Kamarádská mamina 08

Toto je 8 díl z 8 v seriálu Kamarádská mamina

Chceš jít domů?“ zkoušel vecpat prsty znovu do její pipiny Petr.
„Měla bych,“ sledovala mladické, už zkušenější počínání Regina.
„Nech ji! Má před sebou zajímavější zážitek, nechápeš?“ odhodil mu ruku Dan a pomohl matince vstát.
„Takže konec? Máme jít domů?“ informoval se Michal.
„Hoši, já bych to tak viděla. A další akcičku někdy zase domluvíme, nebojte. Zítra si zase tahejte sirky a kde mě najdete už víte,“ hodila po nich ještě očkem a zapojila se do hromadného oblékání.

Nebylo už slyšet nic než šustění oblečků a tiché brumlání protestujících chlapců, kteří se sice bohatě vysemenili, ale představu o orgiích měli každopádně delší. Pomalu se tiše loučili a se slibem zavolání si, opouštěli starý šedivý sklep.
„Doprovodím tě,“ nabídl se Dan, protože viděl, jak se vyvolená zralice nervózně klepe.
„Ne, to ne, to musím už já sama,“ odmítla jeho nabídku nepřítomně, rozloučila se a šinula se k domovu.

Po cestě zavařovala mozkové závity usilovným přemýšlením, kdy skládala pro a proti, odpovídala si na zbytečné otázky a bála se dalšího společného žití. Vyčítala sama sobě, že kdy dopustila tyhle hrátky, které ji sice bavily, ale zároveň i dostaly do téhle situace. Blížila se k domovu jako zbitý pes, už z dálky hypnotizovala tmavá okna zhasnutého bytu, až nakonec rázně přidala do kroku, aby celou záležitost měla co nejdříve z krku.

Odemkla si, rozsvítila na chodbě a tvrdým zabodáváním podpatků do podlahy si dodávala sílu. Vyjela výtahem ke svému bytu, odemkla a naslouchala hrobové ticho v černé předsíni. Rozkoukávala se ve tmě, až se černotou prolouply tvary botníku a dveře do dalších místností.

Jirkův pokoj byl tichý a němý. Regina si v tichosti vyzula provokativní lodičky a přikradla se ke dveřím, aby poslouchala za prosklenou tabulí. Ticho ji rozčilovalo a tak se větší dávkou odvahy lehce zaklepala, aby vstoupila bez vyzvání. Rozsvítila a neprohlédla si nic jiného než mládenecký nepořádek a rozvrtanou postel. Ve zmatku z toho, co bude asi dál, se bleskově odběhla vysprchovat a smýt ze sebe pach společných kamarádů, aby co nejdřív usedla nahá na kraj synkovy postele s mobilem v ruce. Přemlouvala se k prvnímu kroku, který měl spojit ji a Jirku zase dohromady.
Bylo jí jasné, že se synáček vypořádává s celou situací někde po svém a když jí hovory nebral, docela zklamaně se schoulila do klubíčka. Snažila si vtloukat do hlavy, že všechno bude dobré a o nic nešlo a nepůjde. Lepila si tvář do polštáře a nasávala jeho vůni z vody po holení. Přitáhla si deku, přehodila přes ni nohu, zavřela oči a už opět nešlo jinak, než si synka opět vpustit do fantazie.

Jen olízla suchou látku polštáře provoněného potem, zaťala pěsti až jí klouby zbělely a přitáhla si deku až k bradě. Jasně ucítila kraj povlečení, jak jí projel přes pysky a při troše fantazie, kdy se jí do hlavy vkradla vzpomínka na odpolední dotek Jirkova nástroje. Z rohu peřiny si smotala něco, co připomínalo synkův ohon a pohladila si tvář. Mazlila se s látkovou náhradou, občas vyjela jazýčkem proti bavlněné jahodě a boky dala do pohybu, jako by jí Jirka už pěkně zezadu nabodával. Olizovala povlečení čím dál víc hltavěji.
Slintala do látky, muchlala peřinu a nasávala vůni synka, který se jí živě dotýkal, i když nebyl přítomen. Nezvládla odolat svým prstům, které automaticky sjely k prošukaným pyskům, aby nabraly proudy nových šťáv z kundího odšťavňovače. Ochutnala a znovu nabrala lepkavé kapky, aby šukézně povečeřela.
Představa, že tohle ochutnává mladý pán, kterého před 18 lety zrodila, ji stáčela do klubka, kdy tlakem z podbřišku, vháněla slast do celého těla. Tlačila se mezi pysky a rozjížděla soukromou jízdu, která nemohla konkurovat ani sklepním orgiím. Přetáhla si přes tělo celou peřinu a ve tmě se plně oddala prstování. Promazávala pysky i poštěváka, zarážela prsty hluboko a nutila svoji oholenou a unavenou chudinku k dalšímu orgasmu. Šlo to lehce s představou, že po hlasitém vzdychání odhrne deku z obličeje a uvidí synka s tvrdou kládou v kalhotech. Prohekala se až do finále, párkrát zaškubala tělem a v křeči se s úsměvem parádně udělala.

