které celé partě tak vyhovovalo.
„Sorry,“ omluvil se rychle Ondra, protože se neovládl a zabořil obličej do dospělé cendulky.

Projel jazykem celou rýhu, uhladil vnitřní laple stranou a nahlížel do černé díry. Voněl k ní, nasával nosem vlhkost, brnkal o poštěváka, aby si znovu dlouze prohlížel lesklé pysky a občas zvedl hlavu nahoru, kde Regina rudla, ztrácela slova a dýchavičně bojovala s živočišnou nadržeností.

„Musíme ještě počkat, víš? Nejsme tu všichni,“ trápil její nedočkavost Michal, i když sám se otíral o ženské rameno rozkrokem.
„No to nejde, kočičko. To čekat musíme, no,“ přitakával nadrženě Petr a nabízel tvrdý pendrek druhému ramenu.
Regina nebyla schopná slova. Ve vteřině rozhicovaná mladinkým jazykem, možnost dvou tvrdých ohonů a dalšího někde na cestě, ji dostávala.
„Ne, abys ji udělal! Pamatuj na domluvu!“ houkl na rozjetého lízáka Ondru Petr.
„Proč nesmí?“ zalekla se překvapeně Regina, protože si chtěla dopřát během chvíle orgasmus, aby byla čilejší a uvolnila tak tlaku v podbřišku.
„Nechceme. Jen tak. Je to domluvený. Nejdřív musíš ošoustat všechny z nás. Až pak bude jeden patřit tobě,“ lechtal ji pod bradou a úlisně vysvětloval domluvenou podlost.
„To není moc fér,“ nadhazovala zadnici proti lízákovi a snažila se ze všech sil pokazit chlapeckou domluvu.
„Není, ale uvidíš, že se ti to o to víc bude líbit,“ vysvětloval společné zamýšlení Michal a už klepal Ondrovi na rameno, protože mu bylo jasné, že Regina se asi udělá.

Nechtěně toho Ondřej nechal. Zvedl obličej, podíval se provinile do matinčiny tváře a dlaní si utřel mokrou bradu, rty i nos. Zvedl se do stoje, zastínil svou postavou Regině rozhled a oběma rukama ji vzal za šlapky, aby si podráždil už dost tvrdý rozkrok. Privátní kurvička málem omdlévala.
Ležela polonahá, zahalená jen do zbytečné košilky, roztažená, sloužila synkovým kamarádům jako rohožka a rozžhavená do běla čekala na šoust svého života. Napomáhala v protisměru tělem, naznačovala jazykem i dlaněmi co s každým udělá a nehlídaně zajásala, když se mezi dveřmi konečně objevil i Dan.

Autor

Navigace v seriálu<< Kamarádská mamina 05Kamarádská mamina 07 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x