Opravdu znavená si ještě vydýchávala slast z předchozího orgasmu, se zavřenýma očima se přemlouvala na přesun do vlastní ložnice, až nakonec tvrdě usnula. Spala hluboce a nevzbudil ji ani příchod uraženého Jirky. S parádní opicí za krkem se vpotácel do pokoje, rozsvítil, opřel zády do futer a nasupěně funěl, až se pokoj díky výparům proměnil v zaplivanou knajpu čtvrté cenové. Přimotal se k ležící mamině a s jasnou ozvěnou hekající matinky, která mu zněla v uších celý večer a nepodařilo se mu ji zapít, si přisedl na kraj.
Drze nadzvedl deku a zamžoural s pokřiveným obličejem na nahou matku. Jako by se mu vlil zase život do žil. Jediný pohled a připomínka na matčinu masturbaci ve vaně, kterou ošmíroval od začátku do konce, její hekot, když si to užívala s Danem a ta drzost mu ještě u toho telefonovat, ho z poloviny probrala. Alkohol z něj táhl, ale myšlení bylo čerstvější, než při příchodu. Hleděl na dokonalou nahotinu, rozmrkával si tu podívanou a detailně prozkoumával dvorce matčiných prsou, nebo klenutý bok, který ho vyloženě vyzýval k dalšímu kroku.

Díky promilím v krvi měl odvahy víc, než odpoledne, takže zcela přirozeně natáhl propocenou dlaň a vyjel od nabídnutého stehna až k rozpláclé koze. Podebral ji, přichytil a zmáčkl až se zkrabatěná bradavka tlakem vyžehlila. Spočítal modré žilky a volnými prsty druhé ruky se dotkl hladkého citlivého čudlíku. Regina se zavrtěla, ale nemínila se probrat úplně. Zdálo se jí o Jirkovi a tak víčka udržovala zavřená, aby došlo konečně k tomu, na co vlastně oba mysleli a čekali. Roztouženě si zamrouskala když jasně ucítila mokr ý jazyk na bradavce a se stále spadlými roletkami se přetočila na záda, aby vysněný milenec mohl polaskat oba dvorce.

Jirka se dvakrát nerozmýšlel. Podebral a přitiskl k sobě oba výstavní cecky, vecpal mezi ně tvář a prolízával járek mezi nimi, jako by už byl v kundě. Palci přihlazoval tvrdé dudlíky a i když nikdy nevěřil tomu, že tohle se někdy stane, tak dole parádně tuhnul. Mamina se konečně uráčila probrat, otevřela rozespalé oči a strnula při pohledu na synka, který si dopřával pozdní večeři na jejím hrudníku. Pomlaskával a dráždil už tak tvrdé bradavky celým obličejem. Válel se po kozách, kterých si kdy užil maximálně při kojení a roztahoval nohy jako by očekával příchod další slečny.

„Jirko,“ bojácně zašeptala Regina, protože se bála přerušit tuhle slast, ale potřebovala promluvit přesně v tu nejnevhodnější dobu, jak už to maminky umí.
„Hm?“ zmohl se synátor reagovat na matčin hlas a dál ojížděl čím dál chtivěji její cecky.

Regina dál už nebyla schopná myslet, ani mluvit. Momentálně prožívala to největší vzrušení v životě a odmítala to nakonec čímkoliv kazit. Přistoupila na hru a podsunula se blíž pod pololežící Jirkovo tělo, aby dosáhla mezi jeho roztažené nohy. Nahmatala tvrdou bouli a v tu ránu se mohla nechat prohlásit za nesvéprávnou. Žebrala po dalším dotyku a tak škubala zipem a nadzvedávala trup, aby se synáček mohl mezi velkýma ceckama krásně topit.

Najednou se podepřel se rukama podél jejího těla, dlouze se na ni zadíval a nechal se ošahávat na tuhém rozkroku. Rozběsněná Regina se zbavila posledních zbytků zdravého rozumu a pustila se do trhání Jirkova trička. Rvala jej z těla, křížila nohy vzrušením a Jiran si nechal ochotně drásat látku na těle. Jen silou vůle se držel v sedě a odolával tahání. Nechal matinku šílet po jeho těle a jen prsty zkoumal nahé roztřepané tělo. Regina naproti němu už klečela a dál bojovala s jeho oblečením. Sledoval, jak se mu její koziska pohupují před obličejem sem tam si líznul, i když měl strach, že jeho máti právě přišla o rozum.

Když odhodila na zem poslední cár trika, nechal se vysvobodit z kalhot i trenek a nestačil ani hlesnout, protože mu Regina už ojížděla žalud jazykem. Rejdila a klouzala po ocasu nahoru a dolů, přetahovala předkožku a tlačila špičku jazyka do dírky na jahodě. Dráždila ho nejlíp jak uměla a zkoušela triky, které nepoznal ani jeden z party. Nemínila na nic čekat a tak se po krátké kuřbě rozvalila na postel, prsty roztáhla pysky a čekala, až se na ni Jirka svalil jako žok. Promíjela mu neohrabanost a snad ani nevnímala odér, který z něj táhl. Jen se nastavila, rukou zavedla žalud mezi pysky a už se třásla těsně před orgasmem.

„Zajeď do mě, dělej!“ prosila nahlas a přitáhla si ho za zadek k sobě.
Jen zatlačil hlavičku na dno zralého lůna, Regina se roztřepala. Škrábala ho na zádech, ryla nehty do bělounké chlapecké zadnice a když v ní synek projel potřetí, rozhodila ruce i nohy, aby se roztřepala jako sulcová dáma. Orgasmus zachvátil tělo, hlasitě křičela a házela sebou jako rybka na suchu.

„Co je?“ vyděsil se Jiran a přestal přírážet.
„Už. Pokračuj,“ nutila ho svými přírazy Regina a nadhazovala zadkem proti tvrdé bucharu.
„Co už? Jsi byla?“ sondoval z ní odpověď Jiran už zase v pěkném tempu přírazů.
„Jo! Byla! Šukej!“ zrychlila tempo Regina a rozhazovala krásná vemena pod Jirkou.
„Počkej to budu i já, počkej!“ prosil úpěnlivě synek a snažil se vytasit žulový ohon z pysků.

Povedlo se po mírném boji, kdy po jeho vytažení Regina spustila vlnu škemrání a přemlouvámí. Nedal na její prosby, protože věděl, že opravdu stačí jen jeden jediný zásun a bouchnul by přímo mezi pysky. To, že právě udělal svoji mámu mu vypustilo z koulí pár bičíkovců a jen tak tak udržel výstřik pod kontrolou. Za bolestivého přemáhání si přeskočil k roztaženým pyskům a zabořil do nich tvář. Hladově hltal měkkou tkáň a rejdil jazykem, jako klackem ve včelím úlu. Cpal se tam odkud vzešel, s chutí vděčného synka. Mrskal jazykem, dřel naběhnutý poštěvák prsty a sledoval po očku matinku, která skučela stejně jako v telefonu. Píchal jí prsty v zadnici a pleskal nemotorně zespodu na nadzvednuté půlky. Prošpikovával celý maminčin spodek s hubou zabořenou skoro u dělohy.

Pral se s Reginím cukáním, které značilo jasný další orgasmus a prolízával se dál a dál, dokud se Regina nezměnila v šílené zvíře. Její nadrženost byla ohromující. Nechal odeznít další uškubaný orgasmus a s velikou nedočkavostí zalehl matinku jako žíněnku. Naskočil na zralé křivky, zajel mezi stehna, zabodl se přímo do černého a rozpumpoval svůj píst jako králík. Regina skoro volala o pomoc a živočišně se snažila držet tempo s mladým junákem, kterého si zplodila. Držela ho kolem ramen, tiskla k sobě a spodkem napomáhala rolovat jemnou kůžičku na mladém ocasu až ke kořeni.

„Já budu! Já už budu!“ cedil přes zuby Jirka a odmítal přestat do své matinky bušit.
„Počkej, chci se taky ještě udělat, uhni!“ odtlačovala si jej z hrudníku, aby mohla prsty k poštěváku.
„Prsti se!“ štěkal na ni synek.

Regina poslechla a prsty si cpala k ocasu do pizdy, aby došukávala místa, které nebyly právě trýzněny synátorovým lofasem.

„Nevydržím to! Budu stříkat, mami!“ oznamoval skoro s brekem Jirka.
„Vteřinu! Ještě chviličku, miláčku!“ vecpala k zarudlé micině druhou ruku a přemašťovala si kliťák, aby stihla společný rodinný orgasmus.
„No už, už, mami já už jsem, mami…“ házel zadkem Jirka a ještě došlehával vyplivaným mixérem semínkovou smetanu v kundě.
„Taky! Já už jsem taky!“ škubala sebou potřetí Regina a pleskala si po uspokojené pipině.

Totálně probraný z opice a naopak slastně unavený z výkonu, se Jirka svalil na matčino tělo. Nasál bradavku do úst, dumlal ji jako při kojení a nechal pozvolna vyklouzávat ochablý ocas.

„Budeme něco probírat?“ prolomil ticho jako první Jirka.
„Měli bychom?“ odpověděla malinko bojácně Regina, protože se bála výčitek.
„Ne. A budeme to někdy opakovat?“ nenechal přemýšlet matinku dál.
„Měli bychom?“ zopakovala už pobaveně první reakci.
„To rozhodně ano,“ slezl z maminčina těla Jiran, přitiskl ji pevně k sobě, aby mu ji nikdo neukradl, položil hlavu na nahá, velká prsa a spokojeně usnul.

Autor

Navigace v seriálu<< Kamarádská mamina 07
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x